Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos dizainerių parduotuvės, "butikai"

gal as durna, bet niu nerandu as tos Juozo Statkeviciaus garsiosios parduotuves... gal kas buvot? gal matet kainas? o gal dar neatidare? g.gif



QUOTE(GinCherry)
Seviakovaites ir Rimkutes "Studija LT", totoriu g. 15 [kieme]

Zilenienes mados namai Stikliu gatve 7

Daivos Urbonaviciutes "Zoraza" Stikliu g. 6

Piekautes Didzioji gatve 20

Zilenienes kurti drabuziai ir aksesuarai ir Dailidenienes papuosalai "Aukso avis"
Saviciaus g.10

Statkeviciaus couture Odminiu g.11

"Trinite" Gudaciauskaites, Kuzmickaites ir Paulausko darbai, Literatu g.5

Renatos Heredios, Lilijos Larionovos ir E.Rainio "mados galerija" Saviciaus 4.

Kruopienytes Sv.Ignoto 16/10

Stazdaites darbu galima rasti Stikliu 14/1

Gandziumiano Subaciaus g.15/bokshto g. 2-44 "SG studija"

Pogrebnojaus ir Simanaviciutes Aludariu g.4

Sarkausko Krokuvos g.6 "Lino kopos"

gal uzteks?

Siaip visi adresai su planeliu yra laikrashtyje 15 min., kuris buvo ishleistas specialiai mados infekcijai  mirksiukas.gif



QUOTE(zelionuska @ 2005 03 15, 12:19)
akropoly ju parduotuve, o prie stikliu viesbucio - yzzy mados namai


QUOTE(inra @ 2005 09 26, 16:49)
Žinau Vilniuje gerą odos siuvėją. "Edvardo artelė" vadinasi. Esu siuvusis ne vieną rūbą - viskas super. Oda gerai nešiojasi, viskas pasiūta taip, kad pabrėžtų ką reikia biggrin.gif Bandykit, drąsiai rekomenduoju.


QUOTE(Ožiaragė @ 2007 06 30, 13:32)
Gal kuri žinote, kur galima įsigyti Giedriaus Šarkausko lininių rūbų ir kokios jų kainos???


QUOTE(versus @ 2007 07 01, 08:46)
Krokuvos g.6, Vilnius
www.linokopos.lt


QUOTE(Vasaris @ 2007 07 20, 02:38)
Antakalnio 38 naujas salonas atsidare (gredi, atrodo vadinasi ar kazkaip panasiai). jis dabar ten.



QUOTE(Twiggy @ 2008 03 11, 16:09)
Tos laidos neziuriu, bet kiek zinau, tai pc Gedimino 9, virsutiniame aukste yra lietuviu dizaineriu parduotuve, man ji visai patiko, kainos gal ir kiek mazesnes, nei uzsienio dizaineriu  biggrin.gif
(esu ne vilniete, tai nezinau ar mano zinios tikslios)


QUOTE(Zvirblis @ 2008 03 13, 09:00)
Bet cia ne tu 3 diziaineriu butique. Gedimino 9 tiesiog gali nusipirkti beveik visu dizianeriu kazka - ten pakabom atskirta (bent paskutini karta kaip buvau). O tie trys (Rainys, Larionova ir Heredia) isikure kazkur senamiesty, bet kur istorija nutyli. Visgi nesuprantu tokio PR


QUOTE(Dubby @ 2008 03 13, 14:51)
Tu triju butikas Saviciaus gatveje isikures. Esu uzsisakusiu drabuzeliu pas lilija. ne pigiai, bet graziai daro, tik laukt ilgai reikia..


