Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Onkologinės ligos 7
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Kertelė sielai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ramunike
Man reikia patarimo,gal kas susidūrėt su tokia problema...
Pusantrų metų skaudą dešinės kojos sanarį-žemai ,iš vidaus pusės ir skausmas pradėjo lipti į viršų į blauzdą ie eiti į kulną.Kartais vaikštau raiša...Padarius paprastą rentgeną tarsi matė1,5mm augliuką ar kažką panašaus...pasikonsultavę daktarai nutarė,kad tai subėgęs kalcis ir mano reikalavimu atlikus antrą paprastą rentgeną,nieko nebematė ir visą kaltę suvertė mano sunkiam gyvenimui ir stesinėms situacijoms.Parašė tepaliuko,bet skausmas nesiliovė.Pagaliau išsireikalavau,kad atliktų magnetinį rengeną.Nežinau kaip jis atliekamas,bet gulint ant nugaros ir laikant tiesiai kojas ,ant abiejų kojų iki kelių buvo uždėti kažkokie makarai...ir tam aparate ikišta iki pilvo gulėjau visą valandą.Kaip manot,ar rengenas buvo atliktas teisingai,nes pagrindinis skausmas yra vidinėj kojos puseje...ten dirbo labai jaunos darbuotojos...pradedu abejoti jų sugebėjimais,nes nuo daktaro gavau laišką,kad palyginus abi kojas, jokių skirtumų ir pakitimų nematyti,kad kojos abi vienodos...Labai džiaugčiaus,jei nuo to jo pranešimo būtų nustoję skaudėti...
carvel
QUOTE(Teta @ 2007 12 18, 00:14)
Paaiškinkit man, mielosios, apie tą invalidumą. Ar jo gali tikėtis bet kuris onkologinis ligonis (ir aš), ar tik tam tikrų stadijų? Ar tai priklauso nuo gydymo ilgio, formos?
*

As manau,kad kekvienas onko ligonis grupe kazkuriam laikui privalo gauti,priklauso dar nuo ligos eigos ir sunkumo (operacijos ,chemijos,spinduliavimas).

Ramunike
,man vienu momentu labai skaudejo pedas,nu baisiai skaudejo,pasidariau tyrimu ,nu nieko nerado,isskyrus kaulu tanki,jis pas mane ant ribos,tai va paskauda praeina ,vel skauda.Bet siulyciau vis tiek pasidaryti issamesnius tyrimus.
linartina
QUOTE(Ramunike @ 2007 12 17, 23:33)
Man reikia patarimo,gal kas susidūrėt su tokia problema...
Pusantrų metų skaudą dešinės kojos sanarį-žemai ,iš vidaus pusės ir skausmas pradėjo lipti į viršų į blauzdą ie eiti į kulną.Kartais vaikštau raiša...Padarius paprastą rentgeną tarsi matė1,5mm augliuką ar kažką panašaus...pasikonsultavę daktarai nutarė,kad tai subėgęs kalcis ir mano reikalavimu atlikus antrą paprastą rentgeną,nieko nebematė ir visą kaltę suvertė mano sunkiam gyvenimui ir stesinėms situacijoms.Parašė tepaliuko,bet skausmas nesiliovė.Pagaliau išsireikalavau,kad atliktų magnetinį rengeną.Nežinau kaip jis atliekamas,bet gulint ant nugaros ir laikant tiesiai kojas ,ant abiejų  kojų iki kelių buvo uždėti kažkokie makarai...ir tam aparate ikišta iki pilvo gulėjau visą valandą.Kaip manot,ar rengenas buvo atliktas teisingai,nes pagrindinis skausmas yra vidinėj kojos puseje...ten dirbo labai jaunos darbuotojos...pradedu abejoti jų sugebėjimais,nes nuo daktaro gavau laišką,kad palyginus abi kojas, jokių skirtumų ir pakitimų nematyti,kad kojos abi vienodos...Labai džiaugčiaus,jei nuo to jo pranešimo būtų nustoję skaudėti...
*

