Įkraunama...
Įkraunama...

Senamiestis: Gudrutis

Mano darbas yra Gudrucio kieme, tai kiek matau, man truputi gaila tu vaiku, nes jie praktiskai neturi kur iseiti. Nezinau, kaip is tikro, bet man atrodo, kad juos labai retai veda i lauka, nes nera kur ju vesti, isskyrus skvera Traku gatveje prie baznycios, bet ten nei smelio deziu, nei lipyniu, nieko nera.
Atsakyti
kazkaip as manau kad nera taip labai blogai... na bent jau mes su savo mazium ir taip gana daugokai po lauka lakstom ir dideles skriaudos jog jiems darze nera tokios super galimybes pabuti kieme nejauciam rolleyes.gif
nors kita vertus, va katik pasviete saulute ir jau kokias dvi dieneles vaikuciai buvo isvesti "trumpam" i kiema..... ir va kaunames su sloga ir tikimes kad tas "smagutis" persalimas neuzsitestu ilgiau g.gif
tai stai ir nutinka.. blink.gif
todel gal netgi geriau jau patiems lakstyti kieme ir bent jau matyti ir zinoti kaip tavo vaikas yra aprengtas..susiles ar ne....maudosi jau koki pusvalandi baloje ar siaip ax.gif
tai vat kaip buna darzeliuose smile.gif
Atsakyti
Gal daugiau atsiliepimu apie si darzeli-lopseli. Kokios eiles?Ar metinukus priima???
Atsakyti
mano bendradarbės du vaikai perėjo šitą darželį, tai sakė labai geras darželis, kiemo nebuvimas tai ne svarbiausias dalykas renkantis darželį.
Atsakyti
parašykit kas nors, ar priima nuo 2 metukų ir šiaip, ar fainas daržiukas, auklėtojos, ar sunku ten patekti?
Atsakyti
Mes lanokeme si darzeli jau trejus metus, nuo dvieju metu. Esame labai patenkinti. Labai geros aukletojos ir seimininkele. Tiesiog pasaka.
Dabar laukiames antro vaikelio, ji taip pat vesime i ta pati darzeli, gal net papulsim pas ta pacia aukletoja ir seimininkele. Butu labai gerai.
Atsakyti
Mano sūnus keliauja į šį darželį nuo 2 su puse metukų.Aš labai patenkinta.Puikus darželis.Auklėtoja ir šeimininkėlė nuostabios.Nuostabi direktorė.Sužavėjo tuo,kad tai buvo vienintelis darželis(iš tų kuriose lankiausi),kur už priėmimą nepaprašė atsilyginti mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai parašykit kas nors nuo kelių metukų priima?
Atsakyti
Priima nuo metuku. mes irgi bandysim i sita darzeli nuo pirmadienio eiti. agl dar kas veda savo vaikucius i sita darzeli? mums metai ir devyni men. gal dar kas butu su tokio amziaus vaikuciu? butu l.puiku susipazinti su mamomis. 4u.gif
Atsakyti
ei, mamytes, kur visos dingusios? gal kas veda savo vaikurius i boruzeliu grupe, siam darzeli? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute82 @ 2007 09 21, 12:09)
ei, mamytes, kur visos dingusios? gal kas veda savo vaikurius i boruzeliu grupe, siam darzeli? g.gif



Laba, mes vedam ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uogienė: 23 rugsėjo 2007 - 14:44
Malonu butu susipazint!!! tai gal? 4u.gif
Atsakyti