Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gausus prakaitavimas
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Selga
Nežinau, kas atsitiko, bet visą savaitę taip pagausėjo prakaitavimas naktį, kad jau ėmiau galvoti, kad kažkas negerai su sveikata bus. Bandžiau klausti kitų nestuke.gif , bet sakė, kad tokios bėdos neturi. O mane vakare labai troškina, tai prisigeriu arbatos ir po to prakaituoju visą naktį lyg kokiu gripu sirgčiau. O ypač prakaituoja širdies duobutė. Iki 25sav. to nebūdavo. Gal dar kam taip yra ar buvo?
sena pažįstama
QUOTE(Selga @ 2008 01 16, 12:36)
Nežinau, kas atsitiko, bet visą savaitę taip pagausėjo prakaitavimas naktį, kad jau ėmiau galvoti, kad kažkas negerai su sveikata bus. Bandžiau klausti kitų  nestuke.gif , bet sakė, kad tokios bėdos neturi. O mane vakare labai troškina, tai prisigeriu arbatos ir po to prakaituoju visą naktį lyg kokiu gripu sirgčiau. O ypač prakaituoja širdies duobutė. Iki 25sav. to nebūdavo. Gal dar kam taip yra ar buvo?
*

Selga, kreipkis i ndokrinologus, nes tai gali buti:
1. Nestuminis diabetas
2. Padidejusi skydliauge ar issibalansave skydliaukes hormonai
Dar viena mintis sove-o kartais neperseniausiai nesirgai gripu, persalimu? Nes prakaitavimas gali buti ir nuo letinio plauciu uzdegimo. 4u.gif
Selga
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 01 16, 13:49)
Selga, kreipkis i ndokrinologus, nes tai gali buti:
1. Nestuminis diabetas
2. Padidejusi skydliauge ar issibalansave skydliaukes hormonai
Dar viena mintis sove-o kartais neperseniausiai nesirgai gripu, persalimu? Nes prakaitavimas gali buti ir nuo letinio plauciu uzdegimo. 4u.gif
*

Nėštuminio diabeto nenustatė, o skydliaukės sutrikimai galimi, nes turėjau bėdų paauglystėje beje kaip ir lėtinis plaučių uždegimas, nes ilgokai skaudėjo gerklę ir kraujas rodė nežymų leukocitų padidėjimą. Temperatūros nėra. Nežinau, nežinau, bet jug šviesti plaučius dabar būtų taip negerai verysad.gif Visa bėda tik ta, kad nueini pas savo šeimos gyd., o jis tik gūsčioja pečiais ir sako: "Na ką dabar su tavim tokia nestuke.gif daryti g.gif . Gerk daug arbatų, gal praeis".
Ilmeriux
as irgi labai prakaituoju nakti, niekada neprakaitavau, o dabar pati nesuprantu prasidejo kazkur nuo 8 menesio, bet kaip tik tuo laiku persikraustem ir as galvojau, kad man netinka latekso ciuzinys vis keikiu vyrui ji ir sakau, kad nuo jo g.gif
viduciux
hm, isgasdinot mane truputi, nes as naktimis irgi miegu tik po triusikeliais ir liemenele, o amzinai slapia, nors dabar jau kokia savaite ramiau, is pradziu maniau, kad gal kalta musu kaldra, nes ji plunksnine, bet tikrai ne stora. Nakciai sildyma isjungiam, tad tikrai negali buti del persildymo.
o tarkim, jei butu nesciuju diabetas, ar tai turi leliuko vystymuisi kokios itakos? slapimo tyrime jokiu pakitimu nera, kraujo tyrimai irgi geri, tad gal man labai nereikia pergyvent... ax.gif
tik kartais buna sunku kvepuot, bet tai tikriausiai del to, kad leliukas dar tebera aukstai.. doh.gif
Selga
QUOTE(viduciux @ 2008 01 19, 01:56)
hm, isgasdinot mane truputi, nes as naktimis irgi miegu tik po triusikeliais ir liemenele, o amzinai slapia, nors dabar jau kokia savaite ramiau, is pradziu maniau, kad gal kalta musu kaldra, nes ji plunksnine, bet tikrai ne stora. Nakciai sildyma isjungiam, tad tikrai negali buti del persildymo.
o tarkim, jei butu nesciuju diabetas, ar tai turi leliuko vystymuisi kokios itakos? slapimo tyrime jokiu pakitimu nera, kraujo tyrimai irgi geri, tad gal man labai nereikia pergyvent...  ax.gif
tik kartais buna sunku kvepuot, bet tai tikriausiai del to, kad leliukas dar tebera aukstai..  doh.gif
*