O gal del ramybes pasidaryk kaulų scintigrafija mirksiukas.gif .
Kaulų scintigrafija yra gana jautrus tyrimas, kuris padeda diagnozuoti navikus, infekcijas. Bent jau bus aisku mirksiukas.gif kad nieko rimto jei ir sis tyrimas bus neigiamas t.y. nieko ras smile.gif .
'RK'
Nu va, prakalbot apie grupes, darbo birza, o man dabar tas taip aktualu smile.gif . Rytoj mama parskrenda is Amerikos. Iki sausio 3-4 d. BUTINA padaryti chemoterapija, jei nesutvarkysim nemokamo gydymo, sake chemoterapija kainuoja 8000 lt blink.gif . blink.gif
Gal zinot, ar ji atsistojus i darbo birza jau gaus nemokama chemoterapija?
Ar gal sumokejus ta privaloma sveikatos mokesti menesiui 198 lt (kaip suprantu jis vienkartinis ).
NEZINOM NUO KO PRADET verysad.gif
Snape
QUOTE(Rytine kava @ 2007 12 19, 01:09)
Nu va, prakalbot apie grupes, darbo birza, o man dabar tas taip aktualu  smile.gif . Rytoj mama parskrenda is Amerikos. Iki sausio 3-4 d. BUTINA padaryti chemoterapija, jei nesutvarkysim nemokamo gydymo, sake chemoterapija kainuoja 8000 lt  blink.gifblink.gif
Gal zinot, ar ji atsistojus i darbo birza jau gaus nemokama chemoterapija?
Ar gal sumokejus ta privaloma sveikatos mokesti menesiui 198 lt (kaip suprantu jis vienkartinis ).
NEZINOM NUO KO PRADET  verysad.gif
*

Iš tiesų, pabandykite atsistoti į darbo biržą. Mano draugei pavyko tai padaryti per vieną dieną (šiaip rekordas, bet jūs turite daugiau laiko). Taip jai susitaupė virš 3000 lt dantų gydymo išlaidos... Manau kad chemoterapija tai tuo labiau turėtų būti kompensuojama, jei jau dantis taiso nemokamai. Sveikatos priežiūros atžvilgiu bedarbio pažymėjimas praktiškai tas pats, kas ir sodros pažymėjimas, kaip suprantu.

Jei nepavyktų, bet manau, kad nėra kliūčių? - na jei nepavyktų dėl ko nors, tai yra ir tas vienkartinio sveikatos mokesčio variantas.
linartina
QUOTE(Rytine kava @ 2007 12 19, 02:09)
NEZINOM NUO KO PRADET  verysad.gif
*

Vienas svarbesniu darbu butu paiimti mamai gyvybes draudima. Tik reikia issiaiskinti iki kokios sumos nereikia sveikatos tikrinti, ir nuo kada isigalioja tas draudimas ar iskarto ar metus reikia moketi o jei ir tikrintu gal pavyktu praslysti ar uztektu seimos gydytojo israso.
As suzinojusi savo diagnoze pirmiausia nuskuodziau ir gyvybes draudima pasiemiau 10 metu lotuliukas.gif .
Teta
QUOTE(kareen @ 2007 12 19, 10:13)
Vienas svarbesniu darbu butu paiimti mamai gyvybes draudima. Tik reikia issiaiskinti iki kokios sumos nereikia sveikatos tikrinti
*

Gyvybės draudimas įsigalioja berods po 3 mėnesių. Bet jei pabandysite draustis nuo kritinių ligų, kurioms priklauso ir vėžys, tai manau, draudikai pasitikrins. Ir jeigu yra didelė rizika, atsiranda papildomų mokesčių.

Kai prieš 4 metus man krūtyje rado cistų, apsidrausti nuo kritinių ligų jau nebuvo taip paprasta. Bet patikrinę (duoda užklausas į gydymo įstaigas), apdraudė. Tačiau dabar draudimo dar vis neišmoka, nes nesuranda, kas pirmasis įtarė ir diagnozavo ligą doh.gif Nežinau kuo baigsis.
'RK'
ACIU JUMS. Tai jauciu i darbo birza lengviausia pradzioj, o po to gydytoja gal pasakys kaip daryti geriau ( g.gif ).........................
Ramunike
QUOTE(Rytine kava @ 2007 12 19, 11:25)
ACIU JUMS. Tai jauciu i darbo birza lengviausia pradzioj, o po to gydytoja gal pasakys kaip daryti geriau ( g.gif ).........................
*

Viena mano pažįstama sakė,kad jei grįžti iš užsienio dirbęs legaliai ir eini į darbo biržą registruotis,galima gauti pakankamai nemažą bedarbio pašalpą ir visas kitas lengvatas...bet taip buvo kažkur prieš pusmetį.Aš msnau Jums būtų geriausia nueiti į darbo biržą ir išsiklausinėti,juk nebūtina iškarto pasakyti,kad mama serga...Iš siklausinėkit,o poto pasirinksit Jums tinkamiausią būdą.Didelės sėkmės 4u.gif
'RK'
QUOTE(Ramunike @ 2007 12 19, 04:30)
Viena mano pažįstama sakė,kad jei grįžti iš užsienio dirbęs legaliai ir eini į darbo biržą registruotis,galima gauti pakankamai nemažą bedarbio pašalpą ir visas kitas lengvatas...bet taip buvo kažkur prieš pusmetį.Aš msnau Jums būtų geriausia nueiti į darbo biržą ir išsiklausinėti,juk nebūtina iškarto pasakyti,kad mama serga...Iš siklausinėkit,o poto pasirinksit Jums tinkamiausią būdą.Didelės sėkmės  4u.gif
*

