Įkraunama...
Įkraunama...

Šnipiškės: Žvangutis

Lankėm mes Žvangutį, bet tai jau buvo prieš 5 metus. Kai tik atėjom į darželį, tai jis mums labai patiko: grupėja nedaug vaikų, labai maloni šeimininikutė. Rinkdavo pinigėlius kiaip ir daugėlyje darželių. Vaikus mokyklai paruošė puikiai.Tik labai nepatiko, kad net dienos metu po teritoriją vedžiojamų šunų ir jų šeimininkų niekas nevarydavo lauk.
O šiaip darželis, kaip darželis.
Atsakyti
labas mamos,
gal zinote i koki darzeli priimtu 1.3 m. vaika is karto ar bent jau menesio begyje?Gal kuriam is siu darzeliu yra trukumas vaiku ir priimtu be ilgu poceduru ir eiliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasitux @ 2005 02 22, 10:12)
labas mamos,
gal zinote i koki darzeli priimtu 1.3 m. vaika is karto ar bent jau menesio begyje?Gal kuriam is siu darzeliu yra trukumas vaiku ir priimtu be ilgu poceduru ir eiliu g.gif


Bandyk į "Žvangutį" Rinktinės g. Aš kai vasarą buvau, tai klausė, ar noriu artimiausiu metu smile.gif Tik gal truputį skurdesnis darželis g.gif Priima nuo 1 metų ir reikalavimas vienintelis, kad mokėtų vaikščiot smile.gif Bet jei labai prašo, tai priima ir nevaikščiojančius biggrin.gif Dar gali pabandyt į "Pipirą" Krokuvos g. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2005 02 22, 10:24)
Bandyk į "Žvangutį" Rinktinės g. Aš kai vasarą buvau, tai klausė, ar noriu artimiausiu metu  smile.gif Tik gal truputį skurdesnis darželis  g.gif Priima nuo 1 metų ir reikalavimas vienintelis, kad mokėtų vaikščiot  smile.gif Bet jei labai prašo, tai priima ir nevaikščiojančius  biggrin.gif Dar gali pabandyt į "Pipirą" Krokuvos g.  smile.gif

labai aciu, bet ar tas "Zvangutis" ne tas,kur kaip kazkas minejo su nelabai gera "publika",t.y. kad ten daug vaiku is aplinkiniu baraku ir jiedaugiausia is asocialiu seimu g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rasitux @ 2005 02 22, 12:35)
labai aciu, bet ar tas "Zvangutis" ne tas,kur kaip kazkas minejo su nelabai gera "publika",t.y. kad ten daug vaiku is aplinkiniu baraku ir jiedaugiausia is asocialiu seimu g.gif ?


