Įkraunama...
Įkraunama...

Žirmūnai: Smalsučiai

Nu va, nešnekat ir nereikia. Aš užrašiau savo mažąją į "Smalsučių" darželį. Patiko pats darželis. Mažiukams erdvūs atskiri miegamieji, už stiklinės pertvaros, darželis gražiai sutvarkytas, teritorija aptverta aukšta tvora, daug žalumos. Direktorė nepradėjo reketuoti dar neužrašius vaiko į darželį. Į knygą įrašė ne pieštuku, o normaliai, ir užrašymo datą ir nuo kada eis. Visi labai malonūs, noriai parodė grupes. Kol kas tiek, pažiūrėsim, kas bus kai jau keliausim į daržiuką.

Tiesa, rinkausi iš dviejų darželių. Dar labai patiko "Pipiras" (Krokuvos g.) labai maloni pasirodė vedėja, tokie betarpiški santykiai, tiek su auklėtojomis, tiek su pačiais vaikais, labai sveika atmosfera pasirodė darželyje. Bet šį variantą atmečiau grynai dėl paties darželio ir aplinkos. Netoliese statybos, šiek tiek dulka, jau atėjus apsidairyt pamačiau per darželio teritoriją žingsniuojačius tipelius su buteliu kišenėj, tvora labai žema, manau, ir vaikas nesunkiai perliptų. Be to ir pats darželis senas jau, bet šiaip tai labai patrauklus pasirodė.
Atsakyti
QUOTE (Konsuela @ 2004 04 27, 14:58)
Nu va, nešnekat ir nereikia. Aš užrašiau savo mažąją į "Smalsučių" darželį. Patiko pats darželis. Mažiukams erdvūs atskiri miegamieji, už stiklinės pertvaros, darželis gražiai sutvarkytas, teritorija aptverta aukšta tvora, daug žalumos. Direktorė nepradėjo reketuoti dar neužrašius vaiko į darželį. Į knygą įrašė ne pieštuku, o normaliai, ir užrašymo datą ir nuo kada eis. Visi labai malonūs, noriai parodė grupes. Kol kas tiek, pažiūrėsim, kas bus kai jau keliausim į daržiuką.

Tiesa, rinkausi iš dviejų darželių. Dar labai patiko "Pipiras" (Krokuvos g.) labai maloni pasirodė vedėja, tokie betarpiški santykiai, tiek su auklėtojomis, tiek su pačiais vaikais, labai sveika atmosfera pasirodė darželyje. Bet šį variantą atmečiau grynai dėl paties darželio ir aplinkos. Netoliese statybos, šiek tiek dulka, jau atėjus apsidairyt pamačiau per darželio teritoriją žingsniuojačius tipelius su buteliu kišenėj, tvora labai žema, manau, ir vaikas nesunkiai perliptų. Be to ir pats darželis senas jau, bet šiaip tai labai patrauklus pasirodė.

Mano atžala lankė šį darželį. Labai normalus darželis, nebuvo jokių problemų, auklėtojos ir vėdėja malonios .
Atsakyti
O MES ZADAME SAVISKE I SMALSUCIUS UZRASYTI wink.gif PRIE PAT NAMU, PATOGU. AS DABAR SU VEZIMU DAZNAI ISEINU PASIVAIKSCIOTI. TAI STEBIU DARZELIO GYVENIMA PER TVORA. wink.gif PATIKO MAN TENYKSTES AUKLETOJOS IR DARZELIO TERITORIJA biggrin.gif