Mama niekur neatzimeta, kad buvo isvykus i uzsieni ax.gif
romantikė
QUOTE(Teta @ 2007 12 19, 11:01)
Kai prieš 4 metus man krūtyje rado cistų, apsidrausti nuo kritinių ligų jau nebuvo taip paprasta. Bet patikrinę (duoda užklausas į gydymo įstaigas), apdraudė. Tačiau dabar draudimo dar vis neišmoka, nes nesuranda, kas pirmasis įtarė ir diagnozavo ligą  doh.gif Nežinau kuo baigsis.
*

As buvau apsidraudus nuo kritiniu ligu. Po operacijos nepraejus menesiui, padaviau dokumentus ismokai. Draudimo bendrove siunte visur uzklausimus, kai gavo atsakymus, man buvo ismoketa ismoka - po 3 menesiu nuo pareikimo padavimo dienos. Tau irgi ismokes. Tiesiog, jie turi terminus per kuriuos privalo viska patikrinti.
Be to, jei kam idomu, jauciuosi geriau ax.gif Tepu ranka Hepagel tepalu ir nuolat deduosi kopustu lapu kompresus. Aciu uz palaikyma wub.gif
carvel
QUOTE(romantikė @ 2007 12 20, 18:37)

Be to, jei kam idomu, jauciuosi geriau  ax.gif Tepu ranka Hepagel tepalu ir nuolat deduosi kopustu lapu kompresus. Aciu uz palaikyma  wub.gif
*

Saunuole 4u.gif ,taip ir toliau laikykis mirksiukas.gif
Astonija
Labas mielos moterys,

Prasau, patarkite.

Sia vasara mano mama susirgo plauciu onkologine liga, buvo pasalintas kairysis plautis, po to seke chemoterapijos seansai. Pries pora savaiciu atlikus tyrimus itarta, kad metastazuoja i kaulus. Paskirta stipresne chemija, kuria be galo sunkiai atlaike. Kita tuoj po Kaledu. Siandiena mamos noru nuejome i ziniuones Ilzes Jansones paskaitas. Po paskaitos mama priejo pasikonsultuoti asmeniskai ir Ilzei pasisake, kokia liga serga. Tai ziniuone i ja paziurejusi pasake, kad pas mama praktiskai nebera kepenu ir kad dar vieno seanso mama neatlaikys (beje, ir mama sako, kad neatlaikys). ziniuone sako, kad reikia atsisakyti chemoterapijos ir gydytis jos budais (zoleliu misiniais, specialiomis miksturomis ir t.t.)

Mielosios, gal esate ka nors girdejusios apie Ilze Jansone? Kokia jusu nuomone tuo klausimu?
Is anksto labai dekoju uz atsakyma 4u.gif

linartina
QUOTE(Astonija @ 2007 12 20, 23:15)
Labas mielos moterys,

Prasau, patarkite.

Sia vasara mano mama susirgo plauciu onkologine liga, buvo pasalintas kairysis plautis, po to seke chemoterapijos seansai. Pries pora savaiciu atlikus tyrimus itarta, kad metastazuoja i kaulus. Paskirta stipresne chemija, kuria be galo sunkiai atlaike. Kita tuoj po Kaledu. Siandiena mamos noru nuejome i ziniuones Ilzes Jansones paskaitas. Po paskaitos mama priejo pasikonsultuoti asmeniskai ir Ilzei pasisake, kokia liga serga. Tai ziniuone i ja paziurejusi pasake, kad pas mama praktiskai nebera kepenu ir kad dar vieno seanso mama neatlaikys (beje, ir mama sako, kad neatlaikys). ziniuone sako, kad reikia atsisakyti chemoterapijos ir gydytis jos budais (zoleliu misiniais, specialiomis miksturomis ir t.t.)

Mielosios, gal esate ka nors girdejusios apie Ilze Jansone? Kokia jusu nuomone tuo klausimu?
*

Stiprybes tau ir tavo mamai 4u.gif 4u.gif 4u.gif . O mama neatlaiko pacios chemoterapijos ar salutiniu poveikiu jau po chemijos?
Siandien skaiciau apie Abdulova http://www.lrytas.lt/?id=11981440171197903241&view=4 rusu aktoriu labai nuliudino verysad.gif .
Deganti
Sveikos mielosios, noriu visas visas pasveikinti artejanciu svenciu proga, linkiu sveikatos, tvirtybes, sekmes ir niekad nepamirsti, kad jei Dievas uzdaro duris, jis palieka pravira langa... Tikekite, tikekite savimi, likimu, Dievu, draugais, viskuo, niekada nepraraskite Vilties, tik ji padeda istverti siame tikrai nelengvama kely.

Kai suskambės kalėdiniai varpai
Ir pasakose pasipuoš eglutės,
Lai užsimirš kasdieniniai vargai
Ir kils dar noras žemėje pabūti.
Tegul ištirps žvakučių liepsnose
Širdžių ledai ir šaltas ledo gruodas,
Ir lai sušvis vėl mūsų veiduose
Vilties ugnis lyg pranašas paguodos.

Visada salia Jusu ir su Jumis
Astonija
QUOTE(kareen @ 2007 12 21, 00:59)
Stiprybes tau ir tavo mamai  4u.gif  4u.gif  4u.gif . O mama neatlaiko pacios chemoterapijos ar salutiniu poveikiu jau po chemijos?
Siandien skaiciau apie Abdulova http://www.lrytas.lt/?id=11981440171197903241&view=4 rusu aktoriu labai nuliudino  verysad.gif .
*

aciu uz atsakyma 4u.gif
pasalinius poveikius labai sunkiai pakelia mama verysad.gif po kiekvienos chemoterapijos vis blogiau, todel ir sprendziame, gal atsisakyti chemoterapijos ir rinktis netradicine medicina

Ramunike
QUOTE(Rytine kava @ 2007 12 20, 00:57)
Mama niekur neatzimeta, kad buvo isvykus i uzsieni  ax.gif
*

O viza Amerikon, darbo sutartys? Negi Jūsų mama visus dešimt metų Amerikoj dirbo nelegaliai?
astaxa
QUOTE(Astonija @ 2007 12 20, 23:15)
Labas mielos moterys,

Prasau, patarkite.

*

nesu priesiskai nusiteikus tokiems gydymo budams..

bet...
as manau jei butu stebuklinga gydytoja (is tos srities) ir pvz isgydytu mano artima- as paskelbciau apie tai visam pasauliui.. bet kazkodel nesigirdi tokiu pasisakymu.. konkreciu atveju..

bet gal tas atvejis esat Jus..?

neimanoma patart tokioj situacijoj, zmogus turi rinktis kuo tiket ir pasitiket.

laikykites.

linartina
QUOTE(Astonija @ 2007 12 21, 16:09)
pasalinius poveikius labai sunkiai pakelia mama verysad.gif po kiekvienos chemoterapijos vis blogiau, todel ir sprendziame, gal atsisakyti chemoterapijos ir rinktis netradicine medicina
*

Mano diagnoze ir stadija ta pati kaip tavo mamos ax.gif . Gal gali ivardinti keleta salutiniu poveikiu del kuriu mamai yra blogiau. Netradicineje medicinoje lygiai taip pat buna tie salutiniai poveikiai ir dar reikia issiaiskinti del ziniuones siulomu zoleliu, nes man zinomoje netradicines medicinos metodikoje negalima po chemijos ar ja nutraukus pereiti prie zoleliu.
vaba-liuks

Stiprybė, drąsa ir pasitikėjimas ateina su patirtimi, kaskart, kai sustoji ir pažvelgi baimei į akis. Tuomet gali sau pasakyti: „Išgyvenau šį siaubą. Galiu imtis kito reikalo, kuris pasitaikys mano kelyje.“
Privalome padaryti tai, ką manėme esant neįmanoma...........

Visoms linkiu sielos ramybės
Astonija
QUOTE(kareen @ 2007 12 21, 21:14)
Mano diagnoze ir stadija ta pati kaip tavo mamos  ax.gif . Gal gali ivardinti keleta salutiniu poveikiu del kuriu mamai yra blogiau. Netradicineje medicinoje lygiai taip pat buna tie salutiniai poveikiai ir dar reikia issiaiskinti del ziniuones siulomu zoleliu, nes man zinomoje netradicines medicinos metodikoje negalima po chemijos ar ja nutraukus pereiti prie zoleliu.
*

Mama labai pykina, vemia, beprotiski skausmai kepenu, kasos zonoje. Krinta kraujospudis, po to staigiai soka aukstyn, del to turbut skausmai sirdies plote. visa dreba, labai silpna... O kur dar baisus skausmai nugaroje...
linartina
QUOTE(Astonija @ 2007 12 22, 17:43)
Mama labai pykina, vemia, beprotiski skausmai kepenu, kasos zonoje. Krinta kraujospudis, po to staigiai soka aukstyn, del to turbut skausmai sirdies plote. visa dreba, labai silpna... O kur dar baisus skausmai nugaroje...
*