Manau, kad jei tyrimai geri, tai gal nieko čia baisaus.
Pasakysiu tik tiek, kad prasidžiugau blush2.gif , kad yra dar tokių kaip aš. Gal tai- mūsų nėštumo ypatumas, nors aš taip pat turiu įtarimų, kad neigiamai gali ir mane veikti lateksinis antčiužinis. Jį įsigijau tik tapusi nėsčia ir , kaip pastebėjau, miegoti tapo tikrai šilčiau. Seniau naktį pledu dar užsiklodavau, o dabar šilta visada.
Kai pirkom čiužinius vyras iškart sakė, kad lateksas gali sukelti prakaitavimą, bet nekreipiau į jį dėmesio, nes jis pas mane visada maksimalus natūralistas ir , panašu, jis neklydo.
viduciux
QUOTE(Selga @ 2008 01 19, 17:42)
Manau, kad jei tyrimai geri, tai gal nieko čia baisaus.
Pasakysiu tik tiek, kad prasidžiugau  blush2.gif , kad yra dar tokių kaip aš. Gal tai- mūsų nėštumo ypatumas, nors aš taip pat turiu įtarimų, kad neigiamai gali ir mane veikti lateksinis antčiužinis. Jį įsigijau tik tapusi nėsčia ir , kaip pastebėjau, miegoti tapo tikrai šilčiau. Seniau naktį pledu dar užsiklodavau, o dabar šilta visada.
Kai pirkom čiužinius vyras iškart sakė, kad lateksas gali sukelti prakaitavimą, bet nekreipiau į jį dėmesio, nes jis pas mane visada maksimalus natūralistas ir , panašu, jis neklydo.
*

na, taip, kai esi ne viena kokioj nors situacijoj, visada ramiau mirksiukas.gif o koks tavo kraujo spaudimas? manasis is zemuju, tai gal tas irgi turi itakos... doh.gif
na, o del latekso, tai nieko negaliu passakyt, nes nesu su juo susidurus... blush2.gif
Mijja
QUOTE(Selga @ 2008 01 16, 12:36)
Nežinau, kas atsitiko, bet visą savaitę taip pagausėjo prakaitavimas naktį, kad jau ėmiau galvoti, kad kažkas negerai su sveikata bus. Bandžiau klausti kitų  nestuke.gif , bet sakė, kad tokios bėdos neturi. O mane vakare labai troškina, tai prisigeriu arbatos ir po to prakaituoju visą naktį lyg kokiu gripu sirgčiau. O ypač prakaituoja širdies duobutė. Iki 25sav. to nebūdavo. Gal dar kam taip yra ar buvo?
*

Man irgi taip yra . Tik, kad manęs netroškina, skysčių vartoju normaliai. Kadangi miegu su sportine liemenėle, tai ji visa šlapia naktį būna doh.gif
Nors visas kūnas būna gan vėsus - man karšta. Prie MB prisiglaudžiu kaip prie pečiaus
O dėl latekso, tai nemanau, aš miegu ant paprasto čiužinio

QUOTE(viduciux @ 2008 01 19, 21:15)
na, taip, kai esi ne viena kokioj nors situacijoj, visada ramiau  mirksiukas.gif o koks tavo kraujo spaudimas? manasis is zemuju, tai gal tas irgi turi itakos...  doh.gif
na, o del latekso, tai nieko negaliu passakyt, nes nesu su juo susidurus... blush2.gif
*

Mano spaudimas irgi pamažintas
viduciux
QUOTE(Mijja @ 2008 01 19, 19:37)

Mano spaudimas irgi pamažintas
*

tuoj padarysim isvada, kad cia del mazo spaudimo prakaituojam hihihi.gif nes man viena moteris, kai pasakiau, kad labai prakaituoju nakti, manes paklause, ar zemas spaudimas, bet as kazkaip neatkreipiau demesio ir tik atsakiau, o daugiau jos nieko neklausiau, gal reiketu paklausti, kaip tai susije... g.gif
na, tai dabar ir kitoms nestukems, kurios isijungs i sita tema tas pats klausimas - koks jusu spaudimas?
mano nestumo metu 90-110/60-65 mirksiukas.gif
Selga
QUOTE(viduciux @ 2008 01 20, 01:48)
tuoj padarysim isvada, kad cia del mazo spaudimo prakaituojam hihihi.gif na, tai dabar ir kitoms nestukems, kurios isijungs i sita tema tas pats klausimas - koks jusu spaudimas?
mano nestumo metu 90-110/60-65  mirksiukas.gif
*

Sveikos mielos prakaituotojos lotuliukas.gif mirksiukas.gif

Mūsų jau atskiras būrelis, žiūriu, pasidarė ir greit išsiaiškinsim, kas ir kodėl thumbup.gif .
Aš buvau pas savo ginę, tai ji tik pečiais gūžtelėjo dėl to prakaitavimo ir liepė, kai pagimdysiu blink.gif , plaučius persišviesti...

