Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salotų receptai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Užkandžiai ir sriubos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Saulužė
Daugybė salotų receptų pirmoje temoje thumbup.gif My Webpage

Dalinkimės receptais toliau mirksiukas.gif

Štai mano labai paprastas

Morkų ir obuolių salotos

200 g obuolių
250 g morkų
pusės citrinos sulčių
2 šaukštai aliejaus
cukraus
druskos

Morkas sutarkuoti smulkia, o obuolius - stambia tarka.
Pasūdyti, užpilti citrinų sultimis ir aliejum. Gerai išmaišyti essen.gif
Izabele
Man labai skanios tokios pat kaip Sauluzes salotos, tik vietoj morku - salierai.
Saulužė
QUOTE(Izabele @ 2007 11 29, 15:01)
Man labai skanios tokios pat kaip Sauluzes salotos, tik vietoj morku - salierai.
*

Tai gautųsi salierų ir obuolių salotos g.gif reikės pabandyti 4u.gif
Limcamca
QUOTE(Saulužė @ 2007 11 29, 12:26)
Daugybė salotų receptų pirmoje temoje thumbup.gif My Webpage

Dalinkimės receptais toliau mirksiukas.gif
Štai mano labai paprastas
                                    Morkų ir obuolių salotos

200 g obuolių
250 g morkų
pusės citrinos sulčių
2 šaukštai aliejaus
cukraus
druskos

Morkas sutarkuoti smulkia, o obuolius - stambia tarka.
Pasūdyti, užpilti citrinų sultimis ir aliejum. Gerai išmaišyti essen.gif

*

QUOTE(Izabele @ 2007 11 29, 16:01)
*

arba dar galima graikiškų riešutų arba saulėgrąžų pridėti mirksiukas.gif
Monicute
na ka, sios salotos (gal tiksliau butu vadint misraine smile.gif ) nera skirtos dietininkem biggrin.gif kaloriju jose tikrai rasit nemazai, bet pvz vyram, kurie ju neskaiciuoja manau tikrai patiks:)
Jos visai nera kokios nors mandros. tiesiog paprastos ir socios, gal kam ir prie alucio kokio tiks smile.gif

Receptukas
Reikes:
sprotu dezutes
kietai virtu kiausiniu
morku
svogunu
mojonezo

Paruosimas:
Morkas sutarkuokite stambia tarka, kiausinius taip pat galit sutarkuot (bus greiciau), svoguna supjaustykite ir visus siuos dalykus sumaisykite. Sprotus isimkite is dezutes ir supjaustykite kokio norite stambumo gabaleliais. Juos sumaisykite su viskuo kitu, idekite mojonezo.

Skanaus!

Manau visai skanu butu toki misinuka uztept ant keptos duonos riekeliu ir pasiulyt vyrams prie alucio wink.gif
Nerytė
Izabele, saliera tai kuria dedi dali? stiebus ar gumba?

QUOTE(Monicute @ 2007 11 30, 21:46)
na ka, sios salotos (gal tiksliau butu vadint misraine smile.gif ) nera skirtos dietininkem biggrin.gif kaloriju jose tikrai rasit nemazai, bet pvz vyram, kurie ju neskaiciuoja manau tikrai patiks:)
Jos visai nera kokios nors mandros. tiesiog paprastos ir socios, gal kam ir prie alucio kokio tiks smile.gif
*

skonio tai gal ir skanios, bet turbut labai kose gaunasi viska sumaisius ir nelabai estetiskai atrodo g.gif
o morkos turbut virtos, nes neparasei...

turiu prasyma! merginos kai rasot receptukus parasykite tiksliai produktus, jei morka tai kokia, virta, zalia, jei agurkas tai raugintas ar zalias, jei salieras tai gumbas ar stiebas ir pan. po to reikia laukti patikslinto atsakymo ir nezinia kada sulauksi, o taip jau gal iskarto eiciau ir pasidaryciau kokiu salotu ax.gif
Limcamca
Man patiko šitos iš Delfi:

Sluoksniuotos krabų salotos
Sočios salotos su krabų mėsa ir kumpiu.

Keturioms porcijoms jums reikės:

300 g krabų mėsos,
100 g kumpio,
100 g sūrio,
1 kuokštelio svogūnų laiškų,
3 kiaušinių,
1 pomidoro,
75 g majonezo,
druskos,
maltų juodųjų pipirų,
šviežių žalumynų papuošimui.
Kiaušinius kietai išvirkite, atvėsinkite šaltame vandenyje, nulupkite ir smulkiai sukapokite. Kumpį iš pradžių supjaustykite plonais griežinėliais, o po to ir plonomis juostelėmis.

Pomidorus nuplaukite, nusausinkite ir supjaustykite kubeliais. Svogūnų laiškus nuplaukite, nusausinkite ir supjaustykite plonais žiedeliais. Sūrį sutarkuokite stambia trintuve.

Visus paruoštus produktus sluoksniais išdėkite į salotinę, apibarstykite druska, maltais juodaisiais pipirais ir užpilkite majonezu. Ant viršaus užberkite krabų mėsos ir papuoškite šviežiais žalumynais.

Skanaus!
gude
Man labai patinka tokia mišrainė /tai vienintelis maistas su morkom, kurį valgo mano mergaitės doh.gif /...

Kalafijoras /nevirtas, supjaustytas gabaliukais/
Morkos /žalios, sutarkuotos šiaudeliais/
Graikiški riešutai /kapoti/
Majonezas

Viską sumaišyti ir SKANAUS drinks_cheers.gif

Ramuniki
Nežinau, gal jau buvo toks receptas, bet pasakysiu kaip aš darau, l skanios visi giria thumbup.gif

Konservuotos pupelės
pomidoras
poras
paprika
rūkytas kumpis

Viską pjaustau mažais gabalėliais, dedu į lėkštę, užberiu skrebučių (sumuštinių duona supjaustyta kubeliais ir paskrudinta orkaitėje), tada užpilu jogurto padažu, skanaus.
Panele:)
Siandien mes valgem tokias salotas smile.gif
Virti burokeliai
Avokadas
Salotu lapai
Morka
Agurkas
3 virti kiausiniai

Viska pjaustoma kubeliais, tik morka sutarkuojame smulkia tarka, salotu lapus susipjaustom kaip patinka ir viska sumaisom su majonezu. smile.gif
elissima
Krabu lazdeles,
Avokadas,
Santa Maria salotu prieskoniai,
Citrinos sultys.

Viska supjaustyti kubeliais, apibarstyti salotu prieskoniais, apslakstyti citrinos sultimis essen.gif
hifi
SVEIKUTĖS, UŽSUKAU I JŪSŲ RECEPTUS, NES ŽINAU SKANIA MISRAINE TIK TIKLSAUS RECEPTO I PRAPORCIJU NEŽINAU. TAI GAL KURI JŪS ŽINOSIT IR PARAŠYSIT. SUDĖTIS TOKIA, KIEK PRISIMENU:
RAUGINTI AGURKAI, PJAUSTYTI KUBELIAIS
VIRTOS MORKOS PJAUSTYTOS KŪBELIAIS
MAJONEZAS
IR TIKSLIAI NEATSIMENU LYGTAI IR PUPELES DEDASI O GAL DAR IR SVOGŪNAS KEPINTAS.

TAI GAL KURI ŽINOT TOKIAS SALOTAS help.gif
ferral
4u.gif laba gal galite padeti nusipirkau nemazai lasisos gabaliuku rukytu ,valgau sumustinius, viena,jau nebeskanu darosi ,gal duotumete kokiu salotu receptuka buciau dekinga blush2.gif smile.gif ACIUKAS
obelele
gal zinote salotu su pievagrybiais?????????
Emperatriz
gal kas parašytų skanią burokėlių mišrainę rolleyes.gif
jjjj
lasisu salotos :

reikės
lasisu , zaliu salotu arba pekino kopusto , agurkų , pomidoru , svoguno galvutes , alyvogiu geriau juodu , citrinos ir alyvogiu alejaus

visu produktu deti mazdaug po lygiai viska supjaustiti tada iš citrinos išspausti sultis ir uzpilti alieju .
Papildyta:
kazkada svečiuose valgiau toke burokėliu mišraine

sutarkuotas žalias burokėlis , obuolis sutarkuotas ir smulkei supjaustitas svoguniukas pridieta prieskoniu ir viskas sumaišita su majonėzu
Asta
QUOTE(jjjj @ 2007 12 22, 21:01)
lasisu salotos :

reikės
lasisu , zaliu salotu arba pekino kopusto , agurkų , pomidoru , svoguno galvutes , alyvogiu geriau juodu  , citrinos ir alyvogiu alejaus

visu produktu deti mazdaug po lygiai viska supjaustiti tada iš citrinos išspausti sultis ir uzpilti alieju .
[majonėzu
*

jeeeeee thumbup.gif
O aš vis sukau galvą, kur sunaudoti šaldytuve besivoliojančią lašišą. Nugi ir visai skanu turėtu būti, o ir Kūčioms tinkama.
aciuks.gif
nestoske
O as zinau irgi labai skaniu salotu recepta.

