Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Receptai su nuotraukomis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
@Ka
Musu vakariene... ax.gif

Vistiena su morkiukais, cibuliukais ir padaziuku... essen.gif

user posted image

user posted image
*Spyglė*
QUOTE(karpeace @ 2008 02 15, 20:04)
Musu vakariene...  ax.gif

*

skaniai atrodo,o koks cia padaziukas?
grange
QUOTE(egleegle @ 2008 02 15, 08:25)
Grange, o as maniau, cia "receptai su nuotraukomis" tema...  blink.gif Na, bet OK, tada savo torta imesiu i kita tema.

nu tai galima aišku, neiko gi neatsitiks, bet yra ir tema kur vien saldūs ax.gif

atrodo labai skaniai ta vištiena thumbup.gif
Pinta
QUOTE(DODA @ 2008 02 15, 08:24)
kokį įdarą darei?  ax.gif
*

įdarui plonai riekutėmis pjaustyta šalto rūkymo šoninė, fermentinis sūris. Mėsa iš vidaus patepta česnaku, garstyčiomis, pabarstyta prieskoniais ir petražolėmis. Man patiko.
daividija
user posted image
O cia mano vakariene is kiausiniu blush2.gif kepiau ispaniska omleta,gavosi skanus thumbup.gif Reikia keptuves,kuria butu galima ikist i orkaite.Pakepinti 1 svoguniuka ir 1raudona paprika,sudeti apie 300g virtu ir kubeliais pjaustytu bulviu,100g virtu saldytu zirneliu.Viska truputi apkepinti.Isplakti 5-6kiausinius,ideti pipiru,druskos ir uzpilti ant darzoviu,nemaisyti.Uzdengti ir ant letos ugnies pakepti keleta min.Po to visa keptuve su turiniu deti i griliu ir apkepti,kolk pageltonuos,apie 3-4min.Ir viskas.
user posted image
user posted image
Bonpari

blink.gif blink.gif nerealus vaizdas....... juolab, kad as vistienos megeja wub.gif
galima to padaziuko receptuka 4u.gif
burbulioke
QUOTE(Lalaa @ 2008 02 15, 18:10)
kiek skanumynu  wub.gif
o cia mano pietus  mirksiukas.gif

user posted image

viskas matosi, ten krabu znyples  ax.gif
*

mmmm kaip megstu situos essen.gif laaabai skanu thumbup.gif
@Ka
QUOTE(naaringiux @ 2008 02 15, 23:20)
blink.gif  blink.gif nerealus vaizdas....... juolab, kad as vistienos megeja  wub.gif
galima to padaziuko receptuka  4u.gif
*

mirksiukas.gif biggrin.gif
RECEPTUKAS

Bet as viska surasysiu ka dariau, nes man cia ekspromtu viskas gavosi...
Berasant viska atsiminsiu paeiliui, taip lengviau... tongue.gif

I keptuve truputi ipyliau alyvuogiu aliejaus ir ir ciut, ciut vandens, idejau morkiukus ir uzdengiau dangti...
Kai morkiukai paminkstejo idejau cibuliuko ir vistiena, kuri pries tai buvo truputi pamusta ir itrinta pipiriuku, druskyte ir vistienos prieskoniais, ir vel uzvoziau dangti...
Vistienai pakepus ipyliau vel 100g-150g vandens, du gerus saukstus grietines, gera sauksta majonezo, gera valgoma sauksta miltu, vorcesterio pavarvinau, sojos truputi, baziliko, krapiuku...
Ismakalavau, patroskinau ir GATAVA... essen.gif

Lyg viska parasiau... g.gif

QUOTE(daividija @ 2008 02 15, 23:19)
user posted image
O cia mano vakariene is kiausiniu blush2.gif kepiau ispaniska omleta,gavosi skanus thumbup.gif Reikia keptuves,kuria butu galima ikist i orkaite.Pakepinti 1 svoguniuka ir 1raudona paprika,sudeti apie 300g virtu ir kubeliais pjaustytu bulviu,100g virtu saldytu zirneliu.Viska truputi apkepinti.Isplakti 5-6kiausinius,ideti pipiru,druskos ir uzpilti ant darzoviu,nemaisyti.Uzdengti ir ant letos ugnies pakepti keleta min.Po to visa keptuve su turiniu deti i griliu ir apkepti,kolk pageltonuos,apie 3-4min.Ir viskas.
user posted image
user posted image
*

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Kaip skanei... essen.gif
Owly
QUOTE(egleegle @ 2008 02 15, 08:25)
Grange, o as maniau, cia "receptai su nuotraukomis" tema...  blink.gif Na, bet OK, tada savo torta imesiu i kita tema.
*