Laikykites 4u.gif . Jei nuspresite gydytis netradicine medicina zolelemis tu salutiniu poveikiu neisvengsite doh.gif . O svitinima daro mamai del skausmu nugaroje ax.gif .
Nuo skausmu gelbejuosi Tylenol 3.
'RK'
QUOTE(Ramunike @ 2007 12 21, 10:23)
O viza Amerikon, darbo sutartys? Negi Jūsų mama visus dešimt metų Amerikoj dirbo nelegaliai?
*

Zmones po 20 metu dirba nelegaliai rolleyes.gif . Ji ten buvo 5 metus.
linartina
QUOTE(Rytine kava @ 2007 12 23, 03:16)
Zmones po 20 metu dirba nelegaliai  rolleyes.gif . Ji ten buvo 5 metus.
*

JAV gyvena 12 milijonu nelegalu bigsmile.gif sunkiai suvokiami skaiciai ax.gif .
Kaip mamos sveikata ax.gif ar buvote darbo birzoje mirksiukas.gif .
'RK'
QUOTE(kareen @ 2007 12 22, 18:27)
JAV gyvena 12 milijonu nelegalu  bigsmile.gif sunkiai suvokiami skaiciai  ax.gif .
Kaip mamos sveikata  ax.gif ar buvote darbo birzoje  mirksiukas.gif .
*

ACIU, mama neblogai, buvo darbo birzoj; 29d. uzsirase pas chemoterapeute, o sausio 7d. chemoterapijai ax.gif . Po to kaip suprantu, grupe tvarkysis.
Dar mano sese buvo pries tai Kaune pas Molovicka, tai mama dar zoleles gers, tipo palengvins chemoterapija, nors jis isvis pries chemoterapija, na taip mes tikrai nezaisim. Bet skaiciau, kad zoleliu per chemo negalima, ai vieni taip sako, kiti kitaip g.gif
Dar mama Tianshi geria, jai sake labai padeda, bet brangus jie doh.gif
adis
MIELOSIOS,

user posted image

Tegul šventės atgaivina sielą,
Tegul džiugina ją.
Begalinės vilties, neišsenkančio tikėjimo, kantrybės ir drąsos priimant likimo iššūkius.

Jei tiki sėkme, ji neliks Tau abejinga.
Astonija
QUOTE(kareen @ 2007 12 22, 22:04)
Laikykites  4u.gif . Jei nuspresite gydytis netradicine medicina zolelemis tu salutiniu poveikiu neisvengsite doh.gif . O svitinima daro mamai del skausmu nugaroje  ax.gif .
Nuo skausmu gelbejuosi Tylenol 3.
*

Kol kas dar nugaros nesvytino... Aciu uz patarimus 4u.gif
arune
Mūsų žingsniai,eisenos-horizontalūs,
Vertikaliai-mūsų viltys ir mintys;
Bet jei žvilgsnis pažeme,-net nekantrus,-
negalim nepaisyt,
negalim ramintis;
Net pakėlus akis į mėlyną aukštį,
Svarbu pakillt,-jei ne kūnu,-dvasia;
Prisiminus sakmę apie šliužą ir paukštį,-
Paukščiu pasijuskim esybe visa.

V.Reimeris

Mielosios bendrakeleivės,
Sveikinu visas ir kiekvieną su Kalėdom.Dievo palaimos ir sveikatos Jums.

carvel
Ateik Šventų Kalėdų naktį
Man savo pasaką pasekti.
Lai prisipildo stebuklu
Grytelė draskoma vilkų.
Lai užsilopo stogas kiauras
Ir praplatėja stalas siauras.
Te išgaruoja visos baimės,
Tegul visiems užtenka laimės
Nors vieną naktį per metus.
Atsiųski savo stebuklus.

Beskęstantį pakeiski luotą
Į pasakiškai gražią puotą,
Kad jos visiems vienodai tektų
Ir, kad atėjusiems užtektų -
Ir tiems, kurie jau buvo čia,
Ir tiems, kurie ateis nakčia.
Ateik Šventų Kalėdų naktį
Man savo pasaką pasekti.

Su sventemis mielosios !!!
linartina
„Už tave, kuris kasdien dirba, už tavo nuovargį ir už tavo troškimą gyventi.
Už tave – sergantį, kuris niekada nebevaikščios.
Už tave – vienišą, kurio niekas nebeprisimena.
Už tave – mylintį, kurio niekas nemyli.
Už tave – šypsantį, kuriam nesišypso niekas.
Už tave – šąlantį, kurio niekas nepajėgia sušildyti.
Už tave – alkstantį, kuriam niekas nepasiūlo kąsnio.
Už tave – prie mirties, kurios tu nenori.
Už tave, kuris nemyli manęs.
Už tave, kuris visų neapkenčia.
Už visus vienišus vaikus.
Už visus, kurie trokšta gyventi, kad ir koks gyvenimas būtų žiaurus“.