Pekino salota
Zali pievagrybiai
Kukuruzu konser. indelis
Rukyto kumpelio apie 200g (del kvapo )
Majonezas, dziuveseliu mazu gabaliuku

Viska supjaustyti, sumaisyti, uzpilti majonezu ir dziuveseliais. Laaaabai skanu.
yuppy
Sveikos salotu fanes,

Ryt darau MB gimtadieni, reikia kokias salotikes paruosti, pirkau konservuotu kriausiu, sakau gal ka gridejote ka su jomis galima ruosti, bet tik ne vaisiu salotas.

Is anksto dekoju uz atsakymus
Papildyta:
QUOTE(obelele @ 2007 12 22, 14:26)
gal zinote salotu su pievagrybiais?????????
*

as su pievagrybiais darau taip:

smulkiais kubeliais supjaustau zalius pievagrybius ir nulupta avokada prinokusia. Viska maisau su alyvuogiu aliejumi ir sojos padazu, idedu salotu prieskoniu thumbup.gif labai patinka
Camea
kai tokie orai, daznai gaminu tokias morku salotas smile.gif

user posted image

morkos, cesnakai, dziovinti krapai ir petrazoles, citrinos sultys, aliejus, pipirai galima dar druskos ax.gif

mikaela
Sveiki :4u
As darau tokias salotas

Reikes:
Salotu lapu, kreveciu, pomidoro, paprikos, druskos ir majonezo.
Viska supjaustau, uzberiu druskos ir sumaisau su majonezu.
Kartais idedu dar svogunu laisku, zirneliu arba kukuruzu.
Izabele
QUOTE(Nerytė @ 2007 12 01, 12:15)
Izabele, saliera tai kuria dedi dali? stiebus ar gumba?
skonio tai gal ir skanios, bet turbut labai kose gaunasi viska sumaisius ir nelabai estetiskai atrodo  g.gif

Velokai pamaciau, bet atsakysiu blush2.gif Reikia per stamboka trintuve (kiek smulkesne nei burokine mirksiukas.gif ) sutarkuoti salieru gumbus ir obuolius bei permaisyti viska su citrinu sultimis ir dar ipilti virinto vandens bei siek tiek cukraus, nes gerai sugeria salotos bigsmile.gif Atrodo labai puikiai, kadangi ne per smulkiausia trintuve tarkuojama, tai koses nebuna 4u.gif Man tai labai patinka, tokios gaivios salotos, ir prie mesos galima valgyti, ir vienas thumbup.gif
jusumarykay
Aš labai mėgstu sūrius, todėl pasiūlysiu porą receptukų salotų su sūriais.

Pomidorų-mozarella surio salotos

Reikia:
Šviežių pomidorų
Mozarella sūrio (to, kur parduodamas gnutuliukais vandenyje)
Juodų alyvuogių be kauliukų
Šviežio baziliko (jeigu neturite, tinka ir džiovintas bazilikas)
Alyvuogių aliejaus
Citrinos

Pomidorus supjaustote 0,5 cm storio apvaliais griežinėliais ir išdėliojate juos ant lėkštės. Taip pat apvaliais griežinėliais supjaustote mozarella sūrį ir po riekelę išdėliojate ant kiekvienos pomidoro riekelės. Ant viršaus ir iš kraštų pridedate alyvuogių (gražiai padekoruojate lėkštėje). Viską apibarstote baziliku, apšlakstote šviežiai išspaustomis citrinų sultimis ir alyvuogių aliejumi.

