Įkraunama...
Įkraunama...

Senamiestis: Šnekutis

O gal kas nors girdėjot apie darželį "Šnekutis", berods Vytenio g.41 (priešais Statybų panoramą)? man būtų visai šalia darbo, tai kaip ir pliusas lyginant su Drevinuku ar Beržynėliu, nors kaip ir nebūtų problemų prasukti ir pro vieną iš tų darželių... bet jei "Šnekutis" visai normalus, tai patogiau visgi būtų kuo arčiau darbo.
Atsakyti
Mes gyvenam algirdo g, lankom (t.y. lankėm) lopšelį darželį ŠNEKUTIS. Jis yra vytenio g, priešais rubikoną.
Priėmė mus iškart, tik gydytojos pažymos reikėjo. Net nešnekėjau su vedėja, jos nebuvo. Susitariau su lopšelio auklėtoja, ir viskas. Prašymą reikėjo atnešt, vedėjai adresuotą.
Mano 2.gif nemokėjo nieko. Buvo ką tik pradėjęs vaikščiot, gėrė iš buteliuko, šaukštu, aišku, nesinaudojo.
Auklėtojos cielos 3, kaip ir kada jos keičiasi, taip ir nesupratau. Dvi iš jų man patiko, malonios tokios. Trečia nelabai, bet ją kažkaip retai sutikdavau.

Teko girdėti, kad čia didžiausios rinkliavos. Bet aš to nepajaučiau. Vienose grupėse gal renka po daugiau, kitose po mažiau. Bet kol mes lankėm lopšelį, 2 mėn. niekas nieko neprašė.

Atsakyti
Būtų malonu paskaityt ir kitų mamų, vedančių į šį daržą savo vaikus, nuomonę. Mat savo vaiką užrašiau į "Beržinėlį", bet dėl viso pikto noriu užrašyt ir į "Šnekutį", jei ten nepriimtų.
Atsakyti
Tai ką, niekas nepasidalint patirtim? nepapasakos kaip ir kas tam darželyje?
Atsakyti
QUOTE(Upsiukas @ 2005 06 14, 15:46)
Būtų malonu paskaityt ir kitų mamų, vedančių į šį daržą savo vaikus, nuomonę. Mat savo vaiką užrašiau į "Beržinėlį", bet dėl viso pikto noriu užrašyt ir į "Šnekutį", jei ten nepriimtų.

gal gali pakomentuot, kodėl rašeisi į beržynėlį, o ne drevinuką? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2005 06 16, 13:01)
gal gali pakomentuot, kodėl rašeisi į beržynėlį, o ne drevinuką? blush2.gif

Į drevinuką nepriima nuo vaikų nuo metų. O ir šiaip, esu girdėjus, kad ten klesti baisi korupcija ir reikia mokėti tam, kad priimtų į darželį. Ko aš daryti tikrai nesiruošiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Upsiukas @ 2005 06 17, 08:28)
Į drevinuką nepriima nuo vaikų nuo metų. O ir šiaip, esu girdėjus, kad ten klesti baisi korupcija ir reikia mokėti tam, kad priimtų į darželį. Ko aš daryti tikrai nesiruošiu schmoll.gif

blink.gif nu aš neseniai užsirašiau "drevinuke" ten sakė jauniausiam 1m. 4 mėn.
o kada ta korupcija pasireiškia? blush2.gif biggrin.gif ar užsirašant ar prieš ateinant blush2.gif ? būtų gerai susipažint su įvairiom nuomonėm 4u.gif
ten tik viena lopšelinukų grupė, o auklėtoja fainulka tokia thumbup.gif
o gal žinai kiek beržynėlyje vaikučių grupelių (mažulių) ir po kiek vienoje ?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2005 06 17, 11:56)
blink.gif nu aš neseniai užsirašiau "drevinuke" ten sakė jauniausiam 1m. 4 mėn.
o kada ta korupcija pasireiškia? blush2.gif  biggrin.gif  ar užsirašant ar prieš ateinant blush2.gif ? būtų gerai susipažint su įvairiom nuomonėm 4u.gif
ten tik viena lopšelinukų grupė, o auklėtoja fainulka tokia  thumbup.gif 
o gal žinai kiek beržynėlyje vaikučių grupelių (mažulių) ir po kiek vienoje ?

Na aš daug apie drevinuką nežinau, tiesiog pasiklausiau nuomonių ir ėjau tiesiai į beržynėlį. O smulkiau apie jį gali pasiskaityt Čia
Atsakyti
Gal dar kas nors veda i sio darzelio lopselio grupe?Noreciau vest ten savo metinuka sad.gif bet labai nerimauju.
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal kuri zinot ka nors apie vaiku darzeli "Snekutis" kuris yra Vytenio g.? Nes jis beveik musu kieme yra. Noreciau suzinoti ar geras tas darzelis, ir aukletojos?
Isvis gal kuri patarsit koks Naujamiesty darzelis geriausias?
Mano mazei tuoj 2 metai jau noriu leist i darzeli. Pasidalinkit info pliz:))
Atsakyti
Aš užrašiau vaiką į šnekutį tam atvejui, jei metų nevaikščios, jei vaikščios - vesiu kitan. Buvau mažųjų gruoėje, tai prabangos ten nerasta, tiksliau aplinka gan skurdi, mačiau grupėje ~3 metų vaikų ir visai leliukų. Daugiau neturiu ką apie šį daržą pasakyt
Atsakyti
taisakai aplinka ten ne kokia? Maniskei 2 metai bet kur atiduoti nesinori. O isvis yra Vilniuje geru gal ir brangiu bet geru vaiku darzeliu?
Atsakyti