Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės: Šilelis

Sveikos, mamos,
Neradau diskusijų apie šį darželį, todėl atidarau temą. Taigi, ar leidžiate kas nors savo mažylius į šį darželį? Jis yra adresu Sietyno 5, kiek girdėjau yra mišrus (kalbiniu požiūriu), be to, jame papildomai rūpinamasi vaikučiais, turinčiais problemų su akytėmis. Jį mums rekomenduoja okulistė, bet jokių kitų nuomonių apie jį ir negirdėjau.Taigi, įdomu būtų sužinti kokių nors atsiliepimų, juolab, kad ruošiamės kraustytis į Karoliniškes 4u.gif
Atsakyti
Girdejau nusiskundima, kad vaiko su sloga, kad ir nedidele, jau nepriima. Net ir gydytoja stebejosi, kaip taip galima. Tiesa, tai buvo pries pora metu.
Atsakyti
Įdomu būtų sulaukti daugiau nuomonių, nes aš nors ir Karoliniškėse gyvenu apie jį nieko negirdėjau. Gal į jį priima vaikučius tik turinčius regos problemas?

O tai kas su sloga nepriima - tai tik pliusas, mano nuomone.
Atsakyti
Pliusas, jei vedi vaika i darzeli ir nedirbi, bet kada gali pasilikti namie. O buvo tokia situacija, kad vaiko del slogeles i darzeli nepriima, o gydytoja mamai ligonlapio israsyti negali - nera pagrindo...
Atsakyti
blink.gif Su sloga nepriima? Gal ir perdeda kiek doh.gif .
Akių gyd. E. Danielienė iš klinikos ,,Rega" šį darželį siūlo lankyti dėl to, kad jame rūpinamasi žvairuojančių ir šiaip turinčių regos sutrikimų vaikiukų akytėmis: pratimukai, mankštelės...Siūlė duoti siuntimą, jei reikės 4u.gif
Bet dėl mišrumo (kalbos požiūriu) tas darželis esą nėra populiarus doh.gif Gal dėl to nelabai kas ir žino unsure.gif Bet vistiek lauksiu dar gandų 4u.gif
Atsakyti
Mano abu sūnūs lankė šį darželį. Vyresnysis turi regos sutrikimų, todėl ir gavom siuntimą. Buvau tikrai labai patenkinta darželiu. Tiesa, kadangi jis sanatorinis, mokėjom brangiau. Esu labai patenkinta visomis auklėtojomis, vaikų parengimu mokyklai. Grupės mažesnės nei kituose darželiuose. Maitinimas geras. Tik akių mano sūnui nė kiek nepagydė, nes gydytoja Strazdienė nesugebėjo nustatyti astigmatizmo ir parinko netinkamus akinius.
Savo sūnus į šį darželį vežiojom penkerius metus.
O kad dėl slogos nepriimtų, negirdėjau. Ir kosintys ateidavo, ne tik nosim varvančiom.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 03 20, 14:26)
Mano abu sūnūs lankė šį darželį. Vyresnysis turi regos sutrikimų, todėl ir gavom siuntimą. Buvau tikrai labai patenkinta darželiu. Tiesa, kadangi jis sanatorinis, mokėjom brangiau. Esu labai patenkinta visomis auklėtojomis, vaikų parengimu mokyklai. Grupės mažesnės nei kituose darželiuose. Maitinimas geras. Tik akių mano sūnui nė kiek nepagydė, nes gydytoja Strazdienė nesugebėjo nustatyti astigmatizmo ir parinko netinkamus akinius.
Savo sūnus į šį darželį vežiojom penkerius metus.
O kad dėl slogos nepriimtų, negirdėjau. Ir kosintys ateidavo, ne tik nosim varvančiom.



O ką reiškia ,,sanatorinis''? Tai gaunasi, kad kaip ir savaitinis darželis ar ne? Ar nereiškia, kad savaitinis? O brangiau mokėti - tai kiek? g.gif
Atsakyti
sanatorinis tai nzn kaip paaiskint...zinau kad ten yra naktine grupe..kur galima vaika palikti nakciai...nuo pirmadieni iki penktadienio dirba ta natine grupe..o jau savitgaliui reikia pasiimt vaikuti...kad labai jau gera gydytoja akiu nepasakyciau nes as irgi lankiau ta darzely kai buvau maza tai ji man negyde ta prasme israse per silpnus akinukus..o kai nuejom su mama pas gydytoja E. Danieliene tai ji nustebo kodel man nekeicia akinuku i stipresnius nes jei taip ir nepakeisciau tada isvis man jau niekas negaletu padet...tai va...o seip tas darzelis thumbup.gif matinimas 3 kart per diena ir tikrai labai skaniai sveikai del to jokiu nusiskundimu...aukletojos labai geros na yra pora tokiu schmoll.gif bet apskritai ten dirba labai malonus zmones...aplinka labai grazi..sutvarkyta...viduj viskas grazu...daug nauju zaislu sienos papuostos...kai uzeini tikrai labai malonu ir matai kad tai vaiku darzelis..ir vaikutis manau su malonumu eina i ji...nes dirbau :delfinuke: tai ten nera zoziu..baisu...baisu...
Atsakyti
Prieš porą mėn. skambinau dėl galimybių užrašyti į tą darželį, tai vedėja/ direktorė nepatenkintu tonu pareiškė, kad ČIA GRYNAI RUSIŠKAS DARŽELIS - JEIGU JUMS TAI TINKA - PRAŠAU. blink.gif Tai ir likau nesupratus - ligi šiol iš niekur negirdėjau, kad jis -GRYNAI RUSIŠKAS, o čia - še tau g.gif Tai kaip ten su tom kalbom, kas žinot, ką? Ar čia vedėja vaiposi - kyšio nori?
Atsakyti
ten ir lietuviskas ir rusiskas ir lenkiskas darzelis....nera jis grynai rusiskas...
Atsakyti
Anksčiau buvo trikalbis, bet gal panaikino lietuviškas grupes? Jos buvo tik dvi. Buvau girdėjus, kad tai bus rusų darželis- mokykla. Gal kartais taip ir padarė?
Atsakyti
Nejaugi nieks neveda savo vaikučių į šį darželį? g.gif Įdomu būtu daugiau išgirst nuomonių apie jį smile.gif
Atsakyti