Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkai: Želmenėliai

Girdejau, kad neblogas darzelis "Želmenėlis". Mano drauges dukryte ejo, tai ir jai patiko ir jos teveliams. As irgi zadu eiti trytoj ten savo suneli uzrasyti. Bet as zadu leisti i lopseli tik kai sukaks 2 metukai.
Atsakyti
Tai ar užrašei? Labai geras darželis. Mano vaikas irgi nuo dvejų ten. Gal ir nėra superprabangus, bet šiltas ir jaukus. Vaikui ten patinka, lanko visokius būrelius, spektaklius. Ugdo vaikus nuoširdžiai. Pati esu darželio taryboje, tai dalyvauju auklėtojų atestacijose, vidiniuose susirinkimuose, etc. Viskas gerai su tuo darželiu, ir jei tik priima (pastaruoju metu, kiek žinau, darželyje nebuvo vietų), tai tikrai jokių problemų vaikas neturėtų turėti.
Atsakyti
O kaip dėl incindenti, kuomet buvo pakeista darželio direktorė? Nebevyksta panašūs dalykai? Ir kaip nauja direktorė?
Mano draugė ten vedė savo vaiką, tai buvo pasipiktinusi, kad lopšelyje jam nedavė valgyti su šakute. Dabar tas vaikas jau šito darželio nebelanko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mytė: 18 balandžio 2005 - 18:40
Teisybė - buvo toks negražus incidentas. Tiesa, ir auklėtojos, kurios inicijavo direktorės pakeitimą, nebedirba. Savo noru. Gera buvo ir ankstesnė vadovė, ir dabartinė. O kad lopšelinukai nemaitinami šakutėmis - nieko nuostabaus. Maniškė irgi lopšelyje valgė šaukštu, bet tai jai nesutrukdė namuose valgyti šakute.
Atsakyti
AusraM norejau paklausti, o kiek kartu tame darzeli maitinimas?
Ir girdejau kad lopselio grupese labai reikalingas remontas, nes yra isimetes pelesis, kuris kaip zinau nelabai gerai vaiku sveikatai?
Atsakyti
smile.gif pats vienas vaikas sakute gali susizaloti, o prie stalo sedi maziausiai 10 vaikuciu ir visi su sakutem rankytese.... tikrai verta piktintis kad prie pietu stalo tavo vaikas saugus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(puss @ 2005 06 23, 14:47)
smile.gif pats vienas vaikas sakute gali susizaloti, o prie stalo sedi maziausiai 10 vaikuciu ir visi su sakutem rankytese.... tikrai verta piktintis kad prie pietu stalo tavo vaikas saugus ax.gif

Na, jei vaikas dar nežino, ką reikia prie stalo su šakute daryti g.gif
Tai gal išvis pasodinti vaiką į lovytę ir visą dieną laikyti - daugiau saugumo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraM @ 2005 04 19, 12:03)
O kad lopšelinukai nemaitinami šakutėmis - nieko nuostabaus. Maniškė irgi lopšelyje valgė šaukštu, bet tai jai nesutrukdė namuose valgyti šakute.


Visiškai pritariu AusraiM, mano pyplys namie irgi valgo su šakute, bet aš "vėjo nekelčiau", jei lopšely vaikai ir su šaukštais kabintų. Ne visi gi tokie įgudę, o kai prie stalo 10 ar daugiau sėdi, o auklėtojos tik dvi... Ai, nepatenkintų mamų buvo, yra ir bus, žinau tokių, kurios ir dėl išpurvintų kelnių ar striukių nepatenkintos purkštauna... tiek to, palikim jas ramybėj... smile.gif

O dabar, apie patį darželį. Visai pašalinės mamos nuomonė:

Mano vaikai tai jo nelankė ir nelankys, mat kitam Vilniaus krašte gyvenam, bet yra tekę ne kartą savo darželinuką vežt į šitą darželį koncertuot. Taigi, kaip supratau, ten vyksta koncertukai, į kuriuos sukviečiami ir kitų Vilniaus darželių vaikų kolaktyvai. Vadinasi, darželio kolektyvas- veiklus, kūrybingas. Tai privalumas. Iš kitos Vilniaus pusės žiūrint- GYVAS darželis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gri36 @ 2005 06 29, 15:07)
O dabar, apie patį darželį. Visai pašalinės mamos nuomonė:

Mano vaikai tai jo nelankė ir nelankys, mat kitam Vilniaus krašte gyvenam, bet yra tekę ne kartą savo darželinuką vežt į šitą darželį koncertuot. Taigi, kaip supratau, ten vyksta koncertukai, į kuriuos sukviečiami ir kitų Vilniaus darželių vaikų kolaktyvai. Vadinasi, darželio kolektyvas- veiklus, kūrybingas. Tai privalumas. Iš kitos Vilniaus pusės žiūrint- GYVAS darželis. smile.gif

Koncertukai tikrai vyksta, mano pyplė jau nuo ketverių visur dalyvauja. Kai pamačiau pirmąkart savo keturmetę su berniuku šokant valsą, tai net apsižliumbiau. Dabar lanko ir kitus būrelius, važinėja koncertuoti, vaidinti - kas dėl lavinimo, esu labai patenkinta. Pati neturėčiau tiek laiko visur vežioti ir vedžioti, o čia belieka tik susimokėti smile.gif Vienintelė problema - vaidinimams tenka dažniau drabužius siūti, ko aš visai nemoku doh.gif Bet kitos mamos tai čia ohoho kaip pasireiškia...
Atsakyti
Sveiki. o niekam is vaiku siais metais kai nuo rugsejo pradejo vaiksciot kaip sakant nepasidare blogiau darzelije , tipo niekas nemikcioja ?
Atsakyti
QUOTE(Katiunia @ 2006 12 14, 06:49)
Sveiki. o niekam is vaiku siais metais kai nuo rugsejo pradejo vaiksciot kaip sakant nepasidare blogiau darzelije , tipo niekas nemikcioja ?


O i kokia grupe einat? Kiek vaikams metu? Mano dukra pradejo lankyti nuo rugsejo. Darzeliu patenkinta ir dukra ir as. Priekaistu aukletojoms neturim jokiu. Tik va maistas tai yra prastas.
Atsakyti
as savo sunuti leisiui i si darzeli smile.gif ir kaip cia perskaiciau,kad ten yra daug veiklos, tai apsidziaugiau, kad ten uzrasiau. gal galit daugiau papasakoti apie si darzeli: kokios ten aukletojos, kokie uzsiemimai vyksta ir t.t. Norejau darzelio direktores paklausti, taciau ji labai skubejo isvaziuoti, taip ir neisklausinejau blush2.gif
Atsakyti