Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

QUOTE(bova @ 2011 07 14, 19:19)
mergaites, tokie skatinimosi budai, kaip langu valymas, ranku kilnojimas, sokinejimas ant vienos kojos laiptais, sunkumu kilnojimas ir pan... nera labai tinkamas skatinimosi budas, nes gali atsokti placenta ir pradeti pirla vaikelio lysti lauk... tad nepersistenkit, man su pirmu nestumu, gine grieztai uzdraude tai daryti, nes tai kelia pavoju tike mamai, tiek vaikeliui...
sampanas padeda nevisom, man nepadejo.. silta vonia ir padeda nevisom, man nepadejo.. ilgi pasivaiksciojimai ir nepadejo.
padejo tik ligonineje gaut tabletuke ir ilgi vaiksciojimai apie ligonine lotuliukas.gif
manau su situo vaikeliu bus tas pats blush2.gif
tad laukime savo dienos ir nevarykime vaikiuko lauk,kai jam taip gera pas mus pilveliuose

labai teisingai pastebėta, kaip tik norėjau ir šitą pridurt, o placentos atšokimas gali labai liūdnai mažiukui baigtis.Sako, vaikai pasirenka kada ateiti..Tai ar ne prievarta yra tokie "skatinimaisi" anksčiau laiko?Geriau jau kaip tik atsipalaiduoti ir kalbinti vaikelį, nežinau aš jau pastebėjau tendencija šitoj temoj - pagimdoma kai nustojama skatintis..
Atsakyti
Na, aš galvoju, kad pas mus Lietuvoje leidžia perneštioti perdaug. Vos ne kas antrai jau nuleidziami žali vandenys. Neperseniausiai skaičiau amerikos mokslininkų straipsnį, kuriame rašoma, kad vaikučiui geriau yra gimti anksčiau laiko nei vėliau. Ir aš pritariu pilnai jų nuomonei. Todėl suprantu ką reiškia, kai terminas praeina, o jokia veikla nevyksta. Mama pradeda nerimauti ne tiek dėl savęs, kad vaikutis bus perdidelis ir sunkiai gali sektis isgimdyti, bet daugiau dėl pačio leliuko sveikatos. Tad šioks toks buitinis paskatinimas proto ribose tikrai nepakenks. Nu nebent jum kas su sveikata ar pn.
Atsakyti
Sveikos.
As esu tos nuomones, kad didzioji dauguma budu ne paskatina gimdyma, o tiesiog jam ruosia. Pvz. ananasas turi fermentu, veikianciu gimdos tonusa, avieciu lapu arbata padeda gimdos veiklai ir pan. pasivaiksciojimai, sedejimas ant kamuolio padeda kudikio isistatymui, nusileidimui... bet juk tai nereiskia, kad suvalget ananaso ar isgeret kelis litrus arbatos ir dabar vaziuosit gimdyt... esu linkusi manyti, kad mano suvalgyti ananasai ir isgerta arbata tures itakos mano gimdymo procesui, kai jis prasides, bet nemanau, kad issauks ji anksciau laiko ar panasiai...
Atsakyti
Nescia budama labai nepritariau visokiems tokiems namudianiams imdymo skatinimams. Bet kai pernesiojau 7 dienas, pati nepajutau kaip emiau laiptais laipiot ir pan doh.gif Sutapimas ar ne, bet po paros jau laikiau rankose savo maziuka.
Atsakyti
4u.gif Sveikos bigsmile.gif

