Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai II dalis

cia mano katyte - bet tik makiazas. Dariau su savo kosmetika paprasta

user posted image
Atsakyti

Gal zinote is ko padaryti tie spygliai to juodo ir rudo eziuko kur idetos nuotraukos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 13 lapkričio 2010 - 14:15
QUOTE(eiwile @ 2010 11 12, 08:40)

Gal zinote is ko padaryti tie spygliai to juodo ir rudo eziuko kur idetos nuotraukos?

ten greičiausiai bus iš popieriaus, susuktos tūtelės, kaip mes buvom darželyje ežiais, tai visas grupė beveik buvo tai visokių prisžiūrėkau, pradedant kailiniais ežiais, baigiant popieriniais, susukit tūtelę kaip saulėgrąžom, suklijuokite šoną ir tūtelės galus įkirpkite truputį kad išsiskleistų saulutė ir tieisiog priklijuot prie medžiagos. darbelio tai bus.
Atsakyti
aš kažkur esu mačiusi, kad ežiuko spyglius galima padaryti is paprasčiausių skalbinių segtukų: reikėtų tik nudažyt tuos segtukus pirma, o paskui tiesiog prisegioti ant megztinio ar skraistės.
O vienoje iš nuotraukų, ten kur rudas ežiukas, tai spygliukai greičiausiai padaryti iš plonom juostelem sukarpyto porolono, tik nudažyti rudai ir priklijuoti prie medžiagos karštų klijų šautuvu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruciake: 12 lapkričio 2010 - 13:13
butent tas smagiausiai ir atrodo smile.gif kaip is rusisku filmuku, kur is lelyciu budavo
Atsakyti
mano sunelis siemet bus batuotas katinas, mazdaug isivaizduoju ka darysiu, bet is kur batus ispudingus gauti smile.gif pernai buvo zalias nykstukas smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stalkers: 14 lapkričio 2010 - 18:48
Sveikutės, labai ieškau ryškių plunksnų boa, 7 reikia, nu bet internete niekur nerandu doh.gif gal kas užmatėte kur rasti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ida25 @ 2010 11 15, 09:46)
Sveikutės, labai ieškau ryškių plunksnų boa, 7 reikia, nu bet internete niekur nerandu  doh.gif gal kas užmatėte kur rasti?  blush2.gif

Radau stai cia http://www.burte.lt/.../kaukes.lt.html
Atsakyti
QUOTE(kaktuselis @ 2010 11 15, 09:55)


aciu cia as jau ir pati maciau bet jie turi tik juoda ir dar kitu spalvu su juodais galiukais, tik oranzine ir zalia, bet man labai ryskiu reikia geltonos. Soksim brazilietiskus sokius tai ieskau doh.gif
Atsakyti
boa pirkti ieskote?
Maciau ebay yra - svelniai geltonas po 15Lt (apie 1,8 metro ilgio)
Ryskiai ryskiai geltoni brangiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zemuogytegirl: 15 lapkričio 2010 - 11:39
QUOTE(zemuogytegirl @ 2010 11 15, 11:29)
boa pirkti ieskote?
Maciau ebay yra - svelniai geltonas po 15Lt (apie 1,8 metro ilgio)
Ryskiai ryskiai geltoni brangiau

man reikia kuo greiciau, baisu siustis, svente pas mus gruodzio 18 bijau rizikuot ir paskui negauti doh.gif
Atsakyti
dar beveik menuo. As asmeniskai rizikuociau smile.gif
Atsakyti