Salotos su Feta sūriu

Fetos sūris (aš perku tokį nemažą 400 g. Fetakio gabaliuką - kvadratiniame žydrame įpakavime, bet jo užtenka labai ilgam, salotoms sunaudojama tik labai maža dalis)
Švieži pomidorai
Šviežias agurkas
Žali salotų lapai
Konservuoti geltoni kukurūzai
Juodos alyvuogės be kauliukų
Svogūnas (pagal skonį)
Graikiški riešutai
Citrina
Alyvuogių aliejus
Galite įberti baziliko arba kitų salotų prieskonių, įpilti šlakelį sojos (aš pati improvizuoju pagal skonį)

Galima visus ingredientus supjaustyti kūbeliais, viską išmaišyti, palikti pastovėti 10-15 min., kol viskas "susistovės". Kartais feta sūris suminkštėja ir tada visos salotos "nusidažo" nuo sūrio šiek tiek baltai. Man būtent taip skaniau, nes susimaišo skirtingų ingredientų skoniai.

Kad atrodytų labai estetiškai, galite salotas serviruoti kiekvienam svečiui į atskirą lėkštutę. Tada siūlau pirmiausia sudėti stambiai plėšytus arba supjaustytus salotų lapus, stambesniais gabalėliais supjaustytus pomidorus agurkus, smulkiai supjaustytą svogūnelį (bet ne per daug, kad nepermuštų viso salotų skonio) arba kaip tik apvaliais žiedais supjaustytą svogūną, kukurūzus, kvadratėliais supjaustytą feta sūrį, alyvuoges, ant viršaus pabarstyti graikiškus riesutus, apšlastyti citrinų sultimis, aliejumi, prieskoniais. Nemaišykite, išsimaisys patys svečiai valgydami.

Skanaus! smile.gif
Pentarda
QUOTE(jusumarykay @ 2007 12 30, 17:17)
Aš labai mėgstu sūrius, todėl pasiūlysiu porą receptukų salotų su sūriais.

Pomidorų-mozarella surio salotos

Reikia:
Šviežių pomidorų
Mozarella sūrio (to, kur parduodamas gnutuliukais vandenyje)
Juodų alyvuogių be kauliukų
Šviežio baziliko (jeigu neturite, tinka ir džiovintas bazilikas)
Alyvuogių aliejaus
Citrinos

Pomidorus supjaustote 0,5 cm storio apvaliais griežinėliais ir išdėliojate juos ant lėkštės. Taip pat apvaliais griežinėliais supjaustote mozarella sūrį ir po riekelę išdėliojate ant kiekvienos pomidoro riekelės. Ant viršaus ir iš kraštų pridedate alyvuogių (gražiai padekoruojate lėkštėje). Viską apibarstote baziliku, apšlakstote šviežiai išspaustomis citrinų sultimis ir alyvuogių aliejumi.

Salotos su Feta sūriu

Fetos sūris (aš perku tokį nemažą 400 g. Fetakio gabaliuką - kvadratiniame žydrame įpakavime, bet jo užtenka labai ilgam, salotoms sunaudojama tik labai maža dalis)
Švieži pomidorai
Šviežias agurkas
Žali salotų lapai
Konservuoti geltoni kukurūzai
Juodos alyvuogės be kauliukų
Svogūnas (pagal skonį)
Graikiški riešutai
Citrina
Alyvuogių aliejus
Galite įberti baziliko arba kitų salotų prieskonių, įpilti šlakelį sojos (aš pati improvizuoju pagal skonį)

Galima visus ingredientus supjaustyti kūbeliais, viską išmaišyti, palikti pastovėti 10-15 min., kol viskas "susistovės". Kartais feta sūris suminkštėja ir tada visos salotos "nusidažo" nuo sūrio šiek tiek baltai. Man būtent taip skaniau, nes susimaišo skirtingų ingredientų skoniai.

Kad atrodytų labai estetiškai, galite salotas serviruoti kiekvienam svečiui į atskirą lėkštutę. Tada siūlau pirmiausia sudėti stambiai plėšytus arba supjaustytus salotų lapus, stambesniais gabalėliais supjaustytus pomidorus agurkus, smulkiai supjaustytą svogūnelį (bet ne per daug, kad nepermuštų viso salotų skonio) arba kaip tik apvaliais žiedais supjaustytą svogūną, kukurūzus, kvadratėliais supjaustytą feta sūrį, alyvuoges, ant viršaus pabarstyti graikiškus riesutus, apšlastyti citrinų sultimis, aliejumi, prieskoniais. Nemaišykite, išsimaisys patys svečiai valgydami.

