Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 7

QUOTE(Gabija. @ 2008 02 05, 18:57)
O ant palangės vazone jau žydi žibutė.Parsinešiau iš miško.


Kaip smagu, pavasaris namuose.

QUOTE(Gabija. @ 2008 02 05, 18:57)
O dabar jaučiuosi nuostabiai nuo jūsų žodžių.Emocijos per kraštus liejasi.

Mums, bent man tai tikrai, LAABAI samgu tai girdėti.

QUOTE(Gabija. @ 2008 02 05, 18:57)
Vakar dar apžiurėjo mano "perliuką" ir paliko augti, bei stebėti, nes neaišku kokios jis prabos .Markerį darysiu kas mėnesį.


Mano limfmazgiai taip buvo stebimi. Daugiau nei pusantrų metų, be jokio gydymo buvau. O pusantrų metų - labai daug. Per tuos metus spėjau nuveikti gerų dalykėlių, vien tai, kad viena dukra baigė mokslus, įstojo toliau mokytis, kita tiesiog paaugo. Dar baigė dailės mokyklą ir mano paraginta toliau mokosi, yra tokis „penktas“ kursas. Su vyru daug gražių dienų kartu. Aplankėm Paryžių ir Romą. Kelionės nunešė man stogą, ir dabar planuoju, kur reikės vykti, kai baigsiu gydymą. Rudenį, tada vėsiau, o bilietukus tai dabar popigiai reikėtų įsigyti. Visur noriu.

Stebėjimai, gali pavirsti keliais metais.
Atsakyti


Senai skaitau sia tema. Tik truksta ziniu kaip prie jusu prisijungti.Jau turejau
dvi operacijas,chemija,spindulius.bet liga vel atsinaujino... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shaiba: 06 vasario 2008 - 01:14
sveikos saunuoles 4u.gif skaitau Jusu istorijas ir isgyvenu drauge.. mamai po kruties operacijos skyre spinduliukus, o po ju israse gerti TAMOXIFENA.Zinot, man baisu kartasi del gydytoju poziurio. Pagal viska, mamai jo gerti negalima, nes ji turi diabeta, auksta kraujospudi, sutankejusias kepenis ir dar kalna kitu ligu, bet hematologe i tai nekreipe demesio, per tris menesius rezultatas labai labai neigiamas - markeris teigiamas, kepenys ir visas organizmas apnuodytas, galbut vel reikes operuoti, ir tik todel, kad gydytoja nepaskaite ligos istorijos, nepaziurejo i bendra mamos sveikata, o kreipe demesi tik i veziuka doh.gif kraujas baisus - trigliceridu 10,8, cholesterolis irgi padidintas ir viskas tik nuo Tamoxifeno. Kita savaite vel laukia tomografija ir ko gero vel operacijos ir ilgas gydymas, o prie viso to, mamos imunines sistemos like tik 3 procentai. doh.gif
ne visada gydytojo patrti vaistai yra geriausias budas, tiesiog noriu Jus perspeti, kad Tamoxifenas tinka tikrai ne visoms. o dar bajeris toks, kad pas mama rodo kiausidese vezi, o mama kiausidziu jau 5 metai kai neturi - viskas seniai isimta, gal kas nors galit man sitai paaiskinti, jeigu nieko nera, tai kaip tada gali buti tokie markerio rodikliai???? g.gif
Atsakyti
Sveikos,

tetis kol kas ligonineje, sulasino vakar jam du maisiukus kraujo, chemija leis gal tik rytoj. Gydytojos paklausinet kas kaip yra sudetinga, nes tetis guli Siauliuose, o siaip tevai is kito rajono, mamos darbas toks, kad negali is jo iseit, o vakare gydytojos neberanda, as Kaune, sese Vilniuj. Bandysiu gal penktadieni nusiimt is darbo ir nulekt iki Siauliu.

