Įkraunama...
Įkraunama...

Pašilaičiai: Aušra

o ka mamytes zinot apie darzeli, pradine mokykla "Ausra" Medeinos gatveje? kaip ten reikalai su vietom ir su vedeja? zinau kad ten priima nuo 3 metuku, man kaip tik tinka smile.gif aciu uz kokia nors informacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE (spaNguoliuke @ 2004 08 04, 08:49)
o ka mamytes zinot apie darzeli, pradine mokykla "Ausra" Medeinos gatveje? kaip ten reikalai su vietom ir su vedeja? zinau kad ten priima nuo 3 metuku, man kaip tik tinka smile.gif aciu uz kokia nors informacija smile.gif

mano pussesere ten veda savo dukryte nuo 3 metuku. Dabar ji ju pirmoke. Tame darzely vaikas gali buti iki 4 klases (kartu ten pradine mokykla). Ji labai patenkinta.
Kai as domejausi, skambinausi, kalebejau su pavaduotoja. Labai maloniai pasnekejom, uzrase mus i zurnala ir liepe ateiti pries rudeni, kai noresim leisti. Apie joki vietu stygiu nekalbejo, gal del to, kad uzrasiau, kai dukrai 1 metukai buvo. Tik zinau, kad ten grupese daug vaiku 25-28. Zinau, kad daug bureliu ten yra ir kad ilgai dirba darzelis - iki 19 val. Mums tai aktualu buvo.
Siaip tas darzelis man pasirode "gyvas" - jaunos, aktyvios aukletojos, daug veiklos, koncertu visokiu prisigalvoja.
Atsakyti
jurga, aciu atsakyma, gerai kad tave tikrai priieme, as tai dar nebuvau net nuejus, nes tik pries men. ten nusipirkom buta, dar negyvenam ten. tai ir bijau kad gali nepriimti sad.gif unsure.gif dabartinis darzelis, kuri lankom dirba iki 20 val. budinti grupe. na reikia susikaupti ir paskambinti i "Ausra" (vaikui labai tiktu prie vardo toks darzelis, ji Ausrine pas mane wink.gif )
Atsakyti
musu sunus lanko darzeli ''AUSRA''. mums patinka: aukletojos geros, uzsiima su vaikais, daug renginiu, maistas skanus, aplinka jauki. zodziu - faina!!! 4u.gif
Atsakyti
as sita darxeli matau per langa smile.gif tai tikrai visai nieko atrodo smile.gif
Atsakyti
Aš čia kurią dieną pavaikščiojau po darželio teritoriją, tai mano pastebėjimai: nėra pavesinių, nėra vaikam čiuožyklų, tik viena medinė atrakcija (nežinau kaip pavadinti), smėlio dėžės irgi kažkokios nelabai. Ar netrūksta jūsų vaikam tokių atrakcijų būnant lauke?
Atsakyti
QUOTE(spaNguoliuke @ 2005 03 23, 16:27)
Aš čia kurią dieną pavaikščiojau po darželio teritoriją, tai mano pastebėjimai: nėra pavesinių, nėra vaikam čiuožyklų, tik viena medinė atrakcija (nežinau kaip pavadinti), smėlio dėžės irgi kažkokios nelabai. Ar netrūksta jūsų vaikam tokių atrakcijų būnant lauke?

kad kazkaip vaikai cia buna uzimti...beje,kad nera ciuozyklu ir gerai-prisiziurejau Gabijeleje,kaip vaikai viens kitam ant galvos ciuozia,o aukletoja konstatuoja-"taigi sakiau pasitraukt. o jei nesupranta-supras,kai uzgaus."
Atsakyti
Noreciau vesti vaika i sita darzeli. Gal kas parasytu kokia dabar ten padetis. Kai buvau kalbeti su vedeja tai sake kad mokyklos ten jau nebeliko.
Atsakyti
Sveikos mamytes. As irgi sita darziali matau pro langa, todel dukra ir uzrasem i ji. Dbar dukryte lanko "Zieda", bet siaip nuo rudens turetu jau i "Ausra" eiti. Bet turiu dideli klausima ir abejoju, nes mes nelietuviai, t.y. namuose kalbam rusiskai arba lenkiskai. Gal kuri zino kaip ten buna su kitatauciais vaikais, ar aukletojos bent kiek i tai atsizvelgia, ar paaiskina, ar padeda??????? Nes dabar "Ziede" tai aukltoja su vaikais kalba rusiskai, yra kelieta lietuviu, kelieta lenku, tai su jais kalba lietviskai ar lenkiskai. Gal kuri zino kaip ten buna ???
Atsakyti
QUOTE(esheryte @ 2006 04 05, 07:23)
Noreciau vesti vaika i sita darzeli. Gal kas parasytu kokia dabar ten padetis. Kai buvau kalbeti su vedeja tai sake kad mokyklos ten jau nebeliko.


Mokykla ten dar yra, nes dukrytę nuo rudens ten vesiu į pirmą klasę.
Atsakyti
Nepatarčiau vesti vaikų į šią mokyklą-darželį. Direktorė visiškai nesirūpina vaikų aplinka ir tinkamom sąlygom. Labai prasta materialinė bazė, pvz. suolus pirmokams reikia pirkti patiems, nors mokykla PRIVALO jais aprūpinti. Klasėse ir grupėse žiemą šalta, langai kiauri, kita mama pasakojo, kad pirmam aukšte kažkurioje grupėje nuolat tvyro kanalizacijos kvapas. Tualetų nesugeba sutvarkyti kelis metus (mano dukra eis į ketvirtą klasę), spintelių taip pat nesutvarko, visur reikia remonto. Pinigus, kuriuos tėvai skyrė kaip labdarą (2% nuo pajamų mokesčio), direktorė panaudojo pakeisti lauko durims (pro kurias vaikai nevaikšto!)(šalia savo kabineto), ir keitė koridoriaus grindis (taip pat šalia savo kabineto), ankstesniais metais darė kapitalinį sporto salės remontą. O klasėse ir grupėse, kur vaikai praleidžia daugiausiai laiko - nieko, net kosmetinio remonto, o tėveliai ir toliau rinko pinigus einamosioms išlaidoms, nors ir buvo paskyrę 2% savo pajamų mokesčio, be to mokytoja prašė pačius tėvelius daryti. Vienu žodžio, direktorė visiškai neūkiška, nors galėjo kasmet po truputį keisti langus, kad vaikai nešaltų. Kito savo vaiko ten nevesiu.
Atsakyti
Mamytes parasykite ka nors daugiau apie si darzeli, nes nuo rudens noretume lankyti, t.y. is kito darzelio pereiti i sita.
Bet jeigu ten net langai seni tai net nezinau, gal verta pasilikti dabartiniame darzelyje? g.gif
Atsakyti