Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis Trakų Vokėje

Gal kas vedat vaikus į šį darželį, o gal dirbat? Kokie atsiliepimai būtų apie auklėtojas, direktorę? Labai aktualu..padėkit.. 4u.gif
Atsakyti
Na,mes eisim tik nuo kitu metu,bet tikrai noretusi daugiau suzinoti apie viska,tik va mamytes nelb.aktyvios 4u.gif Siaip esu girdejus neblogu atsiliepimu is mamu apie si darzeli,maitina tikrai skaniai,aukletojos geros,ypac viena visi giria,na as ja "is matymo"kaip ir zinau,tik va db vardas,pavarde "uzkrito" 4u.gif
O va viena negera atsiliepima girdejau is drauges kuri ten vasara dirbo, viena ten ir vasarai priimta buvo,tai sake ir papurtidavo vaikucius,ir nelb graziai elgesi schmoll.gif ,tai tas man neitin patiko,na kiek zinau ji ten jau nebedirba,viena vasara tik dirbo.
O siaip tikrai neblogas darzelis,pati ji kazkada lankiau bigsmile.gif ir dabar nueinam kai vaikuciai laukia zaidzia,padukti kartu,tai aukletojos man bent jau tikrai kompetetigos atrodo,kaip ten yra istikruju suzinosim,kai jau pradesim lankyti blush2.gif
Atsakyti
Gal kas gali pasidalinti info apie šį darželį, kaip eilės jame, prieš keik laiko reikia užrašyti vaikučius į šį darželį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(subalansuota @ 2009 08 20, 13:22)
Gal kas gali pasidalinti info apie šį darželį, kaip eilės jame, prieš keik laiko reikia užrašyti vaikučius į šį darželį  4u.gif


Buvom nuvažiavę šių metų vasarį - nei tuo metu galėjo priimti, nei šį rudenį, nei kitą - sakė ten vaikai nuo gimimo užrašyti. Mes nebuvom užsirašę visai.
Atsakyti
mes savo Matuka uzrasem, kai jam buvo kokie 3 menesiai, o gal ir ankscaiu, tai sarase 14 esam. prasiau, kad nuo 2,5 priimtu, tai laikas kaip ir atejo, taciau siemet be sansu i ji pakliuti... skambinausi telefonu, sake, siemet priima 2006 metu, sarase 38, o gali priimti 22... kad kitais metais tikrai pakliusim, sake, galit skambinti i savivaldybe kur norit, pas mane yra tokia tvarka ir viskas...

tada nusiunciau vyra, kad jis pasiulytu koki remonta darzelio ar ka nors, tai vistiek ta pati savo varo, kad siemet niekaip... kitais metais labai prasom atvykti...

kita kaimyne siule pinigus, tai ja net isvare, ir nneorejo kalbetis... doh.gif

bet kitais metais, nezinau, ar leisciau i voke, nes suzinojau,kad kitais metais, butu grupe paskirta kazkokiai tai Alinai, o apie ja pasake tik tiek "labai jums nepavydziu" tai zinoma, labai maloniai nuteikia doh.gif verysad.gif

o gal kas girdejot, ka daugiau apie sia aukletoja? ji siemet turetu tureti vyriausius, kuriuos i mokykla isleidzia g.gif
Atsakyti
Juokingai čia tas sugedęs telefonas suveikė biggrin.gif
Alina nėra auklėtoja biggrin.gif Ir apskritai ne siaubas baubas, o viena iš mamų, kurios berniukas lanko Voveriukų grupę. Mano vyresnėlė taip pat tą grupę lanko. Esmė yra ta, kad ši grupė yra pati mažiausia - nėra atskiro miegamojo, trūksta spintelių, rūbinėlė mažutė, kurioj nėra kur apsisukti. Žinoma, niekas nenori į tą grupę - nei auklėtojos, nei tėveliai. Direktorė lyg buvo žadėjusi, kad mūsų vaikai, kol mažesni, du metus bus šitoj grupėj, o po dvejų metų apsikeis su kitais. Bet atėjo laikas keistis, naujų vaikų sąraše daugybė, visi nori pakliūti į darželį, jei mažiukus būtų priėmę į Voveriukų grupę, būtų patekę mažiau vaikų. Taigi, mūsų vaikų neperkėlė, kaip buvo žadėta, dėl to ir kilo konfliktas. Žadėjo, kad kitais metais, kai jau bus priešmokyklinė grupė, perkels į didesnę grupę. Matysim, kaip bus.
Aš pati į konfliktą labai nesivėliau, nes mano mažoji šiemet pradėjo lankyti. Buvau nei pakarta, nei paleista - ir vyresnėlei norėjosi geresnių sąlygų, ir kad mažoji patektų į grupę.

Šiaip pats darželis tikrai labai geras - auklėtojos puikios, maitina gerai ir skaniai, į lauką kasdien eina (ne per šalčius, aišku). Tik su ta viena grupe yra bėda, bet nieko nepadarysi, yra kaip yra. Iš esmės darželį reiktų plėsti, bet patys žinom, kiek tų pinigų valstybė darželiams skiria. Ir čia jau nei direktorė, nei auklėtojos, nei tėvai neišspręs problemos, nes tai valstybės problema.


Atsakyti
Aš pati lankiau šitą darželį,dabar broliukas jį lanko,mama dirba auklyte.
Į darželį užsirašyti geriausia kai jau gimsta vaikutis,taip mama darė ir kai atėjo laikas ir vieta jau buvo.Nes labai norinčių,bet vietos mažai.
Direktorė dar nepasikeitė,kai aš lankaiu,ką galiu pasakyti,tik geru žodžiu ją paminėti galiu.Labai geras ir mielas žmogutis,palaiko tvarką ir stengiasi dėl darželio,visada kiekvieną pašnekins,o jei reikės tai ir sudrausmins.
Aukletojos: mano brolio aukletoja yra Daivute (voveriukų grupė) labai gera,užsiima su vaikučiais,visada sugalvos įdomių darbeliu ir užsiėmimu.Brolio mylimiausia aukletoja.Tai namuose jei ką padaro ar nupiešia,visada nori kuo greičiau į darželį,kad tik aukletojai Daivutei pasigirti.
Aukletoja Svieta(mama dirba kartu) irgi labai gera aukletoja,mano puseserė ėjo į jos grupe,tai minim tik geru žodžių.Ir dainelių ir pamokėlių ir visokių įdomių užsiėmimų sugalvoja.
Yra ir kitos aukletojos,bet nelabai ką galiu apie jas pasakyti,nes neteko bendrauti.Tik girdėjau,kad kita Daivutė irgi labai miela aukletoja.
Dėl maisto tai skaniai daro.Porcijos vidutinės,jei vaikas nori tai visada dadeda.
Atsakyti
Sveiki

Gal yra teveliu, vedanciu dabar i Traku vokes darzeli?
Galbut galetumete pasidalinti nuomonemis apie si darzeli?


Dekui is anksto! 4u.gif
Atsakyti