Mano terminas buvo 04-08, o siandien jau 04-15 blink.gif o kudikelis niekaip neskuba i si pasauli doh.gif nors kaklelis jau kokie 3-4 cm atsidares, suminkstejes ir vaiko galvute issitacius tiesiog isibrukus i vieta, kamstis isbego ir ka ir tinginys sedi sau patenkintas pilvelyje doh.gif lotuliukas.gif blink.gif
o taip noretusi jau supuoti wub.gif
vakar isbandziau naturalius siam forume rastus metodus (nesvarbu kad nelabai tikiu jais) unsure.gif
ananasas antra diena, tuomet pirtele ir taure sampano drinks_cheers.gif bei meile vyrui wub.gif nu ir ka pamaude pilva ryte ir psio atrodo kad dar koki menesi galeciau vaikscioti ax.gif
jeigu iki 04-18 d. nepagimdysiu skatins, o taip bijau doh.gif
nebezinau net ka galvoti ir dar daryt smile.gif
bet zinau viena gerai kad mes ne drambliai ir 3 metus tokios nevaikstom lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renciuke25 @ 2012 04 15, 15:05)

Mano terminas buvo 04-08, o siandien jau 04-15 blink.gif  o kudikelis niekaip


Mano terminas ir pernešiojimas toks pats, leliuko nėr, jokie natūralūs skatinimo būdai, aprašyti šioje temoje ir visur internete, neveikia. Jau trečią parą labai skausmingi paruošiamieji sąrėmiai, o naudos iš jų jokios.
Atsakyti
GAl kam pades mano patirtis. Siaip pirmo nestumo metu irgi buvau pries tuos namudinius skatinimus,taciau to ir neprireike,viskas prasidejo natural laiku,deja veliau vis tik skatinimo eiga blink.gif
Antra karta (juk jau turejau viena dukryte) reikejo,kad gimdyciau butent savaitgali biggrin.gif nes tik tom dienom turejau kur ja padeti. Siaip mano termino diena buvo sausio 26-28,taciau as lb nenorejau traukti iki ju,uzsiciklinau ties vienu savaitgaliu ir sakiau,kad pagimdysiu per tada sausio 22-23d. Taigi likus lygiai sav iki sausio 22d emiau gerti avieciu lapu arbata (stipresne nei kitos siulo) daug judejau,tvarkiausi ir pan. Bet pagal mane niekas nevyko doh.gif buvo sestadienis sausio 22d. lauke salta,bet giedra,tad issitempiau vyra i miesta,jis dar pirstu pasukiojo,taciau as sakiau,arba isvaizuosiu siandien,arba isvis negimdau biggrin.gif be atokvepio pravaiksciojau beveik 6val,nusipikrau sampes bonka (jau turejau minciu grizusi skatintis ir juos) o dar pazistamas (atleisk man,turejo toki dardaliuka masiniuka be amortiku) tai parveze mus namo,gerai vaziuojant pakrate,na ir ka uz 40min nubego vandenys thumbup.gif O sausio 23d 2.49 nakties gime dukryte ir gimdymas tetruko nuo pirmojo saremio tik 2.49 thumbup.gif Taip kad ar cia dideli norai,ar tiesiog taip buvo lemta,o gal padejo mano skatinimai,taciau mano planai issipilde ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inga325 @ 2011 09 22, 08:29)
Na, aš galvoju, kad pas mus Lietuvoje leidžia perneštioti perdaug. Vos ne kas antrai jau nuleidziami žali vandenys. Neperseniausiai skaičiau amerikos mokslininkų straipsnį, kuriame rašoma, kad vaikučiui geriau yra gimti anksčiau laiko nei vėliau. Ir aš pritariu pilnai jų nuomonei. Todėl suprantu ką reiškia, kai terminas praeina, o jokia veikla nevyksta. Mama pradeda nerimauti ne tiek dėl savęs, kad vaikutis bus perdidelis ir sunkiai gali sektis isgimdyti, bet daugiau dėl pačio leliuko sveikatos. Tad šioks toks buitinis paskatinimas proto ribose tikrai nepakenks. Nu nebent jum kas su sveikata ar pn.

šiaip gimdymo terminas yra visada apitykslis, gimdymas turi prasidėti + - 2 savaitės. O LT dažnai pradėda skatinti jau po savaitės, ar net anksčiau, tai man atrodo atvirkščiai.