Skanaus!  smile.gif
*

ACIUKAS UZ PATARIMUS wub.gif

KAIP TIK NUSIPIRKAU FETOS SURIO, SAKIAU NAUJAMECIUI SALOTU
PASIGAMINSIU thumbup.gif

wub.gif
Rauzi
sveikos ir as pasidalinsiu receptuku kiek permeciau tai nemaciau kad tokios butu smile.gif

Zuvies salotos

reikes:
2 karštai rukytos jūros lydekos
1 puslitrinis indelis konservuotu zirneliu
prieskoniu ( druskos, pipiru, vegetos)
alyvogiu aliejaus
1 svogunas

zuvi nuimti nuo kaulo ir skuros susmulkinti , supjaustyti smulkiai svoguna,viska sumaisyti su zirneliais,prieskoniais ir alyvuogiu aliejum.

skanaus smile.gif
Ramunytėė
QUOTE(gude @ 2007 12 12, 10:23)
Man labai patinka tokia mišrainė /tai vienintelis maistas su morkom, kurį valgo mano mergaitės  doh.gif /...

Kalafijoras /nevirtas, supjaustytas gabaliukais/
Morkos /žalios, sutarkuotos šiaudeliais/
Graikiški riešutai /kapoti/
Majonezas
Viską sumaišyti ir SKANAUS  drinks_cheers.gif
*

o aš dedu lazdynų riešutus irgi thumbup.gif
Jurate0111
Jūros "bjaurybių" salotos biggrin.gif

Jums reikės:
1 skardinės kukurūzų
1 skardinės žirnelių
1 šprotų konservos
1 kalmarų konservos
1 pakuotės krabų lazdelių
1 didelio agurko
1 raudonosios paprikos
1 didelės virtos morkos
majonezo
druskos pagal skonį

Smulkiai supjaustome krabų lazdeles, susmulkiname šprotus ir kalmarus, jeigu kalmarų konservų pirkti nerandate, galima naudoti rūkytą kalmarų file, agurkas supjaustomas smulkiais kubeliais, morka griežinėliais, paprika irgi smulkiais kubeliais. Likusius ingredientus sudedame į talpų indą ir išmaišome.

Skanaus.
Camea
man jei per Naujosius nera baltu salotu, ne Naujieji smile.gif

user posted image

receptas manau visom zinomas smile.gif morkos, bulves, zirneliai, agurkas, kiausinys, desra, majonezas ir prieskoniai ax.gif
nestoske
Gal kas noretu pabandyti mano salotu mirksiukas.gif

Reikes:

Vistienos
Anakardzio riesutu
Ziedinio kopusto
Majonezo, druskytes. Viska sumaisyti. Skanaus thumbup.gif
*grazuolyte*
QUOTE(Lalaa @ 2008 01 02, 14:57)
man jei per Naujosius nera baltu salotu, ne Naujieji  smile.gif

user posted image

receptas manau visom zinomas  smile.gif morkos, bulves, zirneliai, agurkas, kiausinys, desra, majonezas ir prieskoniai  ax.gif
*

oi kaip užsinorėjau essen.gif
Nerytė
QUOTE(nestoske @ 2008 01 07, 12:59)
Gal kas noretu pabandyti mano salotu mirksiukas.gif

Reikes:

Vistienos
Anakardzio riesutu
Ziedinio kopusto
Majonezo, druskytes. Viska sumaisyti. Skanaus thumbup.gif
*

vistiena virta ar rukyta?

merginos dar karta prasau pries rasant receptus pagalvokit ar viska tiksliai paraset 4u.gif
virgonca
mano neseniai tik atrastu vistienos salotu receptas (sorry, jeigu kuri jau rasete):
rukyta vistiena
kinietiskas kopustas
obuolys (nuluptas)
ananasai koncervuoti
zalios vynuoge
Helmans majonezas
ir druska, pipirai

Mmm kaip skanu, net dabar seiles varva, reiks savaitgali pasidaryti smile.gif tokios gurmaniskos, ir svelnios, lengvos ir socios!
Nerytė
savaitgali buvom sveciuose ir teko ragauti labai skanias salotas.
joms paruosti reikes:
virtos vistienos krutineles
kons. ananasu
razinu
graikisku riesutu
fermentinio surio
majonezo
(galima deti dar ryziu)

viska supjaustome kubeliais ir ismaisome thumbup.gif
lotta
Krabu salotos, gal ir zinomos, ale lb skanios ir gaivios:

Krabai (supjaustome skersai, mazdaug 1 cm. storio);
Pomidorai (supjaustome kvadrateliais, pan. dydzio kaip ir krabus);
Kukuruzai (koncervuoti);
Pekino kopustas (supjaustome iprastai);
Majonezas (naudoju "Vilniaus" su krapais).

