Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

QUOTE(saulyte2 @ 2008 05 20, 09:26)
sveikutes  4u.gif

nelaukiu mmm  tongue.gif  ir as, ar gali galvos skausmas buti nestumo požymis, dažnai skauda,krutine skaudi,rėmeni kartais  griaužia,bet galvoju kad su virškinimu yra negerai,dar strenas paskauda, o mmm turetu buti kita antradieni,savaitgali bus jau 10d. po O bandysiu darytis testa ax.gif net nežinau ar as  doh.gif  nestuke.gif ,gal perdaug svaigstu verysad.gif

Man nestumo pirmomis dienomis irgi galva skaudejo bet galvojau, kad nuo nuovargio. Vienas is ryskiausiu pozymiu buvo - visa laika noredavau miegoti.... doh.gif Ir irgi sapnavau nuostabu sapna thumbup.gif Linkiu jums teigiamo testuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grazhulka @ 2008 05 20, 13:27)
Sveikos smile.gif
Arba as si karta tikrai jau prisisvaigau iki virsunes, arba cia  nestuke.gif . tik va kad NT rodo neigiama, bet mane ir pykina ir sona paskauda ir pilva pamaudzia. o mmm atejo laiku, bet jos buvo ne tokios kaip visada. sakyciau lyg ir pratepliojo visas dienas, kas pastoviai budavo tik mmm pabaigoje. bet idomiausia, kad paspaudus spieneli issiskyria baltas skystis  g.gif  pykina ypac po pietu ir vakarais sad.gif net idomu paciai, kas cia galetu buti  g.gif

o nenori HCG pasidaryt?pozymiai tai lyg ir nestukiniai tik va tos mm vaizda gadina.bet gal jos cia is iprocio pasirode biggrin.gif nors ir neturejo biggrin.gif vienaip ar kitaip manau nusileisk kraujuka.
Atsakyti
kad as nescia tai pirmas vyras susiprato blush2.gif labai man skaudejo pilvo apacia, o ir miegoti ant pilvo nakti negalejau, irzli buvau, o menesines visada nereguliarios tai kad mmm nebuvo du menesius, nenuostabu.
Vyrelis sako pasidaryk testa, as tundra nusipirkau, pasidariau, palaukiau keleta min ir ismeciau testa, nes buvo parasyta kad po 5 min rezultatu netiketi (rode I). Gryzo vyras klausia nu kaip? Sakau, nieko, tas pasiziuri i siuksliu deze o ten II rodo testas, sakau nu ir kas gi parasyta kad po 5 min rezultatu netiketi, tai tas po keletos dienu nupirko man testa ir ka? II iskart parode, zliumbiau pusdieni, kadangi rukiau tai pirmas stresas buvo, kaip reikes mesti, bet saunuole, po testo rezultato taip ir nebepaemiau cigaretes i rankas thumbup.gif dabar jau link pabaigos nestumas ir esu labai labai laiminga kad taip netiketai sulauksim savo maziuko slapuko
Atsakyti
O sakykit, testuka reikia butinai is ryto daryti ar galima bet kuriuo paros metu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 05 22, 02:58)
O sakykit, testuka reikia butinai is ryto daryti ar galima bet kuriuo paros metu?  smile.gif




Jei mm veluoja gali darytis bet kuriuo paros metu, o jei iki mm liko dar kelios dieneles, tai geriau su rytiniu
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2008 05 20, 10:22)
as kažkaip tik si cikla svaigti pradejau ,įdomu sapną sapnavau, nu taip, reikia negalvoti  doh.gif bet kad nevisada išeina ax.gif pirmiau pasimatuosiu BT o tada spresiu ar daryt testą.


As irgi tik si cikla smile.gif o testai nelabai ka man dar rodo - juk dar daug laiko biggrin.gif
sapnu tai tokiu daug sapnuoju, nes is pasamones noras prasiverzia...ypac kai SM pasedziu ir tada jau tik nestuke.gif visur vaidenasi tongue.gif reik laukt kiek cia musu nuojautos tikros... BT kolkas laikosi.... bet buna kad iki pat kito ciklo pradzios laikosi, kadangi anksciau nematavau nieko nezn kaip turetu buti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(geliukas1 @ 2008 05 22, 04:03)
As irgi tik si cikla smile.gif o testai nelabai ka man dar rodo  - juk dar daug laiko biggrin.gif
sapnu tai tokiu daug sapnuoju, nes is pasamones noras prasiverzia...ypac kai SM pasedziu ir tada jau tik  nestuke.gif  visur vaidenasi  tongue.gif  reik laukt kiek cia musu nuojautos tikros... BT kolkas laikosi.... bet buna kad iki pat kito ciklo pradzios laikosi, kadangi anksciau nematavau nieko nezn kaip turetu buti  blush2.gif


man BT laikesi iki pat mm dienos. Beje, kai buvau pastojus (gaila nesekmingai) BT ciklo gale soktelejo aukciau nei visada ir laikydavosi 37.3-37.4
Atsakyti
sveikos 4u.gif as tariu kad laukiuosi,gali buti tik kokios 2 sav,testas neigiamas,bet tas pykinimas tai itartinas nes niekada man nera buve bloga,o cia beveik visa diena pykina praeina biski ir vel.ir kazkaip maudzia pilva,suka,dazani vaikstau tustintis kazkas panasaus i viduriu paleidima,kartais normaliai,ar jus yra taip buve g.gif
Atsakyti
QUOTE(tina1235 @ 2008 05 22, 09:07)
sveikos  4u.gif as tariu kad laukiuosi,gali buti tik kokios 2 sav,testas neigiamas,bet tas pykinimas tai itartinas nes niekada man nera buve bloga,o cia beveik visa diena pykina praeina biski ir vel.ir kazkaip maudzia pilva,suka,dazani vaikstau tustintis kazkas panasaus i viduriu paleidima,kartais normaliai,ar jus yra taip buve  g.gif


man irgi vidurius leido kai buvau pastojus ir pilva maude vis, bet man ir NT rode II
Atsakyti
o kiek laiko jums ta pilva maudzia ir kurioje vietoje konkreciai?
man tai uzeina tokie pasvaigimai, kad einu einu ir atrodo suktis viskas pradeda ir rodos pusiausvyros netenku.. paskui irgi tas pilvo maudimas ir pulsavimas desiniame sone... atrodo, kad kazkas su virskinimu negerai ar kazkoks panasus jausmas, tustinimasis padaznejes, mieguistumas, sioks toks sleikstuliukas buna apie vidurdieni... nors mums tik trys savaites. blush2.gif ..
Atsakyti
man ir kaip speju kokios 2sav gal todel NT dar nerodo,darysiu pirmadieni ir eisiu pas gydytoja,nu man tas pilvas idomiai,seniau taip nesijausdavau ir tas pykinimas itartinas as isitikinus kad 99 proc laukiuosiu,nes anskciau tokiu pozymiu nera buve,ypac pikinimo.o pilvas tai taip svelniai paskauda kazkas ten gurgia,ir tas tustinimasis ,dar vienas dalykas kad lb megstu saldumynus o dabar net nenoriu ir valgyt beveik nenoriu
Papildyta:
sakykit Sarllotte ar jums visa nestuma leido vidurius ar tik pradzioj?
Atsakyti
Didziausias nestumo pozymis buvo padidejusi ir itin jautri krutine, siek tiek veliau pasireiske begalinis mieguistumas ir pradejo erzinti ivairus kvapai karsta.gif
Linkiu visom teigiamu atsakymu ir sveiku 2.gif nestuke.gif wub.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti