Įkraunama...
Įkraunama...

Pašilaičiai: Vėjelis

O kokiu adresu tas Vejelis yra?
Atsakyti
g.gif Ziuriu vis minit Vejeli. Kurioj vietoj jis? As ir galvoju saviske i darzeli uzrasinet, kad nuo 2 metuku eitu, bet negaliu apsisprest i koki. Vaikstinedama su vaiku ir stebedama kas lauke darzeliu darosi, Zemyna jau atmeciau. schmoll.gif Ziedas pasirode tikrai visai nieko. Aitvaras dar patiko. Bet kuris cia Vejelis, tai nezinau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eima @ 2005 03 01, 10:46)
g.gif Ziuriu vis minit Vejeli. Kurioj vietoj jis? As ir galvoju saviske i darzeli uzrasinet, kad nuo 2 metuku eitu, bet negaliu apsisprest i koki. Vaikstinedama su vaiku ir stebedama kas lauke darzeliu darosi, Zemyna jau atmeciau.  schmoll.gif Ziedas pasirode tikrai visai nieko. Aitvaras dar patiko. Bet kuris cia Vejelis, tai nezinau. g.gif

Šiandien buvau pirmą dieną su dukryte darželyje Vėjelyje. Nu tai patiko, kad grindys šildomos, auklėtoja gera, vaikų grupėje buvo mažai. Šis darželis yra Gabijos gatvėje priešais rusų mokyklą. Ne tas, kur prie miško, bet tarp namų, vidury Gabijos g. Jeigu kas labiau domina, tai klausk.
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2005 03 03, 15:58)
Šiandien buvau pirmą dieną su dukryte darželyje Vėjelyje. Nu tai patiko, kad grindys šildomos, auklėtoja gera, vaikų grupėje buvo mažai. Šis darželis yra Gabijos gatvėje priešais rusų mokyklą. Ne tas, kur prie miško, bet tarp namų, vidury Gabijos g. Jeigu kas labiau domina, tai klausk.



Dziuga, ar uzrasant reikejo laukti eileje? Kaip maistas? Kokie dar ispudziai po pirmuju dienu?
Atsakyti
QUOTE(BITUTIS @ 2005 03 04, 12:38)
Dziuga, ar uzrasant reikejo laukti eileje? Kaip maistas? Kokie dar ispudziai po pirmuju dienu?

Ne nereikejo, mes uzraseme pries menesi. Maistas man tai thumbup.gif labai visada skaniai kvepia, mano mazoji siaip nevalgi siuo metu labai tai palyginus su tuo ka as gaminu, tai darzo maista sukerta puikiai blink.gif Rytais buna koses, bet ju as nemaciau nes vedu 9 val., pietums buvo 1 k. toks kaip plovas gal, su skania labai mesyte, gerais ryziais, darzovemis, puikios kaip namines sriubytes, kita diena bulviu kose+ lygtai zuvies kotletukas+ zirneliai, aisku ir sriubyte+duonyte. Tai vaizdelis toks - nors zuvies nemegstu, bet ir pati mielai paragauju biggrin.gif , dukra puikiai valgo, zirnelius visi leliai su rankytemis pasizaizdami sukerta tongue.gif ,mano mazei tai antro uztenka, ji sriubos jau nebenori, kiti, kur labai jau su thumbup.gif apetitu, tai kerta viska, tik duok. tarp pusryciu ir pietu duoda tai obuolio tyreles paciu man rodos darytos, tai geru skaniu sulciu su kokiu vafliuku. pavakariu nemaciau, nes tiek nebuvau ir mazes dar tiek nemaciau. Siaip aukletoja vyriausia man faina, uzsiima duoda jiems paisyti su tokiomis minkstomis kreidelemis, pamyli jei nori, paima ant ranku jei tik prasosi ar verkslena, labai patiko kad labai ziuri ar neapsikakojo, prausia rankytes daznai, nosytes pavalo. zodziu nesedi ir nekrapsto nosies. eina tokie mazuliai ir i sporto sale, ir i teatro kambari, ir kartais sake i muzikos paspoksoti biggrin.gif . Silta ten, smagu, mano didele jautruole, bet ten nu kol kas dar su mama smile.gif bet gerai jauciasi, su vaikais tik atia atia, sypsosi. kiti vaikiukai faini, nesistumdo, zaislais pasidalina. zaislu ten labai daug, as pati ten mielai ka pakrapstau rolleyes.gif blush2.gif .tai tiek.
Atsakyti
Nu va siandien palikau 2 val. pries pietus, tai jokiu asaru biggrin.gif labai dziaugiuosi del to.o pietums siandien buvo cepelinukas su mesyte, agurku sriuba su griet.+duonyte+gerimas citrininis.pusryciams skaiciau ryziu kose, priespieciams bananai+ duona su sviesteliu+gerimukas.pavakariams obuoliu pyragas, arbata arba varskeciai. ryt bus vistievos sultinys lygtai ir vistienosv maltinuka su bulviu kose + pekino salotomis. Manau, kad gerai maitina.
Atsakyti
o tavo dukryte i kokio amziaus vaikuciu grupe eina? nuo 1 iki 2m?
ar ten lietuviskai kalba? o gal zinai kaip pas vyresnius - ar yra lietuviu grupe?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurga: 08 kovo 2005 - 13:23
QUOTE(Jurga @ 2005 03 08, 14:22)
o tavo dukryte i kokio amziaus vaikuciu grupe eina? nuo 1 iki 2m?
ar ten lietuviskai kalba? o gal zinai kaip pas vyresnius - ar yra lietuviu grupe?

