Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana - šaržas

Sveikos merginos,

sugalvojau savo bosui su gimimo diena padovanoti šaržą, tik dar ieškau info, kur juos piešia smile.gif ar jums teko dovanoti šaržą, o gal pačios gavote? kokia reakcija? 4u.gif
Atsakyti
Na neteko nei dovanoti, nei gauti, bet idėja tai super thumbup.gif
Atsakyti
Aš jau padovanojau, tai apsidžiaugė nerealiai thumbup.gif drinks_cheers.gif nes ten dar visokių smulkmenų pripiešė su tuo žmogum susijusiu, tai paskui jis galus suvedinėjo kas, kur kaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikiuseima @ 2007 11 07, 18:08)
Aš jau padovanojau, tai apsidžiaugė nerealiai thumbup.gif  drinks_cheers.gif nes ten dar visokių smulkmenų pripiešė su tuo žmogum susijusiu, tai paskui jis galus suvedinėjo kas, kur kaip  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif Reiks tikrai pavogt šią mintį bigsmile.gif
Atsakyti
Man patiko ši idėja, draugams vestuvių proga užsakiau spalvotą šaržą.
Atsakyti
Ideja Super!!!Noreciau ir as sarzo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, gal žinote kur tuos šaržus užsisakyti internete? Skaičiau, kad SM kažkuri piešia, bet neberandu blush2.gif
Atsakyti
Aš tai užsisakiau, pas šią dailininkę, nes greit reikėjo, nelabai kas apsiėmė, ir kainos pigesnės. Na bet šaržo dar nemačiau, tai negaliu nieko pasakyti. O galima dar čia, tik kai klausiau sakė, kad užsiėmęs iki balandžio... ir čia, pastarajam nebandžiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jupi @ 2008 02 28, 13:39)
Aš tai užsisakiau, pas šią dailininkę, nes greit reikėjo, nelabai kas apsiėmė, ir kainos pigesnės. Na bet šaržo dar nemačiau, tai negaliu nieko pasakyti. O galima dar čia, tik kai klausiau sakė, kad užsiėmęs iki balandžio... ir čia, pastarajam nebandžiau  mirksiukas.gif


Tai kaip tas sarzas ir man reikia ir pakankamai greitai labai idomu kaip ta dailininke, ar lukesciai pasitvirtino?
Atsakyti
QUOTE(Inga:) @ 2008 05 21, 20:33)
Tai kaip tas sarzas ir man reikia ir pakankamai greitai labai idomu kaip ta dailininke, ar lukesciai pasitvirtino?


Su sarzais tai negaliu padet, bet jei portreto reikia, tai be problemu. Galiu netradicini, su koliazu, padaryt, o galiu ir klasikini akademini piesini smile.gif

Atsakyti
Ačiū už nuorodas, mes taip pat sugalvojome šaržuoti visą kolektyvą smile.gif
Atsakyti
As uzsisakius buvau cia:
http://www.sarzai.tik.lt/
Galiu pasakyt tik SUUUPPPERRR padarytas darbas buvo.
Atsakyti