Taip, bet čia subforumas "Antri patiekalai" mirksiukas.gif Ir niekas čia neieškos torto recepto 4u.gif Yra tokia tema ir prie saldumynų 4u.gif
6663
Elena
Neryte
Lalaa
Spygle
Karpeace
Daividija

nu tiesiog NIAM NIAM wub.gif
*Spyglė*
QUOTE(daividija @ 2008 02 15, 21:19)
user posted image
*

Nu jau koks grozis nuo tu zirneliu essen.gif
Nerytė

*

labai skaniai atrodo tas padaziukas rolleyes.gif o vistiena tai kokia dali emei? krutinele?

QUOTE(daividija @ 2008 02 15, 21:19)
O cia mano vakariene is kiausiniu blush2.gif
*

atrodo super! labai pagyvina vaizda tie zirneliai thumbup.gif
Camea
daividija, vat cia tai seimininke is nieko pagamino toki skanesta thumbup.gif
daividija
Aciu merginos,aciu!!!tik nuotraukos neryskios pas mane gaunasi blush2.gif
Nerytė
QUOTE(daividija @ 2008 02 16, 13:58)
Aciu merginos,aciu!!!tik nuotraukos neryskios pas mane gaunasi blush2.gif
*

jei fotkini is labai arti isijunk makro funkcija tada ryskesnes gausis mirksiukas.gif
burbulioke
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 15, 15:24)
user posted image
user posted image
*

As ir kepiau niekas man nesigawo schmoll.gif isbyrejo sonine o imant i lekstes iswiso subyrejo unsure.gif Susinerwijau ir sakaiu daugiau sito nebegaminsiu, seip skonis tai wisai nieko.

QUOTE(*Spyglė* @ 2008 02 15, 18:36)
Idedu ir aš savo zrazų receptuka  ax.gif
Paruosiame faršą kaip kotletukams.Tada pakepam morkytes su svoguniukais,idedam zirneliu,pabarstom prieskoniais.
Darom dideli blyną,į vidu dedam pakeptą masę.Suformuojam kaip cepelina,pavoliojam džiuveseliuose.
Skanaus  4u.gif
*

Labai skaniai atrodo bigsmile.gif Waizdas primena walgyklinius snicelius.
Gal kuri zinote sniceliu receptuka labai noreciau mirksiukas.gif Wis kiek bandziau man gaunasi kaip kotletai verysad.gif

QUOTE(karpeace @ 2008 02 15, 21:04)
*

mmmm ziauriai skaniai atrodo thumbup.gif
Nerytė
QUOTE(burbulioke @ 2008 02 16, 14:52)
As ir kepiau niekas man nesigawo  schmoll.gif  isbyrejo sonine  o imant i lekstes iswiso subyrejo unsure.gif  Susinerwijau ir sakaiu daugiau sito nebegaminsiu, seip skonis tai wisai nieko. 

*

gal perdaug ipjovei? g.gif gal perilgai kepei, kad bulves susileido g.gif pas mane irgi kai kurie gabaleliai islipo i virsu
laukine
eina svilpt , keleta dienu neuzejau, tiek nauju receptu bigsmile.gif kada spesiu isbandyt unsure.gif iseiginiu per mazai dave biggrin.gif

QUOTE(Dobiliukas @ 2008 02 14, 14:16)
Labai  thumbup.gif  tortukas,gal galima būtų sužinoti receptuka,būtent kaip gaminit šį su vyšniom.
*

man irgi baisiai idomu, arba praleidau netycia, arba neparasyta blush2.gif

inngutos pyrageliai su desrelem jau orkaitej thumbup.gif seile net tista blush2.gif
burbulioke
QUOTE(kriro @ 2008 02 11, 11:10)
siulau pagaminti kotletus idarytus bulviu kose, 
ZOdziu, isverdu bulviu kose. Tada padarau farsa kaip kotletams, formuoju dubeneli ( kaip cepelinams) i ji dedu sauksta bulviu koses ir padarau cepelina ( bulviu kose lieka viduj) ir dedu i skarda, tada kepu orjkaitej 180 laipsniu ir kol iskepa biggrin.gif  kepant, labai graziai prasiskiria mesyte ir i pavirsiu islenda bulviu kose...
*

Musu pietus pagal si recepteli thumbup.gif thumbup.gif Labai laaabai skanu. Werta isbandyti! ax.gif biggrin.gif

user posted image

QUOTE(Nerytė @ 2008 02 16, 16:35)
gal perdaug ipjovei? g.gif  gal perilgai kepei, kad bulves susileido g.gif  pas mane irgi kai kurie gabaleliai islipo i virsu
*

