Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnis: Kaštonas

Nuo vasaros pabaigos keliamės gyventi į Saulėtekį (Pylimėlių g.) šalia sodų. Gal kas žinot kokiam darželiui pagal gyvenamą vietą priklausytume? Mano vyresnėlis jau bus beveik šešiametis...

Gal kas lankote Kaštoną - neradau jokio atsiliepimo blink.gif
Atsakyti
mes lankem kastona.kaip ir visur yra + ir -.as juos visus sudejusi atsiemiau ir ieskosiu kito darzelio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(uzklydusi @ 2005 03 20, 10:27)
mes lankem kastona.kaip ir visur yra + ir -.as juos visus sudejusi atsiemiau ir ieskosiu kito darzelio schmoll.gif


gal gali išsamiau, jei dar čia užklysi? aš ryt važiuosiu ten pasižiūrėt, kaip supratau darželis nelietuviškas.
Atsakyti
Na o man šis darželis labai patinka. Nors mes lietuviai, bet vedam savo mažių jau treti metai. Auklėtojos ten tikrai neblogos, man patinka, kad kai kurios iš jų šiek tiek griežtesnės, kitos švelnesnės. Ir mano vaikas, kuris sunkiai priprato eiti į darželį, dabar kai serga, tai tiesiog laukia, kada vėl eis. Ir dar man patinka, kad auklėtojos labai daug pamoko visokių darbelių. Aš kiek supratau, tai kelios iš jų yra lyg ir liaudies menininkės.
Ovaikučių ten yra ir lieyuviukų ir rusiukų ir lenkiukų. Bet nuo to gal netgi ir geriau. Vaikai juk imlūs ir greitai išmoksta kitos kalbos žodžius.
Taip kad aš galiu apie šį darželį pasisakyti tik iš geros pusės.
Atsakyti
Gal kas dar galite pasidalint patirtim rolleyes.gif
Atsakyti
Is tiesu, siame darzelyje yra pliusus ir minusu, mus prieme is karto, kai atejome informacijos, kai kiti darzeliai buvo perpildyti ir reikejo laukti, o mazaja turejau leisti nuo rugsejo, nes prasidejo darbai ir neturejau kur deti, juolabiau, kad atsikrausteme i Antakalni visai netiketai..... Tai gi mazele ejo i lopseliu grupe, o vyresnelis antrame aukste i darzelinuku grupe, bet pavadinimu jau nepamenu, tai mazoji daznai sirgo, nes atveso orai ir ju grupeje budavo salta, vaiku nebuvo daug, bet ji vargsele turejo su jais kovoto, nes pati maziausia buvo 1 metu 1 menesio tiktai unsure.gif Tai budavo kai ateini vaiku pasiimti, mazeles grupeje, net aukletojos galedavai nerasti arba dar geriau, buvo toks atvejis, kad vyras atejes pasiimti vaiku, mazeles is vis grupeje nerado, aukletoja paaiskino, kad dave kazkam pasidziaugti.....sakyciau, savotiska.....Kdangi lovos nepritaikytos miegoti tokiai mazai, tai kad ji neislipinetu ir neerzintu aukletojos, atvezeme lovyte savo, nes per pietus aukletoja budavo ne prie vaiku, o nezinia kur, na visokiu niuansu.... O vyresnelio grupe buvo nemaza, daug vaiku, tiesa, dare darbelius, piese, bet aukletojos irgi tarpusavyje atsidariusios duris plepedavo ir tiek....
Vaikai ne itin noriai eidavo, tai kai pervedeme i kita darzeli, vaziuodavomta pacia kryptim iki sankryzos, tai vyresnelis net verkt pradedavo, kad nenori i sena darzeli...., taip, kad spreskit patys kaip ten.... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo swelnute: 01 liepos 2006 - 09:03
Gal dar kas galėtų savo ispūdžiais pasidalinti mirksiukas.gif ?

Ir gal kas paaiškins, Kaštonas - tai rusų darželis? Ten tik rusakalbės grupės? T.y. kokia kalba auklėtojos bendrauja su vaikais? Gal yra ir lietuviškos grupės g.gif
Atsakyti
Na skaitosi ji rusu, bet turi kazkiek grupiu ir lietuvisku, nors, turbut, dabar visi stengiasi lietuviskai kalbeti... mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti

Darželis turbūt nepopuliarus, nes tiek mažai atsiliepimų... verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes,
man irgi labai smalsu, ar siame darzelyje aukletojos tik rusiskai kalba? Kiek zinau, tai direktore tik rusiskai, o va kaip su auklytem? Ar visos jos ten lietuvos ruses? Ar lopselyje dirba lietuvaites?

Atsakyti
mamytes, pasidalinkyte patirtimi apie ta darzeli, man tai pripasakojo, kad ten vedeja labai gera, bet gi ne su vedeja teks vaikus palikti...
Maniskis sios metus i Atzalele vaiksciojo, bet savaite palankius, paskui menesi gidytis tekdavo, gal cia nuo darzelio ir ne priklauso, ber jau nusibodo vaikui antibijotikus girdyti, galvoju, gal darzeli pakeisti
Atsakyti
QUOTE(Irenute @ 2007 06 07, 10:36)
mamytes, pasidalinkyte patirtimi apie ta darzeli, man tai pripasakojo, kad ten vedeja labai gera, bet gi ne su vedeja teks vaikus palikti...
Maniskis sios metus i Atzalele vaiksciojo, bet savaite palankius, paskui menesi gidytis tekdavo, gal cia nuo darzelio ir ne priklauso, ber jau nusibodo vaikui antibijotikus girdyti, galvoju, gal darzeli pakeisti



Nemanau, kad pakeitus darželį, vaikas nebesirgs g.gif Nepaslaptis, kad tėvai net sergančius vaikus veda į darželį, turiu omeny su slogom, su kosuliais unsure.gif ... Nemanau, kad šitam darželyje jau taip griežtai, kad kokio sloguojančio vaiko nepriims, jei tėvai atves... Tai jau tėvų sąžinės reikalas...
Be to, kai pati ieškojau darželio, pasakė, kad Kaštonas vasarai užsidarys ar tai remontui, ar atostogom.
Atsakyti