Įkraunama...
Įkraunama...

Šeškinė: Ozo

sveikos mamytes
Gal kuri girdėjote atsiliepimu apie ozo darželi (gelvonu24 g)
jei taip pasidalinkite nuomone smartass.gif
Atsakyti
QUOTE (gabi99 @ 2004 06 15, 10:14)
sveikos mamytes
Gal kuri girdėjote atsiliepimu apie ozo darželi (gelvonu24 g)
jei taip pasidalinkite nuomone smartass.gif

wink.gif Tas darzelis pries mano mociutes langus. Ir savo klecka norejau ten uzrasyti-sake, kad aukletojos neblogos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (mamusiuka @ 2004 06 15, 12:41)
QUOTE (gabi99 @ 2004 06 15, 10:14)
sveikos mamytes
Gal kuri  girdėjote atsiliepimu apie ozo darželi (gelvonu24 g)
jei taip pasidalinkite nuomone  smartass.gif

wink.gif Tas darzelis pries mano mociutes langus. Ir savo klecka norejau ten uzrasyti-sake, kad aukletojos neblogos rolleyes.gif

o mano drauges vaikas ten eina,sake,kad nelabai patinka,aukletojos neipatingos,o kadangi mes salia jo gyvenam,tai kai vaikstau su dukra lauke,vis nueinat "netycia" pastebet kaip aukletojos su vaikais bendrauja,tai viena taip klykia pastoviai ant ju, - nezaiskit,neeikit,nedarykit,ramiai ir t.t. o ka tada jiems daryt...? mad.gif
Atsakyti
kiek zinau sis darzelis visai neblogas.gal tik aukletojos kiek vangokos...
Atsakyti
O gal kas zinote ar yra ten logopedas
Atsakyti
O man tai visai nieko pasirode - maniskis vyresnelis ten ir eilerascius sako, ir dainas dainuoja - taigi sio to ismoksta; gana daznai pas juos spektakliukai vyksta, kartais ,,su visu darzeliu" i leliu teatra jie vaziuoja. Kol mazesnis buvo - grupes buvo visai nedidukes, dabar - jau daug vaiku grupeje. Zadu ir mazaji ten leisti nuo rudens.
Atsakyti
Šitą darželį lanko mano jaunėlis. Logopedo nėra (čia tikrai minusas). Bet manau viskas priklauso nuo konkrečios auklėtojos ir jos požiūrio. Mums labai pasisekė - auklėtoja Danutė yra labai geras žmogus ir supratinga pedagogė, o svarbiausia moka parodyti dėmesį kiekvienam vaikui.
Atsakyti
Ar priima vaikiukus nuo metu? bigsmile.gif
Atsakyti
mes pradejom lankyti nuo metu ir triju menesiu. bet pirmus metus sirgom juodai. iki siolei i pirmosios grupes viena aukletoja ziuri su siaubu - ja sutikes bega ko toliau. itariu kazka negera, bet irodyt negaliu. dabar mazius lanko vyresne grupe - jokiu problemu su aukletoja - net sirgdamas verziasi pas ja. o taip
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2006 05 04, 06:57)
mes pradejom lankyti nuo metu ir triju menesiu. bet pirmus metus sirgom juodai.  iki siolei i pirmosios grupes viena aukletoja ziuri su siaubu - ja sutikes bega ko toliau.  itariu kazka negera, bet irodyt negaliu. dabar mazius lanko vyresne grupe - jokiu problemu su aukletoja - net sirgdamas verziasi pas ja. o taip


Prasom paviesinti, kas tai per aukletoja - vardas, isvaizda ax.gif Uzrasiau savaji i si darzeli, bet labiau linkstu i "Bitute" Paberzes g. g.gif
Atsakyti
as net vardo jos nezinau (per tuos sirgimus nespejau normaliai susipazinti). atkreipiau demesio kad ji vyresnio amziaus, zilstelejusi.
nu negaliu as kaltinti zmogaus, kai nesu pagavusi uz rankos. tiesiog vaiko reakcija vercia suklusti.
Bendras patarimas - stebek vaika. pavyzdziui paskutiniai ivykiai : atostogaujant maziaus megstamai aukletojai, ja pavadavo kitos. tuo laikotarpiu namuose del ko nors susierzines vaikas apsipildavo asaromis (jam dabar dveji su puse) ir begdavo i vonia ar tualeta ir uzsidarydavo patamsyje. tuo pat metu rekdamas ne savu balsu. ramiai snekuciuojantis su vaiku pavyko issiaiskinti kad ji ir kitas lelias lopselyje uzdaro tualete ar miegamajam (tiksliau nesuprantau) ir palieka parekti
Po trumpo "pastebejimo" aukletojai ir reikalavimo, kad tai nesikartotu viskas baigesi.
manau ,kad taip gali atsitikti kiekvienam darzeli. juk tai priklauso nuo zmogaus, nuo asmenybes. nors kaip zinia saukstas deguto statine pagadina.
Atsakyti
o man tas darzelis patinka ir aukletojos geros as abi dukrytes vedu ir abi jos patenkintos. dauk moko jas ir piesti ir visokiausiu daineliu eilerastuku. net pati nustebus esu kaip tokius mazus vaikus galima tiek dauk ismokyti. cia turiu uomeni savo mazosios grupe ten visi 2-3 metu vaikai o tiek dauk eilerasciu moka. thumbup.gif
Atsakyti