Įkraunama...
Įkraunama...

RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS

QUOTE(Wild Flower @ 2008 01 23, 18:30)
Kiek skanumynų čia thumbup.gif Šaunuolės visos, kulinarės! 4u.gif

Na, kadangi iš dalies esam bendramintės, išdrįsiu ir aš pasiūlyti, jei kada turėsit laiko ir noro, kyštelti nosytę štai čia blush2.gif

aciu 4u.gif berods tu darei ta ryziu apkepa? dejai zalias braskes? as ju neturiu tai galvoju gal galima pakeist uogiene? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 01 23, 18:59)
aciu 4u.gif berods tu darei ta ryziu apkepa? dejai zalias braskes? as ju neturiu tai galvoju gal galima pakeist uogiene? g.gif


mirksiukas.gif Tam puslapiuky ir to apkepo receptas yra..va čia blush2.gif Dėjau šaldytas braškes, nes šviežių neturėjau. O dėl uogienės tai suabejočiau, nes gali praskyst apkepas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Deep Blue @ 2008 01 23, 16:33)
o sakykit iš ko dar juos galima daryti?? ar tai ir nėra žemaičių blynai iš virtų bulvių?su mėsa?

Zemaiciu blynai ir yra is virtu bulviu,tik miltu nereikia deti,kad kociotusi.O i vidu dedama virta malta mesa(as pakepinu su prieskoniais farsa ir tada dedu).Bet cia kaip seimininkes sugalvoja taip ir daro...Ir jie yra kepami ant aliejaus,o ne verdami dideliame aliejaus kiekyje..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daividija: 23 sausio 2008 - 21:19
QUOTE(Wild Flower @ 2008 01 23, 20:47)
mirksiukas.gif Tam puslapiuky ir to apkepo receptas yra..va čia  blush2.gif Dėjau šaldytas braškes, nes šviežių neturėjau. O dėl uogienės tai suabejočiau, nes gali praskyst apkepas g.gif

aha jau radau ta receptuka mirksiukas.gif o pirkt yra saldytu braskiu?kei nereikejo tai ir neziurjau parduotuvese
Atsakyti
Šaldytų braškių yra beveik kiekviename prekybos centre. Kainuoja nuo 4,50 iki 7 lt mirksiukas.gif
Atsakyti
ir ka gi ka gi, lasisa vakar gavosi superine thumbup.gif

user posted image

Norvegiska lasisa

500 g lasisos file
150 g svogunu
150 g pievagrybiu
50 g aliejaus kepti
20 g miltu
15 g soju padazo
150 g grietineles (36 proc)
200 g vandens
druskos, pipiru pagal skoni

Lasisos file be odos supjaustome gabaliukais, svogunus siaudeliais, o pievagrybius griezineliais. i ikaitinta eptuve suberiame svogunus ir kepiname kol prades ruduoti. sudedame lasisa ir pievagrybius. kepame kol lasisa pabals - apie 4 minutes. tada suberiame miltus, ismaisome, ipilame vandens, gietineles, soju padazo, pabarstome druska ir pipirais. maisydami dar patroskiname apie 3 minutes ir pabarstome svieziais krapais.

skanaus!!

Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 01 23, 22:07)
aha jau radau ta receptuka mirksiukas.gif o pirkt yra saldytu braskiu?kei nereikejo tai ir neziurjau parduotuvese


Kaip jau atsakė Ugnužė, tikrai yra mirksiukas.gif O aš tai turiu pilną šaldiklį nuosavų tongue.gif Jei bandysi, parašyk, ar patiko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Dažnai čia užsuku ir pasisemiu nauju idėjų thumbup.gif pasidėjau ir aš fotika virtuvėje,nes kai patiekala suvalgom,tada šauna mintis kad reikėjo nufotkint ir čia imest biggrin.gif
Taigi,mūsų vakarykščiai pietūs:
Kiaulienos nugarinė idaryta slyvomis
Mesyte ištryniau su prieskoniais:citrininiai pipirai,lauro lapai,kiaulienos prieskoniai,druska,česnakas,apšlaksčiau alyvuogių aliejum,pamarinavau apie 3-4 val.Kadangi ne visi šeimos nariai susižavejo,kad idaras bus slyvos,tai tik puse gabalo idariau jomis mirksiukas.gif Taigi mėsą ipjoviau per viduri(iš galo) ir prikimšau slyvu.Užsmeigiau pagaliukais,kad jos nepabegtų mirksiukas.gif .Iš šonu apdėjau bulvių ir uždengiau folija.
user posted image

Kepiau apie 1,5 val. 200 temp.Padariau grybų padažo.

user posted image

SKANAUS smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2008 01 24, 09:51)
ir ka gi ka gi, lasisa vakar gavosi superine  thumbup.gif


Atrodo labai skaniai essen.gif reikės išbandyti

QUOTE(ritulka3 @ 2008 01 24, 10:51)
Kiaulienos nugarinė idaryta slyvomis


Esu panašiai kepus nugarinę, labai, labai skanu essen.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kataryshka @ 2008 01 22, 20:19)
o cia kaip kepu bulves, maniskis vis praso: "iskepk tu savo skaniu bulviu"  biggrin.gif
nuptraukyte ne mano, nes seniai gaminau si patiekala, o ir nufotkinus neturiu, tai paemiau is vienos knygos  blush2.gif
user posted image

Skanaus!  thumbup.gif

vakar gaminau šitą patiekaliuką tongue.gif man labai patiko, ačiū už idėją (p.s.o kaip tik ir naują stiklinį indą išbandžiau biggrin.gif )
Atsakyti
laukine, tokio patiekalo ir as neatsisakyciau thumbup.gif


ritulka3, labai skaniai atrodo wub.gif kokios cia salotos? berodas pekinas su kazkuo?
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 01 24, 13:55)

ritulka3, labai skaniai atrodo wub.gif kokios cia salotos? berodas pekinas su kazkuo?

Ačiu ax.gif Salotos labai paprastos:pekinas,agurkas,svoguno laiškai ir grietinė mirksiukas.gif
Atsakyti