Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

QUOTE(Joanukas @ 2008 04 22, 11:50)
Sveikutes  smile.gif  kazin, o kaip gydytojai nusprendzia, kada skatinti prakirpus vandenis, o kada su vaistais  g.gif
As rytoj guliuosi i ligonine, tai truputeli bijau  ax.gif



Sveikute...gal jau spi savo lialiu ant ranku??? as jau taip pagimdziau berniuka balandzio 24 d. jau esu namuose... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2008 04 22, 18:27)
Viskas priklauso nuo gydytojo, ar tau darys exo kas antra diena ar ne. As pernesiojau tiek kiek buvo galima. Gydytojas kelis kartus bande pagreitinti gimdyma kakleli praplesdamas.
Sekmes visom, zinau kad bijot, nerimaujat, bet as pavydziu jums baltu pavydu. Eiciau gimdyt kad ir dabar, nes tas jausmas kai tu pamatai savo kudiki  wub.gif

as ne Lietuvoj tai jie cia tik prapletima kaklelio siulo, bet vandenu nebegina...girdejau kad gana nemalonu...
o as tai jaudinuosi del gimdymo, antra kart kai zinai kad laukia skausmai saremiu tai pila saltas prakaitas, nors maziuka jau noreciau greiciau pamatyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kate @ 2008 05 01, 15:37)
as ne Lietuvoj tai jie cia tik prapletima kaklelio siulo


Itariu, kad tai skausminga, man jau vien elementarios apziuros kaklelio uztenka blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kate @ 2008 05 01, 16:37)
as ne Lietuvoj tai jie cia tik prapletima kaklelio siulo, bet vandenu nebegina...girdejau kad gana nemalonu...
o as tai jaudinuosi del gimdymo, antra kart kai zinai kad laukia skausmai saremiu tai pila saltas prakaitas, nors maziuka jau noreciau greiciau pamatyt biggrin.gif

Irgi viskas nuo mediko priklauso. As labai bijojau, prisiskaiciau visokiu istoriju kaip kitos alpsta. Ir tiesa pasakius beveik nieko nejauciau. Lankiaus pas vyra ginekologa, o kaip zinia sios profesijos atstovai vyrai visada svelnesni uz moteris. Siek tiek nemalonu buvo, panasus skausmas kaip per MM bet nieko baisaus. Nebijok ir viskas bus gerai!
Atsakyti
Pagimdziau dukryte balandzio 23 diena, kai jai buvo 41 sav ir 6 dienos. Labai ilgas buvo gimdymas, tesesi 45 valandas, bet istveriau be epiduro, tik reikejo skatinti paskutinius du cm, nes kaklelis nebeatsidarinejo, sustojo 8 cm.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2007 08 10, 15:20)

O visa kita labiau placebo efektas  cool.gif  Pati prieš gimdymą laksčiau laiptais aukštyn-žemyn, ploviau langus (ne buto -namo, daaug langų  tongue.gif ) iškėlusi aukštai rankas, kitos veiklos irgi buvo...Ir vis tiek vėlavo beveik dvi savaites...