Na, dėl kraujo spaudimo, tai man sako, kad jis normalus, kai pamatuoja, bet, jei jūs sakot, kad jūsų mažas, tai ir maniškis ko gero bus iš mažųjų: 100-120/ 60-70. Aš be to dar minus rezus esu, o jūs ? Gal tai irgi kažkiek vaidina savo vaidmenį?
viduciux
QUOTE(Selga @ 2008 01 20, 09:50)
Sveikos mielos prakaituotojos  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

Mūsų jau atskiras būrelis, žiūriu, pasidarė ir greit išsiaiškinsim, kas ir kodėl thumbup.gif .
Aš buvau pas savo ginę, tai ji tik pečiais gūžtelėjo dėl to prakaitavimo ir liepė, kai pagimdysiu blink.gif , plaučius persišviesti...

Na, dėl kraujo spaudimo, tai man sako, kad jis normalus, kai pamatuoja, bet, jei jūs sakot, kad jūsų mažas, tai ir maniškis ko gero bus iš mažųjų: 100-120/ 60-70. Aš be to dar minus rezus esu, o jūs ? Gal tai irgi kažkiek vaidina savo vaidmenį?
*

as turiu minusa mirksiukas.gif
na, o normalus kraujo spaudimas, kiek buvau radus internete, tai 120/80, taigi, musu gaunasi aukstesnis uz zema, bet zemesnis uz normalu mirksiukas.gif cia radau viena straipsniuka apie zema kraujo spaudima straipsnis ten viena vieta patiko: "Sergančiuosius arterine hipotenzija galima sąlyginai suskirstyti į dvi grupes. Prie pirmosios grupės priskirtini žmonės, kuriems sumažėjusį kraujo spaudimą sukelia kokia nors kita negalia. Antrajai sergančiųjų hipotenzija grupei priklauso visi kiti ligoniai. Tai žmonės, kuriems mažas kraujo spaudimas yra tarsi norma: žmogus tiesiog gimsta turėdamas mažą kraujo spaudimą."
ka apie tai manot? ax.gif
giedress
QUOTE(viduciux @ 2008 01 20, 16:38)
"Sergančiuosius arterine hipotenzija galima sąlyginai suskirstyti į dvi grupes. Prie pirmosios grupės priskirtini žmonės, kuriems sumažėjusį kraujo spaudimą sukelia kokia nors kita negalia. Antrajai sergančiųjų hipotenzija grupei priklauso visi kiti ligoniai. Tai žmonės, kuriems mažas kraujo spaudimas yra tarsi norma: žmogus tiesiog gimsta turėdamas mažą kraujo spaudimą."
ka apie tai manot?  ax.gif
*

išdidžiai galiu pranešti, kad visą gyvenimą kiekvieną kartą, kai man tikrina spaudimą, daktarai į mane žiūri išpūtę akis ir klausia - kaip tu vaikštai? blink.gif nes mano "normalus" spaudimas yra 90/60, o kartais net dar žemesnis. Na, o ką aš į tai? Gyvenu sau normaliai ir problemų nematau thumbup.gif Dabar esu apie 3-4 savaitę nėščia, galva kaip švininė doh.gif Bet kas svarbiausia, pradėjau prakaituoti. O to niekada gyvenime nebuvo! Ir šiaip visą laiką pykina, o dar savo prakaito kvapą jaučiu visą laiką (dieną/naktį) swoon.gif Taip kad, manau, jog prakaituoti normalu mirksiukas.gif
Selga
QUOTE(viduciux @ 2008 01 20, 17:38)
as turiu minusa  mirksiukas.gif
na, o normalus kraujo spaudimas, kiek buvau radus internete, tai 120/80, taigi, musu gaunasi  aukstesnis uz zema, bet zemesnis uz normalu  mirksiukas.gif cia radau viena straipsniuka apie zema kraujo spaudima straipsnis ten viena vieta patiko: "Sergančiuosius arterine hipotenzija galima sąlyginai suskirstyti į dvi grupes. Prie pirmosios grupės priskirtini žmonės, kuriems sumažėjusį kraujo spaudimą sukelia kokia nors kita negalia. Antrajai sergančiųjų hipotenzija grupei priklauso visi kiti ligoniai. Tai žmonės, kuriems mažas kraujo spaudimas yra tarsi norma: žmogus tiesiog gimsta turėdamas mažą kraujo spaudimą."
ka apie tai manot?  ax.gif
*

Dėkui už straipsnį. Šiaip mano mama irgi turėjo jaunystėj mažą spaudimu, tai gal čia ir prigimtis.
Papildyta:
QUOTE(giedress @ 2008 01 20, 22:17)
išdidžiai galiu pranešti, kad visą gyvenimą kiekvieną kartą, kai man tikrina spaudimą, daktarai į mane žiūri išpūtę akis ir klausia - kaip tu vaikštai?  blink.gif nes mano "normalus" spaudimas yra 90/60, o kartais net dar žemesnis. Na, o ką aš į tai? Gyvenu sau normaliai ir problemų nematau  thumbup.gif Dabar esu apie 3-4 savaitę nėščia, galva kaip švininė  doh.gif Bet kas svarbiausia, pradėjau prakaituoti. O to niekada gyvenime nebuvo! Ir šiaip visą laiką pykina, o dar savo prakaito kvapą jaučiu visą laiką (dieną/naktį) swoon.gif Taip kad, manau, jog prakaituoti normalu mirksiukas.gif
*

na, kol kas tai manau, kad nėštumo pradžioje visa tai visai įmanoma, nes mano savijauta pagerėjo tik pasibaigus trečiam mėnesiukui. Taigi stiprybės! mirksiukas.gif
viduciux
o as visa nestuma laksciau kaip tankas - nei pykino, nei galva skaudejo, tik galejau daug daug valgyt essen.gif: na, o paskiau prasidejo tas prakaitavimas, bet jis man truko tik gal kokias 2 savaites, na, sianakt kazkaip karsta buvo miegot, kad gal del to, jog naktimis as nesikeliu i WC, ir dar viena priezastis gali buti - oras lauke, nes pas mus db labai dregna ir vesu. ax.gif
giedress, 4u.gif sekmes nesiojant mazyliuka mirksiukas.gif sakes, kai as pagalvoju, kad man jau pabaiga, o kazkam pradzia, toks idomus jausmas mirksiukas.gif
Karmen
aš irgi pradėjau naktim prakaituot prieš kokį mėnesį g.gif būna prabundu visa šlapia šlapia, nemalonus jausmas unsure.gif
viduciux
o gal rimtai taip turi buti? ax.gif as vakar savo gydytojos paklausiau, tai ji man nieko negalejo pasakyt, ta tema,tad gal cia hormonu isdaigos... mirksiukas.gif
Selga
QUOTE(viduciux @ 2008 01 22, 17:38)
o gal rimtai taip turi buti?  ax.gif as vakar savo gydytojos paklausiau, tai ji man nieko negalejo pasakyt, ta tema,tad gal cia hormonu isdaigos...  mirksiukas.gif
*

Viduciux, Tau jau turbūt ilgai prakaituoti nebereikės, tad būtų įdomu, kad papasakotum ar su gimdymu tas prakaitavimas baigsis, nes, kaip minėjau, man gyd. irgi nieko tuo klausimu nepasakė tik liepė po gimdymo persišviest plaučius, tad galvoju, jei reikalas plaučiuose, tai tas prakaitavimas su gimdymu gali ir nepasibaigti g.gif .
viduciux
QUOTE(Selga @ 2008 01 22, 18:46)
Viduciux, Tau jau turbūt ilgai prakaituoti nebereikės, tad būtų įdomu, kad papasakotum ar su gimdymu tas prakaitavimas baigsis, nes, kaip minėjau, man gyd. irgi nieko tuo klausimu nepasakė tik liepė po gimdymo persišviest plaučius, tad galvoju, jei reikalas plaučiuose, tai tas prakaitavimas su gimdymu gali ir nepasibaigti  g.gif .
*

oki doki ok.gif tikekimes, kad viskas susije tik su zemu spaudimu. Vakar kai nuejau pas gydytoja, tai spaudimas 110/50, apatinis nukrites, na, ir pajutau - nes pries iseinant apsisuko galvele... blush2.gif na, bent tiek gerai, kad ne karto nealpau del to karsta.gif
linytes
Jau 34 sav. kaip aš nėščia ir jau turbūt antras mėnuo kaip man visur karšta, o naktį tai išvis šlapia būnu. Ar kitoms irgi taip būdavo? Pirmą nėštumą kažkaip nepastebėjau tokių pokyčių.
INDIERA
QUOTE(linytes @ 2008 10 16, 15:05)
Jau 34 sav. kaip aš nėščia ir jau turbūt antras mėnuo kaip man visur karšta, o naktį tai išvis šlapia būnu. Ar kitoms irgi taip būdavo? Pirmą nėštumą kažkaip nepastebėjau tokių pokyčių.
*

man taip buna kartais tik nakti siaip kazkiu dideliu nepatogumu neturiu biggrin.gif
linytes
as prakaituoju irgi nakti, o siaip anksčiau pastoviai šalta būdavo, o dabar atvirkščiai.
Astulia25
Kad dviesia silciau ir as tai pastebejau ax.gif
Gal tam turi itakos ir daugiau ar maziau priaugtas kuno svoris,taip pat ir organizmas nestuke.gif linkes kaupti skyscius-kuriu perteklius gal ir tokiu budu pasisalina blush2.gif tongue.gif
Laurytka712
4u.gif
Mane kankina prakaitavimas atsikeliu daznai slapia nemalonu doh.gif verysad.gif .O dar kartais buna man taip karsta atrodo ikrisciau i sniega ir sniegas istirptu tai negaliu uzmigt iki kol atvestu. :ohGerai,kad ziema o tai vasaros metu turbut neistverciau,tektu saltam vandeny miegot lotuliukas.gif
~Rafaella~
o mums 26 sav, o prakaituoju jau kokias 3 sav.. doh.gif
Nella
Man irgi tas pats buvo prakaituodavau siaubingai ir po gimdymo dar vis prakaituodavau doh.gif iki kol susitvarkė hormonai doh.gif
liuse13
sveikos mergyos mane tas prakaitavimas tai varo is proto vyrui nakti salta su atidartu balkonu megot o as verdu :oh :oh :oh
Keja
O man prakaitavimas pagimdzius visa menesi kankino, ypac nakti, slapia atsikeldavau doh.gif kas kelias valandas persirengti turedavau doh.gif
Sunkissed
Mane tai pat kankina prakaitas,diena pazastu beto kvapas aitresnis nei anksciau,o jei susijaudinu tai isviso slapia visa bunu...nors visas higienos ceremonijas atlieku.Vakarais kojos ir delnai prakaituoja....

O vyra mieganti irgi prakaitas ismusa, visa patalyne slapia.... karsta.gif vis tas nestumas smile.gif tikriausiai kosmarus sapnuoja...visgi pirmagimis...jaudinas muset vyriokas... biggrin.gif
Arvika
Sveikos 4u.gif ir mane ta problemele kankina, daznai jau turiu drabuzelius savo keisti, nes "kvepiu" lyg buciau pasportavus intensyviai blush2.gif nakti daznai slapia pabundu, kaip po kosmaro gero lotuliukas.gif jaudulys gal savo daro ir hormonai pakite... smile.gif
Panelee
Aha,man ir tas pats... doh.gif Uztenka iki parduotuves nueiti,ir viskas... g.gif O kai pas gydytoja reikia,tai isvis geda buna...
VelDan
Aš irgi daugiau prakaituodavau į nėštumo pabaigą ir tik pagimdžiusi, gal apie porą mėnesių bendrai sudėjus, bet paskui vėl viskas stojo į savas vėžes 4u.gif
virdzexx
pazystama beda, mane irgi kankina karscio bangos karsta.gif
pvz per velykas, sedejom lauke, as degiau is karscio i visi kiti salo lotuliukas.gif
sako mums tai salta, o is kur tu tokia karsta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o tai kai mieste kazkur is lauko iveini i silta patlpa, prakaitas tik ispila, o isejus vejas perpucia ir del to negaliu slogos atsikratyti niekaip blink.gif
maidala
o as jau bijojau kad cia kazkas negerai kad nakti visa slapia nuo prakaito bunu. Maniau cia su sloga susije ar panasiai. O cia pasirodo nestumo ypatumas biggrin.gif
kristina26a
pirma nestuma nieko,jokiu prakaitavimu,na bet sita jau nuo 15 sav prakaituoju doh.gif
anoli
Oj saubas, kaip as prakaituoju doh.gif Nakti slape atsikeliu, diena dar dar pakenciama, nu bet nakti.... Be kaldros jau menesi miegu, nakti tik su naktinukais ir vistiek man karsta doh.gif Su pirmu nieko panasaus nebuvo, nors ir vasara buvo. Ir svorio priaugau tik 5kg. Jau ligu prisigalvojau visokiu doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.