Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

QUOTE(Sanetuke @ 2008 06 14, 15:45)
Testa kartoau vakar....neigiamas 4u.gif O kaip ta tyrima darytis? Reik pas gine eit ar kaip?


ne, pas gine nereikia, ir jokiu siuntimu nereikia. nezinau is kokio tu miesto, bet kaune ji daro bent jau 3 vietose, vadinasi choriono gonodropino tyrimas ir kainuoja apie 30 lt
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2008 06 14, 19:40)
ne, pas gine nereikia, ir jokiu siuntimu nereikia. nezinau is kokio tu miesto, bet kaune ji daro bent jau 3 vietose, vadinasi choriono gonodropino tyrimas ir kainuoja apie 30 lt


As is Utenos...bet ko tai man atrodo, kad pas mus cia niekur nedaro....nu reiks paieskot. Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif mm vėlavo keliom dienom pasidariau testuką ir II na tik antras ne toks ryškus kaip pirmasis, pasidariau antrą testuką rezultatas toks pats thumbup.gif

ir norėjau paklausti ar kam nors maužia pilvo apačia, nes man vis pamaudžia kaip prieš dienas g.gif truputi neramu unsure.gif
Atsakyti
Vaje merginos...vakar vakare pasidariau testa ir jis parodė II wub.gif jau nuo praeitų metų spalio bandėme, paskutinius du mėn nusispjoviau į viską ir maniau kad jau reiks gydymo vyrui ar man, tai darysime leliu vėliau... smile.gif prisidariau krūvas įvairiausių testų ir vis nusildavom unsure.gif o vakar vakare...parodė II, šiandien atlėkus ryte dar pasidariau darbe testuka ir tas II parodė, bet nesuprantu pas mane jokiu išskirtinesniu nėštumo požymių nėra...tai kad mm vėluoja gal 2-3 nes jos paskutiniais mėn patapo nereguliarios, dar rūgštys pradėjo kilti ...o daugiau kaip ir nieko unsure.gif nei krūtine skauda nei pilvą maudžia...gal dar viskas prasidės unsure.gif o gal tai ką nors negero reiškia...ir dar tai kad namų darbus su vyru nelabai kaip atlikinėdavome ax.gif tikrai nesitikėjau.... 4u.gif skaraidome padebesiais su vyru, bet labai baisu kad viskas gerai būtų....man tai jau antras lelius wub.gif o dabar sprendžiu kada man jau pas gine reiktų nuvykti ar kuo greičiau ar dar palaukti 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2008 06 19, 14:09)
Sveikutės  4u.gif  mm vėlavo keliom dienom pasidariau testuką ir II na tik antras ne toks ryškus kaip pirmasis, pasidariau antrą testuką rezultatas toks pats  thumbup.gif

ir norėjau paklausti ar kam nors maužia pilvo apačia, nes man vis pamaudžia kaip prieš dienas  g.gif  truputi neramu  unsure.gif


ir man maudzia, beje, panasiai kaip pries mmm.... Paciai tas klausimas labai aktualus.
Atsakyti
QUOTE(tragedija @ 2008 06 19, 16:47)
ir man maudzia, beje, panasiai kaip pries mmm.... Paciai tas klausimas labai aktualus.


tikiuosi kad kas nors atsakys g.gif
bet kiek bandau ieškotis tai normalu nestuke.gif pradžioje, aš mąstau gal magnio pagerti g.gif kažkur skaičiau kad pagelbėja
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2008 06 19, 16:50)
tikiuosi kad kas nors atsakys  g.gif
bet kiek bandau ieškotis tai normalu  nestuke.gif  pradžioje, aš mąstau gal magnio pagerti  g.gif kažkur skaičiau kad pagelbėja

man su pirmąja irgi maudė atrodo tuoj prasidės mm toks jausmas, tačiau maždaug po mėnesio , dar biskiuką mažiau gal viskas aprimo , manau kai kurioms taip būna 4u.gif
Atsakyti
sveikutes! 4u.gif vakar ir siandien dariausi testa, jis su II smile.gif zinau kad maximum 5 savaiteles, tai dar baisu dziaugtis, bet neapsakomai norim kad viskas butu gerai bigsmile.gif kita savaite eisiu pas ginekologe! o tu nestumo pozymiu tai visa kruva... pilvo apacia maudzia, dar vis bijau kad gali mm aplankyti, bet seimos gydytoja sake, kad jau turbut neaplankys smile.gif o tas maudimas vienas is pozymiu. Velniskai galva sukasi... ir toletas pasidare dazniausiai lankoma buto vieta... nu bet laimes pilnos kelnes thumbup.gif si savaitgali dar nesigirsim jokiem draugam ir giminem, dziaugsimes tik dviese ( na ir dar saunus burelis sio forumo) , bet jau paskum jauciu kad neiskesim! bigsmile.gif o zinot man idomu jus prietaringhos? nes man tike viena nestuke pripasakojo, kad bijau kad ir as nepradeciau paranajiska darytis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrutė @ 2008 06 20, 08:51)
man su pirmąja irgi maudė atrodo tuoj prasidės mm toks jausmas, tačiau maždaug po mėnesio , dar biskiuką mažiau gal viskas aprimo , manau kai kurioms taip būna  4u.gif

Kad maudžia, jei bukai neskauda normalu. Taip yra, dėl to kad tempiasi gimda. Daugeliui taip būna.
Mano požymiai dar tokie, iš pradžių beprotiškai skaudėjo krūtine, dabar jau mažiau bet vistiek skauda kaip prieš mm. Į tūlika labai dažnai lakstau, įtariu bendradarbiai jau galvoja, kad man su pūsle tai tikrai negerai lotuliukas.gif Ir berots viskas.
O dėl apgaulingu požymių, tai galiu pasakyti tiek, kad jei labai nori, tai ir nenėščia juos visus (kiek tik žinai) gali jausti. Čia jau mūsų saviįtaiga kalta 4u.gif
Atsakyti
aha aš va jau 3 dieni i tualeta irgi lakstau vidutiniškai 10 kart biggrin.gif ir dar pradėjau valgyt žuvį ir alyvuoges, o ankščiau net kvapas erzindavo blink.gif beprotiškai noriu valgyt, o ypač saldumynų doh.gif
Atsakyti
apetitu aš irgi tikrai nesiskundžiu noriu aštersnių dalykų, o ypač kababų doh.gif
maudimas man vis mažėja, vis rečiau pasitaiko.
Atsakyti

QUOTE(baste @ 2008 06 20, 17:36)
apetitu aš irgi tikrai nesiskundžiu noriu aštersnių dalykų, o ypač kababų  doh.gif
maudimas man vis mažėja, vis rečiau pasitaiko.


o as poreikiu maistui nejauciu, bet gal dar ankstoka... ale vat su kvapais jau dabar nelabai bendrauju blink.gif ir siaip jautria uosle turejau, bet dabar dar labiau sujautrejo... ax.gif nors sloguoju, bet labai jau nervija kvapai visokie... o gal turit kuri, koki stebuklinga receptuka kaip kosuli ir sloga greiciau isgydyti? noriu greiciau i darba, bo bijau kad visai aptingsiu... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JasVita: 20 birželio 2008 - 18:47