Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

QUOTE(Snape Lape @ 2008 03 11, 07:52)
ot shudas  doh.gif  schmoll.gif

ech...nors nelb jie ten ka pamatys pas mane , itariu kad kokios 5 savaites tik.

bet man sona daznai paduria, gal padejuot biggrin.gif
gal paziures  blush2.gif  doh.gif


laaabai mazai tiketina. biggrin.gif jie pati zinai kaip cia ziuri i nestuma. o del sono pasakys,kad normalu-lialius isitvirtina. biggrin.gif taip kad teks laukt..
p.s. o is kurio londono krasto jei nepaslaptis?
Atsakyti
QUOTE(erosi @ 2008 03 11, 10:12)
laaabai mazai tiketina.  biggrin.gif  jie pati zinai kaip cia ziuri i nestuma. o del sono pasakys,kad normalu-lialius isitvirtina.  biggrin.gif  taip kad teks laukt..
p.s. o is kurio londono krasto jei nepaslaptis?

na tada varysiu 22d privaciai, ir saviski paimsiu tuo paciu. abu ziuresim i savo ziurniuka jei ji sugraibys lotuliukas.gif

is rytu. midwife paskyre kazkodel Dagenhame doh.gif
King George ligoninej man butu kur kas patogiau ir arciau doh.gif
Atsakyti
As sestadieni pas savo seimos daktaryte jau zygiuosiu, bet sake ir krauja paims, ir siuntima israsys jei noresiu i maternity hospital arba likti pas ja...bet idomiai taip,negi seimos gydytoja turi tiek kompetencijos priziureti nestuke.gif ?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniego karalienė @ 2008 03 11, 23:37)
As sestadieni pas savo seimos daktaryte jau zygiuosiu, bet sake ir krauja paims, ir siuntima israsys jei noresiu i maternity hospital arba likti pas ja...bet idomiai taip,negi seimos gydytoja turi tiek kompetencijos priziureti  nestuke.gif ??  g.gif

nu va matai, vis tik Airijoje padetis kitokia.
baltai pavydziu wub.gif
pas mus tai nesamones doh.gif
Atsakyti
Valio valio valio

padariau dar karta hcg, hormonas auga, buo 44000, po sav. jau 110 000. Niu va dabar ramiai lauksiu echoskopijos.
Atsakyti
Nors med. forume man atrase, kad hormonas gali augti ir kai nesivystantis nestumas, nes ji isskyria ne pats embrionas, o aplinkui esancios lasteles, ir kad tai ne rodiklis, tik echo gali jau tikslu atsakyma duoti, taip kad Lape, pasirodo hormonas ne rodiklis.
Atsakyti
QUOTE(murka2008 @ 2008 03 12, 16:56)
Nors med. forume man atrase, kad hormonas gali augti ir kai nesivystantis nestumas, nes ji isskyria ne pats embrionas, o aplinkui esancios lasteles, ir kad tai ne rodiklis, tik echo gali jau tikslu atsakyma duoti, taip kad Lape, pasirodo hormonas ne rodiklis.

o tu maziau skaityk ir klausinek, ir paciai ramiau bus, ir vaikas sveikesnis gims,o ne nervuotas 4u.gif
Atsakyti
Tai as ir nesinervuoju smile.gif Tik parasiau, kad pasirodo cia visai ne rodiklis, nors as irgi buvau tikra, kad viskas tada bus aisku, o pasirodo, kad vistiek ner garantijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murka2008 @ 2008 03 12, 18:34)
Tai as ir nesinervuoju smile.gif Tik parasiau, kad pasirodo cia visai ne rodiklis, nors as irgi buvau tikra, kad viskas tada bus aisku, o pasirodo, kad vistiek ner garantijos smile.gif

tavo garantas - tavo pozityvios mintys ir isitikinimas, kad viskas bus gerai, be daktaru patvirtinimu 4u.gif
kai pati tuo patikesi, nebeieskosi nieko. as jau rami kaip belgas. nes zinau, kad viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(Snape Lape @ 2008 03 12, 10:33)
nu va matai, vis tik Airijoje padetis kitokia.
baltai pavydziu  wub.gif
pas mus tai nesamones  doh.gif


viskas bus aisku sestadieni,nes as ir jau buvau supanikavus ir susiradusi bilietus skydziui namo pas lietuviskus daktarus cool.gif dabar su MB priejom kompromiso-jei man nepatiks visa patikra cia,tada skrisiu i Lietuvele blush2.gif o kas pas jus?jau kaip ir aisku del vizito mirksiukas.gif manes tai neguodzia airijos mamyciu suteikta info-scanas per visa nestuma vos du kartus unsure.gif bet bandysiu isprasyt as jo-graziuoju ar piktuoju lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(murka2008 @ 2008 03 12, 16:13)
Valio valio valio

padariau dar karta hcg, hormonas auga, buo 44000, po sav. jau 110 000. Niu va dabar ramiai lauksiu echoskopijos.


viskas bus gerai mirksiukas.gif kada echo numatyta? siaip as ir nerimauju-nebera jokiu pozymiu...isskyrus jautrias krutis... unsure.gif tai visko prisigalvoju unsure.gif
Atsakyti
echo kovo 19, jau nedaug beliko smile.gif
Ir as jokiu pozymiu nejauciu smile.gif mama sake irgi nieko nejausdavo, net toksikozes nebuvo. tai tik laukt ir belieka.
Atsakyti
pozymiai tai buna, tai nebuna.
man vienu metu buvo nustoje viska skaudet, net krutine.
o paskui vel... 4u.gif

vizitas bus penktadieni si, bet kaip sakiau per ji tik duos siuntima busimam skanui.
mano skanas bus privatus pirmas - 22 diena.
Atsakyti