Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkai: Du gaideliai

gal galite patarti del darzelio naujininkuose?

labutis, dar karta prasau gal kas turite kokios nors informacijos apie darzelius naujininkuose? norim leisti vaika nuo pavasario i darzeli ir visai nezinom i kuri pirmiausia kreiptis, nes ju ten keletas yra. g.gif
labai aciu, kas patars 4u.gif
Atsakyti
Tai, kad n tų darželių Naujininkuose. Aš vedu į "Du gaidelius" Pelesos gatvėje... Man labai patinka.... Jei tau netoli ir domina- galėsiu ir papasakot... Bet jei gyveni tuose tikruosiuose Naujininkuose, kur ant kalno -bus tolokai...
Palauk, julai, jei teisingai supratau- tai tavo vaikui jau šeši metai...Čia jau kaip suprantu priešmokyklinės grupės reik... Yra tokia tam daržely kur vedu...Lyg ir Vienuolio gimnazijai ta grupė priklauso... bent jau seniau priklausė....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vobla: 17 vasario 2005 - 15:43
As,tai saviski nuo balandzio uzrasiau i darzeli "GERVELE"jis dzuku gatveje.Is isvaizdos tai neblogai atrodo ir arti namu mums.Siaip arciau "Du gaideliai",bet jis man kazkaip prastai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(gitanule @ 2005 02 20, 18:09)
As,tai saviski nuo balandzio uzrasiau i darzeli "GERVELE"jis dzuku gatveje.Is isvaizdos tai neblogai atrodo ir arti namu mums.Siaip arciau "Du gaideliai",bet jis man kazkaip prastai atrodo.

Žinok jis tik iš išorės toks pavargęs atrodo, bet man labiau patiko nei tas dzūkų gatvėj- mažas, jaukus ir atmosfera gera...Grupės visai jaukios- šilta, daug žaislų , gėlių, ir kiemas didelis+ant kalno... Dzūkų tai kažkokioj duobėj- ten vaikai , jei veda į lauką vien išmetamosiomis dujomis kvėpuoja....
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2005 02 21, 11:07)
Žinok jis tik iš išorės toks pavargęs atrodo, bet man labiau patiko nei tas dzūkų gatvėj- mažas, jaukus ir atmosfera gera...Grupės visai jaukios- šilta, daug žaislų , gėlių, ir kiemas didelis+ant kalno... Dzūkų tai kažkokioj duobėj- ten vaikai , jei veda į lauką vien išmetamosiomis dujomis kvėpuoja....

Tai gal reikia pasinaudoti tavo rekomendacijomis ir uzrasyti vaika i DU GAIDELIAI.Ir vobla,kodel nenueini i skyreli kaimynai?Noreciau susipazinti su Naujininkietem.
Atsakyti
Tai va jau uzrasiau vaika i darzeli DU GAIDELIAI.Na vidui visai maloni aplinka pasirode.Direktore ir aukletoja malonios pasirode.Tikiuosi ir vaikui patiks.
Atsakyti
QUOTE(gitanule @ 2005 02 21, 16:04)
Tai va jau uzrasiau vaika i darzeli DU GAIDELIAI.Na vidui visai maloni aplinka pasirode.Direktore ir aukletoja malonios pasirode.Tikiuosi ir vaikui patiks.


Patiks, patiks- mažyliams ten tikrai gera aplinka smile.gif Ale tamsta ir greita- vakar teparašiau- o žiū jau užsirašyti spėjai. Tai nuo kada grupioko naujo sulauksime?
Atsakyti
O kaip siam darzelyje su rinkliava.Ar reikia papildomu mokesciu,ar reikia pvz savo piesimo priemones tureti.Ir kaip aukletojos ar malonios.Viena maciau,na tokia galetu buti svelnesne.
Atsakyti
Manau mes padareme gera pasirinkima.Apie Gervele jau isgirdau nekokia nuomone,tai dziaugiuosi,kad viskas ivyko laiku.
Atsakyti
Kokia gali buti vaiko prieziura mazyliu, kai grupeje virs 15 vaiku!!! g.gif
Atsakyti
Yra ir tokiu grupiu kur vaiku po 20.As tai manau,kad svarbiausia aukletoju profesionalumas,nes jei bus kokia zziople tai ir su openkiais nesusitvarkys.
Atsakyti
Gal galit dar kas daugiau papsakot apie si darzeli? Ar yra logopedas? Kiek grupese (mazuju) vaiku?
Kaip su puoduku reikalai. Jei mazius dar nedaro i puodeli:)?
Atsakyti