Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkinė sriuba

na o as kadangi daugiausia valgau kalakutiena/vistiena tai isvirus mesytei i sultini dedu perlines kruopas, pupeliu bei raugintu/marinuotu agurku, siek tiek morku sutarkuotu per burokine tarka svieste pakepinuntu ir verdu... na man tai 1 is megstamiausiu sriubyciu smile.gif
Atsakyti
o man toks klausimiukas iskilo blush2.gif Ar butinai perlines kruopytes reikia uzsimerkti is vakaro? Taip uzsimaniau siandien issivirti agurkienes, bet kruopos tai nemerktos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vivuxs @ 2009 02 12, 15:24)
o man toks klausimiukas iskilo  blush2.gif Ar butinai perlines kruopytes reikia uzsimerkti is vakaro? Taip uzsimaniau siandien issivirti agurkienes, bet kruopos tai nemerktos  ax.gif

as naudoju smulkintas perlines kruopas ir niekad nemerkiu, nes jos ir taip labai greit isverda
Atsakyti
QUOTE(vivuxs @ 2009 02 12, 15:24)
o man toks klausimiukas iskilo  blush2.gif Ar butinai perlines kruopytes reikia uzsimerkti is vakaro? Taip uzsimaniau siandien issivirti agurkienes, bet kruopos tai nemerktos  ax.gif

Aš taip pat niekada nemerkiu perlinių kruopų iš anksto, tik prieš virimą nupilu verdančiu vandeniu, taip nuplaunu rolleyes.gif o kai tingiu, iš vis šaltu vandeniu nulieju keletą kartų blush2.gif
Atsakyti
Labai skanu kai verdi su jautiena, tai va tada dedam perliniu kruopu,2 kubelius,sutarkuota morka,kubeliais raugintus agurkus(nedekit marinuotu neskanu), bulves kubeliais. Tik aisku viska deti kai kruopos bus minkstokos,jei turit ipilkit agurku rasalo,arba biski citrinu rugsties ar citrinos, turi buti rugstoka ir tirstoka.
Atsakyti
QUOTE(Čika @ 2005 04 06, 00:43)
Pasakysiu jums vieną dalyką. Vienoj kavinėj, kur siaubingai skanią agurkinę verda, į ją pila apie 0.5-1 stiklinės tų pačiu marinuotų agurkų skysčio blink.gif  Net nepatikėjau, bet namie taip bandžiau išsivirt, tai išsiviriau pačią skaniausią sriubą, kokią tik kada pavyko išsivirt thumbup.gif Aš darau taip: verdu perlines kruopas, metu 2 kubelius, bulves, pakepinu tarkuotas morkas, truputi svogūno, skiltelę išspausto česnako (del aromato). Viską metu į puodą, tada kubeliais pjaustytus agurkus (ne takuotus), marinatą iš stiklainio  ir papildomų prieskonių. Būtinai šaukštelį cukraus, tai gaunasi tokia saldžiarūgštė essen.gif  ir raudonos paprikos miltelių negailiu biggrin.gif  Tai skonis... neišpasakytas, o ir aromatas viliojantis...

Labai ačiū receptą 4u.gif , labai skani sriuba thumbup.gif .
Atsakyti
ziauriai uzsimaniau agurkines sriubkes biggrin.gif ka jus manot - lekiau iki pardes, nusipirkau agurku, bulviu ir daba ziuriu, kad perliniu mazai like labai doh.gif jau antra karta tai nepedysiu doh.gif kiek pamenu vaikystej tai agurkine su ryziais valgydavom, jus taip neverdat? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2009 04 07, 11:44)
ziauriai uzsimaniau agurkines sriubkes  biggrin.gif ka jus manot - lekiau iki pardes, nusipirkau agurku, bulviu ir daba ziuriu, kad perliniu mazai like labai  doh.gif jau antra karta tai nepedysiu  doh.gif kiek pamenu vaikystej tai agurkine su ryziais valgydavom, jus taip neverdat? blush2.gif  blush2.gif

as ne, visad su perlinem wub.gif
Atsakyti
niu ka pabandziau ir daugiau jau niekad nebandysiu biggrin.gif viriau su ryziais, bet man tie agurkai nesuminkstejo, jauciu su jais kazkas ne taip.. teko apie valanda agurkus virt doh.gif doh.gif doh.gif bet seip tai skanu vis tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2009 04 08, 14:12)
niu ka pabandziau ir daugiau jau niekad nebandysiu  biggrin.gif viriau su ryziais, bet man tie agurkai nesuminkstejo, jauciu su jais kazkas ne taip.. teko apie valanda agurkus virt  doh.gif  doh.gif  doh.gif bet seip tai skanu vis tiek  biggrin.gif

as visad pakepinu agurkus ir tik po to dedu i sriubyte virti wub.gif
Atsakyti
As tai uzverdu ismirkytas perlines kruopas, bulviu, morku ir agurkeliu griezinelius (dedu marinuotus agurkelius, ne raugintus, tada jie tikrai minksti buna), tada pakepinu mazais gabaleliais pjaustyta mesyte su svogunais ir supilu i verdanti puoda, gausiai prieskoniu, ir butinai astraus astruteliausio pomidoru padazo nepagailiu. Ir viska gerai gerai isverdu. smile.gif Ech, seile nutyso berasant... thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Nerytė,2009 04 08, 15:22]
as visad pakepinu agurkus ir tik po to dedu i sriubyte virti wub.gif
[/quote

Ryt bandysiu pakepint,niekada taip nesu dariusi mirksiukas.gif
Atsakyti