Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

Na va pasiskaiciau ir issigandau. Siandien pasitvarkiau kambari, gerokai pavargau, o pasirodo, kad tvarkymasis gali paskatinti gimdyma blink.gif Tikiuosi, kad tai mitas, nes man kaip ir ankstoka butu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(delfiniux @ 2009 06 22, 19:23)
Ne ananasus o arbūzus reikia valgyti doh.gif Tai tikrai efektyvi priemonė.Jų neleidžia valgyti toms kurioms yra gresiantis.


beveik visa nestuke.gif valgiau vien tik arbuzus,nes vien i juos paziurejus jau seile tyso ir nieko nenutiko.. schmoll.gif pirma kart girdziu,kad arbuzai skatina gimdyma g.gif
Atsakyti
QUOTE(_swaja_ @ 2009 11 30, 15:47)
beveik visa  nestuke.gif  valgiau vien tik arbuzus,nes vien i juos paziurejus jau seile tyso ir nieko nenutiko..  schmoll.gif  pirma kart girdziu,kad arbuzai skatina gimdyma  g.gif

cia kliedesys konkretus del to arbuzo lotuliukas.gif
valgiau jau ir konserwuotu ananasu ir swieziu-nieko
karsta wonia ir sexas-nieko
ejau ilgai ilgai kol ciut kojos irura nesulindo-nieko
zodziu galiu pasakyt sawo nuomone,tai sutinku kad pagal wiska seksas ir orgazmas turetu padet,nes sperma minkstina gimdos kakleli o orgazmo metu gimda susitraukineja,bet sweikinu tas kam lengva patirt ji o ypac kai esi panasi kubila lotuliukas.gif
del speneliu CIULPIMO cia buvo taip parasyta-idomu kurios brangiausias ciulps warwarcius spenelius doh.gif
vaikas ateis tik tada kai jis pats nores...kad ir kaip sunku yra laukt sias paskutines sawaiteles,ypac toms kurios turi sunkumu.tai va as pasiduodu ir laukiu 4u.gif
Atsakyti
Man tai smalsu, o kiek realiai (teoriškai tai dvi savaites) leidžia pernešioti po termino, jei viskas mamai ir vaikučiui gerai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Emilė @ 2009 12 01, 19:32)
Man tai smalsu, o kiek realiai (teoriškai tai dvi savaites) leidžia pernešioti po termino, jei viskas mamai ir vaikučiui gerai?  g.gif


realiai - 14 dienu 4u.gif . 15-a diena su maisiuku taves lauks ligonineje 4u.gif Mano abudu gime 42 savaiciu. Tik dukryte - su pernesiojimo pozymiais, o sunelis - be smile.gif
Nebijok taip to skatinimo. Nieks is karto laselines nestatys ir oksitocino nelasins. Cia jau krastutine priemone. Bent jau man tai buvo taip abiem atvejais: pasigulde ir para stebejo, kaip kaklelis, kaip vaikutis. po paros pradejo ruosti kakleli - idejo zvakute kuri kakleli suminkstina. Dukryte, tai mes ten sunkiai doh.gif bet isgimdem (sakau isgimdem, nes dirbom visi - as, gydytojas, akusere ir vyras mano). Bet gydytojas sake, kad taip sunkiai tik pirmi vaikai lenda. O sunelis gime praejus kokioms 3 valandoms po zvakutes. Nereikejo nieko, nei skatint daugiau, nei kirpt. Taip, kad tau su tokiu stazu gali uztekt rimtesnes apziuros 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabyte_g @ 2009 12 02, 23:40)
Nebijok taip to skatinimo. Nieks is karto laselines nestatys ir oksitocino nelasins.


Ačiū, paguodei, nes visi šiaip gimdavo laiku. wub.gif O skatinimą su antru vaiku gavau, nes vandenims nubėgus veikla taip ir neprasidėjo, tai brrr kaip nemalonu prisiminti kaklelio atsidarymo per valandą nuo 2 cm iki visų 10 cm. doh.gif
Na, gal šitas ir neužsibus visas 42 savaites. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emilė @ 2009 12 01, 18:32)
Man tai smalsu, o kiek realiai (teoriškai tai dvi savaites) leidžia pernešioti po termino, jei viskas mamai ir vaikučiui gerai?  g.gif

Kiek tik nori. Niekas jega nesurish ir gimdyt neprivers/vaiko jega neishlups. Ypac, jei viskas tvarkoj. Mano vaikas gime lygiai 43 savaichiu. Nepageidavau medikamentinio skatinimo.
O naturalaus skatinimo budus ishbandzhiau kone visus zhinomus, plius man 3 kartus gydytojai dare membranu atpleshima (na, shito Lt turbut nepadarys,-bet tai vienas ish patikimiausiu metodu sukelt gimdymui,- apie 75% moteru pagimdo per 24 val).
Atsakyti
as irgi pritariu,kad nelabai iseina pasiskatint ax.gif

man visus tris lauk iskrapste tik su skatinamaisiais,nepadejo nei ananasai,nei sampanas,nei sexas,nei ilgi pasivaiksciojimai,nei namu blizginimas,nei avieciu lapu arbata,nei daktaru pakrapstymai 4u.gif

tiesa kazkas rase apie ricina,tai bukit geros tik nesugalvokit tokios kvailystes daryt schmoll.gif nes leliukas nuo jos gali pradet tustintis dar budamas pilve ir tikrai gali but ne kokios pasekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acura_maniake: 03 gruodžio 2009 - 11:23
karstoj vonioj gulejau visa nestuma, tai nemanau jog tai padeda. po gero orgazmo pries 2 savaites prasidejo paruosiamieji saremiai, bet daugiau nieko. langai nuvalyti, lubos balkone nuplautos, prie namu yra 148 laiptukai, net ir jie nepadeda. speneliu dirginimas tapo iprociu, bet jokio rezultato ... rytoj guluosi i VGN. na iki rytojaus dar yra laiko smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Skaitau as cia kokiu kai kurios mamytes kryziaus kelius eina, kad tik savo angeliuka greiciau ant rankuciu pasupti ir net baisu pasidare, o jus kartais nebijot savo leliukui pakenkti? ax.gif as suprantu, kad issipkovus grindis nieko baisaus nenutiks, bet ant vienos kojos i septinta auksta uzsoliuoti .... Na g.gif
Atsakyti
Isbandziau daug daug priemoniu, kurios pagal dauguma skatina gimdymo pradzia, taciau gimdymas del to anksciau vis delto neprasidejo. Velavo mazoji 9 dienas. Mano nuomone nereikia gaisti laiko tokiom nesamonem, aties laikas ir gims vaikiukas, nereikia jo skubinti. mirksiukas.gif Amzinai nescia nei viena tikrai neliks. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aterol @ 2009 12 15, 16:46)
Isbandziau daug daug priemoniu, kurios pagal dauguma skatina gimdymo pradzia, taciau gimdymas del to anksciau vis delto neprasidejo. Velavo mazoji 9 dienas. Mano nuomone nereikia gaisti laiko tokiom nesamonem, aties laikas ir gims vaikiukas, nereikia jo skubinti.  mirksiukas.gif  Amzinai nescia nei viena tikrai neliks.  4u.gif



pilnai pritariu, nelabai čia nuo mūsų priklauso kada mažiukas panorės susitikti 4u.gif
Atsakyti