Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai II dalis

Sveikos,
Man dabar rūpestis kaip suregzti princo rūbus mažajam darželio šventei.
Kelnės papūstos iki kelių, skraistė, o ką nešioja princai ant galvos? Karūną g.gif nu nesidės maniškis jos tikrai g.gif ką sugalvot?
Kažkada buvau užėjus į tokią temą kur viena forumietė siuvo rūbelius karnavalinius, neberandu aš jos gal kuri žinot ką nors apie tai g.gif
Atsakyti
cūgga nemanau, kad bus problema ir pačiai pasidaryti mirksiukas.gif , aš siuvau iš portjerų, nuvariau į turgų pirkau medžiagą kainavo gal apie 15 lt g.gif , čia užuolaidoms ji tinkama , iškirpau skraistę, ir nėrinius prisiuvau, na nėrinys nepigus tik, bet galima ir be jo apsieit, radau namie senų užuolaidų iš jų padariau kokardą ir rankogalius , apačioje buvo su baltais baltinukais, čia tik primatavimas tai nelabai estetiška foto, bet principas matosi 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 11 01, 10:47)
cūgga nemanau, kad bus problema ir pačiai pasidaryti  mirksiukas.gif , aš siuvau iš portjerų, nuvariau į turgų pirkau medžiagą kainavo gal apie 15 lt  g.gif , čia užuolaidoms ji tinkama , iškirpau skraistę, ir nėrinius prisiuvau, na nėrinys nepigus tik, bet galima ir be jo apsieit, radau namie senų užuolaidų iš jų padariau kokardą ir rankogalius , apačioje buvo su baltais baltinukais, čia tik primatavimas tai nelabai estetiška foto, bet principas matosi  4u.gif


bigsmile.gif super atrodo thumbup.gif ir karūna thumbup.gif pasinaudosiu jūsų pavyzdžiu ir pati bandysiu kažką padaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cūgga @ 2010 11 01, 10:56)
bigsmile.gif super atrodo  thumbup.gif ir karūna  thumbup.gif pasinaudosiu jūsų pavyzdžiu ir pati bandysiu kažką padaryti  smile.gif

ta karūna tai toks metalizuotas popierius kietas, iškarpyta, su figūrinėm žirklėm lotuliukas.gif , kokarda prisiriša su šniūreliu, tikrai labai paprasta ir manau tikrai pasidarysi mirksiukas.gif , paskui prašom parodyti rezultatą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 11 01, 11:35)
paksui prašom parodyti rezultatą  4u.gif

Būtinai ax.gif
Atsakyti
Negaliu nepasigirti kaip mum gavosi halloweeno kostiumai smile.gif I kostiumus daug neinvestavom, bet grima tai stengiausi belekaip biggrin.gif
Net negaila, kad kruvas pinigu buvau kosmetikai isleidus biggrin.gif


 i 
Nuotraukos buvo pašalintos.

Prašau nuotraukose nenaudoti akivaizdžios reklamos, t.y. užrašų su internetiniais puslapiais ar elektroninio pašto adresais. Autorystei pakanka ir logotipo su Jūsų vartotojo vardu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 07 lapkričio 2010 - 01:28
QUOTE(zemuogytegirl @ 2010 11 03, 09:10)
Negaliu nepasigirti kaip mum gavosi halloweeno kostiumai smile.gif I kostiumus daug neinvestavom, bet grima tai stengiausi belekaip biggrin.gif

Wouw bigsmile.gif Labai labai gražu clap.gif clap.gif
O tie užtrauktukai išpiešti, ar klijuoti tikri bigsmile.gif
Atsakyti
Uzklijuoti, bet vistiek sonus pripiesti reikejo, kad tikroviskai atrodytu.
Atsakyti
QUOTE(zemuogytegirl @ 2010 11 03, 11:19)
Uzklijuoti, bet vistiek sonus pripiesti reikejo, kad tikroviskai atrodytu.

Nu nerealiai bigsmile.gif Idėja SUPER thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Danielitaa, pasiziurek cia http://wildwose.live....com/51003.html gal kils ideju.

Be to, gali vaikiuka aprengti tamsiai, ir prie aprangos prikabinti azuoliuko lapukus, giliukus, padarytus is popieriaus ar is medziagos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danielitaa @ 2010 11 04, 11:36)
sveiki! gal kas galit pasiulyt kauke azuolui, cia i darelinukui  smile.gif

Paimkit skrybele, ja apklijuokit azuolo lapais ir is geltono uzrisamo siuksliu maiso padarykit apsiausta,kur yra sniuriukai ,jie risasi ant kaklo, o viena maiso puse praardykit ir vietomis apklijuokit azuolo lapais.L. graziai atrodo.
Atsakyti
LAba diena,

reiketu berniukui 8 men varliuko kostiumo karnavalui, perziurejau visa temute, bet neradau jokiu pavyzdeliu, gal kas turite ideju?
Atsakyti