Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(1975Neringa @ 2008 02 11, 11:15)
O kas tie tokie žali kukuliai ? bigsmile.gif

zali kukuliai yra rafiai biggrin.gif is varskes ir vanilinio cukraus bei keliais laseliais citrinu sulciu biggrin.gif varske pertrinu su vaniliniu cukrumi ir formuoju rutuliukus ( jeigu limpa prie ranku, tai paslapint rankas drungnam vandenyje). Suformuoji rutuliuka, i vidu dedu riesuta( galima deti ir dziovintu papaju arba viska ko nori), tada apvoliojam kokoso drozlese ( pas mane jos buvo zalios ir geltonos), dedam suformuota rutuliuka ant lekstes. kai padarau visus , dedu su lekste i saldytuva porai valandu, nes jie buna skystoki tokie, o kai pabuna saldytuve -sustengsata. Is tiesu tai skanus ir visai nekaloringas desertas. biggrin.gif pazadu kitra karta viska nufotkint, nes vakar labai labai skubejau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Barikada @ 2008 02 11, 11:16)
o kas kur ir kaip daryta kodel nepasakyta biggrin.gif

Vaivaj, o kaip vistiena marinavai g.gif  bigsmile.gif

Is tiesu tai siulau pagaminti kotletus idarytus bulviu kose, nes mano MB vakar buvo pritrenktas biggrin.gif kapojo ir vis gyre ir dar klause is kur recepta gavau biggrin.gif
ZOdziu, isverdu bulviu kose. Tada padarau farsa kaip kotletams, formuoju dubeneli ( kaip cepelinams) i ji dedu sauksta bulviu koses ir padarau cepelina ( bulviu kose lieka viduj) ir dedu i skarda, tada kepu orjkaitej 180 laipsniu ir kol iskepa biggrin.gif kepant, labai graziai prasiskiria mesyte ir i pavirsiu islenda bulviu kose... nu zinokit, nors man ir dieta, suvalgiau vakar ir as viena. Beje recepta pasiskolinau is tokio puslapiuko www.kvieciupriestalo.lt .Greita, patogu ir skanu, bent jau musu seimynai. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(kriro @ 2008 02 11, 12:09)
zali kukuliai yra rafiai biggrin.gif  is varskes ir  vanilinio cukraus bei keliais laseliais citrinu sulciu biggrin.gif  varske pertrinu su vaniliniu cukrumi ir formuoju rutuliukus ( jeigu limpa prie ranku, tai paslapint rankas  drungnam vandenyje). Suformuoji rutuliuka, i vidu dedu riesuta( galima deti ir dziovintu papaju arba viska ko nori), tada apvoliojam kokoso drozlese ( pas mane jos buvo zalios ir geltonos), dedam suformuota rutuliuka ant lekstes. kai padarau visus , dedu su lekste i saldytuva porai valandu, nes jie buna skystoki tokie, o kai pabuna saldytuve -sustengsata. Is tiesu tai skanus ir visai nekaloringas desertas.  biggrin.gif pazadu kitra karta viska nufotkint, nes vakar labai labai skubejau biggrin.gif
Papildyta:

Is tiesu tai siulau pagaminti kotletus idarytus bulviu kose, nes mano MB vakar buvo pritrenktas biggrin.gif  kapojo ir vis gyre ir dar klause is kur recepta gavau biggrin.gif
ZOdziu, isverdu bulviu kose. Tada padarau farsa kaip kotletams, formuoju dubeneli ( kaip cepelinams) i ji dedu sauksta bulviu koses ir padarau cepelina ( bulviu kose lieka viduj) ir dedu i skarda, tada kepu orjkaitej 180 laipsniu ir kol iskepa biggrin.gif  kepant, labai graziai prasiskiria mesyte ir i pavirsiu islenda bulviu kose... nu zinokit, nors man ir dieta, suvalgiau vakar ir as viena. Beje recepta pasiskolinau is tokio puslapiuko www.kvieciupriestalo.lt .Greita, patogu ir skanu, bent jau musu seimynai. thumbup.gif
makaronus dariau su kalakutienos farsu, tik padaza dariau is grietines, majonezo, trinto cesnako ir fermentinio surio, viska ant keptuves, kol issilydo suris. Dar idejau petrazoliu ir svoguno laisku.
Atsakyti
Vištienos vėrinukai thumbup.gif

O čia vakar mūsų vakrienė,labai sočios ir skanios tuno salotos ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 02 11, 10:51)

