Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
busima_mama
Pasidemonstruosiu ir cia siandieninius pietus - apvirtos bulves su prieskoniais ir pakeptos orkaitej kartu su paprieskoniuotais kiaulienos gabaliukais, o salotytes buvo marinuoti barsteliai su svogunais ir aliejum:
user posted image
*Spyglė*
Na jau kiek skanumynų prisiskaičiau thumbup.gif thumbup.gif

o tuos makaroniukus su kumpiu,tai dažnai valgau čili picerijoj,labai skanu thumbup.gif thumbup.gif
lotute
QUOTE(ritulka3 @ 2008 01 24, 10:51)

Taigi,mūsų vakarykščiai pietūs:
Kiaulienos nugarinė idaryta slyvomis

*

Kaip skaniai atrodo, tik vietoj slyvu deciau kanors kitka blush2.gif
burbulioke
QUOTE(grange @ 2008 01 24, 17:29)
oho, nesu girdėjus dar su bananais, o kaip skonis? ne per saldu būna?
*

Ne nebuna saldus schmoll.gif toks malonus pikantiskas sonis.
6663
Greita vakariene shi vakar:
Blyneliai- miltai, pienas, truputis kefyro, kiaushinis, keli shaukshtai varshkes, druska, truputis cukraus..:

user posted image
GRAŽINA25
QUOTE(6663 @ 2008 01 25, 04:18)
Blyneliai- miltai, pienas, truputis kefyro, kiaushinis, keli shaukshtai varshkes, druska, truputis cukraus..:

user posted image
*

pusrycius vakui einu padarysiu, aciukas thumbup.gif
DODA
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 01 25, 09:04)
pusrycius vakui einu padarysiu, aciukas thumbup.gif
*

lotuliukas.gif aš irgi thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Gitta
QUOTE(grange @ 2008 01 24, 16:29)
irgi liuks atrodo, tik kaip pajut, kai kauliukai ya, nepasidaro "jovalas"? blush2.gif
*

Nesigauna, supjasciau staciakampiais gabaliukais, zinojau kur yra sparniukai, pataikiau rolleyes.gif

QUOTE(aguonele @ 2008 01 24, 16:38)
As kepu kugeli irgi tik su vistiena. Ja pirma apkepu gerai, tada uzpilu tarkius ir kai iskepa pateikiu su voveraiciu padazu  thumbup.gif
*

Reikės ir man pabandyt prieš tai apkepti sparnelius, turėtų dar skaniau gautis thumbup.gif

QUOTE(6663 @ 2008 01 25, 03:18)

Paprasta, greita, skanu thumbup.gif bet aš tai nelabai mėgstu schmoll.gif , užtat mano šeimyna laaabai mėgsta doh.gif , tai tenka kepti. Seniai jau kepiau, tai savaitgalį reikės nudziuginti savo vyrukus bigsmile.gif
rena
QUOTE(Elena @ 2008 01 18, 08:37)
[color=darkviolet]Noriu atsiprašyti kad nėra nuotraukos galutinio rezultato  4u.gif Tiesiog nespėjau  lotuliukas.gif

dekoju uz faina receptuka, tiesiog net nesitikejau, kad bus taip skanu thumbup.gif wub.gif
user posted image
organizatore
kaip blyneliu uzsimaniau wub.gif
Dorinda
QUOTE(6663 @ 2008 01 24, 18:18)

user posted image
*

oj kokie skanus sitie blyneliai, as ir taip pat darau thumbup.gif vaikas labai megsta tokius bigsmile.gif
Nerytė
rena, kiek laiko kepei bulvytes su sonine?
burbulioke
QUOTE(barskuoleee @ 2008 01 15, 22:53)
siandien gaminau jautienos troskini su morkom ir cesnaku.
*

Gaminau pagal si recepteli jautiena. Pasakysiu jog buwau maloniai nustebinta bigsmile.gif gawosi labai skani mesyte thumbup.gif seip nemegstu jautienos. MB nupirkes buwo tai reike kaska pagaminti.