Viska ismaisau, net druskos sioms salotoms nereikia ir skanaus biggrin.gif
Panele:)
Siandien seimynai padariau salotas:
zalias kopustas (smulkiai supjaustomas)
agurkas sviezias (juostelemis supjaustomas)
poro zalioji dalis (plonai supjaustoma)
Viskas sumaisoma su grietine ir majonezu.
Visiems labai patiko, o svarbiausia tai vyrui irgi buvo skanu ax.gif
P.S sita misraine daryta pagal vienos forumietes pasiulyma 4u.gif
aguonele
QUOTE(katiliukas @ 2007 12 22, 19:33)
gal kas parašytų skanią burokėlių mišrainę  rolleyes.gif
*

Kada jau rasiau kad as darau tokia burokeliu misraine:

virtus burokelius supjaustau mazais kubeliais
dedu maza skardine kukuruzu
kubeliais pjaustytu pora raugintu agurku
smulkiai pjaustyta svoguna
kartais raudonu koncervuotu pupeliu
viska pagardinu pipirais, druska ir Santa Marijos burokeliu prieskoniais
ir uzpilu alyvuogiu aliejaus.

Skanaus!
Zmonyte
labai paprastos salotos

didelis pomidoras;
konservuoti kukuruzai;
prieskoniai;
majonezas.

pomidora supjaustome kubeliais, idedame 3-4 saukstus kukuruzu, pabarstome megstamais prieskoniais ir ismaisome su majonezu smile.gif

tiksliu proporciju nera, kadangi dariau "is galvos" arba kitaip sakant is to, ka radau saldytuve smile.gif ekspermentas puikiai pavyko, tai dabar tas salotas gaminu daznai biggrin.gif ax.gif

dar vienos salotos

smulkiai supjaustytas pekino kopustas;
konservuoti zirneliai;
konservuoti kukuruzai;
majonezas ir pireskoniai.

viska tiesiog sumaisyti ir valgyti wink.gif (cia irgi proporcijas ziureti savo nuoziura) smile.gif

Skanaus!
Emm
kažkas čia norėjo burokėlių salotų. Žinau tik tokias.

Burokėlių salotos

Virti burokėliai (tarkuoti ar pjaustyti)
virtų pupelių (naudoju pirktines skardinėse)
marinuoti arba rauginti agurkai
majonezas
galima svogūnų laiškų, krapų.

Papildyta:
Vakar kolegė pasakė dar porą įmantrių salotų

I salotos

krabų lazdelės,
pik nik sūrio lazdelės
ananasų skardinė
majonezas

II salotos
nevirtas kalafioras
pakepintos saulėgrąžos
majonezas

Lacoste
gal kas zino, kokias salotas su macarelos suriu, alyvuogem?
aguonele
As i darba kartais pasidarau tokias salotas:

paprika, agurka, pomidorus supjaustau kvadartukais
alyvuoges riekelem
fetos suri taip pat kvadartukais
iberiu petrazoliu, bei saulegrazu

Viska uzpilu padazu (1 saukstelis Knorr Salatkrönung sumaisytas su alyvuogiu aliejum bei aceto de balzamico). Man labai sotu !
oaze
QUOTE(Lacoste @ 2008 01 29, 14:02)
gal kas zino, kokias salotas su macarelos suriu, alyvuogem?
*

MANO MYLIMIAUSIOS wub.gif :

mocarela, alyvuogės, pomodoras, avokadas, bazilikas ir šlakelis aliejaus .
eglaite2
Gal kas galit pasakyti kaip gaminti Cezario salotu padaza? g.gif 4u.gif
Mumukas
Mano mamos salotos nezinau ar cia tokiu yra:

Salotos su rukyta zuvim
1-2 karstai rukytos skumbres (eseriai arkitos megstamos zuvys)
1 didelis svogunas
2-3 kiausiniai priklausomai kiek zuvies
Majonezas
prieskoniai

