Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių nuoma

Patarkit kur issinuomoti gera, grazia suknele Kaune. g.gif Niekada to nedariau. Kuri nuoma geriausia g.gif
Atsakyti
Taigi Kaune pilna nuomų punktų kur gali išsinuomot, priklausio nuo to kokios nori suknios, na už kokią kainą, nes jei firminis salonas, tai ir kainos ten bus aukstesnes 4u.gif
Atsakyti
As zinau, kad daug ju yra, bet noreciau konkreciau, kad kas parekomenduotu. Norisi geros, stilingos. Kaina nesvarbu. Tiesiog neturiu laiko vazineti po visus ir norejau suzinoti geriausius nuomos salonus unsure.gif
Atsakyti
siulau Birutes salona, Barsausko g-vej ir A&R Tvirtoves al. man ten progines suknutes orginaliausios, kituose stampofkes
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2006 09 21, 16:29)
siulau Birutes salona, Barsausko g-vej ir A&R Tvirtoves al. man ten progines suknutes orginaliausios, kituose stampofkes


drinks_cheers.gif tvirtoves al. bent jau kiek pomentam, pries 3-5metus tikrai budavo stilingu ir originaliu proginiu rubeliu...
Atsakyti
QUOTE(kaunas @ 2006 09 21, 00:06)
Patarkit kur issinuomoti gera, grazia suknele Kaune. g.gif Niekada to nedariau. Kuri nuoma geriausia g.gif


Jei nori buti iskirtine - nueik i A&R salona Tvirtoves g. Ten bent jau originalios ir stilingos suknutes. Jei nori buti viena is 100 - eik i visus kitus salonus.


QUOTE(lanaa @ 2006 09 21, 23:53)
drinks_cheers.gif tvirtoves al. bent jau kiek pomentam, pries 3-5metus tikrai budavo stilingu ir originaliu proginiu rubeliu...


Na A&R salonas gyvuoja tik nepilnus metukus, taip, kad nezinau kur ten kas buvo pries tiek metu.
Atsakyti
QUOTE(GF FERRE @ 2006 09 22, 09:57)
Jei nori buti iskirtine - nueik i A&R salona  Tvirtoves g. Ten bent jau originalios ir stilingos suknutes. Jei nori buti viena is 100 - eik i visus kitus salonus.
Na A&R salonas gyvuoja tik nepilnus metukus, taip, kad nezinau kur ten kas buvo pries tiek metu.


nagi ir anksciau ten buvo kazkoks salonas beveik ant kampo tvirtoves al. ir savanoriu g. tik as nepamenu pavadinimo, tai galvojau, kad apie ta pati salona kalbam... bet matyt tas salonas, kuri turejau omeny, jau uzsidares g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 22 rugsėjo 2006 - 09:53
Tai jei tau kaina nesvarbi, tai tada geriau patarčiau pirkti suknelę nuvažiuok į į urmo bazę, o ten tai proginių suknelių marios, kainos įvairios nuo 100 iki 500 lt. Nu bet už 300lt . nusipirksi tikrai gražią. 4u.gif O nuomos kainos yra panašios (dar net brangesnes) bet jei nusipirksi- suknele liks tau 4u.gif
Atsakyti
hm..na jau bazej tai tikrai nieko orginalaus. nuomavausi a&r, ten is jav atsisiuncia, ir tikrai ne is lenkijos, nuomavausi nuostabia VERSUS suknele, kuri kainavo 250 lt. buvau garantuota, kad su tokia antros nesutiksiu smile.gif
Atsakyti
man tai suknelės didelį įspūdį paliko "Snobė" salone, čia tikrai originalios ir kokybiškos suknelės thumbup.gif , bent jau man tai labai patiko. p salonas tai senamiesty netoli rotušės, kur anksčiau fuji foto buvo.
Atsakyti
Aciu jums labai thumbup.gif . Pirmadieni pradesiu paieskas. 4u.gif
Kas liecia baze tai doh.gif schmoll.gif , man ten netinka. Reikia rimtos sukneles. Baze yra baze sad.gif
Atsakyti
As dar siulyciau MJ salona Taikos pr. Ten labai kantrios moterys dirba - viska parodo, maloniai paaiskina ir sukneles idomesnes, originalesnes biggrin.gif .
Atsakyti