Įkraunama...
Įkraunama...

Dažomi tapetai

Sveiki,
Perskaiciau visa skyreli.
Mes tai pat planuojame svetaines kambari klijuoti dazomais tapetais, irgi suzinojau, kad yra stiklo audinio ir finiliainiai.
Kas klijavote, gal galetume atsiusti foto pavyzdykus, butu geriau matyti...kaip vaizdelis.
dekoju
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2008 06 05, 15:55)
Tapetavom 1 kambarį baltais ir dažėm. Man gražu, sienos nelygumus gerai užmaskuoja.

g.gif O pas mus kaip tik matosi visi nelygumai verysad.gif
Dazem tokia grazia melsva spalva, vazidas grazus, bet...Tiesiog, musu nelygiom sienom, turbut, geriau tiktu tapetai su kokiais paveiksleliais.
Atsakyti
Gal kas galite pateikti dažomų tapetų pavyzdžių???
Būtu malonu pažiūrėti ir įvertinti.
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2008 02 26, 13:54)
Mes irgi vieną kambarį jau išsitapetavom ir  nusipirkom koridoriui. Labai fainai atrodo  thumbup.gif

Gal galėtumėte pateikti foto, būčiau labai dėkinga.....
Atsakyti
As savo name viso antro auksto 3 kambarius dazomais tapetais (flizelininiais-viniliniais) isklijavusi ir esu labai patenkinta. Na, ju pavirsiu yra zymiai minkstesnis nei stiklo audinio, bet rastu pasirinkimas zymiai didesnis ir kaina mazesne. Sienos dazytos lateksiniais dazais (jie irgi skiedziami vandeniu), tai tapetai tarsi "gumuojami", del to labai lengva juos valyti-kartais tenka ir su muiluota kempine gerai patrinti mazosios paliktus pedsakus smile.gif)) Stumdant baldus , ar nesant kokius daiktus is kambario kartais tapeta nubraukdavom su visa faktura ir dazais - tai sviesdavo balta popieriaus deme. Taciau turime pasilike visu dazu likucius - tai pirsta i dazus-deme "pamozoji" ir demes nera (na, nebent labai jau tos vietos iekotum).

Kiekvianam kambariui parinkom kolorita-miegamasis-zalias, sveciu kambarys-gelsvas, darbo-neutralus (nes ten fototapetas). Kiekviename kambaryje isskyreme po viena siena (tamsesne spalva ir kitokiu tapeto rastu). O kitoms sienoms visuose kambariuose parinkome neikyrios vienodos fakturos tapetus (ale drobinis).
Mano patarimai:
TAPETAI:
1. jei reikia daug tapetuoti- pasirinkite tapetus, kuriu rasto per siules nereikia derinti.
2. jei vienoje patalpoje klijuosite skirtingu rastu tapetus- vienu is ju faktura turi buti labai "neikyri", nedominuojanti.
DAZAI
1. atminkite, kad dideliame plote spalva zymiai ryskesne ir tamsesne, nei mazuciame paletes pavyzdyje.
2. jei nemegstate ryskiu spalvu-tai net ir pacia sviesiausia gelsva spalva rinkites ta, kuri turi "siek tiek murzinumo".
3. rinkdamiesi tapetu rasta, pagalvokite ar tikrai jam tiks ta spalva, kurios norite. (pvz. augaliniu motyvu rastas tiesiog prasosi gamtos spalvu)
4. butinai pasilikite dazu likucius ibrezimams uzmaskuoti.
5. butinai ant dazu indelio uzsirasykite dazu firmos pavadinima ir spalvos pigmentu firma bei koda
6. jei kambaryje klijuojamas foto tapetas - likusios sienas patartina nudazyti fototapete esancia kuria nors spalva arba neutralia.