A.Frosio malda
romantikė
newyear.gif

"...Kalėdos apkabina širdis taip karštai,
Kad nori ar nenori sutrupa ledai
Ir tarsi pumpurai išsilukštena žodžiai, meilės sklidini, –
Būkim kaip saulė viens kitam geri....."

Šiltų ir šviesių Kalėdų!!!

newyear.gif
Gabija.
Sveikinu su Šv.Kalėdom.

Tikėkime savo ateitimi , taip kaip po žiemos ateina pavasaris,
kaip po nakties pateka saulė.

Laukime savo laimės valandos, kaip dykuma laukia lietaus.

Mes trokštame tik vieno Kalėdų stebūklo-sveikatos ir mums užteks tik šios vienintelės likimo dovanos.

Linkiu, kad kiekviena nauja diena spindėtų ,kaip perlų vėrinio karoliukai, gera nuotaika, išsipildžiusiomis svajonėmis, tvirtais žingsniais į ateitį. 4u.gif

tinto
user posted image

Iš vaikystės ateina Kalėdos.
Paplotėlis, šienelis, Mama.
Verpia tylą naktis atsisėdus,
Kursto krosny ugnelę žiema.
Tu, ateik mano angele baltas,
Iš sapnų, iš dangaus, iš žvaigždžių.
Kasdienybės pilkos nesugeltas,
Atsistok po vaikystės medžiu.
Aš sudėsiu žvaigždes tau po kojų.
Tik ateik iš Kalėdų nakties.
Iš vaikystės per dangų, per gojų
Įsisupęs į skliautą vilties.
(Z. Gaižauskaitė)

Gerų ir šiltų Kalėdų !
Vyturelis
Graziu zodziu cia jus priraset-sirdyje issiskleide siluma... Taip gera paliko...
Su sventemis jus visas, besiviliancias ,besitikincias ir .,tikiu,sulauksiancias atsakymo...
adis
Brėkšta. Pieva sklidina rasos —
Per kraštus lyg ims ir pasilies.
Kažin kas čia po kruopelę spindinčios šviesos
Uždegė ant kiekvienos žolės?

– VYTURĖLIS.

user posted image

Mūsų VYTURĖLIUI,
su didžiuliu džiaugsmu ir iš visos širdies NEPAPRASTO PENKMEČIO proga šie stilizuoti fejerverkai. Sveikinam, smile.gif, PASVEIKUS. Praeitis lai lieka praeitim. smile.gif
verge izaura
atsiprasau ne y tema biski
bet gal kas ar ko artimieji susiduret ir turesit laiko pakomentuot:

Du metus persekioja skausmai, nusilpimas, raumenu nuovargis daktarai vadina durnu, jau atsimena, pas psichologa siunce ...

jai kas nusimanot gal gali pasakyt ar gali zmogus vezio plitima justi, kazkas atsiranda, papulsuoja, pereina i skausma, skausmingo limfmazgio tipo pojutis pastovei jaucemas

kas blogeuse kad ir plinta[mano suvokimu] ...

seka :
1. virskinimo problemos nuo vaikystes,
2. isreiksti gastritas, dirglioji zarnos pozymei
3. Vienoje kojoje per kaulo vidury pulsavimas[kartais isoriskai matomas tikas kartais grynai pulsuoja bam bam smugei skausmingi giliai kaule... ]

4. po metu persimete 3. pozymei prie sparniuko nugaroje.
5. pries kelis menesius krutines lasta[po sonkauleis ''koncertuoja'']

6. visur kur skaudejo praeina per 5 dienas kokes, bet lieka pastovus nuovargio pozymei[pries tai besidauziusiose vietose], kuriuos apramint galima tik daug miegant, ir mazai valgant.

pora dienu palaxtai, uzsimirsus pavalgai 3 kart per diena, ir bumt skausmai sugryzta

Tyrimai bendriniai atlikti beveik visi: kraujo, echoskopijos, kaulu rentgenai...

DAktarai sako, jai zarnyno vezys -- kraujas vienintelis jiem rodiklis arba vemimas kas budavo po kruviu kai dar sportuodavau salej,bet dabar metus nebuna]

o kad metus nedarbingas, vien miegantis, valgantis karta per diena, nepaeinantis nes 1 koja atsisako,
kartais negalintis miegot nes ant nugaros sonkaulis plaucius dure, niekam neidomu,

bet velgi tokie pozymiai susiveda kad gali but ir depresija, ir letai besivystantis vezys, kuris kaip zinoma esant mazam aktyvumui, ir neveikemas vaistu nesireiske dideliu skausmu iki metastaziu i skausmingus organus.
linartina
QUOTE(verge izaura @ 2007 12 28, 18:57)
bet velgi tokie pozymiai susiveda kad gali but ir depresija, ir letai besivystantis vezys, kuris kaip zinoma esant mazam aktyvumui, ir neveikemas vaistu nesireiske dideliu skausmu iki metastaziu i skausmingus organus.
*

