Įkraunama...
Įkraunama...

2 Kauno ligoninė

visi norintys padekoti ar pakritikuoti sios istaigos daktarus galitia cia:)
As asmeniskai kiek esu susidurusi su joje dirbanceis zmonemis ne vieno blogo zodzio negaliu pasakyti, visi su kantrumu ir visa pareigair zmogiskumu atlieka savo darbus.ir ne vienio neisskridaba noriu apsakyt dideli ACIUUU. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liumcikas @ 2008 01 03, 15:37)
visi norintys padekoti ar pakritikuoti sios istaigos daktarus galitia cia:)
As asmeniskai kiek esu susidurusi su joje dirbanceis zmonemis ne vieno blogo zodzio negaliu pasakyti, visi su kantrumu ir visa pareigair zmogiskumu atlieka savo darbus.ir ne vienio neisskridaba noriu apsakyt dideli ACIUUU. thumbup.gif

Atsakyti
nagi drasiau ar niekas neturit nieko apie juos asakyti . lengviau butu apsiprest kitiem
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
niekas nesilanket 2 ligoninei? pvz pas vidaus daktarus?
Atsakyti
Parsyti galiu,tik tai nieko nepakeis. pati nesilankau,bet tetis jau kelinta karta ten guli neurologiniam po insulto. Paskutini karta kai gulejo buvau pakraupusi viskuo:savaitgaliais 3zmones dirba visam skyriuje,po 8valandos susirasti kazka is personalo neimanoma(mes budejom prie jo visa diena nuo ryto iki vakaro,tad visa prieziura maciau)galiausiai zmogu isleido namo,nes jis netinkamas reabilitacijai-persilpnas(keista kad namo gryzti nera silpnas)pasekoje to po paros vel su greitaja isveztas yra i ten pat(veze ne i KMU nes cia greiciau juda"eile". pagulde... budinti gydytoja kardiologe Egle Kalinauskiene apsauke ne tik mus,kad turim slaugyti o ne tampyti ligonius,bet dar papriekaistavo kodel ne i KMU vaziavome ir kad reikejo greitosios gydytojo REIKALAUTI kad vezti i KMU ne i 2-aja ligonine. Bet cias ne viskas.Prie musu atveze vaikinas megina su skausmais,atejo ta pati gydyoja kardiologe ir pasake-vaziuok namo,esi sveika ,visu mergaiciu jaunu cia problema tokia.Pora neisvaziavo,nes.. issikviete kita gydytoja,kuris merginai neleido net paciai eiti,sodino i vezimuka ir skubiai isveze..

zodziu jei savaitgalis ir naktis -mielieji,nezadinkit gydytoju,jiems truksta miego,vaziuokit i KMU,jei neves-reikalaukit doh.gif

Gaila kad tokie darbuotojai gadina visa ligonines reitinga.

P.s. Gal kas patartu kur galiu kreiptis parasyti del sio aptarnavimo?ar pakaks skyriaus vedejos?ar imti zurnalistus?
Atsakyti