O čia vakar mūsų vakrienė,labai sočios ir skanios tuno salotos  ax.gif
user posted image


o kodel receptuko nera bigsmile.gif

patiko vistienos verinukai thumbup.gif

o cia mano uzkanda
garpuodyje virti obuoliai su medumi, razinomis ir smulkintais riesutais 9dejau migdolus), labai skaniai gavosi, nors ir vaizdas nekoks...
Atsakyti
Mesyte susipjausciau, padruskinai, papiravau, dejau i maiseli su krakmolu ir pakraciau. Tas saldytas Wok darzoves pakepaiu su trupuciu aliejaus ant dideles ugnies kokias 5min(nu aisku turinys nesuzavejo labai-tik 3mazi bambuku ugliai, tu grybu nelabai maciau(nors gal tai ir bus tokie ploni ilgi rudi)). Tada i ikaitinta alieju dejau mesyte (kepiau per 2 kartus). Paskui keptuve issivaliau, dejau mesyte, pyliau truputi sojos padazo, ismaisiau,dejau darzoves ir pyliau indeli kazkokio saldziarugscio padazo(firmos nepamenu, bet mazesnis nei 0,5l stiklainiukas, uzrasyta 'svelnus thai saldziarugstis padazas' rodos). Ismaisiau ir kelias min pakepiau. O ryzius viriau su sultinio kubeliu, tik foto nuo blico visiskai balti gavosi:
user posted image

Beje, seniau maisydavau krakmola su baltymu ir tada ta misini su mesyte, tai nesigaudavo to traskumo-mesyte apsiveldavo tuo misiniu ir tiek, vietoj traski tik budavo. O vien krakmolu labai gerai isejo! thumbup.gif

Vyras nelabai megejas tokio maisto, bet labai isgyre.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busima_mama: 11 vasario 2008 - 11:36
Atrodo skaniai, megstu toki maista ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 11, 11:13)
o kodel receptuko nera  bigsmile.gif

Tuno salotos: į lėkštė padėjau keletą salotų lapų,po to pjaustyto pekino kopūsto, skiltelėmis pomidoro,juodųjų alyvuogių,avokado,tuno ir viską apipyliau majonezu bei papipirinau essen.gif
Atsakyti
prisiskaičiau čia jūsų receptų, daug ką jau pabandžiau, viskas thumbup.gif

o čia jūsų teismui lašiša su daržovėm

reikia lašišos (tinka upėtakis, bandėm su pangasijom, nepatiko tik su jūrų lydekom), pomidorų, pievagrybių, paprikos, brokolių ir fermentinio sūrio.
user posted image

žuvį pamarstom prieskoniais (man labiausiai patinka citrininiai žuvies prieskoniai), druskyte, pašlakstom citrinos sultimis (kas mėgsta), dedam į keptuvę. Ant viršaus sluoksniais dedam pjaustytas daržoves: pomidorus, pievagrybius, papriką, brokolius (neturėjau paprastų, dėjau šaldytus). Nepamirškit pabarstyt druskos
user posted image
uždengiam folija ir į orkaitę. Kepam apie 30-40 min vidutinio karštumo orkaitėj. Bebaigiant kept užbarstom fermentiniu sūriu.
Valgoma su ryžiais. Skanaus!
user posted image
Atsakyti
4u.gif
isbandziau si receptuka thumbup.gif viskas gavosi laabai skaniai tik mano skrandziui tie grybai turbut nepatiko, kad blogavau visa diena blush2.gif

Stai receptas - 1kg farso, 10 sampioninu (didesniu), 2 kiausiniai, manu kruopos ar dziuveseliai, prieskoniai ir suris ax.gif

darom farsa kaip kotletams, paskui i rutuliuko vidu dedam jau nulupta ir isplauta gryba, gavosi tokiu 10 rutuliuku, paskui i ikaitinta orkaite ~ 30 min, i pabaiga apibarstom suriu, bet galima ir be jo, tik pries kepant grybo kepuraite patepti majonezu ax.gif

gavosi labai sultingi ir idomus krepseliai/rutuliukai smile.gif

Atsakyti
Lašiša su daržovėmis atrodo thumbup.gif
Na ir aš įdėsiu paprasčių paprasčiausią patiekaliuką- vištienos file gabaliukai su bulvėmis smile.gif tik nenufotkinau , kaip atrodo lėkštėje doh.gif
Vištienos file gabaliukus marinavau majoneze su priekoniais(vištienos) ir česnakiuke, bulves apibarsčiau irgi bulvyčių prieskoniais, o baigiant kepti užbarščiau sūriu smile.gif man bent jau labai skanu, o kartu ir visai laiko nereikalaujantis maistelis biggrin.gif dažnai dedu daržoves, o šįkart visai nieko neturėjau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lineva: 11 vasario 2008 - 14:09
Vištieną marinavau labai paprstai - Santa Marijos vištienos priekonių žiupsenelis ir valgomasis šaukštas Helmans majonezo. Bet to skanumo tai medutis uždėtas prieų kepant priduoda 4u.gif
Atsakyti
mano vakar kepta pica.labai soti ir labai minksta mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
NERYTE 4u.gif recepto noliu tu darzoviu kur prie jautienos troskintos..
Atsakyti