Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

Vakar kaip tik gydytoja pasake, kad pagrindine skatinimo priemone-tai mylejimasis su vyru be apsaugos, suleidziant sperma, kurios daleles ir paskatina gimdyma.
Atsakyti
labai aciu visoms kad pasidalinat savo patirtim drinks_cheers.gif
na ir prisijuokiau, vos nepagimdziau lotuliukas.gif ir man labai aktualus visi budai. pabandysiu butinai kai kuriuos. ax.gif gal pades. smile.gif
Atsakyti
Mano dukrele velavo ateiti, tai as perskaiciau supermamoj patarimus ir juos visus nutariau igyvendinti, kad butu uztikrintas gimdymas.Taigi visa diena tvarkiau namus, tame tarpe minksta komplekta isploviau, grindis, vonios kambari, po to per pora valandu mikrorajona perejau, laiptais i sesiolikta auksta be sustojimo uzlipau tos keliones pabaigoj. Virsuj galvojau kad pagimdysiu biggrin.gif Bet nieko. Teko vakare dar vyra i lova prisivilioti lotuliukas.gif Rezultate: nakti prasidejo gimdymas.
Atsakyti
niu jooo... budu ivairiu, ale tolko kazi ar yra is ju... rolleyes.gif
mano mazasisi veluoja jau 3 dienos, siandien issisveiciau visus namus, langus ir tt, geriu avieciu lapu arbatyte 4 k dienoj, dabar eisiu pasivaikscioti, dar vakar su vyru gerai isdykavom... blush2.gif niu, zodziu bus matyt.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Idomu bus suzinoti, ar tau suveike mirksiukas.gif... kazkur skaiciau (o gal net ir cia), kad arbatos tos visokios ner gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alingintaute @ 2009 02 18, 12:49)
Vakar kaip tik gydytoja pasake, kad pagrindine skatinimo priemone-tai mylejimasis su vyru be apsaugos, suleidziant sperma, kurios daleles ir paskatina gimdyma.

Ta pati sake ir man, kad sperma minkstina gimdos kakleli.
Atsakyti
QUOTE(lenny @ 2009 02 21, 11:22)
Ta pati sake ir man, kad sperma minkstina gimdos kakleli.


Vienos forumietės gydytojas minėjo,kad norint,jog sperma tikrai minkštintų kaklelį,per dieną reik min 6 kartus užsiimti smileysex.gif kadangi hormono,kuris minkština kaklelį,spermoj labai mažai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,gimdima skatina seksas su orgazmu,karstas karis ir ricinos aliejus bei speneliu ciulpimas. blush2.gif cia tokioj knykutei raso "knyga apie seksa"
Seip nenoreciau ,kad vaikelis neuzsibutu ,nes maza vaisiaus vandenu,kuo tolin i pabaiga tuo ju labiau mazeja,kiek teko girdeti.O gyditoja likus 2 savaitem paskyres pasimatyma tik termino datai.Ji tikisi kad as pagimdysiu iki termino 4u.gif

Bet gimdymo skatinimo nesiemu,kazkaip nedrasu,gal tik pablogisiu...
Atsakyti
Sveikos, norėčiau paklausti - apie ananasus rašote. O juos žalius ar vakuotus valgyti? Ar tikrai padeda, kas bandėte? Mes norėtume savo leliuką iškrapštyti per vyro gimtadienį, bet kaži ar pavyks... Pirmoji nepernešiota, keliom dienom anksčiau gimė, tai, sakau, gal ir šis ilgai nevargins... smile.gif
Atsakyti
Labai idomiu pasiulymu cia radau. Del ananasu ir sampano abejoju. Nestumo metu neretai isgerdavau po sampano taure, o ananasus valgiau praktiskai kas savaite, nes man buvo labai skanu, nieko nezinojau kad jie turi kazkoki poveiki. Vaika pernesiojau 2 dienas.
Atsakyti
QUOTE(Zvejo_dukra @ 2008 11 27, 20:01)
Liaudies ismintis:

'' ...kuom apsirgai, tuom ir gydykis... ''

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O idomu galima, jei jau kaklelis kokius 2-3 cm praviras?
Atsakyti
QUOTE(laumi @ 2009 02 28, 13:38)
O idomu galima, jei jau kaklelis kokius 2-3 cm praviras?


Drąsiai rolleyes.gif Kai man suėjo terminas,buvo 2cm,bet veiksmas nevyko.Tad su MB dirbom iš širdies ax.gif Svarbiausia,kad pati nejaustum diskomforto.Per prievartą nereikia biggrin.gif
Atsakyti