Įkraunama...
Įkraunama...

"Namų darželis" Jaruzalėje (privatus).Pievų g.4

Sveikos mamytės,

gal kas lankote šį darželį, įdomu būtų pasidalinti informacija ir pašnekėti, nes mano dvi dukrytės lanko jį.
Atsakyti
QUOTE(aurazija @ 2007 11 07, 16:53)
Sveikos mamytės,

gal kas lankote šį darželį, įdomu būtų pasidalinti informacija ir pašnekėti, nes mano dvi dukrytės lanko jį.

Labas Aurazija 4u.gif

Gal tu galėtum pasidalinti savo patirtimi apie šį darželį ax.gif
Atsakyti
Kažkada buvau atidarius temą apie šį darželį, bet ji buvo ištrinta, nes pasirodė moderatoriams kad tai buvo panašu į reklamą. Bet jei viskas patinka, tai kaip tada rašyti. Mano dvi dukrytės pametinukės, vienai 3 su puse, kitai du 2 su puse.Pradėjom lankyt darželį rugsėjo spalio mėnesį. Mūsų grupėje 15 vaikų. Bet dažnai visi neateina, tad buna apie 10. Auklėtojos dvi, labai mielos.Maistas tris kartus per dieną, skanus, ekologiškas. Viskas naturalu, žaislai taip pat.Vaikams patinka. Kiemas gal možokas, bet vaikai eina į miškelį šalia esantį. Net nežinau. kas tave JIEVARE domina?
Klausk jei turiu kokių konkrečių klausimų.
Atsakyti
o koks siuo metu ten mokestis?
Atsakyti
kaina vienam vaikui vienam mėnesiui 790 litų, o jei vaikutis i darželi neateina,
tai tada minus septyni litai nuo vienos dienos.Tai va.
Atsakyti
O nuo kokio amziaus vaikiukus ten priima?
Atsakyti
siaip kaina tai nera labai didele. turint galvoje, kad mazuju grupeje siuo metu tik 4 vaikuciai ir aukletojos dvi. mes turbut nuo sausio menesio pradesim lankyti thumbup.gif .
Papildyta:
del amziaus, tai kiek sake dabar nuo 2 priima. veliau gal ir mazesnius priims smile.gif
Atsakyti


Mūsų darželyje tai nuo dviejų metų priima, bet fabijoniškių 30, ten irgi yra namų darželis, tai ten formuoja nuo lapkričio vidurio lopšelio grupę, tai yra nuo metukų iki dviejų, tu daugiau info pažiurėk www.namudarzelis.lt
Atsakyti
mes irgi lankom si darzeli , patinka smile.gif tiesa dabar visa savaite sirgom ir turim gydytojo pazyma, ar negrazina tokiu atveju uz praleistas dienas?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif mus ir labai sudomino tas darzelis ir kaina palyginus normali,o ten su vaikuciais uzsiima,juos moko ko nors?Ir jei vaikutis neateina,tai gal nuo sumos atskaiciuoja uz ta diena?
Atsakyti
Su tuo mokymu tai yra taip:Kiekviena ryta buna kaskokia pamokele:
akvareles liejimas arba lipdymas is vasko, obuoliu pjaustymas ir pyrago kepimas, na kaskas panasaus i tai.Vaiku pamokomis tikrai neapkrauna ir uzsienio kalbu nemokina. Dabar va bus si penktadieni zibintu svente...
O del mokescio esu jau rasiusi uz neateita diena grazina 7 litus...
Atsakyti
As labai nerimauju, ar nores mano ponicka ten pasilikti g.gif . Kaip jums sekes priprasti?
Atsakyti