g.gif daugokai as cia parasiau biggrin.gif


Atsakyti
Pabandziau fotografuoti, tai fotoaparatas neatgamina tu spalvu, kokios yra is tikro. Ypac sveciu kabario. Jo sienos gelsvos, o su rastu-karameles spalvos (rusva). Miegamasis - samaninis, siena su rastu-zoles zalumo. Na o darbo kambario - nei gelsva, nei pilka, nei balta biggrin.gif
nuotraukikes cia:
http://picasaweb.goo...com/mamka.mamka

tiesa, pamirsau pamineti, kad vis tai dareme pries tris metus, bet iki dabar viskas puikiai laikosi. tik retkarciais pamaskuojame dazais ibrezimus, kuriuos tai mazoji, tai kate palieka
Atsakyti
Tapetavau kambary dažomais tapetais, gražu ir patogu, tik kad gal reikia prisaugoti, kad su kokiu aštriu daiktu neįdrėkstum netyčia smile.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kokiu voleliu reikia dažyti? Kažkaip labai dažai naudojasi, sakom gal ne tokį volelį pasirinkom g.gif
Atsakyti
Na, su kokiu veliuriniu teks pabruzinti ilgai, kol visi rievukai uziteps, - bet dazu maziau susinaudos. Pusilgio "kailiuko" voleliu padengs greiciau, bet dazu daugiau. Pirma sluoksni siulyciau dengti skiestais dazais (gruntuoti)-lengviau tepsis, maziau susinaudos. taciau nepersistenkite skiesdami- kad tapetai nuo dregmes neatsoktu. O antra sluoksni tepkite neskiestais.Bus lengviau dazyti nei pirmaji sluoksni, mat dazytas pavirsius maziau sugeria dazu, o ir reljefas jau ne toks gilus bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bobuvasara: 08 rugpjūčio 2008 - 08:29
QUOTE(Bobuvasara @ 2008 08 05, 14:16)
Pabandziau fotografuoti, tai fotoaparatas neatgamina tu spalvu, kokios yra is tikro. Ypac sveciu kabario. Jo sienos gelsvos, o su rastu-karameles spalvos (rusva). Miegamasis - samaninis, siena su rastu-zoles zalumo. Na o darbo kambario - nei gelsva, nei pilka, nei balta  biggrin.gif
nuotraukikes cia:
http://picasaweb.goo...com/mamka.mamka

tiesa, pamirsau pamineti, kad vis tai dareme pries tris metus, bet iki dabar viskas puikiai laikosi. tik retkarciais pamaskuojame dazais  ibrezimus, kuriuos tai mazoji, tai kate palieka


Man tai gražu.....bet žiūriu, jūs visų sienų kambaryje vienodai nedarėte ar ne?
Dar man iškilo klausimas. I dažomų tapetų yra pirkti su įvairiais raštais???
na man tai tikrai gražu..... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2008 08 11, 21:37)
Man tai gražu.....bet žiūriu, jūs visų sienų kambaryje vienodai nedarėte ar ne?
Dar man iškilo klausimas. I dažomų tapetų yra pirkti su įvairiais raštais???
na man tai tikrai gražu..... mirksiukas.gif


aciu ax.gif kiekvienam kambaryje yra dominuojanti siena- tamsesnes spalvos ir kitokio tapeto rasto. pvz. miegamojo 3 sienos svelnios samanos spalvos, neutralaus tapeto rasto, o dominuojanti- zoles zalumo su augaliniu motyvu rastu. Svarbu, kad tos dvi spalvos tarpusavyje deretu.

taip, rastu yra visokiu. Senukuose gal kokia 15 skirtingu rastu yra. patys neseniai pirkome svetainei.
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2008 08 11, 21:37)
Man tai gražu.....bet žiūriu, jūs visų sienų kambaryje vienodai nedarėte ar ne?
Dar man iškilo klausimas. I dažomų tapetų yra pirkti su įvairiais raštais???
na man tai tikrai gražu..... mirksiukas.gif


Jei gyveni Vilniuje, gali užsukti į tapetų parduotuvę esančią prie Olandų žiedo, virš Maximos. Ten labai didelis pasirinkimas tiek baltų, tiek spalvotų tapetų.
Atsakyti