Tai gal reiketu PET tyrima pasidaryti (Lenkijoje, Varsuvoje) tik Lietuvoje jo nedaro tada tikrai butu aisku ar yra nors kokia vezio uzuomazga jei tokios ikyrios mintys lenda unsure.gif . Geriau sumoketi pinigus ir zinoti, kad tam momentui viskas gerai bigsmile.gif . Sveikata svarbiausia 4u.gif .
Molė
[URL=user posted image]

Mielosios,

Kai dūžiai iškilmingi Naujus Metus paskelbs,
Kažkas į Jūsų langą nedrąsiai pasibels.
Tegul tai būna Laimė, Tikėjimas, Viltis.
Lai būna Jūsų Meilė ir Jūsų Ateitis.

Su šventėmis bigsmile.gif
Vyturelis
QUOTE(adis @ 2007 12 27, 16:49)
Brėkšta. Pieva sklidina rasos —
Per kraštus lyg ims ir pasilies.
Kažin kas čia po kruopelę spindinčios šviesos
Uždegė ant kiekvienos žolės?

– VYTURĖLIS.
*

Aciu,Adis.... Tu esi nuostabi .....
romantikė
Su artejanciais naujaisiais metais!!!

Vytureli, ar ne sausio 5 d. zadejai baliu iskelt ir kvietei i svecius busiancias Londone? mirksiukas.gif

Cia Tau bis.gif bis.gif bis.gif
Vyturelis
QUOTE(romantikė @ 2007 12 29, 20:38)
Su artejanciais naujaisiais metais!!!

Vytureli, ar ne sausio 5  d. zadejai baliu iskelt ir kvietei i svecius busiancias Londone?  mirksiukas.gif

Cia Tau  bis.gif  bis.gif  bis.gif
*

As cia is anksto sveikinimus priimineju..Po naujamecio busiu dingus is eterio-sasio antra su vaikais einu i simfonini koncerta( renginys vaikams) ,o po to trims dienoms i mokytoju seminara...va audziu minti apie baliu-ale pati nezinau ko noriu,bet jei busit Londone-prasom i svecius,priimsiu isskestomis rankomis!!!
essen.gif group.gif lithuania.gif
verge izaura
QUOTE(kareen @ 2007 12 29, 07:01)
Tai gal reiketu PET tyrima pasidaryti (Lenkijoje, Varsuvoje) tik Lietuvoje jo nedaro tada tikrai butu aisku ar yra nors kokia vezio uzuomazga jei tokios ikyrios mintys lenda  unsure.gif . Geriau sumoketi pinigus ir zinoti, kad tam momentui viskas gerai  bigsmile.gif . Sveikata svarbiausia  4u.gif .
*

sakykit o tas PEt kai atliekamas tik tam tikrai sriciai/organui ar visam kunui ?

kainos 4000 zlotu raso, tai suprantat 50 tukst. nerasiu.. smile.gif
adis
smile.gif
QUOTE(verge izaura @ 2007 12 30, 06:45)
sakykit  o tas PEt kai atliekamas  tik tam tikrai sriciai/organui ar visam kunui ?

kainos 4000 zlotu raso,  tai  suprantat  50 tukst.  nerasiu..  smile.gif
*

Kaina 4500 Zl, šiandien vienas zlotas atitinka 96 centus, tai paparsta matematika:
4500 ZL x 0,96 LTL = 4320 LTL (litų).
Tikrai ne 50.000 LT. g.gif
Pinigai nemaži + kelionės išlaidos (benzinas ar bilietai autobusu (traukiniu)) + maistas + nakvynė. Apie 5000 LTL reikia. Nekompensuojama.
Rezultatas: liga yra arba ne. Ramūs nervai. smile.gif
Tyrimas atliekamas nuo kaktos vidurio iki šlaunų vidurio visam kūnui arba iki kojų pirštų, esant nusiskundimams. Skenuojama viskas kūnas ir tai, kas jame yra, t. y. visi organa:i pradedant limfmazgiais baigiant prostata, gimda, kaulais ir t. t.

Kol kas informatyviausias tyrimas, gydytoja sakė, kad jau yra bandoma PET/CT+magnetinis rezonansas, t. y. trys viename. Kol šis įrenginys pasieks vartotoją praeis + - penketas metų. Visa medicina eina į priekį: tiek diagnostinė, tiek gydomoji.

