Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 7

QUOTE(Siracusa @ 2008 01 21, 18:11)
nu va , ir aš naudinga pabuvau bis.gif: hihihi.gif

tik nžn ar su trečia gr irgi taip galima, tai dbr, kai 3 turiu, tai dažniau palieku pažymėjimą kita puse, kur be fotkes ir duomenu hihihi.gif

fainuole tu, gerai, kad ne su fotke. nono.gif O tai rasi būrį gerbėjų išsirikiavusių. CHI- CHI biggrin.gif swoon.gif
Atsakyti
aciu Adis labai Tau. na del kalbos tai turiu drauge kalbancia prancuziskai, o su anglu sunkoka. bandysim dar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 01 21, 17:22)
fainuole tu, gerai, kad ne su fotke.  nono.gif  O tai rasi būrį gerbėjų išsirikiavusių. CHI- CHI  biggrin.gif swoon.gif


aha, gerbėjų žaliom uniformom hihihi.gif
Atsakyti
Čia galima sužinoti apie taikomas lengvatas neįgaliesiems http://www.socmin.lt...x.php?121126222.
Sodroje turi pasakyti kur išsiimti pažymėjimą, leisiantį nemokėti už stovėjimą mašinų aikštelėse. Ant jo nebus asmens duomenų.Taip saugiau.
Beje, pastebėjau KMUK, jog ne visi, kurie lankosi dienos chemoterapijos skyriuje žino, kad gali pasistatyti mašiną šalia esančioje aikštelėje. Įvažiuojant pro vartus, reikia tik pasakyti savo pavardę.
Atsakyti
Šalia klinikų esančioje CAMELIA vaistinėje vaistai chemoterapijai man kompensuojami visiškai. Moku tik už vandenį. Taip kiekvieną kartą sutaupau apie 30Lt. Siūlau pasidomėti. Gal visa "hemija" kompensuojama. Toje pačioje vaistinėje pirkau natūralų kremą "ANUSALVE". Brangokas, bet vienintelis, kuris padėjo po chemoterapijos sudirgusiai odai apie išangę.
Atsakyti
Sveikutes,
as gal cia gal ir ne visai i tema, bet norejau paklaust- kaip jus stiprinat imuniteta ?
Man jau tuoj bus 2 metai po operacijos ir 1,5 metu po spinduliu. Viskas lyg ir normaliai, nu bet mano imunitetas doh.gif - tiesiog apgailetinas- vis persalu ir persalu, sergu ir sergu. O jei nedamiegu ir pavargstu- tai isvis blogai. Ziema- man kazkoks koshmaras. Nebezinau ka daryt, kaip save saugot. Bijau, kad neislystu vel kas nors blogo.
Atsakyti
Sveikutes,

na kiek zinau prie onko ligu visi imunomoduliatoriai nepatartini.
Reiktu pasitarti su medikais, taciau kelis straipsnius skaiciau apie Cigapan'a. Ji vartoja ir prie onko ligu - reiskia nekontraindikuotinas. Naturalus produktas.
Bet cia gal kitos, labiau issistudijavusios, patars.

Mamalama, o nebandet kitu variantu? Pvz.: yra superinis tepaliukas nuo hemarojaus, parduodamas homeopatineje vaistineje. Ten gera sudetis. Jis ir gydo, ir maloniai vesina (mentolis ieina). Ir pigutis visiskai.
Aisku, paskirtis kita, bet manau, kad nuraminimui net labai tiktu.

Del stovejimo aikstelese, tai isties ta lengvata galima naudotis tik turint judejimo negalia arba vaikuti su sunkia negalia.
O naujo tipo pazymejimai juk vienpusiai (ta prasme ir nuotrauka, ir informacija surasyta vienoje pazymejimo puseje), ar as klystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tona @ 2008 01 22, 10:03)
O naujo tipo pazymejimai juk vienpusiai (ta prasme ir nuotrauka, ir informacija surasyta vienoje pazymejimo puseje), ar as klystu  g.gif


kitoj pusėj parašyta "neįgaliojo pažymėjimas" berods wink.gif užtenka ir šito tongue.gif
Atsakyti
Tęsiu mūsų pokalbį apie aut. parkavimus. Siracusa, šelmė, ne visai teisi, bet beveik teisi. smile.gif biggrin.gif
Lengvatos vairuojantiems transportą.
O čia gal ką nors labai ambicingą sudomins?
Stažuočių programa, skirta neįgaliesiems Europarlamente.
Beieškodama inf. apie transporto parkavimą atsitiktinai suradau. Mokama - tai reiškia, kad Jums moka, ne Jūs. Neišsigąskite punkto:
puikiai mokėti vieną iš Europos Sąjungos oficialiųjų kalbų ir gerai mokėti antrą oficialiąją kalbą
Lietuvių kalba viena iš jų. Europos Sąjungos oficialios kalbos
Gal, kas susigundysit? O gal turit neįgalių ambicingų draugų, pažįstamų, giminaičių - pasiūlykit. smile.gif Kiek supratau, stažuotės vyksta pastoviai: 2 k. į metus 5 mėn.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 01 22, 18:11)
Tęsiu mūsų pokalbį apie aut. parkavimus. Siracusa, šelmė, ne visai teisi, bet beveik teisi.  smile.gif  biggrin.gif
Lengvatos vairuojantiems transportą.


hihihi.gif
buvau savivaldybėje (kai 2gr. turėjau), bet kadangi mašina naudojuosi ne viena, lipduką klijuotis negaliu tongue.gif su policija irgi apie tai diskutavau keliskart, sakė tada palikt pažymėjimą. o prie parduotuvių į negalių vietą nestatau dažniausiai - ten ir taip nemokama irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
Man tai labai parūpo, nes aš schmoll.gif nevairuoju. Todėl ir pasiaiškinau, bet manau, kad labai vertinga visiems informacija ir tavo Siracusa dėka, o tai retas paukštis tu čia, o dabar ir pačiulbėjai biggrin.gif tongue.gif , dar kaip: efektingai.
Atsakyti
Dekui Tonai,
su visokiais medikais konsultavausi, daug visokiu vitaminu ir zoliu isbandziau, bet ziema - nieks nepadeda verysad.gif
Nors imk ir tupek namuose visa ziema mirksiukas.gif
Tai vat ir ieshkau patarimu- gal dar kas nors is patirties zinot- kas stiprina imuniteta ? Gal joga , taici ar reiki kam nors padejo ?

Nu labai man ziema nemiela, tai ir klausineju
Atsakyti