Stai. Tik as dar dejau swoguna, bet ir morkytes ir swoguniukas pasileido ax.gif
user posted image
6663
QUOTE(rena @ 2008 01 25, 15:52)
dekoju uz faina receptuka, tiesiog net nesitikejau, kad bus taip skanu thumbup.gif  wub.gif

*

labai skaniai atrodo, ash irgi bandysiu kuria diena smile.gif ..

Visoms skaniu blyneliniu pusryciu 4u.gif
Pigalica
Šiandienos mano pietūs essen.gif
user posted image

Vištienos krūtinėlės kepsnys tešloje.
Ryžiai su pakepintom morkom, paprikom, svogūnais ir šaldytais žirneliais. ax.gif
Gustuke
QUOTE(Pigalica @ 2008 01 25, 18:05)
Ryžiai su pakepintom morkom, paprikom, svogūnais ir šaldytais žirneliais. ax.gif
*

galėjei pakviest pietų blush2.gif lotuliukas.gif
Pigalica
QUOTE(Gustuke @ 2008 01 25, 18:06)
galėjei pakviest pietų blush2.gif  lotuliukas.gif
*

Dar liko, gali užsukti mirksiukas.gif
Gitta
user posted image

*

Gerai, kad tik ką pavalgiau hihihi.gif bet greitu metu reikės pasigaminti tokius pietus. Aš tai dar į tokius ryžius su daržovem pievagrybių įdedu, niam niam essen.gif
aude:)
o dieve,ir kam as tokiu velyvu laiku lendu i tokias temas doh.gif blush2.gif jauciu nakti sapnuosiu maista,tokiu grozybiu prisiziurejus wub.gif essen.gif o ten tie "Rudnosiukai" tai ir dabar pries akis stovi bigsmile.gif ax.gif
*irma*
QUOTE(Gitta @ 2008 01 23, 17:37)
Kaip skanu čia viskas  essen.gif . Nu ir aš įdėsiu labai paprasta, bet labai skanų patiekaliuką. Gaminau įkvėpta šios temos hihihi.gif
Pamarinavau kiaulienos sprandinę (majonezas, česnakas, prieskoniai), paprieskoniavau bylvytes
user posted image
Viską į kepimo skardą
user posted image
Ir gavosi labai skani vakarienė, valgėm su šviežių daržovių salotom  essen.gif  thumbup.gif
user posted image
Skanaus  4u.gif
*

oho kaip skanei atrodo thumb_yello.gif essen.gif essen.gif butinai reiks pasidaryti aciu uz receptuka ax.gif
Barikada
user posted image

*

o kaip daryta. neuztenka tik pasirodyti, reikia ir parasyti kaip daryti 4u.gif . Kaip ta tesla padaryti, man neiseina ji schmoll.gif
Pigalica
QUOTE(Barikada @ 2008 01 26, 12:09)
Kaip ta tesla padaryti, man neiseina ji schmoll.gif
*

4 kepsniams reikia 2-jų kiaušinių, 2-jų valgomųjų šaukštų majonezo, 2-jų valgomųjų šaukštų miltų, prieskonių(druskos, pipirų), viską sumaišyti ir mirkyti pamuštą mėsytę(ne tik vištieną, kiaulienai dedu papildomai česnako) 4u.gif
(ieva)
nu va as ir ikvepta sios temos, nusprendziau nufotkinti siandienos pietus rolleyes.gif
sonkauliukai: 1.5 kg sonkauliuku, megstami prieskoniai, truputis majonezo bei kecupo.

user posted image

tuomet istrinti sonkauliukus ir kepti apie 50 min. 200 laipsiu temp. smile.gif

user posted image

garnyras : kartu su sonkauliukais keptos bulves, morku salotos bei padazas.

user posted image

saknaus 4u.gif
Gustuke
QUOTE((ieva) @ 2008 01 26, 15:31)
nu va as ir ikvepta sios temos, nusprendziau nufotkinti siandienos pietus  rolleyes.gif
sonkauliukai: 1.5 kg sonkauliuku, megstami prieskoniai, truputis majonezo bei kecupo.