Gabija, Adis, as Jumis labai zaviuosi 4u.gif . Tikiuosi ir tetis kada bus toks stiprus
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif ,
As vakar turejau paskutine 8-aja chemija ax.gif . Mano onkologe paskyre bandyminius vaistus iki gyvos galvos biggrin.gif . Jei slapimo tyrimuose nebus proteinu tai ir vartosiu kasdien po 1 tablete. Kol miega vezys gerai tie vaistai, o kai pabus jau sukurti nauji stipresni bandyminiai vaistai tai paskirs juos man victory.gif .
Gabija nail.gif , linkiu laimeti konkurse, nes as ir balsavau flirt.gif .
Atsakyti
[quote=Koste,2008 02 05, 16:07]

Del pokalbio su gydytoju yra sudetinga, nes tevas (jis gi vyras smile.gif ) net bijo jo ko nors klaust, o gydytojai paskaitu neklausiami neskaito. Mane ta nezinomybe kankina, v

Reikia eiti paciai pas gydytoja ir klausti jo tiesiai sviesiai - nebijoti - juk tai Jusu artimo likimas. Reikia parodyti savo atkakluma, nes kitaip jei neklausinesi ir neatkaklausi - nieko nezinosi. O gydytojai patys tikrai nieko nesakys.... Tik neatverkite duru neziniai ... klauskite ir klauskite, nors ir tektu pasigincyti, del informacijos suteikiamo... jus PRIVALOTE zinoti, nebent bijotumete, kad ta tiesa butu per skaudi.
Gal ir pergrubiai as - bet sakau is patirties....

Atsakyti
QUOTE(kareen @ 2008 02 07, 06:34)
Sveikutes  4u.gif ,
As vakar turejau paskutine 8-aja chemija  ax.gif . Mano onkologe paskyre bandyminius vaistus iki gyvos galvos  biggrin.gif . Jei slapimo tyrimuose nebus proteinu tai ir vartosiu kasdien po 1 tablete. Kol miega vezys gerai tie vaistai, o kai pabus jau sukurti nauji stipresni bandyminiai vaistai tai paskirs juos man victory.gif .
Gabija nail.gif , linkiu laimeti konkurse, nes as ir balsavau  flirt.gif .

dziugios naujienos 4u.gif
ypac saunus sakinys "jau sukurti nauji stipresni bandyminiai vaistai"- jis palieka teise tiketi iki begalybes, kad galiausiai si liga-taps isgydoma.

O, Tau, galbut- nebereiks tu stipresniu, nes Tavo "draugelis" greiciausiai nebepabus 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(kareen @ 2008 02 07, 06:34)
Sveikutes  4u.gif ,
As vakar turejau paskutine 8-aja chemija  ax.gif . Mano onkologe paskyre bandyminius vaistus iki gyvos galvos  biggrin.gif . Jei slapimo tyrimuose nebus proteinu tai ir vartosiu kasdien po 1 tablete. Kol miega vezys gerai tie vaistai, o kai pabus jau sukurti nauji stipresni bandyminiai vaistai tai paskirs juos man victory.gif .
Gabija nail.gif , linkiu laimeti konkurse, nes as ir balsavau  flirt.gif .


Sveikinu, VALIO,VALIO,VALIO

Kadangi mes esam bandymų objektas blink.gif , tai aš pasidalinsiu savo bandymų patirtimi

Kol jaunos dilgės , vėliausiai iki birželio vidurio prisipjovėm dilgių , vėliau jų kotai sukietėja ir jau nesumalsi. Vyras sumalė (tam reikia jėgos), užpyliau virintu vandeniu ir po to vyras per merlių išsunkė.Kiek pilti vandens nepasakysiu, nes pyliau iš akies.Be vandens neišspausi sulčių.Sulčiaspaudė užsirijo kotais.Jie kaip siūlai apsiviniojo.Po to skystį supilsčiau į kokteilinių ledukų maišelius ir sudėjau į šaldiklį.Dabar kas dieną po 3 kubelius atsišildau ir išgeriu.Daug gal nereikia , jei perteklių draugelis įsisavina.Kiek naudos nežinau , bet po antro chemijos ciklo negėriau jokių ryklio taukų, o kraujas normalus. Skonis fe.... verysad.gif

Dar prisipjausčiau ugniažolės .Ją irgi laikau šaldiklyje ir rauginu išrūgose.Po to geriu.Skonis fe.... verysad.gif

