Įkraunama...
Įkraunama...

RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS

Man laaabai skanu kotletai su grybų padažu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesa @ 2007 12 13, 16:12)
http://giedrius-v.li....com/30220.html
thumbup.gif pasiskolinau ,taigi panos darė šitoj temoje smile.gif

ir as pagal šį receptą ne kartą esu dariusi, laaaabai skanu cool.gif
Atsakyti
Šiandien kiaulienos karbonadus alaus tešloje keptiau.
vakar užmarinavau mėsą nes planavau kepti,o kai pamačiau čeburekus tai įkišau atgal į šaldytuvą
,padarykit tešlą , aš tai visada darau viską iš akies tai net neužsirašinėju receptų ,vienas kiaušinis ,alaus pusę butelio aišku nežinau kiek mėsos turi ,prieskonių pagal skonį ir kokių tik nori aš dedu vegetos ,pipirų ,druskos į dėsiu šiek tiek mėsos prieskonių, jei kepu žuvį tai dedu į šitą tešlą žuvies prieskonių jei kepu krabų lazdeles užtenka tik druskos ir vegetos .
galit alų maišyti su vandeniu , miltų žinoma tešla turi gautis kaip blynams neskysta ,kad nenutekėtų. volioji mėsą ir kepi nežinau kas gausis bet turėtų būti skanu

user posted image


štai kas gavosi garnyrui virtos bulvės su lupenom ir apkeptos, žiedinis kopūstas džiuvėsėliuose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnesa: 14 gruodžio 2007 - 15:39
QUOTE(agnesa @ 2007 12 14, 17:26)
Šiandien  kiaulienos karbonadus alaus tešloje keptiau.
vakar užmarinavau mėsą nes planavau kepti,o kai pamačiau čeburekus tai įkišau atgal į šaldytuvą
,padarykit  tešlą , aš tai visada darau viską iš akies tai net neužsirašinėju receptų ,vienas kiaušinis ,alaus pusę butelio aišku nežinau kiek mėsos turi ,prieskonių pagal skonį ir kokių tik nori aš dedu vegetos ,pipirų ,druskos į dėsiu šiek tiek mėsos prieskonių, jei kepu žuvį tai dedu į šitą tešlą žuvies prieskonių jei kepu krabų lazdeles užtenka tik druskos ir vegetos .
galit alų maišyti su vandeniu , tešla turi gautis kaip blynams neskysta ,kad nenutekėtų. volioji mėsą ir kepi nežinau kas gausis bet turėtų būti skanu 

user posted image
štai kas gavosi  garnyrui virtos bulvės su lupenom ir apkeptos, žiedinis kopūstas džiuvėsėliuose


I tesla dar turbut miltu reik det, ane? cia turbut pagal nutylejima reikejo suprast blush2.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif aš kaip visada ko nors neparašau {į terpiau} miltus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesa @ 2007 12 14, 15:26)
Šiandien  kiaulienos karbonadus alaus tešloje keptiau.
vakar užmarinavau mėsą nes planavau kepti,o kai pamačiau čeburekus tai įkišau atgal į šaldytuvą
,padarykit  tešlą , aš tai visada darau viską iš akies tai net neužsirašinėju receptų ,vienas kiaušinis ,alaus pusę butelio aišku nežinau kiek mėsos turi ,prieskonių pagal skonį ir kokių tik nori aš dedu vegetos ,pipirų ,druskos į dėsiu šiek tiek mėsos prieskonių, jei kepu žuvį tai dedu į šitą tešlą žuvies prieskonių jei kepu krabų lazdeles užtenka tik druskos ir vegetos .
galit alų maišyti su vandeniu , miltų žinoma tešla turi gautis kaip blynams neskysta ,kad nenutekėtų. volioji mėsą ir kepi nežinau kas gausis bet turėtų būti skanu 

user posted image
štai kas gavosi  garnyrui virtos bulvės su lupenom ir apkeptos, žiedinis kopūstas džiuvėsėliuose

Skanu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Barikada @ 2007 12 14, 12:45)
ir as pagal šį receptą ne kartą esu dariusi, laaaabai skanu cool.gif

drinks_cheers.gif tikrai geras receptas ir skanus ceburekai pagal ji gaunasi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi šįvakar čeburėkus dariau thumbup.gif Labai labai skanu ir labai paprasta smile.gif
Atsakyti
šiandien dariau kimštus makaronus.

va tokius
user posted image

pasidariau faršą kaip įprasta - pakepinau svogūną, prieskonių įvairių, ir įpyliau kelis šaukštus sultinio.
Jo dar reikės paskiau, dariau iš kubelio ir kažkur 0,5 litro vandens.
user posted image
user posted image

tada prikišau makaronus, faršo suėjo man 474 gramai, žinau tiksliai nes pirkau šiand. kitą kart pirkčiau tik jautienos arba kalakutienos, nes buvo biškutį per riebu..dabar buvo maišytas.
makaronų susinaudojo daugiau nei puse.

sudėjau viską į stiklinį indą su dangčiu
user posted image

supyliau likusį sultinį, apsisėmė beveik visi, ir į orkaitę valandai laiko.

tada užtarkavau sūrio ir dar kelias min, kad išsilydytų. šiaip, man nelabai patiko sūris, tai daugiau nedėsiu, bet kas mėgsta sūrio daug, tai liuks.
user posted image

O skonis gavos labai panašus į keptus koldūnus, bet tai čia dar geriau tada sakyčiau, nes faršą darai pati, nes ten neaiskšu koks būna primaltas, jei jau perki.
valgėm su raugintais kopūstais, tik čia jų nesimato essen.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos kulinares laaaabai aciu uz tokius skanius receptukus jei ne jus MB alkanas butu lotuliukas.gif
Atsakyti
grange,atrodo thumbup.gif makaronų neapvirei prieš tai?
Atsakyti
QUOTE(logika @ 2007 12 14, 21:25)
grange,atrodo  thumbup.gif  makaronų neapvirei prieš tai?

nea, nes tada prikimšti būtų sunku, sultynyje troškinos, net per daug minkšti gavos rolleyes.gif
Atsakyti