Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

o man gydytoja 5 dienas iki termino pabaigos sake myletis su vyru gerai gerai, pagimdziau viena diena veliau nei buvo nustatytas terminas ax.gif
idomu kaip su antru butu, ar greiciau gimsta ar ne?
Atsakyti
nei greiciau nei ka su antru. Pirma velavo 11 d. nepadejo jokie naturalus metodai, 10 d. velavimo po skaudzios apziuros, nakti prasidejo saremiai. Skatinimu isvengiau.
Dabar veluoja 7 d. pagal realu cikla arba 4 d. pagal standartinius skaiciavimus. smileysex.gif nepadeda, sampanas nepadeda, vaiksciojimas nepadeda, karsta vonia nepadeda. verysad.gif
As moteris drambliu gimines g.gif
Atsakyti
Sveikutės, man irgi natūralūs skatinimai nepadeda, dar ir šokinėjimas ant didelio kamuolio, apsižergus jį, neveikia.jau greit bus 2sav kaip laukiame stebuklėlio savo. Bijau kad reiks skatint nenaturalai, nes gydytoja dar leido laukti kelias dieneles, o jau paskui tiesiai i gimdymo skyrių.
Atsakyti
O aš prisimokiau iš puseserės, kuri du sūnelius pernešiojo po savaitę...Išbandžiau ir aš, nes 10 d. buvo virš ir be galooo nusibodęs laukimas, taigi: 10 min prausiausi po gan šiltu dušu ir apie 10 min vaikščiojau aukštakulniais...po 30 min išvažiavau gimdyti thumbup.gif Na jeigu ir dabar bus virš (nors pagal gydytoją jau 36 sav. turėjau gimdyti), tai bandysiu tą patį metodą. Nuojauta kužda, kad teks... g.gif
Atsakyti
smileysex.gif turetu padeti, tai net mediciniskai irodyta, dar judejimas, o labaiusiai padeda kaklelio masazas, cia garantuotai, deja tai padaro tik gydytojai verysad.gif bet naturalu ne medikamentais, tik oi oi kaip skauda doh.gif
Atsakyti
Mano pirmasisi gimė 2 dienom anksčiau nustatyto termino. Nereikėjo jokių skatinimosi būdų, nieko.
Antrasis šiandien vėluoja jau 2 dienas. nors su pirmuoju nei kaklelis nebuvo suminkštėjęs, nieko, o dabar ir prasidarymas 1 cm, bet jokie namų ruošos darbai ir smileysex.gif kol kas nepadeda.
Atsakyti
As vakar prisiskaiciau cia naturalaus skatinimo metodu, nusprendziau pasidaryti pilna tvarka namie ( na del tavrkymosi, tai ir anksciau buvau numaciusi),o vakare paprasiau vyro nupirkt man sampano biggrin.gif lotuliukas.gif !!! Ir ka manot,gal cia sutapimas ar ne,bet siandien isejo gleiviu kamstis!!! Vis kazkokia nauda!!! Tikiuosi mano kliackas jau greit islys!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano gimdymas vėlavo 9 dienas, ir jau už dienos turėjau gultis į ligoninę. Tai net gydytoja paminėjo - pasikalbėkit, susitarkit kaip nors su vaikeliu, jis jaučia. Taigi, vakare nebeišlaikė nervai, tiek blioviau balkone atsisėdus, aiškinomės visaip - na ir už kelių valandų prasidėjo gimdymas smile.gif . Psichologinis metodas suveikė thumbup.gif
Atsakyti
mum pirma dukryte gime po pasimilejimo, o antrosios niekaip iskrapstyt neisejo, teko skatint vaistais doh.gif
Atsakyti
Cia man toks klausimas gal ir kvailas atsirado... O tas mylejimas turi buti su pabaiga viduje, ar cia pats procesas padet turetu ar vyro sperma..? Nes jau irgi norim kazkokiu veiksmu imtis, nes nusibodo laukti. Pagal ultragarsa turejo buti 03.29 o pagal menesines 04.10 betgi labai jau norisi greiciau pamatyti savo zuiki... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinka @ 2008 04 02, 19:50)
Cia man toks klausimas gal ir kvailas atsirado... O tas mylejimas turi buti su pabaiga viduje, ar cia pats procesas padet turetu ar vyro sperma..? Nes jau irgi norim kazkokiu veiksmu imtis, nes nusibodo laukti. Pagal ultragarsa turejo buti 03.29 o pagal menesines 04.10 betgi labai jau norisi greiciau pamatyti savo zuiki... rolleyes.gif

Kažkur aukščiau buvo paaiškinta, kokių mežiagų yra spermoje, skatinančių gimdos kaklelio minkštėjimą ir atsivėrimą. Tikriausiai ir pačios orgazmas - gimdos spazmukai - artina sąrėmius..
O dėl ricinos ar kitų viduriavimą skatinančių vaistukų: viduriavimas - tai žarnų spazmai. Gimda tuomet tarsi "užsikrečia" tuo spazmavimu, išmoksta iš žarnų spazmuoti ir prasideda sąrėmiai smile.gif
Atsakyti
Sveikutes visos nestuke.gif 4u.gif
Mums jau irgi terminas kaip ir pasibaigęs, vėluoja mažiukas verysad.gif gerai jauciausi visa neštumą, todėl tikrai buvau ir esu aktyvi...kasdien vaikštau po 3 val, laiptais laipioju, nuo 36 sav aviečių lapų arbatą geriu, su vyru irgi namų darbus atliekam...nu ir ką...va rezultato kol kas nėra doh.gif verysad.gif o aplinkinių klausimai tikrai baigia davest,jau piktuoju atkertu blink.gif kiek galima, pačiai gi stresas, o dar visi palink tą pačią giesmelę gieda doh.gif
Kantrybės visoms, žinau kaip sunku, pati vos besilaikau ašarų neišspaudus verysad.gif o gine sake turėsiu iki kovo 28d. unsure.gif
sėkmės visoms nestuke.gif
Atsakyti