PET/CT galima atlikti bet kurioje normalioje Vakarų Europos valstybėje, netgi Estijoje, tik Estijoje brangu apie 2000 EUR. Kitur nuo 1000 iki 1500 EUR. Lenkijoje taip pat EUR būtų ~ 1250 EUR.
carvel
Vytureli,ilgiausiu metu ,ilgiausiu !!!

Visoms geru,dosniu ir sveiku metu !!!
'RK'
VISAS IS VISOS SIRDIES SU SVENTEMIS IR LINKIU SVEIKATOS wub.gif

Mano mamai atidejo chemo, nes hemoglobinas labai zemas unsure.gif . Per sventes viska valge, kepta, saldu blink.gif . Gydytoja onkologiniam vadeja siaubinga verysad.gif , reiks keist doh.gif , nu zodziu, o tie vezio markeriai isvis siaubingai auksti kazkodel, po operacijos buvo 9 (jei gerai supratau popieriuose), dabar 167 blink.gif verysad.gif .

Mama turejo tamsu peruka, jai netiko, nusipirko sviesu, gal kam reikia to tamsaus, padovanotu, galiu nuotrauka atsiusti ax.gif .
Gabija.
Sveikinu visas su pirmąja Naujųjų Metų.
Palikit praeityje viską kas bloga.
Einam į ateitį ieškoti geresnių valandų , dienų , mėnesių.Kas tiki, tas randa.
Tikiu, kad laimė ir mus priims į savo glėbį.
Linkiu visoms sveikatos ir ištvermės.

Naujus Metus sutikom su vyru , mama ir 3 mėnesių anūku.Jis jau sako gu-gu ir moka juoktis.Taip norisi matyti kaip jis auga, eina į mokyklą , įsimyli.Mano mamai 85 metai.Ji sulaukė proanūkio, o aš svajoju, kad kuo ilgiau matyčiau anūką.

Toms , kurių maži vaikučiai linkiu laimingai pasveikti ir šokti tėvų valsą vaikų vestuvėse.

Visoms linkiu kuo ilgiau būti su mylimais žmonėmis.

Gerų Naujųjų Metu. 4u.gif

haidi
sveikutes esu dar viena jusu likimo drauge smile.gif
vaba-liuks
QUOTE(haidi @ 2008 01 02, 00:00)
*

gerai, kad atvykai į šį skyrelį - galėsi pasidalinti savo vargais, skausmu ir nerimu. O mes jei negalėsim Tau patarti, paguosti, tai bent išklausysim - neliksi viena..... Nors, aišku, negerai, jog tenka akis į akį susidurti su tokia liga.
O Tu pati sergi ar kas nors iš artimų žmonių? Ar gydytojai jau patvirtino diagnozę, o gal dar nesi tikra? Parašyk smulkiau
Vyturelis
QUOTE(haidi @ 2008 01 01, 22:00)
*

Neparasei kas tau yra,bet linkiu mano likimo..As jau sveika! Man diagnozavp 2 st. kruties vezi kaip mano maziukei buvo 1,5m.-dabar ji jau didele,o man ,po visu ilgu gydymu,jokiu pakitimu(pablogejimu) nepastebi...

Pasiziurejau i tavo dukryciu nuotraukas- fainuoles..Ypac filmukas "sokiai pokiai" pralinksmino...smile.gif Galvok apie jas ,dziaukis jomis- tai lygu visiems tradiciniams metodams, padeda pasveikt!

Su naujais jus visas, vilties,sveikatos ir dziugiu akimirku..
spanguole_rudeni
Sveikos.
Senokai vis skaitinėju šią temą, nes domiuosi šia liga. Mamytei (62 m.) prieš metus (2006 m. lapkričio mėn.) diagnozavo krūties vėžio II stadiją. Operavo, leido chemiją, švitino. Plaukai nenuslinko, buvo ta vadinamoji geltonoji chemija. Tikrai gana gerai pernešė gydymą. Jaučiasi gerai, tikrai nesijaučia ligonė.
Norėjau pasiteirauti dėl vėžio žymenų kraujyje. Nežinau, ar prieš operaciją buvo daryti ir kokie. turiu tokius duomenis:
2007 m. rugpjūčio mėn. buvo bendras 11,7 o CA 2,2.
2007 m. lapkričio mėn. - bendras 13,7, CA 2,6. Gydytoja telefonu sakė, kad "normoj". Taip sakė ir 2007 m. rugpjūčio mėn., jokio kito gydymo neskyrė, tik patikrinimus kas 3 mėnesius.

Gal galite pakomentuoti rezultatus, ar tas padidėjimas yra kažkoks vertintinas, ar normos ribose? Gydytoja telefonu nepasakoja, o nuvažiuoti sudėtinga.

ačiū visoms.
Laikykitės, visosm sveikatos ir ištvermės 2008 metais! 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.