Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės: "Jovarėlis"

Mano sesers sūnus ėjo Šeškinėje į darželį "Jovarėlis", tai jai nelabai patiko. Bent jau jos sūnaus viena iš auklėtojų ant vaikų rėkia (sesuo pati girdėjo), vaikus debilais, asilais vadina, nergaites - mergšėmis. Galbūt kitų grupių auklėtojos geresnės? O to darželio vedėja irgi labai išsivaizdina. Sesuo norėjo dukrą ten užrašyti, tai vedėja tiesiai pasakė, kad priims tik jeigu bus vietų, už paramą ir paklausė kiek sesuo uždirba.
Atsakyti
Ugnietux, del JOVARELIO - Fabijoniskese - geras, labai tvarkingas darzelis. Ukiska vedeja. kartais rteikia sumesti po nediduke suma - remontmas, pvz, sutvarke sienas grupej, po to visas darzelis metesi pinigu perkloti grinis aktu salej. O aukletojos - tokiu nuostabiu ir nuosirdziu zmoniu nesu maciusis. Mano pupai dizdiausia bausme - neisi i darzeli...
Atsakyti
Mano mergaite jau visus metus eina i Jovareli.KOl kas visi esam patenkinti. biggrin.gif
Darzelis nera kuom nors ypatingas, dirba pagal valstybine verinelio programa taciau galima dar pasirinkti lankyti koki nors bureli (Petreikio sokiu studija, etnografinis, pop dainavimas) aisku uz tai mokama atskirai, bet tikrai nera brangu. Uzsiraseme mes vos menesiui likus iki lankymo ir nenesem jokiu kysiu tongue.gif .Maitinimas irgi visai pusetinas, buna ir sultys ir sureliai, vaisiai essen.gif Rinkliavu dideliu taip pat nebuna.
Labai patenkinti aukletojom clap.gif , mazoji kiekviena ryta su dziaugsmu keliauja i darziuka, o pries iseidama dar 10 kart bega su jomis ir seimininkele atsisveikint

Mes, kad ir is Jeruzales, bet i Jovareli prieme be jokiu "laukneseliu", nors mes taip naglai, menesi pries pradedant lankyti uzsirasinejom tongue.gif
Atsakyti
As irgi siandien uzrasiau savo mergina i ,,Jovareli". clap.gif
Atsakyti
QUOTE(inesss @ 2005 03 09, 17:24)
As irgi siandien uzrasiau savo mergina i ,,Jovareli". clap.gif


Vat labai idomu kokiu budu uzrasei i "Jovareli"....
Nes uz mano vaiko uzrasyma pareikalavo tiesiai sviesiai pinigeliu. Cituoju: "Jeigu norit lankyti sita darzeli, jums tai laaaabai daug kainuos. Reikes laaabai gerai paremti..." blink.gif
Kaimyne norejo uzrasyti i Jovareli - vedeja tiesiai sviesiai pasake, jeigu norit lankyti sita darzeli, turesit mano sunu idarbinti.
Mano giminaitei pavyko uzrasyti i darzeli. Jai nieko tai nekainavo. Nors velgi direktore tiesiai sviesiai pareikalavo dideeleeeees paramos. Toji mano giminaite gavo vieta taip - "Paremti as daug negaliu. Bet galiu ateiti kita karta su savo vyru. Beje, jis ekonomineje policijoje dirba..." tai vat ir apseita buvo be paramos.

Taip, tikrai, nieko nepasakysi - labai ukiska direktore. Bet as tai tokioms is principo nezadu nesti kysiu. Galejo jau kaip nors delikaciau...
Atsakyti
O tu bliamba.... Tik dabar pamaciau i kur parasiau doh.gif ... Norejau rasyti apie "Sakaleli" o parasiau apie "Jovareli"..... blush2.gif Zioplas daiktas doh.gif blush2.gif
Mes irgi lankom "Jovareli" thumbup.gif
Ir vedeja laaaabai patiko thumbup.gif Ir aukletojos geros thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2005 04 13, 21:39)
O tu bliamba.... Tik dabar pamaciau i kur parasiau  doh.gif ... Norejau rasyti apie "Sakaleli" o parasiau apie "Jovareli".....  blush2.gif  Zioplas daiktas  doh.gif  blush2.gif
Mes irgi lankom "Jovareli"  thumbup.gif
Ir vedeja laaaabai patiko  thumbup.gif  Ir aukletojos geros  thumbup.gif


Mes irgi į Jovarėlį užsirašėm, prieš tai bandėm į Sakalėlį, tai irgi buvo panaši situacija doh.gif
Atsakyti
Gal Jovarelyje yra ir pradines klases?
Atsakyti
Ne, pradinių klasių nėra, tik priešmokyklinė grupė, prie progos pagirsiu gudručių grupės auklėtojas, Birutę ir Rasą 4u.gif
Atsakyti
Tai jau visai susipainiojau:((( Ar yra Fabijoniškėse koks nors daželis, kuriame būtų ir pradinės klasės? Na toks darželis-mokykla? Patarkit ką nors, mamos iš Fabijoniškių.
Atsakyti
Va, buvom ir mes nuėję į Jovarėlį, savo mažosios užrašyt. kadangi mums šis darželis pagal gyvenamą vietą nepriklauso (priklauso Vandenis apie kurį ir pagalvot nenoriu), tai taip tiesiai šviesiai direktorė pasakė, o kuo galėtumėt paremti darželį, nes dabar kaip tik remontuoja naujai formuojamos lopšelinukų grupės patalpas. Pasiūlė dažų sienoms dažyti parūpinti, arba grynais daželį paremti blink.gif pasijaučiau kaip prie sienos priremta, bet kadangi rugsėjis ne už kalnų, o dukrą kažkur leisti vis tiek reiks, tai nežinau ką ir daryti, nes visuose darželiuose grupės jau suformuotos ir be paramos turbūt niekaip neišsisuksim frusty.gif schmoll.gif Tiesa direktorė dar patikino, kad vaikui einant į darželį nebus jokių papildomų rinkliavų ir lauknešėlių. Tėvelių valia, ar atnešti vaikams naujų žaislų, ar ne.

O paskaičiusi Jūsų mamytės atsiliepimus apie Jovarėlio darželį visai neblogą vaizdą susidariau, juk vaikas bendraus su auklėtojomis, o ne su direktore.
Atsakyti
Va maždaug prieš savaitę užrašiau abu vaikus į Jovarėlį. Nereikėjo jokių kyšių tik direktorė paklausė ar tėvelis galės padėti sienas išdažyti, nes šiuo metu remontuoja grupę. Nuo rugsėjo 19 dienos abu vaikai keliaus į darželį. Beje, iš karto supažindino su būsima sūnaus auklėtoja. Man ji pasirodė irgi labai fainas, malonus žmogus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvaigždutė: 27 rugpjūčio 2005 - 00:09