Čia aš turbūt ir minėjau smile.gif Negaliu tikrai to tvirtinti, bet iš vienos mūsų namo pusės "Žvangutis", o iš kitos bendrabučiai. Viename iš keturių bendrabučių publika tikrai labai marga. Ir matau, kad iš tos pusės veda vaikus rytais į darželį g.gif Kadangi netoli mūsų dar 3 darželiai, tai aš pati nusprendžiau apsidrausti smile.gif Ir užrašiau į kitus du ax.gif Perdaug nevaikščiojau aš po šį darželį ir buvau gerokai anksčiau negu kituose dviejuose, bet man pasirodė, kad jis ir truputį skurdesnis sad.gif Eilės, bent jau vasarą, tai tikrai buvo mažesnės negu į kitus to mikrorajono darželius smile.gif Tu geriau pati nueik ir pasižiūrėk.
Atsakyti
Siandien uzrasiau savo mergyte per pora valandu, tik gaila kad mazai nuomoniu randu, na nedziugina kad Kalvariju turgus netoli, nus priemusi vyr. aukletoja ir sake kad tu zmogeliu cia atsiranda, bet sako vartus rakina, kviecia policija. Na siektiek nurimau paskaiciusi, tikiuosi gausim aukletoja puikia biggrin.gif , o eisim i ji jau po dvieju savaiciu, na pabandysim- kitaip gi nesuzinosi- gerai ar ne bus mirksiukas.gif , na viliuosi kad tursiu ka parasyti daugiau kai jau lankysim ir padeti kitiems teveliams apsispresti 4u.gif
Atsakyti
Puss, tai ar dar lankote šį darželį, gal galėtum dabar papasakot daugiau 4u.gif ir kitų mamyčių paprašyčiau pasidalinti patirtim. Ačiū smile.gif
Atsakyti
"Žvangutis" yra mūsų kieme, bet mes vedam į kitą - kitoj gatvės pusėj ax.gif Žaidavom vasarą jų teritorijoj kartais, buvau užėjusi, tai šiaip sau man viskas ten pasirodė rolleyes.gif Be to, tokia forumietė Buzuka kažkada užsiminė, kad lyg jos tėvai matė, kaip ten skriaudžia mažiukus unsure.gif Jos tėvai gyvena iš kitos darželio pusės, kur ir veda lopšelinukus į lauką. Jei norit ką daugiau sužinot, Buzuką galima rast 2003/2004 m. žieminukų skyrelyj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2006 01 19, 10:37)
"Žvangutis" yra mūsų kieme, bet mes vedam į kitą - kitoj gatvės pusėj  ax.gif


O koks yra kitoj gatvės pusėj? blush2.gif Mes šiam rajone dar neseniai, tai ne viską iššniukštinėjom ax.gif Ar patenkinta tuo darželiu, nuo kelių metukų ten priima?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyciukas @ 2006 01 19, 10:46)
O koks yra kitoj gatvės pusėj? blush2.gif Mes šiam rajone dar neseniai, tai ne viską iššniukštinėjom ax.gif Ar patenkinta tuo darželiu, nuo kelių metukų ten priima?
4u.gif


O jūs ne iš Antakalnio? g.gif Mes einam į "Vaidilutę", dar gerą vardą turi "Drugelis", irgi Rinktinės g. mirksiukas.gif Tik aš rašiausi pernai sausio mėn., tai į Drugelį jau nepapuolėm, o į Vaidilutę patekom smile.gif Na, materialiai geriau stovi šitie darželiai, čia vežiojami ir iš kitų mikrorajonų vaikai smile.gif Šiaip yra atskiros temos apie juos - ten pasiskaityk mirksiukas.gif Vaidilutė priima nuo 1,5 metų, o Drugelis nuo metukų.
Atsakyti
Ačiū už info. Ir aš dar galvojau apie Drugelį, o apie Vaidilutę iš šio forumo susidariau tokią nuomonę, kad čia patekti kaip tik sunkiau g.gif na, tai užrašysiu į šiuos abu, tik nežinau, ar nepavėlavom, mat norim lankyti nuo birželio ax.gif
O mes jau ne Antakalny, tik pamiršau redaguoti savo info blush2.gif
Atsakyti
Iš patikimų šaltinių girdėjau, kad lyg į Drugelį galima patekt kyšių pagalba topsecret.gif Be to, jei Tu ar vyras dirbat VRM sistemoj, tai šitas dalykas irgi labai palengvina patekimą rolleyes.gif Mat tai buvęs VRM žinybinis darželis smile.gif

Šiaip tai netempk gumos, rašykis kuo greičiau mirksiukas.gif Vaidilutėj dar būna taip, kad vieną kitą vaiką perveda į darželinę grupę ir atsilaisvina vieta tada lopšelinėj grupėj smile.gif Tik nežinau, kokiu principu vedėja priiminėja į tas atsilaisvinusias vietas schmoll.gif Pasiskaityk būtinai apie Vaidilutę - aš ten daug prirašiau blush2.gif Užsirašydama jokiais būdais neaiškink vedėjai, kad tavo vaikas kažko nemoka schmoll.gif Sakyk, stengiamės, mokomės mirksiukas.gif
Atsakyti