Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai II dalis

Sveikos , mamytes. 4u.gif Kokis jus isradingos thumbup.gif Musu grupe darzely statys spektakliuka " 12 menesiu" , maniskiam reikes butu Balandzio men. Gal kam teko daryt kokia panasia kauke, arba yra mates? ax.gif Galetume ka pasiulyti, pridetume savo ir manua kazkas gautusi blush2.gif Dekojam
Papildyta:
QUOTE(aquilatel @ 2009 11 19, 09:39)
O kur perkate kostiumus? Mums reikia pasirinkti kuo busim: kiskutis, kaciukas ar meskute. Ziurejau, parduotuvese kol kas dar nelabai daug karnavaliniu kostiumu yra  g.gif

maciau senukuose daug zuikuciu kostiumu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taska: 23 lapkričio 2009 - 21:19
QUOTE(taska @ 2009 11 23, 23:20)
Sveikos , mamytes. 4u.gif Kokis jus isradingos thumbup.gif  Musu grupe darzely statys spektakliuka " 12 menesiu" , maniskiam reikes butu Balandzio men. Gal kam teko daryt kokia panasia kauke, arba yra mates? ax.gif Galetume ka pasiulyti, pridetume savo ir manua kazkas gautusi  blush2.gif  Dekojam
Papildyta:

maciau senukuose daug zuikuciu kostiumu  mirksiukas.gif

balandis- na kazka su svelniom spalvom, nu pink is dirbtinu geliu vainikeliu tokiu paieskok pavasariniu, kokiu baltu ar ten i zibutes panasiu, zali sortukai ir maikute zalia. prie mikutes prisiuk dirbtinu lapeliu gelyciu na ir balandzio menuo bus smile.gif koky pauksciuka dar ale vytui kur nors prikabink prie maikes
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2009 11 18, 08:34)
Mano vaikinas bus buratinas  biggrin.gif gal kas nors juo buvot?

Buvau laaabai seniai... pirmoje klasėje doh.gif. Kiek prisimenu, buvau apauta dryžuotomis pėdkelnėmis ir šortukais su petnešomis. Ant galvos turėjau Buratino kepurę (tokią ilgą, krentančią žemyn, su bumbulu apačioje) ir, žinoma, ilgą nosį ( su gumyte - kad laikytųsi). bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, mano mergaitė bus kregždė gal turit kokiu nors idėjų. Būkit geros padėkit. : ax.gif
Atsakyti
Labukas Mamytės,
Gal ir man galite idėjų pametėti smile.gif ? Mano mergaitė šiemet vaidins GEGUŽĖS mėn. Minčių truputį turiu, bet dar trūksta. Kokios spalvos galėtų būti suknelė? Kaip jūs manote?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aurikyte @ 2009 11 27, 15:26)
Labukas Mamytės,
Gal ir man galite idėjų pametėti  smile.gif  ? Mano mergaitė šiemet vaidins GEGUŽĖS mėn.  Minčių truputį turiu, bet dar trūksta. Kokios spalvos galėtų būti suknelė? Kaip jūs manote??  g.gif

Na, gegužės mėnuo tai man pakalnutės, tulpės, alyvos dar kokios...Žodžiu - visas grožis...Bet tikriausiai nelabai padėjau... ax.gif
Atsakyti
Maximoj daug kostiumų yra thumbup.gif nupirkau saviškiui šiandien tigriuko kostiumą ax.gif yra princesių,boružėlių ir dar kažkokių ir kaina nedidelė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pekutis @ 2009 11 27, 19:14)
Maximoj daug kostiumų yra  thumbup.gif nupirkau saviškiui šiandien tigriuko kostiumą ax.gif  yra princesių,boružėlių ir dar kažkokių ir kaina nedidelė  ax.gif

4u.gif Kurioj Maximoj pirkote?
Atsakyti
QUOTE(antracite @ 2009 11 27, 20:34)
4u.gif  Kurioj Maximoj pirkote?

Marijampolėj ax.gif bet manau ,kad ir kitose turėtų būti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aurikyte @ 2009 11 27, 15:26)
Labukas Mamytės,
Gal ir man galite idėjų pametėti  smile.gif  ? Mano mergaitė šiemet vaidins GEGUŽĖS mėn.  Minčių truputį turiu, bet dar trūksta. Kokios spalvos galėtų būti suknelė? Kaip jūs manote??  g.gif


hi.gif
Aš matau šviesiai žalsvos spalvos suknele su pasteliniu spalvu gėlytėm(kad ir alyvų kekėm),ant galvos galima vainikėlį,o ant jo ir paukštuką kokį...
O čia kaip idėja...radau www.season.ru
user posted image
ir dar idėja..
user posted image
Atsakyti
Ačiu Liudmilka už idėjas. Man patinka bigsmile.gif . Dar žodeliuose yra šnekama apie gėlių krepšelį. Tai jei rankytėse turėtų kokį nediduką krepšelį su gėlytėmis, nebūtų perdaug (turiu galvoje gėlyčių)?
Reiks jau ruoštis į parduotuves ieškoti kokios nors suknelei tinkamos medžiagos smile.gif
Atsakyti
Tikrai nebus,juk pavasaris 4u.gif
Atsakyti