Nezinau kas as netaip nugaminau... g.gif
rena

QUOTE(egleegle @ 2008 02 15, 08:51)
Siaip, tas mano tortas nieko ypatingo... Ir puosyba labai megejiska  lotuliukas.gif bet kai darau vos pora kartu per metus, tai jau ivykis  tongue.gif
*

o jau kaip wub.gif wub.gif atrodo

QUOTE(Jūja @ 2008 02 15, 10:51)
kiaulienos ax.gif pati susimaliau kumpį. Nu net nežinau, kažkaip paskutiniu metu iš faršo kotletai man gaunasi sausi ir kieti. Nors mėsytę pati susimalu. Mamytės HELP, ką jūs dedat į mėsą, kad gautumėt minkštus kotletukus. Nes atrodo viską darau kip seniau, bet ne tokie gaunasi. doh.gif

as tai i farsa, kad butu minksti ir tvirti vietoj bulkos dedu tarkuota bulve, man daug skaniau smile.gif

QUOTE(Nerytė @ 2008 02 15, 14:24)
(kokteilius dare MB (su martiniu))  ax.gif

o su kuo martini maise g.gif

kazko man fotkiu nerodo doh.gif
daividija
user posted image
O cia mano siandienos vakariene.Bandeles su desrelem,aciu mergaites uz puikia ideja.Tik tesla as dariau mieline,gavosi minkstutes ir labai skanios!!
Nerytė
QUOTE(rena @ 2008 02 16, 18:17)
*

zinau, kad su toniku ir kazkokiu sirupu
burbulioke
QUOTE(daividija @ 2008 02 16, 21:32)
user posted image
O cia mano siandienos vakariene.Bandeles su desrelem,aciu mergaites uz puikia ideja.Tik tesla as dariau mieline,gavosi minkstutes ir labai skanios!!
*

ohmy.gif kaip skaniai atrodo thumbup.gif ir as tokiu noriu tik niekados nedariusi mielines teslos ir bijau daryti nes manau kad nesigaus ech unsure.gif
Gustuke
QUOTE(burbulioke @ 2008 02 16, 17:52)
Musu pietus pagal si recepteli  thumbup.gif  thumbup.gif  Labai laaabai skanu. Werta isbandyti!  ax.gif  biggrin.gif

user posted image
Nezinau kas as netaip nugaminau...  g.gif
*

labai viliojančiai atrodo karsta.gif
Jūja
QUOTE(rena @ 2008 02 16, 19:17)
o jau kaip  wub.gif  wub.gif atrodo
as tai i farsa, kad butu minksti ir tvirti vietoj bulkos dedu tarkuota bulve, man daug skaniau smile.gif
kazko man fotkiu nerodo doh.gif
*

AČIŪ, reiks pabandyti 4u.gif
Barikada
QUOTE(burbulioke @ 2008 02 16, 17:52)
Musu pietus pagal si recepteli  thumbup.gif  thumbup.gif  Labai laaabai skanu. Werta isbandyti!  ax.gif  biggrin.gif

user posted image
Nezinau kas as netaip nugaminau...  g.gif
*

mane tai salotos sudomino, kokios ten jos bigsmile.gif
daividija
QUOTE(burbulioke @ 2008 02 16, 19:33)
ohmy.gif kaip skaniai atrodo  thumbup.gif  ir as tokiu noriu tik niekados nedariusi mielines teslos ir bijau daryti nes manau kad nesigaus ech  unsure.gif
*

Zinok gausis tikrai.Man anksciau irgi nesigaudavo,kol neisbandziau "malsenos" miltu misinio bandelems thumbup.gif Ten viskas aiskiai parasyta ant pokelio,tai as taip ir dariau,ir kokia gera tesla gaunasi,dariau bandeles su kopustais ir labai skanios.Dar Sonatinos receptuose daug mieliniu teslu,isbandziau irgi gavosi.
Sitos tai su desrele.Bet prarijom tai greit.
CAT DELUXE
QUOTE(daividija @ 2008 02 16, 21:32)
user posted image
*

merginos,kur rast siu bandeliu recepta blush2.gif
@Ka
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 16, 13:44)
labai skaniai atrodo tas padaziukas rolleyes.gif  o vistiena tai kokia dali emei? krutinele?
*

4u.gif
Aha... krutinele... mirksiukas.gif
eris
Nesu spece bet kad kotletukai butu minkstos tai ar vandens ar buljona ar grietines pilu tiek kiek farsas ima ax.gif Ir kepu ant gan karstos keptuves kad sultis neisbegtu ax.gif

