Įkraunama...
Įkraunama...

Senamiestis: Sadutė

Patarkit darzeli Vilniuje Konarskio rajone. Ar nera eiliu.
Atsakyti
o manishkis eina i "Sadute" sierakausko gatweje..del eiliu irgi nezhinau..mes laukeme apie 2 savaites..smile.gif

As tai labai patenkinta "Sadute". Kiekvienos amziaus grupes yra tik po viena grupe. Darzelis maziukas. Aukletojos abi nuostabios. Rinkliava buvo tik viena karta. Is jos pirko magnetofona, vaikams kaledines dovanas (rinko po 50 lt). smile.gif
Atsakyti
gaila kad tik viena nuomone, ax.gif bet labai gerai, kad ji gera thumbup.gif nes mes irgi ten ruosiames eiti kada nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zdurela.com @ 2005 03 31, 23:10)
gaila kad tik viena nuomone,  ax.gif  bet labai gerai, kad ji gera  thumbup.gif  nes mes irgi ten ruosiames eiti kada nors  ax.gif


Aš prie pat Sadutės gyvenu, bet savo vaiko ten nevedžiau. Ne vien geros nuomonės apie jį sklando. Bet aišku, viskas priklauso nuo auklėtojos. Jei į gerą grupę papulsi, reiškia tau pasisekė.

P. S. man pačiai atrodo, kad ten žiemą labai šalta.
Atsakyti
na as tai isvis nieko nezinau apie ta darza, net nemaciau jo is arti.... g.gif galetu kas nors parasyti ka zino..
Atsakyti
Įdomu būtų sužinoti kokios tos prastos nuomonės g.gif
O dėl šaltumo.. Mano mažiukas gerai peržiemojo. Tik viena kita slogele pasirgo. Aš minusų tame darželyje nematau....Na, bet ir neturiu su kuo palyginti blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bohema: 02 gegužės 2005 - 10:55
na ka gi, taip niekas daugiau apie sita darza nieko neparaso g.gif
Atsakyti
Nežinau, kaip dėl visų aukletojų, bet mano mažiui Sadutėje nepasisekė... Kai sūnui buvo 2 metukai, nuvedžiau jį į lopšelinę grupę, pas tokia aukletoją Rimą mad.gif Labiausiai nepatiko šie dalykai:
1. Nors grupėje buvo tik 3 (!!!) vaikai, aukletoja liepė tėvams niekur neeiti, o likti darželyje su savo atžalą blink.gif (tol kol vaikas įpras). Vaizdelis maždaug toks - prie pusryčių stalo sėdi kelios mamos, laiko ant rankų vaikus ir maitina koše blink.gif doh.gif
2. Aukletojos priekaištas - atseit, kodėl jūsų vaikas nepasėdi vietoje, o vis laksto? blink.gif (primenu, kad vaikui tik 2 metukai)
3. Širšių lizdas tualete blink.gif
4. Akivaizdus reikalavimas kyšio mad.gif
5. Absoliutus judresnių vaikų ignoravimas mad.gif Aukletoja užsiiminėjo tik su viena tyliuke mergaite, kuri išklausydavo sekamą pasaką blink.gif
Po tokio daržo lankymo savaitės, nusprendžiau vaiką palikti vieną grupėje kelioms valandoms, grįžusi radau apsibliovusį, užtinusiu veidu savo klecką, šlapiom kelnėm, kurias net nesiteikė aukletoja pakeisti... Ir išgirdau pasiūlymą palankyti kartu su vaiku darželį kokį mėnesį, kol įpras blink.gif blink.gif blink.gif Susinervinau ir vaiką atsiėmiau... Pamatyčiau dar tą Rimą mad.gif gun_bandana.gif
Dabar lankom Mažylį, darželis ir aukletojos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
nu blyn, sakes doh.gif
Atsakyti
Na ir susinervijau po tokios pavasarės žinutės cry.gif Mums šitas darželis priklauso pagal gyvenamąją vietą, taigi planavot kitą savaitę eiti užsirašyti blink.gif Tai dabar net nežinau, ką daryt g.gif
Atsakyti
cry.gif cry.gif cry.gif O aš šiandien užrašiau savo mažių į šitą daržą, bus pas Rimą cry.gif cry.gif cry.gif Bet dar iki galo neapsisprendžiau, vaizdelis ten ištikro nekoks, tualetą kai pamačiau pakraupau........... g.gif Gal į šitą ir ne vesiu, bandisiu ieškoti kitur, dar manę nustebino, kad vietų dar yra.
Atsakyti
Turiu 3 sunenus ir jie visi lanke ir lanko si darzeli. Sesuo labai patenkinta, vaikai irgi. As laukiuosi 3 vaikelio ir jau galvoju,kad atiduosiu ji irgi i Sadute. Kiek zmoniu - tiek nuomoniu... Visiems niekad neitiksi.
Atsakyti