Zuvi isdorojam, susmulkinam, svoguna susmulkinam, kiausinius isverdam ir susmulkinam, sudedam i viena inda ir prideje prieskoniu sumaisome su majonezu. (man asmeniskai patinka Hamker majonezas zalias su zolelem tai su juo gamindama bet kokias salotas nededu nei prieskoniu nei druskos ir visiems labai patinka)

Salotos su lesiais
Labai socios salotos
(vienam dideliam bliudui)
Lesiu 1/3 500g pakelio
Kiausiniu 3-4
Svoguno 2 didelius
minksto kumpio ar siaip rukytos mesytes
Majonezo
Lesius isverdame (patarimas nevirti kaip parasyta ant pakelio, nes gausis kose as pati verdu apie 15 min. jie turi buti minkstoki, bet ne suvire) pries baigiant virti pasudyti vandeni.
Svogunus, virtus kiausinius, kumpi supjaustome ganetinai smulkiai sumaisome su isvirtais, nusunktais ir atvesintais lesiais ir majonezu

essen.gif
Sirana
QUOTE(Zmonyte @ 2008 01 18, 10:21)
labai paprastos salotos

didelis pomidoras;
konservuoti kukuruzai;
prieskoniai;
majonezas.
*

As dar ikomponavau paprasta zalia salota. Neblogai.
Ugnužė
QUOTE(eglaite2 @ 2008 01 31, 15:11)
Gal kas galit pasakyti kaip gaminti Cezario salotu padaza? g.gif  4u.gif
*

Čia vienas iš variantų: cezario salotos
jurga1985
sakykit, kai darot salotas su majonezu, koki dedat?nes juk ir nuo jo skonis priklauso... g.gif
jolita0711
kan skaniausias kedainiu
Kasulia
sveikos,
nesu megeja, kai mesa maisoma su vaisiais, bet sitos salotos mane suzavejo:
rukytos vistos
koncervuotu ananasu maza skardine
3-4 nedideli mandarinai
koncervuotu kukuruzu skardine
sauja smulkintu graikiniu riesutu

viskas supjaustoma ir sumaisoma rieboku majonezu. patikekite, labai sultingos ir skanios salotytes rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(jurga1985 @ 2008 02 10, 20:00)
sakykit,  kai darot salotas su majonezu, koki dedat?nes juk ir nuo jo skonis priklauso... g.gif
*

man geriausias helmans, toks tirstas....
Papildyta:
dar prisiminiau, gaivios pavasario salotos:

sviezias agurkas
konservuoti kukuruzai
virtas vistienos kumpis (buna tokie, vakumuose, is isvaizdos panasus i daktariska desra biggrin.gif )
zaliu salotu
krapu (kas megsta)

viskas supjaustoma kubeliais, uzpilama naturalaus jogurto padazu.

p. s. tik nedekite pomidoru, nes jie gadina "gaivu" salotu ispudi

skanaus 4u.gif
Cobre
QUOTE(Kasulia @ 2008 02 12, 19:00)
sveikos,
nesu megeja, kai mesa maisoma su vaisiais, bet sitos salotos mane suzavejo:
rukytos vistos
koncervuotu ananasu maza skardine
3-4 nedideli mandarinai
koncervuotu kukuruzu skardine
sauja smulkintu graikiniu riesutu

viskas supjaustoma ir sumaisoma rieboku majonezu. patikekite, labai sultingos ir skanios salotytes rolleyes.gif
Papildyta:
man geriausias helmans, toks tirstas....

*

VAkar pasidariau, bet lai autorė nesupyksta, truputį pakeičiau, dar dėjau pekino kopūstų (nors šiaip dažniausiai naudoju aisbero salotas, bet manau čia jos nelabai tinka), ir mėlyno svogūno. Tikrai skanios ir sultingos, Ir laaaabai greitai paruošiamos. JAu kaip mums su vyru patiko wub.gif wub.gif . Vištą tai pirkau rūkytą šlaunelę vakume, tai kaulas sriubytei liko ax.gif
Nerytė
siandien gaminau tokias salotas:
ziedinis kopustas (nevirtas)
agurkas
pomidoras
majonezas
druska
pipirai
thumbup.gif greita ir skanu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.