O del mielines teslos pats svarbiausias dalykas (mano manimu) tai tesla reikia minkyti ne maziau 15 min ir tureti gera nuotaika, ir tada gavosi labai skanios bulkos net jei sumaisysi tik mieles, miltus , truputi alejaus , druskos ir cukraus smile.gif
yalissa
Vakar anytos gamintas garnyras iš šparaginių pupelių. Valgėm su kotletukais. Skanu buvo 4u.gif

user posted image
Camea
Musu megstami idaryti makaronai user posted image

receptas paprasta, reikia idaryti kriaukles farsu ir virti apie 20 min, turiu daug morku, tai pakepinau su svogunais ir saukstu pomidoru padazo + zaluminau, skanaus mirksiukas.gif su suriu ir skanu rolleyes.gif

Vistiena su kuskusu smile.gif

user posted image

vistienos krutinele supjaustom kubeliais + prieskoniai saukstas majonezo, paliekam porai va ax.gif paskui apkepam, dedam svoguno ir pievagrybiu, gera sauksta miltu, puse stiklines sultinio ir kepam kol sutirstes rolleyes.gif Kuskusa valgem pirma karta, skanu smile.gif (tik as atrodo per daug palaikiau ant ugnies blush2.gif )
Nerytė
QUOTE(Lalaa @ 2008 02 18, 09:35)
Musu megstami idaryti makaronai [img]
*

kaip skaniai atrodo bigsmile.gif
as perku kuskusa kur be virimo, reikia uzplikyti ir palaikyti uzdengta 3 min. thumbup.gif

daividija, kaip graziai atrodo tavo bandeles, graziai suvyniojai jas thumbup.gif
Papildyta:
o stai cia musu sekamdienio pietus:

krevetes pakepintos su cesnakais ir citrinu sultimis ir patroskintos grietineleje, valgem su laukiniais ryziais ir salotomis (aisbergas, pomidoras, agurkas, zirneliai, juodosios alyvuoges ir pazazas is prieskoniu, alyvuogiu aliejaus, vandens ir prieskoniu)
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Renatita @ 2008 02 17, 19:29)
Vakar anytos gamintas garnyras iš šparaginių pupelių. Valgėm su kotletukais. Skanu buvo  4u.gif
*

o kur receptas g.gif kad sparagines pupeles tai matau, o kas daugiau ten? kumpis lens.gif
lineva
Lalaa, labai skaniai atrodo tavo patiekaliukai thumbup.gif mirksiukas.gif
yalissa
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 18, 09:11)

krevetes pakepintos su cesnakais ir citrinu sultimis ir patroskintos grietineleje, valgem su laukiniais ryziais ir salotomis (aisbergas, pomidoras, agurkas, zirneliai, juodosios alyvuoges ir pazazas is prieskoniu, alyvuogiu aliejaus, vandens ir prieskoniu)
user posted image
Papildyta:

o kur receptas  g.gif kad sparagines pupeles tai matau, o kas daugiau ten? kumpis  lens.gif
*

Jau kaip skaniai tos krevetės atrodo wub.gif
Reiks išbandyti šiandien šį receptuką, nes kaip tik krevečių turiu rolleyes.gif

O receptas su šparaginėm pupelėm super paprastas. Alyvuogių aliejuje reikia pakepinti 2 skilteles smulkinto česnako, tada pakepinti šiek tiek kumpelio, kokio tik norit (mes naudojom kalakuto krūtinėlę) ir kai kumpelis apkeps - sudėti šparagines pupeles (mes naudojom konservuotas). Pakaitinti šiek tiek ir įmušti 1 - 2 kiaušinius, gerai išmaišyti ir viskas. 4u.gif
burbulioke
QUOTE(Barikada @ 2008 02 17, 09:46)
mane tai salotos sudomino, kokios ten jos bigsmile.gif
*

Paprasciausios, wirti burokeliai obuoliai ir majonezas + pipirai druska. mirksiukas.gif

QUOTE(daividija @ 2008 02 17, 12:32)
Zinok gausis tikrai.Man anksciau irgi nesigaudavo,kol neisbandziau "malsenos" miltu misinio bandelems thumbup.gif Ten viskas aiskiai parasyta ant pokelio,tai as taip ir dariau,ir kokia gera tesla gaunasi,dariau bandeles su kopustais ir labai skanios.Dar Sonatinos receptuose daug mieliniu teslu,isbandziau irgi gavosi.
Sitos tai su desrele.Bet prarijom tai greit.
*

Aha as wis gundausi isbandyti, reikes kada butinai pabandyti, nes wiskas labai skaniai atrodo o ir pati megstu mielines teslos gaminius.

