Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai II dalis

QUOTE(byne @ 2008 12 02, 15:54)
Norėjau paklaust, o iš ko jūs darot ežiuko spygliukus?

skraistes spygliukai is medziagos, o kepure dariau popierine,tai spygliai is popieriaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nemiegu @ 2008 12 03, 11:52)
Sveikos, gal kas turi parduoti peruka melynu plauku arba baltu? Malvinos personazui  4u.gif

nu maxsimoje tai tikria maciua balta peruka pirkti net toky zila, manyciau butu tikriai geras. ar senukuose pasiziurek
Atsakyti
Norejau pasirodyt ką pasiuvau per 2 vakarus (viso 3 val) biggrin.gif savo darželinukui.
Čia meškiukas jei ką biggrin.gif
user posted image

Ausys man gal ne visai patinka, na bet aš gi nesiuvėja aš tik MAMA smile.gif Na vaikas tai patenkintas, tada aš irgi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Žmona @ 2008 12 03, 16:14)
Norejau pasirodyt ką pasiuvau per 2 vakarus (viso 3 val)  biggrin.gif  savo darželinukui.
Čia meškiukas jei ką  biggrin.gif

Ausys man gal ne visai patinka, na bet aš gi nesiuvėja aš tik MAMA  smile.gif Na vaikas tai patenkintas, tada aš irgi  cool.gif

Super thumbup.gif
O man reikia varnos arba šarkos doh.gif . geriausiu atveju randu žvirblį arba gandrą doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gražus meškinas, labai tikroviškas. Man meškino reikėjo, niekur neradau, bet dabar nupirkau humanoj už 19 lt. Ten dar yra visokių sukneliu, betmenų, indėnų, zoro apsiaustų, klounų ir kitokio šlamšto. Tie kostiumai yra dėvėti, bet papuošus kokiais blizgučiais dar visai neblogai gali atrodyti. Dar yra dėžė su perukais ir kepurėmis. Ta humana yra N.Vilnioj virš cento parduotuvės, beveik ant sankryžos kur buvo kažkada Draugystė.
Papildyta:
QUOTE(Čili @ 2008 11 27, 21:00)
sveikutės, mano keturmetė vaidinime bus eglė doh.gif Nenutuokiu kaip aprengti,kad žaliai tai faktas biggrin.gif Gal kas idėjų turite? Google nelabai ką doro išmeta.. schmoll.gif





Manau paprasčiausias variantas būtų, jei mamytė turėtų žalią pūstą sijoną. Tą sijoną mergaitei aprengti kaip suknelę. Ant sijono pakabinti žaisliukų, pieštų arba lengvų plastmasinių, kojines žalias, ant galvos kokią žvaigždę, kad būtų panaši į viršūnę.
Atsakyti
as vakar irgi uzejau i tokia devetu rubu parduotuve laukininku g. thumbup.gif ten pilna visokiu kostiumu mergaitems ir berniukams, princeses suknele ,boruzele,spaidermeno kombinzonas ir t. t. blush2.gif
Atsakyti

Sveikutes.reikia pagalbos.siais metais mano maziukas bus meskutis.gal turit patarimu kaip ta kostiuma padaryt,nenoriu pirkti jokiu riminiu,maximiniu ar is kitu prekybos centru....... smile.gif gal bendrom jegom kazka sumastysim g.gif doh.gif
Atsakyti
Labas visoms mamytems.ieskojau bet niekur neradau,man reikia meskucio kostiumo iskarpu ant triju metuku berniuko.Ir viso aprasymo,kokios medziagos reikia ir t.t gal kas pagelbes man g.gif
Atsakyti
QUOTE(dile26 @ 2008 12 04, 14:02)
Sveikutes.reikia pagalbos.siais metais mano maziukas bus meskutis.gal turit patarimu kaip ta kostiuma padaryt,nenoriu pirkti jokiu riminiu,maximiniu ar is kitu prekybos centru....... smile.gif gal bendrom jegom kazka sumastysim g.gif  doh.gif

Vat man tie pirktiniai irgi be dvasios, juk reik pridet mamiška ranka, biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dile26 @ 2008 12 04, 14:02)
Sveikutes.reikia pagalbos.siais metais mano maziukas bus meskutis.gal turit patarimu kaip ta kostiuma padaryt,nenoriu pirkti jokiu riminiu,maximiniu ar is kitu prekybos centru....... smile.gif gal bendrom jegom kazka sumastysim g.gif  doh.gif

Pries tai esancio puspalio virsuj yra nerealiai mielas ir grazus meskucio kostiumas thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 04 gruodžio 2008 - 15:01
QUOTE(Ice tea @ 2008 12 04, 15:01)
Pries tai esancio puspalio virsuj yra nerealiai mielas ir grazus meskucio kostiumas thumbup.gif  mirksiukas.gif

Labas visos. Dukrai šiemet pirmasis karnavalas. Vaidins lauputę. Kaip ir viską pasiruošėm, bet labai norėtusi dar nupiešti ant veiduko laputės kaukę, kad įtikinamiau būtų mirksiukas.gif Gal kas kur matėt, kaip reikia ant veiduko piešti lapės kaukę? Būčiau labai dėkinga. Katino radau, drugelių milinojas.. o lauptės neturiu net fantazijos. Bijau kad nesigautų katinėlis ar voveraitė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(italė @ 2008 12 04, 15:15)
reikia ant veiduko piešti lapės kaukę

Nu cia keli variantai. Gal ka sudejus ir gausi normalaus, nes
sita tai man labiau vilkolakio blush2.gif
user posted image
Sitas kaip suo
user posted image
Gal sitas normalesnis
user posted image
Atsakyti