Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

QUOTE(rytine rasa @ 2009 02 05, 22:45)
Sveiki gal labai nesupyksit  blush2.gif  tik norejau pasiteirauti kokius padazus ar uzpilus naudojat svieziu darzoviu salotom  rolleyes.gif


man labiausiai patinka kur Suslaviciaus su krapais buna toks laabai idomus skonis padaziuko smile.gif seip alyvuogiu alieju+ciuciut acto dar naudoju paprasta bet skanu biggrin.gif
Atsakyti
Dabar mano mylimiausios salotos yra:

Aisbergo salotu lapai
Pomidoras
Agurkas
Avokado pusele
Lukstentos krevetes
Pakepinti anakardziu riesutai

Uzpilas: alyvuogiu aliejus, citrinos sultys, prieskoniai
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 02 05, 21:45)
Sveiki gal labai nesupyksit  blush2.gif  tik norejau pasiteirauti kokius padazus ar uzpilus naudojat svieziu darzoviu salotom  rolleyes.gif

Aš tai perku jau pagamintą padažą. Kažkada kavinėje valgiau graikines salotas su tuo padažiuku, tai po to į paiešką po parduotuves ir radau. Jis vadinasi salotų padažas su žalumynais, klasikinis Valdorfo, nepamenu tikslaus pavadinimo. Na aišku skonio reikalas, bet man tai jis lb patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2009 02 06, 20:02)
Dabar mano mylimiausios salotos yra:

Aisbergo salotu lapai
Pomidoras
Agurkas
Avokado pusele
Lukstentos krevetes
Pakepinti anakardziu riesutai

Uzpilas: alyvuogiu aliejus, citrinos sultys, prieskoniai

sitos turetu buti laabai skanios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 02 05, 21:45)
Sveiki gal labai nesupyksit  blush2.gif  tik norejau pasiteirauti kokius padazus ar uzpilus naudojat svieziu darzoviu salotom  rolleyes.gif

man tai skaniausia alyvuogių aliejus+citrinos sultys arba alyvuogių aliejus + balzamiko actas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurgitta: 07 vasario 2009 - 19:10
QUOTE(Spurgitta @ 2009 02 07, 19:09)
man tai skaniausia alyvuogių aliejus+citrinos sultys arba alyvuogių aliejus + balzamiko actas  mirksiukas.gif

as irgi dazniausiai situos naudoju ax.gif
Atsakyti
Gaivios Jemeno salotos is baklazanu.

user posted image

Du baklazanai, supjaustyti nestoromis riekelemis
Apie du saukstai susmulkintu juoduju alyvuogiu
Apie du saukstai susmulkintu petrazoliu
Apie du saukstai susmulkintu marinuotu agurku
Apie du saukstai susmulkintu konservuotu papriku
Susmulkinta cesnako skiltele
Druska
Aliejus kepimui

Baklazanus pakepinam ant aliejus ant nedideles ugnies is abieju pusiu. Iskeptus dedam and popierines serveteles ir gerai nusausinam alieju. Supjaustom kubeliais ir sumaisom su visais kitais ingridientais.
Skanaus rolleyes.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Otava @ 2009 02 08, 11:06)
Gaivios Jemeno salotos is baklazanu.

user posted image

Du baklazanai, supjaustyti nestoromis riekelemis
Apie du saukstai susmulkintu juoduju alyvuogiu
Apie du saukstai susmulkintu petrazoliu
Apie du saukstai susmulkintu marinuotu agurku
Apie du saukstai susmulkintu konservuotu papriku
Susmulkinta cesnako skiltele
Druska
Aliejus kepimui

Baklazanus pakepinam ant aliejus ant nedideles ugnies is abieju pusiu. Iskeptus dedam and popierines serveteles ir gerai nusausinam alieju. Supjaustom kubeliais ir sumaisom su visais kitais ingridientais.
Skanaus rolleyes.gif

user posted image

user posted image

tongue.gif Kaip skaniai baklažanai kepti atrodo, net seilės tyst pradėjo
Atsakyti
Mano mėgiamiausios :

Pekino salotos
Paprika
Agurkai
Avokadas
porai
Greipfrutas
kepintos saulėgrąžos
pipirai, druska
alyvuogių aliejus

blush2.gif
Atsakyti
Cia per Oliverio laida rode tinka salotoms, nu pasaka, o ne padazas: grietine (naudoju ekologiska, 25 %, man ji skaniausia ir ne per riebi, turi tokios rugsteles siek tiek)+alyvuogiu aliejus+actas, as vyno saudoju acta+kapareliai (cia jau mano isradimas, kadangi naudoju sudytus, tai ir papildomai drukskos nebereikia deti), valgio su aisbergo salotomis prie zuvies keptos, nu tragiskai skanu. Dabar uzsitaisau vos ne prie bile ko, vakar ir su kepta orkaiteje mesa valgiau, tai ir labai patiko. Va kokias salotas as megstu:
aisbergas, karnisorai (na ir agurkelis marinuotas tiks), alyvuoges, tunas, kapareliai, galima ir kiausinio ir vysniniu pomidoriuku, ciabata (italiska duona), kai neturiu jos po ranka, sueina ir kitokie likuciai, aj dar Hamcker Remoilade majonezas, bet ir tas mano aprasytas padazas tikrai tiktu. Na apsivalgyt galima, jei majonezo ir jokiu padazu suregst neina, tai alyv. aliejus su slakeliu acto.
Ivairios variacijos tinka, avokada su citrinos sultimis, druskyte ir tai cia ipaisyt galima, actas+alyv.aliejus ir medaus lasiukas irgi skanu kaip padazas.
Gal kam ''sueis'' tokie patarimai, jei kas kartojasi blush2.gif
Atsakyti
sveiki smile.gif zinau vienas labai skanias ir idomias salotas smile.gif

2 avokadai
pora geru sauju zaliuju vynuogiu (as dedu daugiau - man skaniau)
traskios sonines (apskrudintoa griliuje)
truputis megstamu salotu lapu
slakelis alyvuogiu aliejaus
slakelis citrinos sulciu

avokada supjaustom kaip iseina, tik ne itin dideliais, bet ir ne mazais gabaliukais. vynuoges pjaunam per puse. pasmulkinam, mazdaug avokado gabaliuku dydzio, sonine. suplesome salotas. viska sumaisome su slakeliu alyvuogiu aliejaus ir citrinos sultimis.

kas nemegsta sonines, galima keisti i vistiena smile.gif manau puikiai tiks. Labai gaivios ir kazkuom issiskiriancios salotos. Pameginkit wink.gif
Atsakyti
Atsimenu kai maza buvau, mama darydavo kartais tokias sunkias kaimiskas salotas (gal net salotom nepavadinciau, bet baisiai skanu) thumbup.gif

Tai vat: supjaustyti rukyta kaimiska kumpi smulkiais kubeliais, svoguno laikskiuku negaileti, pipiriuku pagal skoni ir viska sumaisyti su grietine... laaabai skanu!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti