Įkraunama...
Įkraunama...

Bonprix

Sveikutes! Kadangi nemazai mamyciu eme pirkti is bonprix internetines parduotuves, nusprendziau uzvesti temele kur butu galima aptarti dydzius, kokybe, modelius ir t.t....

BONPRIX

Nagi, tai kas patiko / nepatiko? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTELA @ 2007 10 31, 12:29)
Sveikutes! Kadangi nemazai mamyciu eme pirkti is bonprix internetines parduotuves, nusprendziau uzvesti temele kur butu galima aptarti dydzius, kokybe, modelius ir t.t....

BONPRIX

Nagi, tai kas patiko / nepatiko? bigsmile.gif

O yra kas gavo jau? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardenija: 31 spalio 2007 - 11:31
AHA,MANE TAIP PAT KOKYBE DOMINA ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2007 10 31, 11:30)
O yra kas gavo jau? bigsmile.gif



yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oztoko @ 2007 10 31, 10:59)
Sveikutės,

pirmiausia norėčiau padėkoti Hopeidea už siuntinuką, jau gavau, viskas ok, labai labai AČIŪ  drinks_cheers.gif

O jeigu kuriai įdomu, galiu ir pakomentuoti užsisakytos suknelės kokybę, bei šeip  lotuliukas.gif .
Tai va, pirkau:
user posted image

Pirmiausia, medžiagytė visai maloni tokia, pasiuvimo kokybė nėra be priekaištų, bet už tokią kainelę  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , tai nereikia tikėtik kažko labai.
Labai siauras tas kakliukas, vos galva lindo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Medžiagytė praktiškai nesitempia ir beje, nuotraukoje nesimatė, bet per pečiukus yra tokios skylutės, na kaip čia pasalius, kaip plika nugara, taip ir truputėlį pliki petukai. Pirkau 34 dydį, tai bent jau man pasirodė, kad galėtų ji būti dar truputėlį mažesnė  blush2.gif . Jeigu ką labai, labai domins, galėsiu ir realią jos foto įdėti  ax.gif

Tai va, dar kartelį labai AČIŪ HOPEIDEA  thumbup.gif  drinks_cheers.gif


Yra yra, ir aš atsikraustau su savo pirkta prekyte lotuliukas.gif
Jeigu vyras pafotkins, tai rytoj suorganizuosiu realią jos foto blush2.gif , nes kai pati rinkausi, deja, niekas nesutiko realiai pasirodyti, tai labai nefainai buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oztoko: 31 spalio 2007 - 12:43
QUOTE(oztoko @ 2007 10 31, 13:42)
Yra yra, ir aš atsikraustau su savo pirkta prekyte  lotuliukas.gif
Jeigu vyras pafotkins, tai rytoj suorganizuosiu realią jos foto  blush2.gif , nes kai pati rinkausi, deja, niekas nesutiko realiai pasirodyti, tai labai nefainai buvo  biggrin.gif


bigsmile.gif thumbup.gif labai lauksim, nes kaip tik galvoju jauzsisakyti, bet pirma noriu pirmo siuntinuko sulaukti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cuoliukė22: 31 spalio 2007 - 13:04
O as stai viena megstuka parduodu:
NAUJAS MEGSTINIS, KA TIK GAUTAS IS BONPRIX.PL . Tik spalva man netinka prie veido , Dydis nurodytas 32/34, bet tinka 34-36 nesiojanciom , o tiksliau S-M. Kaina uz kiek ir pirkau. 65 Lt. (cia su komisiniais tarpininkei). megstinukas , gaila parduoti, uzsakinesiu toki pati tik kitos spalvos


megstukas

Spalva zalsva - alyvuogiu
Nesiojamas kaip tamsus tas megstinis, o gali ir ant peciu taip nuleisti

gal kas noretu? nes noriu tokio juodo smile.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif

Aš irgi laukiu savo pirmo siūntinuko, populiarųjį golfiuką.

O šiaip dar šitos suknelės noriu.
Gal aš ne pirmoji busiu ir kas nors siūntėsi, tai pakomentuotu.

user posted image

Idomu ar medžiagytė tamposi ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(leogirl @ 2007 10 31, 13:33)
user posted image

Idomu ar medžiagytė tamposi ar ne  g.gif

velnias blink.gif ir vel ji man grazi doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamaima @ 2007 10 31, 14:31)
O as stai viena megstuka parduodu:
NAUJAS MEGSTINIS, KA TIK GAUTAS IS BONPRIX.PL . Tik spalva man netinka prie veido  , Dydis nurodytas 32/34, bet tinka 34-36 nesiojanciom , o tiksliau S-M. Kaina uz kiek ir pirkau. 65 Lt. (cia su komisiniais tarpininkei). megstinukas  , gaila parduoti, uzsakinesiu toki pati tik kitos spalvos
megstukas

Spalva zalsva - alyvuogiu
Nesiojamas kaip tamsus tas megstinis, o gali ir ant peciu taip nuleisti

gal kas noretu? nes noriu tokio juodo smile.gif

As toki pati uzsisakiau, kai pamaciau taviski "gyvai " blush2.gif Mano spalvyte viena is megstamiausiu tokia haki-zalia(alyvuoges) wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hopeidea: 31 spalio 2007 - 14:05
QUOTE(naaringiux @ 2007 10 31, 15:02)
velnias  blink.gif  ir vel ji man grazi  doh.gif  lotuliukas.gif

žiūriu mūsų skoniai sutampa. Sulauksim golfiukų, galėsim suknytes užsakynėti biggrin.gif
Atsakyti
paklausau cia jusu, seile pavarvinu g.gif ir nusprendziu, kad reik apimtis mazint...nieks nebus... lotuliukas.gif per daug cia grozybiu yra:)
Atsakyti