nezinau i kokia, turbut pacia maziausia, nes ten visi leliai iki 2 m. kalba lietuviskai, o del vyresniu tai nzn. pas mus grupeje puse lietuviuku puse rusiuku.aukletoja puikiai kalba lietuviskai.
Atsakyti
Bet kaip is anksto zinoti, kokia bus aukletoja???
Buvau uzejusi i Vejeli, viska aprode, maloniai pasikalbejome, gal reikia uzrasyti tenai...
Atsakyti
Dziuga, kaip sekasi Tavo maziulei? Idomu butu suzinoti apie dienos rezima: miegas, pusryciai, pietus, vakariene, o gal ir dar ka naujo ir gero smile.gif ar blogo sad.gif gali pasakyti apie Vejeli
Atsakyti
QUOTE(BITUTIS @ 2005 03 15, 21:06)
Dziuga, kaip sekasi Tavo maziulei? Idomu butu suzinoti apie dienos rezima: miegas, pusryciai, pietus, vakariene, o gal ir dar ka naujo ir gero smile.gif ar blogo sad.gif  gali pasakyti apie Vejeli

Iš viso per 2 savaites, pradėjome nuo ketv., buvome 5 dienas. Dabar susirgome lengvai, bet tikrai ne darželyje...
Auklėtojos išsiaiškino, kad mano Petra vaikų prisibijo, jai vienai fainiau... g.gif Nu čia nieko keisto, ji tokia savarankiškuolė biggrin.gif , tai pasodina ją miegamajam truputį pažaisti ar dar ką... Užmiega sakė neblogai, pati paliūliuoja sau ar auklėtoja pasėdi šalia. Ten prie visų pasėdi.
Ateiti į daržą reikia nuo 8, pabaiga 17.30. Mes ateiname 9 val., pusryčiaujame namie. Šiaip pusryčiai 8.30, pietūs 11.30 - 12... Po to ruošiasi visi miegeliui, maždaug 12.30 pradeda migdyti. Manoji sakė, pirmą dieną kai migdė, užmigo 1.30 ir miegojo iki 15. Kitą dieną užmigo 13 ir iki 15. Ten vaikai miega 2 val. Kas kitaip įpratę tai su laiku susiderina sakė. Vakarienė 16 val. Nzn kas blogo...Gal nieko smile.gif Stenkitės, kad neįgrūstų Jūsų lelių į ne tą pagal amžių grupę. Nesidžiaukit, kad priėmė, jei grupė pilna...Pas mažuosius turi būti ne daugiau 12 vaikų, geriau 10. Ir tai jei grupėje yra 7 vaikai, niekada nebūna visi, tai jau jaučiasi, auklėtojai truputį sunkiau. Jie gi į visas puses varinėja, lipa,griūva ir t.t. Man manojos grupėje viskas tinka kaip, kad tokiame darželyje...Juk manau mokestis mažas... Omeilės visiems ten reikia...Manau, nelengvas darbas mamas atstoti. Būna prieš miegelį tie vaikiukai apspinta auklytę, tik spėk juos pakilnoti, priglausti, paglostyti. Vieną pakėlė, kitas pamatė, ir tam reikia... smile.gif doh.gif Šiaip nuojauta mamos geriausias dalykas. Pamatei auklėtoją, pažvelgei į akis, pajutai šilumą ir žinok - tavo vaikui čia bus gerai... Sėkmės.
Atsakyti
ACIU MAMYTES, AS KAIP TIK NUO KITOS SAVAITES RUOSISUOI SAVISKE LEISTI I VEJELI.PAIEMIAU SAVAITE ATOSTOGU IR BANDYSIM ABI LANKYTI, NORS NEMANAU, KAD MANSIKEI TAI BUS PROBLEMA.TAI VAT IRGI PARASYSIU KAIP SEKESI
Atsakyti