QUOTE(Nerytė @ 2008 02 18, 11:11)

user posted image
*

Mmmm krewetes essen.gif

Kai busim LT reiks paragauti to kuskuso ax.gif niekados nesu jo maciusi blush2.gif
Nerytė
malonu ir aciu, kam patiko mano krevetes... buvo tikrai labai skanu 4u.gif pirma karta dariau is karalisku kreveciu, siaip visad naudoju kokteilines ax.gif
V&A
eina sau, jau seile varvinu smile.gif
Nerytė
QUOTE(Pacific @ 2008 02 18, 14:07)
eina sau, jau seile varvinu smile.gif
*

ne tu viena cia nuo merginu patiekalu seiles varvini hihihi.gif
daividija
Aha,ypac kai paziuri nieko nevalges,tada norisi kompiuteri laizyt.
Gustuke
QUOTE(daividija @ 2008 02 18, 17:20)
*

bet tokiu būdu sulieknėti galima bigsmile.gif lotuliukas.gif
Nerytė
QUOTE(daividija @ 2008 02 18, 17:20)
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif man nekilo tokia mintis... visad prisiziurejus tokiu foto einu rata apsukti per spinteles ir saldytuva

mano priespieciai
ziedinis kopustas (nevirtas), pomidoras, agurkas, majonezas, druska, pipirai
user posted image

ir pietus
bulviniai blynai su padazu (rukyta sonine su svoguniukais ir grietine pakepinta)
user posted image

MB nemegsta tai jam bus kitas patiekalas, bet turbut kai gris is darbo alkanas tai nespesiu nufotkint biggrin.gif
Dorinda
Neryte saunuole 4u.gif thumbup.gif taip viskas skaniai atrodo, o ypac tu salotu kaip noreciau essen.gif
DODA
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 18, 17:55)
ir pietus
bulviniai blynai su padazu (rukyta sonine su svoguniukais ir grietine pakepinta)
*

mega_shok.gif pasilaikysi čia su jumis dietos dry.gif
essen.gif
daividija
Neryte,na tu ir saunuole,netingi ji sau dar valgyt daryt,as darau tik vakariene,kai vyras grizta,o bulviniu blynuku tai noreciau,bet tingiu keptis. blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Nerytė
QUOTE(Dorinda @ 2008 02 18, 18:06)
Neryte saunuole  4u.gif  thumbup.gif  taip viskas skaniai atrodo, o ypac tu salotu kaip noreciau  essen.gif
*

aciuks.gif
labai greitai ir paprastai padaromos, o tikrai skanios ax.gif

QUOTE(DODA @ 2008 02 18, 18:18)
mega_shok.gif pasilaikysi čia su jumis dietos  dry.gif
essen.gif
*

biggrin.gif as esu priklausoma nuo maisto tai net negalvoju apie dietas irnesakyk.gif

QUOTE(daividija @ 2008 02 18, 18:20)
Neryte,na tu ir saunuole,netingi ji sau dar valgyt daryt,as darau tik vakariene,kai vyras grizta,o bulviniu blynuku tai noreciau,bet tingiu keptis. blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif
*

aciuks.gif netingiu sau valgyt daryti, nes apetitas zveriskas cool.gif o tuos bulvinius blynus sugalvojau kepti, nes pasivaiksciojau po temas ir kai pamaciau svilpikus tai taip uzsimaniau,o kad ju nemoku kepti tai issikepiau blynu blush2.gif
6663
eiliniai pagyrimai visoms..super skanumynai 4u.gif
Nerytė
QUOTE(6663 @ 2008 02 18, 18:53)
eiliniai pagyrimai visoms..super skanumynai 4u.gif
*

6663, o kur tu dingus su savo skanumynais gardumynais bigsmile.gif
Šypsenėlė24
Oi kokiu skanumynu prisiziurejau ax.gif Dabar taip bulvyniu blynu uzsinorejau ax.gif blush2.gif
Camea
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 18, 12:11)
kaip skaniai atrodo  bigsmile.gif
as perku kuskusa kur be virimo, reikia uzplikyti ir palaikyti uzdengta 3 min.  thumbup.gif
*

aciu 4u.gif tavo krevetes niam niam wub.gif reikes ir man 5dieni padaryti rolleyes.gif

sian pabandziau kuskusa tik uzplikyti, gavosi super thumbup.gif

QUOTE(lineva @ 2008 02 18, 13:26)
Lalaa, labai skaniai atrodo tavo patiekaliukai thumbup.gif  mirksiukas.gif
*

aciukas 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.