Maniske velavo 6d ir nusprendziau kad jau reikia kazka daryti 4u.gif artejo mamyciu diena o per ja as jau norejau buti mamyte thumbup.gif lotuliukas.gif tad mamyciu dienos isvakarese uzsimaniau RuDuDu su vafliais ir sampano, o kadangi gyvenu 10 aukste tai eidama i parduotuve nulipau laiptais o apsipirkus uzlipau i 10 auksta doh.gif buvau pavargus lotuliukas.gif suvalgius RuDuDu ir isgerus sampano stikline pajutau kad mazyte labai spardosi thumbup.gif o mamyciu dienos ryta isejo gleiviu kamstis, nuvykau i ligonine, kaklelis atsidarinejo ir vakare 23.37 jau laikiau dukryte ant ranku wub.gif ax.gif 4u.gif issipilde svajone per mamyciu diena tapti mamyte thumbup.gif lotuliukas.gif wub.gif tad kartais ir tokie budai suveikia 4u.gif
Atsakyti
Nu va mielos koleges, ir as prie jusu prisijungiu su savo nerimu. Man gine nustate gimdyma geguzes 17, tai jau kaip ir si sestadieni, tik va apziurejo kakleli (jetau jetau koks nemalonus skausmelis), ir pasake,kad kaklelis nenusiteikes ne tik kad atsidarinet bet ir minkstet...tai taip nemalonu...sako ateit 19 d. pas ja ir vel tikrins kakleli...tai jau meldziu kad iki to laiko pagimdyciau...nes nenoriu,kad ji draskytu mano putyte blush2.gif verysad.gif
O skatinimo irgi labai nenoriu ir bijau...as turbut visu sampanu ir aukstakulniu nebandysiu...bet su vyru smileysex.gif jau pradejom daryt kaip reikiant...niekad nemaniau, kad tuo naudosiuos kaip vos ne receptu...vyras tai ziauriai patenkintas...sako galetu tokiu receptu dazniau but lotuliukas.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Martoonka @ 2008 05 14, 20:49)
Nu va mielos koleges, ir as prie jusu prisijungiu su savo nerimu. Man gine nustate gimdyma geguzes 17, tai jau kaip ir si sestadieni, tik va apziurejo kakleli (jetau jetau koks nemalonus skausmelis), ir pasake,kad kaklelis nenusiteikes ne tik kad atsidarinet bet ir minkstet...tai taip nemalonu...sako ateit 19 d. pas ja ir vel tikrins kakleli...tai jau meldziu kad iki to laiko pagimdyciau...nes nenoriu,kad ji draskytu mano putyte blush2.gif  verysad.gif
O skatinimo irgi labai nenoriu ir bijau...as turbut visu sampanu ir aukstakulniu nebandysiu...bet su vyru  smileysex.gif jau pradejom daryt kaip reikiant...niekad nemaniau, kad tuo naudosiuos kaip vos ne receptu...vyras tai ziauriai patenkintas...sako galetu tokiu receptu dazniau but lotuliukas.gif  nestuke.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif mes jau sita dalykeli ir pradejom naudot reikalu pagreitinimui, bet nei tai, nei zolyno pjovimas, nedave jokiu rezultatu doh.gif
Atsakyti
Tai kad tau dar visos dvi savaiteles... biggrin.gif ramu turetu dar but...vat man tai ryt terminas sueina palei gine... blink.gif ir nieko dar nesiimato...pilvo apacia tik pamaudzia kaip per menzes ir viskas g.gif As jau su maziuku vos tik jis sujuda kalbu, kad lystu lauk... ax.gif nestuke.gif
Atsakyti
O siandien nuo pat ryto jauciuos taip,tarsi net nebuciau nescia...nieko nemaudzia,nieko neskauda... g.gif As tsi tik laukiu, kol ims skaudenti vis labiau...ir to kamscio laukiu...bet jis neiseina... schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Martoonka @ 2008 05 16, 20:13)
Tai kad tau dar visos dvi savaiteles... biggrin.gif ramu turetu dar but...vat man tai ryt terminas sueina palei gine... blink.gif ir nieko dar nesiimato...pilvo apacia tik pamaudzia kaip per menzes ir viskas g.gif As jau su maziuku vos tik jis sujuda kalbu, kad lystu lauk... ax.gif  nestuke.gif


Anksciau pradesi klibint, greiciau gal ir islys, nes labai jau nenoriu pernesioti doh.gif biggrin.gif biggrin.gif noru kuo greiciau savo mazute i rankas paimti wub.gif man tai kazkokiu isskyru keisti labai padaugejo, tokios baltos, tasios, kaip gabaliukai .... g.gif
Atsakyti
Tai cia gal skaitos gerai tos isskyros g.gif
Nes man tai nelabai daug tu isskyru schmoll.gif
Atsakyti