Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Renatita @ 2008 02 05, 15:03)
Gal sumaisyta su majonezu  4u.gif  biggrin.gif

taip su majonezu doh.gif taip gaunasi kai dirbi 10 darbu vienu metu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 02 05, 04:00)
Vakariene:

skaniai atrodo, o kiek laiko laikei orkaitei? g.gif

QUOTE(grange @ 2008 02 05, 12:58)
Reikės morkų, poro, bulvių, prieskonių, ir buljono - skaniausia aišku natūralus. Ir blenderio.

reiks pasidaryt, man patinka tokios sriubytes bigsmile.gif
Atsakyti
sakykit kas dare kiasiniene is desreliu kur siredeliu formos, tai kokias desreles imat, kokio pavdinimo, nes kiek bandziau man jos suluzta blink.gif ir niekaip neiseina jas sukabint i sirdele g.gif
Atsakyti
QUOTE(judiene @ 2008 02 04, 17:26)
user posted image
jai iseis paziureti cia mano zuikis kuri gaminau vakar ax.gif

Niu įdomiai atrodo bigsmile.gif gal receptu pasidalinsi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Endži @ 2008 02 05, 16:42)
sakykit kas dare kiasiniene is desreliu kur siredeliu formos, tai kokias desreles imat, kokio pavdinimo, nes kiek bandziau man jos suluzta blink.gif ir niekaip neiseina jas sukabint i sirdele g.gif

man atrodo tinka bele kokios, tik reikia atsargiai labai pjauti ir lenkti jas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 02 05, 06:00)
Vakariene:
buvau labai pavargus po darbo dienos, tad vakariene kepe orkaitej smile.gif :
bulves supjausciau plonais griezineliais, pabarsciau bulviu prieskoniais, ant ju ishdeliojau plonycius vishtienos gabalelius, uzpyliau sojos padazo ir pabarsciau trintu cesnaku, tada paberiau pjaustytu pievagrybiu, juos apibarsciau grybu prieskoniais..Ipyliau truputi vandens, kad nesausai keptusi..Kai ishkepe, pabarsciau suriu,idejau pora shaukshteliu majonezo ir palaikiau orkaitej, kol ishsilyde...
Nelabai ishvaizdziai atrodo, bet buvo skanu..Valgem su avokado salotom..
user posted image
user posted image
Papildyta:

dziuveseliu turetu buti pirkti visur smile.gif ...
Gal skaniausia su dziuveseliais? g.gif


O avokado salotyciu receptukas? blush2.gif Siaip labai skaniai atrodo, niam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pigalica @ 2008 02 05, 17:04)
Niu įdomiai atrodo bigsmile.gif  gal receptu pasidalinsi? ax.gif

blink.gif blink.gif blink.gif nu norejau ji ideti ir nemokejau tai ar as cia isejau ar tu? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o padaryti paprastai imu farsa kiaulienos pridedu prieskoniu kaip kotletam ir ivynioju i sonine thumbup.gif
Atsakyti
savaitgali isbandziau kepsniukus su sampinjonais bigsmile.gif dariau su manais, gavosi labai skaniai thumbup.gif gal reiks dar pabandyt su dziuveseliais g.gif

QUOTE(6663 @ 2008 02 05, 04:00)
Vakariene:
labai skaniai atrodo thumbup.gif

bulviu su majonezu receptukas thumbup.gif reiks irgi isbandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(judiene @ 2008 02 05, 17:27)
blink.gif  blink.gif  blink.gif nu norejau ji ideti ir nemokejau tai ar as cia isejau ar tu? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o padaryti paprastai imu farsa kiaulienos pridedu prieskoniu kaip kotletam ir ivynioju i sonine thumbup.gif

Aš, cituodama, pataisiau tavo žinutę 4u.gif

O šoninę niekuo nebarstai? Matau tik česnakus, jie neprisvyla? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2008 02 05, 17:37)
O avokado salotyciu receptukas?  blush2.gif Siaip labai skaniai atrodo, niam  mirksiukas.gif


smile.gif Tu salotyciu receptas buvo idetas i shaltus uzkandzius kazkada, bet parashysiu dar karteli (labai megstu shias salotas):
avokadas kubeliais, vyshniniai pomidoriukai, melynas svogunas, actas, druska, saulegrazu (butinai) aliejus. Skanaus!

Rena- kepe apie 35-40 min:)..
Papildyta:
QUOTE(grange @ 2008 02 05, 13:58)

*********
o pas mane šiandien bus morkų sriubos dieta good.gif pirmą kart tokią sriubą paragavau anglijoje, ir kaip man, labai nemėgstančiai virtų morkų, tai čia buvo kažkas nerealaus, kad iš tokio dalyko, galima padaryt tokią skanią sriubą, nors mano namiškiams pirmas žodis buvo putra blush2.gif  bet man tai skanu, ir kaip ir naudinga, nes morkų taip nesuvalgau, o čia liuks.


Labai mielas receptas 4u.gif

Ir aciu visoms uz gerus zodziu wub.gif blush2.gif (prisiklausai pagyru, tada ir gamint ir fotografuot nepabosta biggrin.gif )
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 05, 15:29)
As tai bulves su suriu ir majonezu darau taip: isverdu bulves, nusunkiu ir sudedu smulkiai tarkuota suri sumaisyta su majonezu, siek tiek pieno ar vandens, kad lengviau issimaisytu su bulvemis ir prieskoniai - provanco zoles ir truputis cesnako  thumbup.gif , viska ismaisau, suris issilydo ir skanaus



Nu isbandziau siandien, tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
musu pietus

receptas is galvos, zodziu kas buvo saldytuve ta sudejau smile.gif
turejau du gabalelius mesos - kiaulienos ir jautienos, juos isviriau, supjausciau (is nuvirtos mesos ryt bus burokeliu sriuba), pakepinau su morkomis, svogunais, porais, alyvuogem, ketvirtadaliu paprikos, marinuotais agurkeliais ir kons. pupelemis, uzpyliau su tamsiu padazu (is pakelio), valgem su grikiais, buvo labai skanu, nors ir nelabai kaip ta makalyne atrodo
Papildyta:
QUOTE(aguonele @ 2008 02 05, 21:28)
Nu isbandziau siandien, tai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

dziaugiuosi, kad patiko bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 05 vasario 2008 - 21:32