QUOTE(Tana @ 2009 05 22, 14:16)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 20 balandžio 2012 - 04:10
turetu jau buti atidaryta Vilniuje, Odminiu 9, telef. 5 2625572
asprtimentas ir kainos mazai domina, nes negaleciau sau to leisti, nebent noreciau, kad vyras is namu isvarytu tongue.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai ohmy.gif Manes irgi nelabai domina jo asortimentas, nes...dar nedaaugau iki jo sukneliu, svarkeliu ir sijonu. O apie kainas tai isvis nekalbu... huh.gif
Atsakyti
Kai jis sitaip izuliai kritikuoja lietuvaites,idomu,kas pas ji is viso noretu prekintis.
Atsakyti
As tai noreciau i jo parde uzeiti, tik kad kazkaip rolleyes.gif unsure.gif rolleyes.gif vis tiek nepirksi, o ten nuejus siaip dairytis nu man be rysio. Is tikruju man be rysio i visas tas firmines visokes pardes eiti ir niekada neinu, gal ir kvailai darau mad.gif doh.gif mad.gif
Atsakyti
Na nekvailai. Man irgi tas pats yra rolleyes.gif Bjauriai jauciuosi, kai uzeinu i brangiu rubu parduotuve, nes jau taip ten nuziuri blink.gif blink.gif blink.gif tos pardavejos, tai taip nejaukiai pasijauciu dry.gif oj, geriau ten isvis neit, jei neplnauoji nieko pirkt.
Atsakyti
QUOTE (Ramuniukas @ 2004 09 23, 21:08)
Bjauriai jauciuosi, kai uzeinu i brangiu rubu parduotuve, nes jau taip ten nuziuri blink.gif blink.gif blink.gif tos pardavejos, tai taip nejaukiai pasijauciu dry.gif oj, geriau ten isvis neit, jei neplnauoji nieko pirkt.

blink.gif Gražiausia blink.gif Tos pardavėjos stovi toj parduotuvėj tam, kad patarnautų lankytojams. Galima pagalvoti, kad jos laisvai pirkeliojasi Statkevičiaus apdarus laugh.gif Niekam nepaslaptis, kad dauguma firminių parduotuvių pardavėjų serga didybės manija biggrin.gif , bet tai jau jų bėdos, o ne mūsų. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (abc @ 2004 09 23, 21:45)
Nematau reikalo sirgti wink.gif

Ir as ne smile.gif Bet negi niekuomet nesat susidure su arogantisku pardaveju elgesiu? Man yra teke isgirsti:,,Kam as cia jums rodysiu, visvien nepirksit'' biggrin.gif Nesuprantu, kodel taip nusprende rolleyes.gif , bet po jos zodziu tikrai nieko nebuciau pirkusi mad.gif
Atsakyti
QUOTE
Ir as ne  Bet negi niekuomet nesat susidure su arogantisku pardaveju elgesiu? Man yra teke isgirsti:,,Kam as cia jums rodysiu, visvien nepirksit''  Nesuprantu, kodel taip nusprende  , bet po jos zodziu tikrai nieko nebuciau pirkusi 

man teko irgi... viena karta pasake vos iejus, o zinot cia pas mus labai brangu... mad.gif mad.gif bet as irgi netylejau, ispyliau visa morala apie save gerbiancias parduotuves ir klientu izeidimus... ir graziai apsisukus nuvizginau lauk... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Astuliukas @ 2004 09 23, 20:01)
As tai noreciau i jo parde uzeiti, tik kad kazkaip rolleyes.gif unsure.gif rolleyes.gif vis tiek nepirksi, o ten nuejus siaip dairytis nu man be rysio.

O vat kad taip zinot, kiek tiksliai mazdaug kainuoja biggrin.gif Tai ka zinai, a gal ir pirksi, kokia nors proga, pvz.

O gal visai pigu ten? laugh.gif Lietuviska produkcija, vienok, cia tau ne is italu kokiu vezt tongue.gif
Atsakyti
Taip, tas Statkeviciaus pasikelimas nelabai ji puoshia... blink.gif
Dziugu, kad tos pardavejos (kuriu gal dauguma tik vidurine baige ir tegali pasigirti dailiu veideliu) ne tik man nepatinka. Tikrai ne visos moka i pirkeja ziureti kaip i miela svecia huh.gif
Atsakyti
Va man tas pardavėjų pasikėlimas tai vėžį varo.Ir aplamai jos į pirkėją žiūri pagal rūbą-kai einu iš darbo ir užeinu, tai tik laba diena, gal pagėt ir t.t. šodžiu galvoja kad pasmane litai kišenėse auga, o kai užeini laisvalaikiu, tai tooookie ju veidai, blink.gif kad net nupurto unsure.gif
Atsakyti