Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

Teko skaityti apie natūralius gimdymo pradžios skatinimo būdus. Ar kas išbandė ir kiek tai buvo efektyvu?

pvz. paskutinėmis nėštumo savaitėmis"
seksas
spenelių dirginimas
nakvišų aliejaus kapsulės nuo 34 sav.
bėgiojimas laiptais

Gal dar kokių žinote? parašykite kas jums buvo efektyvu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2007 08 09, 09:19)
Teko skaityti apie natūralius gimdymo pradžios skatinimo būdus. Ar kas išbandė ir kiek tai buvo efektyvu?

pvz. paskutinėmis nėštumo savaitėmis"
seksas
spenelių dirginimas
nakvišų aliejaus kapsulės nuo 34 sav.
bėgiojimas laiptais

Gal dar kokių žinote? parašykite kas jums buvo efektyvu  bigsmile.gif

Su pirmu vaiku ant vienos kojos užšokdavau laiptais į septintą aukštą blush2.gif Nepadėjo tongue.gif
Atsakyti
na nakvišų aliejaus nebandžiau- bet visa kita.... neefektyvu lotuliukas.gif kitos svorius tampo- sako padeda, bet man schmoll.gif , kitos prisivalgo- aš vos pajudėt begalėjau bet schmoll.gif
Man ginekologė sakė kad orgazmas skatina gimdymą- susitraukinėja gimdos raumenys ir... neefektyvu biggrin.gif
Atsakyti
Niekas nepadeda nei darbas nei seksas nei maistas tongue.gif ,jei nenori tai ir nepriversi lotuliukas.gif ,
Atsakyti
Sako sompano reik isgert... Bet nebandziau-negaliu sakyt ar veikia biggrin.gif
Atsakyti
Spenelių dirginimas efektyvus, nes dirginant kaip ir žindant gaminasi okcitocinas, kuris sukelia gimdos susitraukimus. Bet savarankiškai to daryti nepatariama, nes bent jau teoriškai tai gali sukelti dar stipresnę gimdymo veiklą nei su "nenatūraliais" skatinamiais.

Dar kartais suveikia apžiūra pro gimdos kaklelį.

O visa kita labiau placebo efektas cool.gif Pati prieš gimdymą laksčiau laiptais aukštyn-žemyn, ploviau langus (ne buto -namo, daaug langų tongue.gif ) iškėlusi aukštai rankas, kitos veiklos irgi buvo...Ir vis tiek vėlavo beveik dvi savaites...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 10 rugpjūčio 2007 - 13:20
sakyciau reikia nusiraminti ir laukti (nors labai zinau kaip sunku laukti) vaikelis past pasirenka gimimo dada..kaip liaudyje sakoma: bus laikas bus ir vaikas biggrin.gif

nemanau kad kas nors is tikruju skatina..su speneliais geriau nezaisti..tik su mediku prieziura...
o sitas smileysex.gif nekenks..tie prostaglandinai kuriu yra vyru sekloje, labai geriai veikia kakleli tongue.gif
Atsakyti
Man paskutini gimdymai prasidėjo būtent po gydytojos apžiuros ax.gif
Atsakyti
tai va aš ir po apžiūros pradėjau jaut kad nugarą kabina,išskyros pasirodė,stipriau pamaudžia.,manau jau gal nebeilgai teks laukt thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(jusiukai @ 2007 08 10, 15:55)
tai va aš ir po apžiūros pradėjau jaut kad nugarą kabina,išskyros pasirodė,stipriau pamaudžia.,manau jau gal nebeilgai teks laukt  thumbup.gif  nestuke.gif

sekmes labai sunkiam darbe ax.gif
Atsakyti
na man tai tie natūralūs skatinimo būdai nepadeda schmoll.gif Manau lelius yra tvirtai nusprendęs kada jam ateiti, ir jokiom provokacijom nepasiduoda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2007 08 10, 13:20)
Dar kartais suveikia apžiūra pro gimdos kaklelį.

Suveikia ne pati apžiūra, bet "atkilnojimas". Gydytojas pirštu atidalina vandenmaišio kraštą (jei neklystu), tas daug kam suskatina veiklą.

Bet man trečiu gimdymu net du atidalinimai nepadėjo. doh.gif Nepadėjo nei langų plovimas, nei sienų palubėj šveitimas, nei 3 km sportiniu žingsniu, nei kitos minėtos priemonės. Teko gydytojams pasitelkti į pagalbą žvakutes - buvo 2 savaitės po termino.

O šiaip labai rekomenduoju ilgus pasivaikščiojimus. thumbup.gif
Atsakyti