Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Elena @ 2008 02 15, 09:16)
[color=darkviolet]Čia mano salotos  4u.gif

thumbup.gif as siandien arba ryt darysiu salotas su krevetemis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 02 13, 15:55)
melione nebandziau,bet kepiau mazuose moliuguose.Buvo labai skanu ir sultinga.

bandžiau vakar, nu neypatingi man pasirodė ax.gif . Trūko rūgštelės g.gif . Todėl kitą kartą vietoj meliono geriau dėsiu ananasus ir patieksiu išskobtame ananase smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dangiuk @ 2008 02 13, 21:53)
Na, kiek juos kepiau, visada mėsytė buvo labai skani ir sultinga. g.gif  Iš kokios faršo kepei? 4u.gif

kiaulienos ax.gif pati susimaliau kumpį. Nu net nežinau, kažkaip paskutiniu metu iš faršo kotletai man gaunasi sausi ir kieti. Nors mėsytę pati susimalu. Mamytės HELP, ką jūs dedat į mėsą, kad gautumėt minkštus kotletukus. Nes atrodo viską darau kip seniau, bet ne tokie gaunasi. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(TUSINA @ 2008 02 13, 22:18)
as tikriausiai vienintele, kuriai "Rudnosiukai" nepatiko  blush2.gif  Man daug skaniau visa apkeptu darzoviu idara sudeti i pamusta mesa-karbonadine ar krutinele arba "Zuikis". Cia Sonatinos ir, jei neklystu, Elenos mixas. Va tada super  thumbup.gif
Bet vis foto nenutaikau  lotuliukas.gif 

O dabar kepu sonkauliukus pagal senovini aukstaiciu recepta. Neuzilgo idesiu. Labai skanu, ypac gyvenant Airijoj   thumbup.gif

6663, neturiu cia mesmales. Jei  kepeneles sumalciau blenderi nebus per didele kose? O gal peiliu supjaustyti kuo smulkiau? O Sonatinos receptai geri  thumbup.gif . Nepatingek susirast. Ten ideju milijonas. Trecdalis is ju yra siame puslapyje.

ne vienintelė(jau išbraukiau juos iš savo gaminamų patiekalų sąrašiuko) blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(*irma* @ 2008 02 14, 01:50)
tiesa pasakius as irgi gaminau rodnusiukus,bet deja teko nusivilti,tikejausi zymei kad bus skniau pasiskaicius komentarus ir pagirimus blush2.gif tai pasakiau daugiau nebegaminsiu schmoll.gif

ir aš schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūja: 15 vasario 2008 - 10:57
QUOTE(6663 @ 2008 02 14, 02:13)
..esu acto megeja/fanate blush2.gif , bandysiu paaishkint:
acto yra labai daug rushiu..nuo paprasto iki su ivairiais prieskoniais, pavyzdziui: raudovo vyno actas, balto vyno, obuoliu, actas su rozmarinu, actas su ashriaisiais pipirais, balzamo actas ir milijonas kitu.. 4u.gif Parduotuveje turetum rasti, ko tau reikia, o jei tingi ieshkot- nebijok, puikiai tiks ir paprastas ARBA gali i paprastaji prideti megiamu prieskoniniu zoleliu (kad ir sudziovintu), palaikyti valandele (para) ir viskas.. 4u.gif

Motiejuke - labai dekui, neverta ash tokiu pagyru doh.gif

TUSINA- ash irgi neturiu mesmales (tik sena, surudijusia)- naudoju blenderi..Skystokai gaunasi, bet su miltais ar manais - kaip tik..Kepti reikia atsargiai, bet uz tai blyneliu minkshtumas wub.gif -nerealus smile.gif

Sonatinos receptus labai megstu, Giedriaus irgi 4u.gif



ačiūkas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(motiejuke @ 2008 02 14, 20:13)
mano pyragaiciai :

viduje 2 puseles abrikosu, ir saldyta pirkta tesla, atrodo bemiele sluoksniuota wub.gif


o, kaip gardziai atrodo smile.gif as kazkada kepiau panasias, tik dariau kaip vejo maluneliu forma, o per viduri ant virsaus konservuoto persiko pusele. irgi skanu buvo wink.gif
Atsakyti
mano zadetas vakarykstis reportazas
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
(kokteilius dare MB (su martiniu)) ax.gif
Atsiprasau uz tokias dideles nuotraukas, jau antra karta bandau mazinti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 15 vasario 2008 - 14:37
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 15, 14:24)
mano zadetas vakarykstis reportazas

Super vaišės good.gif
O šoninė bulvėse rūkyta? lens.gif
Kaip norėčiau dabar tų alyvuogių rolleyes.gif
Atsakyti



QUOTE(Nerytė @ 2008 02 15, 15:24)
mano zadetas vakarykstis reportazas




Nerytė, kokia tu šaunuolė thumbup.gif
Aš tai norėčiau kokteilio, nes esu martinio manjakė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2008 02 15, 14:36)
Super vaišės  good.gif
O šoninė bulvėse rūkyta?  lens.gif
Kaip norėčiau dabar tų alyvuogių  rolleyes.gif

Aciu Aciu 4u.gif
Sonine rukyta rolleyes.gif
Pasom i svecius, pavaisinsiu, dar liko biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Elena @ 2008 02 15, 14:40)
Nerytė, kokia tu šaunuolė  thumbup.gif
Aš tai norėčiau kokteilio, nes esu martinio manjakė  lotuliukas.gif


ax.gif Aciu

Kokteilio reiks palaukti kol MB is darbo gis biggrin.gif jei busi anksciau pavaisinsiu kava cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 15, 14:43)
Aciu Aciu  4u.gif
Sonine rukyta  rolleyes.gif
Pasom i svecius, pavaisinsiu, dar liko  biggrin.gif

Ačiū už kvietimą aciuks.gif biggrin.gif
Vien dėl to vaizdo pėdinsiu dabar į parduotuvę alyvuogių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2008 02 15, 14:59)
Ačiū už kvietimą  aciuks.gif  biggrin.gif
Vien dėl to vaizdo pėdinsiu dabar į parduotuvę alyvuogių  doh.gif

hihihi.gif
Atsakyti
Neryte,o tau sonine neapgege?as dariau su rukyta,tai bulves neiskepe,o sonine apgdege,tai susinervinau tada.Tiesa,as neuzdengiau folija(nes neturejau) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 02 15, 15:30)
Neryte,o tau sonine neapgege?as dariau su rukyta,tai bulves neiskepe,o sonine apgdege,tai susinervinau tada.Tiesa,as neuzdengiau folija(nes neturejau) rolleyes.gif

matai nuotraukoj siek tiek apdege, bet man visai skanu buvo ir tokie, tada ji tokia traski ax.gif as irgi nedengiau folija (turejau, bet nedengiau smile.gif)
Atsakyti