Įkraunama...
Įkraunama...

Senamiestis: Dainorėliai

Ieskau vaiku darzelio Vilniaus m. centre. Mano mergaitei 3 metukai. Noreciau su meniniu ugdymu. Bandziau uzrasineti i menu darzeli-mokyklele "Dainoreliai". Deja, nesekmingai. Jau nera vietu.
Gal kas turite geros patirties? Lauksiu Jusu pasiulymu.
Dekoju is anksto.

Di
Atsakyti
ten sunku patekti, bet viskas imanoma. rolleyes.gif Tas darzelis tikrai labai geras, be kalbu, bet yra ir vienas minusiukas - diiiideles rinkliavos ivairiomis formomis.
Atsakyti
Mazaja uzrasiau i Dainorelius pries metus. Uzrase be jokiu kalbu. Tikiuosi, kita rudeni prades lankyti. Gal kas nors artimiau susipazines su siuo darzeliu, butu labai idomu isgirsti daugiau nuomoniu!
Ar grupes ten tikrai labai dideles? Kaip aukletojos? O dideles rinkliavos tai kam ir kiek? Ejau pro sali, maciau nauja tvora aptvere ir langai plastikiniai sudeti, bet cia tikiuosi ne uz teveliu pinigus g.gif
Atsakyti
Tai, ką tu matei - ne už tėvelių pinigus, bet už tėvelių pinigus ten padaryta daug. Pinigus ten renka daugiau ir dažniau nei kituose darželiuose (dar du jau esame išbandę), bet ugdymo kokybė viską atperka su kaupu - taigi ir ne gaila.
Atsakyti
QUOTE(svona @ 2004 12 20, 15:44)
Mazaja uzrasiau i Dainorelius pries metus. Uzrase be jokiu kalbu. Tikiuosi, kita rudeni prades lankyti. Gal kas nors artimiau susipazines su siuo darzeliu, butu labai idomu isgirsti daugiau nuomoniu!
Ar grupes ten tikrai labai dideles?  Kaip aukletojos? O dideles rinkliavos tai kam ir kiek? Ejau pro sali, maciau nauja tvora aptvere ir langai plastikiniai sudeti, bet cia tikiuosi ne uz teveliu pinigus g.gif

O užrašo ten pagal gyvenamą vietą, ar visus norinčius? Ar kas papildomai ką nešėt vedėjai? Kaip apskritai tai daroma?
Atsakyti
QUOTE(RamuneA @ 2005 02 22, 13:20)
Mano vyresnis vaikšto į Dainorėlius, o jaunesnis pradės eiti rudenį, taigi papulsim į vieną grupę 4u.gif


Smagu!
As tik vis mastau, kada verta teirautis vedejos, ar tikrai pakliusim i galutini sarasa. Uzrasiau kaip minejau 2003 rudeni (viska oficialiai i knyga), irasiau lankyma nuo 2005 rugsejo 1 d.
Dar butu idomu suzinoti is tavo patirties, ar ten tikrai toks intensyvus meninis ugdymas, kaip mane tikino vedeja - anot jos "negabiems vaikams pas mus bus sunku, todel stebekite ar turi polinki muziikai, dailei". Keistokai man nuskambejo, mazdaug taip lyg sis darzelis butu menu gimnazijos paruosiamoji grupe smile.gif O kokia reali situacija?