Beje, pasiskambinau sio darzelio vedejai. Norejau nueiti grupiu paziuret ir pasitart del darzelio lamkymo ateityje (po2 metu). Tai vedeja paaiskino, jog per anksti galva suku g.gif Taip pat paaiskino, kad grupes siuo metu uzdarytos ir dulka. Neiseis pamatyti. Tai ka, pas juos atostogos kzkokios? Neusprantu g.gif Gal ir tevams po to reikia derintis prie darzelio atostogu? g.gif Kazko matyt nesupratau wink.gif
Atsakyti
Mano dukrelė nuo rugsėjo "bando" "Smalsučius" lankyt. Šiaip pradžioj tikrai buvo neblogai, kol viena auklėtoja buvo. Vėliau jos dviese dirbt pradėjo, toji, kita, mano dukrai nelabai patinka... g.gif Dėl ko sakau pradžiojegerai buvo? Dėl to, kad šiuo metu darželio lankymas vyksta taip: savaitę (čia geriausiu atveju) einam, dvi savaites sergam. Aišku, aš tikrai nesakau, kad čia darželio kaltė, matyt, maniškės sveikatėlė silpnesnė, nors anksčiau gal taip ir neišlįsdavo. Nors, kai pradėjom lankyt darželį, auklėtoja iš karto perspėjo, kad pirmieji metai bus labai sunkūs. Visi su savom "bacilom" sad.gif ...Šią savaitę buvau grupės susirinkime - grupėje 17 laipsnių, kai pasėdėjau 1,5 val. supratau, kad nekas... mad.gif Bet sako, kad vaikai juda. Na nežinau... Taigi tėveliai suskato rūpintis, ką padaryti, kad grupėje šilčiau būtų. Susimetėm po 10LT biggrin.gif Pasiklausinėjau pažįstamų sako, kad ir kituose darželiuose taip šalta, ar tikrai?
Gal dar kas nors "Smalsučius" lankot, norėčiau išgirsti Jūsų nuomonę?
Atsakyti
Mielos mamos, as uzrasiau savo vaikuti i "Smalsucius". Kaip suprantu is jusu pasakojimu ne blogiausias darzelis. Bet butu idomu suzinot i kuria grupe geriau vaika uzrasyt. Tad parasykit ka zinot apie aukletojas (ju vardus). Kurios geros, o kurios kaip tik blogos, kad nepakliut pas jas.
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(simba @ 2004 12 30, 14:48)
Mielos mamos, as uzrasiau savo vaikuti i "Smalsucius". Kaip suprantu is jusu pasakojimu ne blogiausias darzelis. Bet butu idomu suzinot i kuria grupe geriau vaika uzrasyt. Tad parasykit ka zinot apie aukletojas (ju vardus). Kurios geros, o kurios kaip tik blogos, kad nepakliut pas jas.
Aciu.



sveika,
mes lankome "smalsučius". Jei eisite pas "mažiukus" - ten auklėtojos visos geros. (bent jau bloga nieko negaliu pasakyti). O be to jo "migruoja", t.y. keičiasi. Tad siūlau užsirašyti ten, kur mažiau vaikučių. Arba amžius panašesnis.
Gal susimatysime. mirksiukas.gif Sėkmės!
Atsakyti
Na mes jau irgi uzsiraseme. Vedeja buvo labai maloni ir is karto uzrase i eile su tusinuku. Nereketavo, apie eiles net neuzsimine... Kai nuejom uzrasyti, isgirdom dainuojancius vaikucius. Pasirodo ten jie begales pamokeliu ir uzsiemimu turi. Be to, vedeja papasakojo jog sia vasara kapitalini stogo remonta atliko, sutvrake naujai zaidimu aiksteles. Man tai labai patiko, nes sio darzelio teritorija ypac pavyzdinga ir patekti ten ne bet kas gali. O aukletojos man pasirode labai geros. Jaunos tokios, siuolaikiskos:)
Atsakyti
Chicony,o kada zadi leist savo dukryte?Kiek ten yra lopseliniu grupiu?Ar yra eiliu?
Atsakyti
Mano pipiras irgi žygiuoja į Smalsučius thumbup.gif . Labai patenkinti šiuo darželiu. Ir sūneliui ten labai patinka. Auklėtojos turbūt visos geros (bent jau mūsų tai superinės tongue.gif ). O šiaip jei kada ir buvo kita auklėtoja (pavaduoja dėl ligos, atostogų metu), tai sūnūs vis džiaugiasi, oooo, kokia šita faina, oooo, ir šita labai faina... O dėl ligų..., nėra darželio, kuriame nesirgtų vaikučiai sad.gif . Tas tiesa, kad pirmus metus reikia kaip nors atvargt. O ir dėl šilumos - pas mane namie šiuo metu irgi 17 laipsnių blink.gif. Tad kažkokio stebuklo ten irgi nėra. Žodžiu, prieš vesdama į daržą savo vaikutį, daug ieškojau, galvojau apie privačius ir pnš., o dabar labai džiaugiuosi, kad išsirinkau būtent šį mirksiukas.gif .
Atsakyti
O eiliu yra ten?Pries kiek laiko reikia uzrasyt vaika?
Atsakyti
Sudomino mane šitas darželis, ir kaip supratau yra jame ir lopšelinės grupės mažiesiems. Reiks bandyt nuvažiuot ir pasižiūrėt, o gal ir užrašyti. Ačiū,kad pasidalijate savo įspūdžiais 4u.gif
Atsakyti
Šis darželis yra tiesiai po mano langais ir kiek iš tolo apžiūrinėjau, tai jis man labai patiko ax.gif Ateityje žadu savo atžalą į jį leisti 4u.gif
Atsakyti