Įkraunama...
Įkraunama...

RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS

o as kai paskaiciau tu cebureku darymo eiga tai iskart atsoko noras daryt, bet jau kai tik pamatau ju nuotrauka taip seile ir nutysta, labai jau man atrodo sudetingsa ju darymo eiga blush2.gif juolab kad man tos teslos niekad neiseina blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(RDA @ 2008 01 12, 18:01)
o as kai paskaiciau tu cebureku darymo eiga tai iskart atsoko noras daryt, bet jau kai tik pamatau ju nuotrauka taip seile ir nutysta, labai jau man atrodo sudetingsa ju darymo eiga  blush2.gif juolab kad man tos teslos niekad neiseina  blush2.gif  verysad.gif

doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ten tik rasytojas prie bajerio,uztat receptas ilgas..laiko ne ka daugiau uzima nei cepelinus pasidaryt,man gavosi kazkur 12-14 dideliu ceburiaku,dvi dienas uztekom.o skonis atperka viska wub.gif
Atsakyti
user posted image

gaminau paprastą, bet jei greit reikia, neblogą užkandį.
tik sulansktyti niekada gražiai nemoku blush2.gif

pakepinau faršą su raudona paprika smulkiais gabaliukais, + prieskoniai ir vanduo . kai jau baigė kepti nukošiau tą likusį vandenį ir tada užpyliau kečupo šiek tiek. iš šaldytos tešlos pjausčiau kvadračiukus, dėjau į vidų, suskau ir kepiau rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 01 12, 19:31-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2008 01 12, 19:31)
doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ten tik rasytojas prie bajerio,uztat receptas ilgas..laiko ne ka daugiau uzima nei cepelinus pasidaryt,man gavosi kazkur 12-14 dideliu ceburiaku,dvi dienas uztekom.o skonis atperka viska wub.gif

Na teks patiket ir kita sawaite bandysiu daryt, tikiuosi isseis, o gal galit kas be bajeriu parasyt kaip jie daromi ax.gif buciau labai dekinga

Papildyta:
QUOTE(grange @ 2008 01 12, 22:47)
user posted image

gaminau paprastą, bet jei greit reikia, neblogą užkandį.
tik sulansktyti niekada gražiai nemoku  blush2.gif

pakepinau faršą su raudona paprika smulkiais gabaliukais, + prieskoniai ir vanduo . kai jau baigė kepti nukošiau tą likusį vandenį ir tada užpyliau kečupo šiek tiek. iš šaldytos tešlos pjausčiau kvadračiukus, dėjau į vidų, suskau ir kepiau  rolleyes.gif

Nu ir kur tau negraziai sulankstyti, man seile varva iu tawo foto paziurejus
Papildyta:
QUOTE(lineva @ 2008 01 11, 16:33)
Atrodo skaniai essen.gif

o kiek laiko kept toki skanesta
Atsakyti
paprastuciai makaronai su padazu (nelabai ishvazdziai atrodo unsure.gif ) ir kalmarais:
user posted image

kalmarus marinavau raudono vyno ace - para,kepiau ikaitintam aliejuj (alyvuogiu), kuriame pirmiausia pakepiau keleta skilteliu sutrintu cesnaku..uzberiau lietuvishku zoleliu prieskoniu, truputi sojos ipyliau, cukraus ziupsneli, juros druskos..
su padazu maliausi ilgiau ..pakepinau svoguna, cesnaka sutrinta ir rukytu lashinuku , ipyliau vandens, dejau milijona ivairiu prieskoniu, grietines, majonezo truputi, beriau truputi manu, kad sutirshtetu..Atvesinau ir supyliau i mikseri(blenderi), kad suplaktu iki vientisos mases..tada vel pashildziau ir ipyliau zaliuju zirneliu..lyg ir viskas
4u.gif





Atsakyti
rda daryk viska is eiles ir tiek.turetu gautis po manes kelios mamkos dare gavosi liuks thumbup.gif kas nerizikuoja-negiaria sampano tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 01 12, 21:47)
gaminau paprastą, bet jei greit reikia, neblogą užkandį.
tik sulansktyti niekada gražiai nemoku  blush2.gif

Labai šaunios užkandžiui bandelės thumbup.gif . O sulankstytos tai net labai gražiai drinks_cheers.gif . Jau užpanorėjau išsikept mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2008 01 13, 09:57)
Labai šaunios užkandžiui bandelės  thumbup.gif . O sulankstytos tai net labai gražiai drinks_cheers.gif . Jau užpanorėjau išsikept  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Kai pamaciau, tai nusprendziau ir as tokias pasigaminti, ir nesudetinga ir laiko nedaug atimtu
Atsakyti
QUOTE(RDA @ 2008 01 12, 22:06)
Nu ir kur tau negraziai sulankstyti, man seile varva iu tawo foto paziurejus

nu aš noriu kitaip blush2.gif mano teta mane mokino, taip gražiai iš keturių kampų, tada kai iškepa kaip gėlytė atrodo, bet neišėjo ...

o kad greit tai tikrai, su iškepimu ir padarymu max 50 min reikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 01 13, 16:35)
nu aš noriu kitaip  blush2.gif  mano teta mane mokino, taip gražiai iš keturių kampų, tada kai iškepa kaip gėlytė atrodo, bet neišėjo ...

o kad greit tai tikrai, su iškepimu ir padarymu max 50 min reikia  thumbup.gif

as tai sulekciau ir smeigtuku susmeigciau.ir dar kiauso plakiniu patepk,graziau apkeps mirksiukas.gif
Atsakyti
Vistienos sirdeles su darzovem

user posted image

Isvirti sirdeles, apkepinti svogunus, morkas, kai baigia kepti iberti supjaustytas sirdeles, priekonius ir pora saukstu pomidoru padazo, pateikti su bulviu kose ir marinuotais agurkas mirksiukas.gif

Idarytas karpis su darzovem

user posted image

labai daug darbo, bet skonis to vertas rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 01 13, 15:12-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2008 01 13, 15:12)
as tai sulekciau ir smeigtuku susmeigciau.ir dar kiauso plakiniu patepk,graziau apkeps mirksiukas.gif

aha kiaušiniu tai reikėjo, pamiršau rolleyes.gif
Atsakyti