Atsakyti
O kur randasi sis darzelis? smile.gif
Atsakyti
oj ,mamos.....

mano broliukas - 9 metu,lanko jau nebe darzeli o pradine "dainorelio" mokykla....darzely jam buvo smagu,buvo patenkintas,tikrai daug svenciu ( dar daugiau rinkliavos smile.gif )...daug muzikinio lavinimo....na bet ne super lygmeny,tikrai po to i menines pakraipos mokyklas neiseis istot smile.gif
o pradine mokykla yra didelis burbulas,kuris jau antroj klasej jam bunant - susprogo....neuzsiima su vaikais,vaikai daro ka nori,mokytojai tokie,kad 9 - metis gali apspjaut,pasakyt ,kad ji " uzkniso" ,atsistot ir iseit namo ...taip,taip....dar labai nepatinkantis dalykas,kad ten ir i darzeli ir i mokykla eina pasiturinciu tevus vaikai,daug seimūnų vaikų,kadangi darželis yra šalia seimo,vaikai kalba tik apie tai kokią mašina turi kieno tėvas,kur atostogavo - Kretoj,ar Egipte šią žiemą....kelių aukštų Tavo ar kito draugo namas??....na,nėr tvarkos,pažymiai superiniai,bet žinių - 0....po " Dainorėlio " daug vaikų girdėjau negalėjo į paprasčiausias vidurines išeit,nes žinių lygis buvo labai žemas...
atleiskit,nukrypau nuo darželio iki pradinės mokyklos....bet,tiesiog noriu pasakyti kaip yra ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiedrUla: 10 kovo 2005 - 09:00
Sveikutes,
mano vyresnelis lanko Dainorėlių trečią klasę. Taip pat lankė ir darželį.

Į darželį papuolėm su protekcijomis. Kai atsikėlėme gyventi į centrą, tai buvo artimiausias daržas. Mūsų buvusio darželio vedėja pati skambino į dainorėlius ir patikino, kad vaikas gabus ir bla bla bla...
Kyšio jokio nenešiau rolleyes.gif
Na nemoku aš jo paduoti ir pan...

Pradžioje labai svarsčiau ar nesieškoti kito darželio, nes tikrai jaučiau, kad mano vaikas ten nelabai lauktas ir reikalingas. Na, suprantat, auklėtojai didesnis krūvis...

Jeigu kitame darželyje jis buvo labai aktyvus ir grupės lyderis visom prasmėm (mokėjo skaityti, šiaip labai komunikabilus ir savim pasitikintis vaikas), tai čia jis tapo tiesiog eiliniu darželioku. Niekas niekada man nebegyrė, kad gražiai piešia ar pan.

Mokykloje tas pat. Tiesa, pagal pasiekimus klasės lygis išties aukštas.
Ir tai ne užkelti pažymiia, nes kontroliniai vertinami pagal bendrus kriterijus.

Dėl meninio ugdymo, taip lanko dailę, muziką. Šių pamokų pakankamai ir ugdymo plane. Bet tai nepakeičia muzikos mokyklos ar dailės, nes jie mokosi tik specialybės. Jokio solfedžio kaip muz. m-kloj. Maniškis taip natų ir nepžįsta:(

Dėl rinkliavų. Kai atėjo pirmos klasės laikas klasės remontui ir baldams rinkome po 700 lt. Kasmet - simboliškai, po 20-30 lt klsės reikmėms. Mokytoja visuomet pateikia ataskaitą kur panaudotas klasės fondas. Už tuos pinigus perkamos priemonės, pvz. gaublys, žemėlapiai ir tt.
Vaikai mokosi išties super klasėje. Spalvingoje, sėdi narbutas ir co. suoluose.

Dėl turtingumo-neturtingumo. Mes kaip vidutiniokai, kurie vietoj brangių kelionių geriau auginam antrą vaiką, tikrai nesijaučiam diskriminuojami. Yra ir turtinguolių, bet kaip į tokius reaguoja vaikas, matyt nuo jo vertybių priklauso. Mūsiškis niekad neprašinėja ko nors, ką neva turi koks nors super klasiokas.

Ai tiek kol kas, nes mano diedas jau rėkia, kad važiuojam pas mamąsmile.gif)
Atsakyti
na tai lankot jau kas nors darželį??? kaip sekasi?
Atsakyti
po kiek vaikuciu trimeciu grupese? 4u.gif
Atsakyti
Trimečių grupėse apie 20-22 vaikučius.
Atsakyti