Įkraunama...
Įkraunama...

Senamiestis: Bildukas

Buvom siandien su vyru lopselyje Bildukas (Mindaugo g. 7), rusiskas. Darzelis kaip tarybinis, bet tvarkingas, papuostas rakdarbiai, paveiksliukais, kompozicijom, bet matosi, kad neskesta piniguose verysad.gif. Vedejos nebuvo, bet labai maloniai meno vadove prieme ir viska aprode. 4u.gif galiu pasidalinti gautomis ziniomis smartass.gif rolleyes.gif
Priima vaikucius nuo 11 men. Yra keleta grupiu: "zuikuciai" - nuo 11 men iki 2,5 m, ir sita grupe skaitosi savaitine. kita grupe savaitiniu yra nuo 2,5m. Dienines grupes nuo 2m. Tai sake, jei atvesit metuku laiko mazyli, tai jis is pradziu bus savaitineje grupe, o kai jam bus 2 m, galima bus pervesti i dienine grupe. Atvesti ir pasiimti galima bet kada. Zaidimo kambariai dideli, miegojimo kambariai atskirai. vaikus priima is bet kurio rajono ir jokiu eiliu nera. uzsirasem, o ten ziuresim, gal eisim pagal gyvenama vieta g.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liuduk: 25 kovo 2005 - 19:47
QUOTE(Liuduk @ 2005 03 25, 20:45)
Buvom siandien su vyru lopselyje Bildukas (Mindaugo g. 7), rusiskas. Darzelis kaip tarybinis, bet tvarkingas, papuostas rakdarbiai, paveiksliukais, kompozicijom, bet matosi, kad neskesta piniguose verysad.gif. Vedejos nebuvo, bet labai maloniai meno vadove prieme ir viska aprode.  4u.gif  galiu pasidalinti gautomis ziniomis  smartass.gif  rolleyes.gif
Priima vaikucius nuo 11 men. Yra keleta grupiu: "zuikuciai" - nuo 11 men iki 2,5 m, ir sita grupe skaitosi savaitine. kita grupe savaitiniu yra nuo 2,5m. Dienines grupes nuo 2m. Tai sake, jei atvesit metuku laiko mazyli, tai jis is pradziu bus savaitineje grupe, o kai jam bus 2 m, galima bus pervesti i dienine grupe. Atvesti ir pasiimti galima bet kada. Zaidimo kambariai dideli, miegojimo kambariai atskirai. vaikus priima is bet kurio rajono ir jokiu eiliu nera. uzsirasem, o ten ziuresim, gal eisim pagal gyvenama vieta  g.gif  ax.gif



O cia tas darzelis prie sankryzos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 03 28, 16:15)

O cia tas darzelis prie sankryzos? g.gif



Prie kokios? smile.gif Jeigu eini nuo Snoro banko Vivulkios g. link Mindaugo g., tai ten toks "tupikas", nepravaziuosi, ir po desine bus uzrasas "Bildukas", atidarai vartus, patenki i kiema, ir tik tada gali patekt i pastata. Is Mindaugo g. su masina tikrai neprivaziuosi, tik is Vivulskio.
Atsakyti
Mano abu du vaika lanko si darzeli. Dukra ji lanko nuo 1,2 metu, jai dabar beveik 4, sunus jau 3 men kaip eina, jam dabar 1,4m. Esu labai labai patenkinta net zodziu neturiu. Vaikus ten labai myli kaip savus. Aukletojos puikios ir vaikus priziuri gerai. Maistas geras, skanus (ragavau) ir porcijos geros, o jei vaikas daug valgo, kaip maniskis, tai ir daugiau duoda.
Atsakyti
saket, kad rusiskas sitas darzas, bet gal ir lietuviuku yra ir aukletojos moka lietuviskai? ar tik grieztai viskas rusiskai?
Atsakyti
QUOTE(zdurela.com @ 2005 12 24, 00:03)
saket, kad rusiskas sitas darzas, bet gal ir lietuviuku yra ir aukletojos moka lietuviskai? ar tik grieztai viskas rusiskai?



Mane taip pat domina ar yra lietuviuku g.gif

O nuo kada formuojamos grupes cia? Nors jei savaitinis, tai gal bet kada priima smile.gif

O kaip su kiemu? Ar yra kiemas vaikams>?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SuperBaba: 03 sausio 2006 - 14:04
na, atsakykite kas nors 4u.gif
Atsakyti
Buvau as daugiau nei pries menesi. Susitikau aukletoja kolidoriuje ir paklausiau ar yra lietuviu grupiu-man pasake , kad nera. Aplinka nepatiko, o taip pat girdejau kaip aukletoja stauge ant vaiku.
Atsakyti
o gal visdėlto yra lietuvių grupių, keip mūsų forumietės leidžia į šį darželį?
Atsakyti
Ar einat kas nors čia? Na negali būti, kad neinat g.gif
Atsakyti
Na va, mūsų mažutė jau savaitę darželin keliauja wub.gif kadangi tikrutėlė lietuvaitė (kaad ir 2 metų nėr) labai bijojau, kad adaptacija bus sunkesnė dėl kalbos, bet kad žiūriu viskas gerai ax.gif auklėtojos patinka, direktorė. Bentkol kas tai mes patenkinti. Visai mielas daržiukas bigsmile.gif
Atsakyti
o kaip su vietom šiame darželyje? mums verkiant skubiai reikia lopšelio verysad.gif
ne visai dienai gi, kad nors porą valandų per mano laboratorinius ir seminarus priimtų, o visi vis veja, kad grupės seniai suformuotos.. verysad.gif
Atsakyti