tikrai kad skaniai atrodo, šaunuolė thumbup.gif
Gitta
nu va as ir ikvepta sios temos, nusprendziau nufotkinti siandienos pietus  rolleyes.gif

user posted image

saknaus  4u.gif
*

Niam, niam, kaip skaniai atrodo bigsmile.gif
Susinervinau , kaip tik ryte ieškojau šinkauliukų, bet neradau, kokios nori mėsos, bet va, ko norejau nebuvo mad.gif nenusiraminsiu dabar, kol šonkauliukų neišsikepsiu hihihi.gif
Barikada
QUOTE(Pigalica @ 2008 01 26, 13:29)
4 kepsniams reikia 2-jų kiaušinių, 2-jų valgomųjų šaukštų majonezo, 2-jų valgomųjų šaukštų miltų, prieskonių(druskos, pipirų), viską sumaišyti ir mirkyti pamuštą mėsytę(ne tik vištieną, kiaulienai dedu papildomai česnako) 4u.gif
*

Labai labai aciu, nes taip skaniai atrodo wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
balanduke
bulves keptos orkaiteje, pries tai sumaisytos su alyvuogiu aliejum ax.gif

vistienos idaras: philadelphia suris ( manau tik ir kitas), petrazoles ir cesnakas.
suri sumaisiau su susmulkintom petrazolem ir isspaustu cesnaku.
truputi prapjoviau odele ir prikimsau surio mases.
kepiau orkaiteje biggrin.gif
zinoma, reikia nepamirsti vistienos prieskoniu mirksiukas.gif

user posted image

skanaus
Lalaila_Vln
balanduke, skaniai atrodo thumbup.gif tavo avatvaras thumbup.gif lotuliukas.gif
balanduke
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 01 26, 17:57)
balanduke, skaniai atrodo thumbup.gif tavo avatvaras thumbup.gif  lotuliukas.gif
*

aciu blush2.gif
burbulioke
QUOTE(balanduke @ 2008 01 26, 19:06)
bulves keptos orkaiteje, pries tai sumaisytos su alyvuogiu aliejum  ax.gif

vistienos idaras: philadelphia suris ( manau tik ir kitas), petrazoles ir cesnakas.
kepiau orkaiteje  biggrin.gif
zinoma, reikia nepamirsti vistienos prieskoniu  mirksiukas.gif
user posted image

skanaus
*

Eina sau kaip skaniai atrodo bigsmile.gif kaip noreciai tongue.gif reiks ir man taip pasigaminti greitu laiku mmm essen.gif
llukutis
QUOTE(balanduke @ 2008 01 26, 19:06)

user posted image

skanaus
*

rytoj kepsiu biggrin.gif
Gustuke
QUOTE(balanduke @ 2008 01 26, 18:06)

man labiaus patiko tas įdaras, kažkaip niekad nesumąsčiau jį taip prikimšt blush2.gif
balanduke
QUOTE(Gustuke @ 2008 01 26, 19:53)
man labiaus patiko tas įdaras, kažkaip niekad nesumąsčiau jį taip prikimšt blush2.gif
*

tik pamirsau pamineti, kad fermentiniai suriai netinka, turi buti ale varskes kreminis suris (butent toks yra philadelphia). Labai lengvai prisikemsa po odele.Galima naudot vien tik kumpelius (be slauneles).Skanaus!
Gustuke
QUOTE(balanduke @ 2008 01 26, 21:09)
tik pamirsau pamineti, kad fermentiniai suriai netinka, turi buti ale varskes kreminis suris (butent toks yra philadelphia). Labai lengvai prisikemsa po odele.Galima naudot vien tik kumpelius (be slauneles).Skanaus!
*

ar šitas sūris būna lt parduotuvėse? mastau.gif
balanduke
QUOTE(Gustuke @ 2008 01 26, 20:14)
ar šitas sūris būna lt parduotuvėse? mastau.gif
*

sito surio tikrai yra LT, bet man rodos kainuoja apie 10 lt ta dezute
o dezute atrodo taip

user posted image

Gustuke
QUOTE(balanduke @ 2008 01 26, 21:25)
sito surio tikrai yra LT, bet man rodos kainuoja apie 10 lt ta dezute
o dezute atrodo taip

kažkaip niekad tokio nepastebėjau doh.gif
aushrele
balandukes receptas super thumbup.gif