Dėl aviečių lapų arbatos čia įdomiai - visur skaičiau, kad ji yra gerai viso neštumo metu, tai jos greičiausiai gimdymo nepaskatintų g.gif bet turėtu pagerinti gimdymo veiklą jeigu jis jau prasidėjo

Iš natūraliausių būdų dažniausiai suveikia ricinos aliejus, - galima valgomąją šaukštą aliejaus sumaišyti su koše arba keiptais kiaušiniais per pusryčius... bet per parą suvartuoti ne daugiau už du šaukštus.. taip pat spėnelių dirginimas tikrai sustiprina saremius. Bet neverta i skubėti/save skubinti, ne bent jau tikrai nebegalima laukti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kismet @ 2012 04 15, 19:23)
Mano terminas ir pernešiojimas toks pats, leliuko nėr, jokie natūralūs skatinimo būdai, aprašyti šioje temoje ir visur internete, neveikia. Jau trečią parą labai skausmingi paruošiamieji sąrėmiai, o naudos iš jų jokios.

nauda tikrai yra - greičiausiai kaklelis trumpėja, plonėja, leliukas po truputi įsistato 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 16 balandžio 2012 - 04:40
QUOTE(renciuke25 @ 2012 04 15, 15:05)
4u.gif Sveikos  bigsmile.gif

Mano terminas buvo 04-08, o siandien jau 04-15 blink.gif  o kudikelis niekaip neskuba i si pasauli doh.gif 


Ir man lygiai ta pati data, bet jau rytoj guldys jeigu niekas nepajudės iki to laiko. Sakė placenta subrendus ir laikas jau unsure.gif
Iš papildomų priemonių bandžiau vakar vyno pagurkšnot blush2.gif ir vaikščiojau nemažai, bet to pasekoje taip pavargo koja, iš klubo kažkaip vos ne išnirus, kad šiandien išvis vos paeit galiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimiečka @ 2012 04 16, 12:49)
Ir man lygiai ta pati data, bet jau rytoj guldys jeigu niekas nepajudės iki to laiko. Sakė placenta subrendus ir laikas jau  unsure.gif
Iš papildomų priemonių bandžiau vakar vyno pagurkšnot  blush2.gif  ir vaikščiojau nemažai, bet to pasekoje taip pavargo koja, iš klubo kažkaip vos ne išnirus, kad šiandien išvis vos paeit galiu  doh.gif


mane tik 3dieni skatint zada doh.gif tai siandien 1,25 coca cola isgeriua sakau gal kaip nors isplaus lotuliukas.gif ir daktarelis kaip uzkrapste tai maniau ligoninej pagimdysiu, bet kur tau grizau namo ir vel kaip nebuta nieko doh.gif bigsmile.gif ir virtuve issicystyjau ir grindys rackom ploviau blink.gif ir daug ko, bet nieko tik kad nugara paskauda ir psio g.gif tikriausiai jam pilvelyje taip gerai, kad net pasirodyti nenori doh.gif biggrin.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif LAIMIEČKA 4u.gif 4u.gif
laikykis drinks_cheers.gif nes ryt su savo gyvenimo saule susitiksi, manau viska galima iskesti del ju wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos, kurios raset seniau apie kazkokia tabletyte VGN kur dave, prasau atskleist kokia biggrin.gif dar apie zirniukus hoeopatinius raset irgi gerai butu pavadinima suzinot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kiausinukas:) @ 2012 05 10, 19:32)
sveikos, kurios raset seniau apie kazkokia tabletyte VGN kur dave, prasau atskleist kokia biggrin.gif dar apie zirniukus hoeopatinius raset irgi gerai butu pavadinima suzinot smile.gif

tikrai nebandykit skatintis vaistais savarankiškai namuose - kartais organizmas gali sureaguoti neadekvačiai, dėl to toks skatinimas gali vykti tik LIGONINĖJE

Atsakyti