Dar pasidariau pagal rastą receptą česnako su spiritu ištrauką.Geriama pradedant 1 lašeli su pienu ir didinama iki 25 , bent slogos ir gripo dar iki šiol neturėjau. Neutrofilų dabar 62 .Skonis pieno, kvapo nelieka. drinks_cheers.gif

Dar geriu arbatą iš vaistinės "Detoxoset" pavadinimas pasako visą esmę , valo organizmą, žolės lietuviškos ir nebrangios.Skonis visai nieko. drinks_cheers.gif


Dėkoju mergaitės už balsus. 4u.gif Reikės man jums didelį balių iškelti, visa laimė, kad man laimėjimas man negresia, nes niekada nieko nesu laimėjusi.O po jūsų komplimentų galiu žiūrėti į veidrodį.Buožgalviukas, na ir kas?
Bus atrakcija , kai pavasarį pasirodysiu be kepurės.Buvau ilgaplaukė blondinė.Jau dabar nebepažino gydytojo seselė.Bendradarbės mane Pogrebnojumi ax.gif pravardžiuoja.Begėdės!


Atsakyti


Buvau pas zolininke,sake kad pas mane piktu lasteliu nera. clap.gif Taciau augliukas
jau 6 cm.Mano liga per krauja neplinta,taciau jeigu priaugs organo-ji suvalgys. sad.gif

Truputeli pasimeciau ??Tai kam man chemija leido?Nesutikau nei vieno zmogaus su
panasia diagnoze.Ka zinote apie Liposarkoma?? help.gif
Atsakyti
QUOTE(shaiba @ 2008 02 07, 20:46)
Buvau pas zolininke,sake kad pas mane piktu lasteliu nera. clap.gif Taciau augliukas
  jau 6 cm.Mano liga per krauja neplinta,taciau jeigu priaugs organo-ji suvalgys. sad.gif
 
    Truputeli pasimeciau ??Tai kam man chemija leido?Nesutikau nei vieno zmogaus su
  panasia diagnoze.Ka zinote apie Liposarkoma?? help.gif



Nepasitikėkit žolininkės nuomone dėl lastelių pyktybiškumo , tam yra klinikiniai metodai.Man virgulėmis nustatė , kad viskas gerai, o buvo metastazės plaučiuose.

Man ,po chemijos praėjus nepilniems metams chemiją teko ,kartoti.Dabar stebima, bet kad išvengsiu 3 chemijos ciklo niekas negarantuoja.

Apie jūsų ligą nieko nežinau, užsidėkit paiešką ir tikrai gausit informacijos.
Atsakyti
QUOTE(shaiba @ 2008 02 07, 20:46)
Buvau pas zolininke,sake kad pas mane piktu lasteliu nera. clap.gif Taciau augliukas
   jau 6 cm.Mano liga per krauja neplinta,taciau jeigu priaugs organo-ji suvalgys. :
Truputeli pasimeciau ??Tai kam man chemija leido?Nesutikau nei vieno zmogaus su
   panasia diagnoze.Ka zinote apie Liposarkoma?? help.gif

Liposarkoma buna keturiu rusiu:
1. welldifferentiated
2. туxoid
3. pleomorphic
4. round-cell liposarcomas
1 ir 2 rusis gydoma, 3 ir 4 tik operuojama, salinama.
Leido chemija. kad sustabdyti augliuka. Siaip tai zmoniu su labai dideliu virssvoriu liga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kareen: 07 vasario 2008 - 20:45
QUOTE(kareen @ 2008 02 07, 06:34)
Sveikutes  4u.gif ,
As vakar turejau paskutine 8-aja chemija  ax.gif . Mano onkologe paskyre bandyminius vaistus iki gyvos galvos  biggrin.gif . Jei slapimo tyrimuose nebus proteinu tai ir vartosiu kasdien po 1 tablete. Kol miega vezys gerai tie vaistai, o kai pabus jau sukurti nauji stipresni bandyminiai vaistai tai paskirs juos man victory.gif .
Gabija nail.gif , linkiu laimeti konkurse, nes as ir balsavau  flirt.gif .

Geros naujienos Kareen, smagu girdėt 4u.gif .
Atsakyti