Na mano gal nebus toks superinis kaip kitų, bet vistiek pasirodysiu 4u.gif

Tai va, gaminau šiandien kiaulienos nugarinę - supjausčiau juostelėm, pakepinau, taip pat šiek tiek pakepinau morkytes, sudėjau viską į puodą, sukračiau Heinz konservuotas pupeles su pomidorų padažu ir šiek tiek vandens užpyliau. Dar česnako smulkinto įbėriau cool.gif gavosi laabai skanus kaip troškinukas ir valgėm su bulvių koše 4u.gif

P.S. nuotraukoj gal ne taip skaniai atrodo, nes norėjosi greičiau valgyt blush2.gif ax.gif
Dorinda
Kaip cia skaniai visos prigaminot essen.gif as siandien dariau tokius kukulius su makaronais ax.gif Reikes farso, paruosiam kaip kotletam tik as dar dadejau pora saukstu kecupo ir garstyciu, padarom apvalius kukulius ir kepam orkaiteje apie 25 min. kol iskepa.Tada isverdam makaronus pasudytam vandeni, ruosiam padaza: pakepinam cesnaka svieste, dedam sauksta miltu truputi apkepam miltus, pilam piena, ir paskui suri tarkuota i si padaza dedam makaronus viska ismaisom ir tiekam su kukuliais 4u.gif user posted image
Owly
Kiek čia šaunių įdėjų rolleyes.gif

Įdėsiu ir aš kelis paprastus receptukus blush-anim-cl.gif

Troškinti kotletai

Maltą mėsą ruošiam taip pat kaip ir paprastiems kotletams: malta mėsa, mėgstami prieskoniai (pas mane druska, juodieji ir kvapnieji pipirai, česnakinė druska, mairūnas, kalendra), smulkiai sutarkuota bulvė (man taip skaniau negu su batonu), kiaušinis, truputis miltų. Formuojam kotletukus, dedam į puodą su smulkiau supjaustytomis bulvytėmis ir tarkuotomis morkomis. Užpilam vandeniu ir troškinam 30-45 min. Pabaigoj galima įdėti šaukštą grietinės. Skanaus 4u.gif
user posted image

Mėsos krepšeliai su įdaru

Čia Kalėdoms dariau tokius alia zrazus, tik nesusukau, o padariau kaip krepšelius (idėją nusižiūrėjau Iki topsecret.gif )

Reikės plonai pjaustytos nugarinės, sprandinės arba kumpio... Mėsą paprieskoniuojam, išmušam. Dedam įdarą ir surišam siūlu.

1 krepšelio įdaras daugmaž toks: 1/4 virto kiaušinio, 1 a.š. keptų grybų, 1 a.š. žalių konservuotų žirnelių, virtos morkos gabaliukas, fermentinio sūrio gabaliukas, 1-2 a.š. maltos mėsos.

Kepti 200 C apie 1-1,5 val., kol gražiai apskrus smile.gif

user posted image user posted image

P.S. valgėme su kartu keptomis bulvėmis, tik deja galutinio varianto nufotografuoti nespėjau ax.gif
lotute

user posted image

saknaus  4u.gif
*

niam niam, kaip skaniaia atrodo, ryt ir as darysiu, jei tik rasiu sonkauliuku pirkti mastau.gif
6663
oho, kiek kulinariu shiandien biggrin.gif ..
musu vakariene: ideja gime ish shio Limcamca receptuko:
Menkiu ar juru lydeku file, 300g sonines, 2 svogunai, 3 skilteles cesnako, stikline tirpaus sultinio, 3 saukstai acto, 4 saukstai miltu, 5 saukstai aliejaus, puse saukstelio garstyciu grudeliu, saukstas susmulkintu petrazoliu lapeliu, druskos, pipiru.
Gabaliukais supjaustyta zuvi apslakstyti actu ir 30 min palaikyti saltai. Tada itrinti susmulkintais cesnakais ir pabarstyti pipirais. Sonine supjaustyti plonais griezineliais. I kiekviena ivynioti po zuvies gabaliuka. Suktinukus persmeigti smeigtukais, pavolioti miltuose ir iskepti aliejumi. Likusiame aliejuje pakepinti griezineliais supjaustytus svogunus, supilti sultini, suberti garstycias, sudeti suktinukus, uzdengti ir troskinti apie 20 min. Pries patiekiant suktinukus su visu padazu sudeti I pusdubeni ir pabarstyti petrazolemis.

taciau ash gaminau kiek parasciau ir labai "sutrumpintai" smile.gif :
naudojau tilapijos file, file marinavosi aluje (para), paskui apie valanda raudono vyno acte..Padazo nedariau, bet ir be jo buvo labai skanu, aciu recepto sheimininkei 4u.gif
user posted image
user posted image
Audita
QUOTE(*irma* @ 2008 01 26, 13:08)
oho kaip skanei atrodo thumb_yello.gif  essen.gif  essen.gif butinai reiks pasidaryti aciu uz receptuka ax.gif
*

O kiek laiko kepti sprandinę, marinuotą majoneze? Labai skaniai atrodo, norėčiau pabandyti.
Barikada
QUOTE(balanduke @ 2008 01 26, 21:09)
*

tai yr pas mus ur tu varskes suriu indeliuose. Ne karta esu pirkusi ir ne vienos firmos 4u.gif
ELMO
QUOTE(Gustuke @ 2008 01 26, 21:27)
kažkaip niekad tokio nepastebėjau doh.gif
*

Yra yra ir pas mus. Cia toks tepamas varskes kremas. Vokietijoje labai pigus jis, tik nzn ko cia LT tokios kainos doh.gif
Jo atitikmuo butu Rama creme bonjour be jokiu prieskoniu, tik rama tirstesnis, o philadelphia puresnis toks. Bet idarui tikrai tiks 4u.gif
logika
kažin jeigu kepsiu vištienos šlauneles su bulvėmis orkaitėje.ar dėti tiek bulves,tiek vištieną tuo pačiu metu? g.gif
Lalaila_Vln
QUOTE(logika @ 2008 01 27, 13:05)
kažin jeigu kepsiu vištienos šlauneles su bulvėmis orkaitėje.ar dėti tiek bulves,tiek vištieną tuo pačiu metu?  g.gif
*

as ddedu viska kartu
Audita
Kažkada buvo paskelbtas toks rceptas, kai kepi vištą orkaitėj, o jai į vidų prikemši ketvirčiais pjaustytų apelsinų, citrinų, svodūno. Šiandien išbandžiau - tiesiog nuostabus skanumas
DODA
QUOTE(logika @ 2008 01 27, 12:05)
kažin jeigu kepsiu vištienos šlauneles su bulvėmis orkaitėje.ar dėti tiek bulves,tiek vištieną tuo pačiu metu?  g.gif
*

unsure.gif Ką tik taip ir padariau unsure.gif

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 01 27, 12:10)
as ddedu viska kartu
*

karsta.gif aciuks.gif
jau buvau išsigandus gal sudegs arba neiškeps šlaunelės arba bulvės cool.gif
GRAŽINA25
6663
gal ir man pagaminti tik kita savaitgali per dukreles gimtadieni, jau taip skaniai atrodo, o gal sraiges su idaru, net nebezinau ka rinktis gaminti blush2.gif
6663
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 01 27, 15:41)
6663
gal ir man pagaminti tik kita savaitgali per dukreles gimtadieni, jau taip skaniai atrodo, o gal sraiges su idaru, net nebezinau ka rinktis gaminti blush2.gif
*

abu patiekalai labai skanus 4u.gif - su sraigem, sakyciau, daugiau darbo, bet gal sveciai labiau mesyte nei zuvi megsta g.gif ..
sekmes smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.