Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

dvynuku neturetu buti biggrin.gif
mes tokiu giminej neturim nei vienas smile.gif

Stirnaite, oi palauk, bus dar tau II 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Snape Lape @ 2008 02 29, 21:42)
dvynuku neturetu buti biggrin.gif
mes tokiu giminej neturim nei vienas smile.gif

Po KT vartojimo gimine nebesvarbu mirksiukas.gif Tiksliai nezinau, bet pirmus menesius po KT nutraukimo organizmas puola intensyviai dirbti, taip kad pilnai galejo uzauginti du folikulus mirksiukas.gif
Atsakyti
arba keturis metus neaugina, kaip buvo man doh.gif
daugiau jokiu kt, hormonu ir pan schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurencija2 @ 2008 02 29, 22:05)
arba keturis metus neaugina,  kaip buvo man  doh.gif
daugiau jokiu kt, hormonu  ir pan schmoll.gif

Na man trumpiau neaugino doh.gif 1,5 metu mazdaug doh.gif Irgi daugiau KT nebenoriu, o va hormonu (nebutinai KT pavidalu) gali prireikti mirksiukas.gif Linkiu, kad neprireiktu.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

idomu kokios buna isskyros jei esi pastojusi,man siandiena 28ckd o isskyros panasiai kaip vaisingom dienom g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte2: 01 kovo 2008 - 11:51
sveikutes.

jo, ir man idomu del tu isskyru.
nes jauciuosi panasiai kaip pries menesines , o "ten" gan slapia pas mane unsure.gif
ir del to paniskai vis pajauciu ir begu pasiziuret ar ne kraujuoju doh.gif

duok dieve, kad nebutu tu dvynuku lotuliukas.gif blink.gif
as su dviem nesusitvarkysiu lotuliukas.gif

o kaip spenelius skauda verysad.gif
ir dar akis viena paraudus, kaip alergija kokia butu doh.gif
jauciuosi ziauriai
Atsakyti
sveikutes, tai kaip ten su tais uzkietejusiais viduriukais nestumo metu? gal kuri zinot kada uzkieteja ir kiek tai trunka? blush2.gif
Atsakyti
man kaip tik sakyciau pagerejo virskinimas.
daznai i einu i toleta, pusantros savaites sriubos nemaciau, ir viskas gerai su wc.

bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Undinelle @ 2008 02 24, 23:19)
Sveikutes.  4u.gif
Suprantu, kad nestumas kiekvienai yra labai individualus ir kiekviena jaucia skirtingai. O ar pirmosiomis nestumo savaitemis nepagauseja tasiu isskyru? Kaip buna su jomis? Nes esu girdejus, kad ir tai vienas is pozymiu. Kaip jums buvo is tikruju?

man irgi idomu del tu isskyru,pas mane tokios panasiai kaip per vaisingas dienas g.gif
Atsakyti
SM nestumo kalendoriuje parasyta kad taip ir turi but 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2008 02 29, 15:13)
Tikrai antro nestumo metu gali neskaudeti krutines. Man antro nestumo metu visai nieko nesijaute, o va - turiu antra dukryte smile.gif
Papildyta:
On koks laiko tarpasd tarp nestumu?


PAs mane tai gausis , kad tarp vaiku lygiai 5 metai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Snape Lape @ 2008 02 29, 10:31)
labas rytas  4u.gif

nus as dar 3 testa siryt pasidariau  lotuliukas.gif  doh.gif
vel teigiamas  bigsmile.gif

o kaip tik galvojau kad po KT tik po kokiu 3 menesiu atsigaus organizmas  rolleyes.gif

nu dvynuku giminej nera nei pas mane, nei pas MB.
tikiuosi nebus kokie 4 iskart  lotuliukas.gif  doh.gif
Papildyta:
Beje, Adalija, ir tave sveikinu  4u.gif

5 savaiciukes  wub.gif

idomu, kiek pas mane  rolleyes.gif

Aciu wub.gif Linkiu ir tau lengvo nestuke.gif
Papildyta:
O siap tai mergaites turejau labai sunkias dieneles, kurios dar nesibaige schmoll.gif Vakar vaziavau i vairavimo paskaitas, viskas buvo ok. Kai jau ruosiausi namo, tai paskambino virsininke ir labai labai paprase atvaziuoti sekmadieni idarba, nes atsirado degantis reikaliukai. Aisku susinervinau doh.gif , tai vaziuodama namo pajutau, kad kazkaip slapiau pasidare. Atvaziavus namo pamaciau rausvu iskiru blink.gif , ne ne raudonu, bet net nemoku apsakyti g.gif ir kvapas toks keistas Tai man visai nervai pakripo, dar sveciai turejo atvaziuoti vyro pasveikinti Kosmaras. Gerai, kad akusere pazistama- as jai paskambinau, tai ji klause, ar sunkaus nekilnojau, ar karstoje vonioje nesedejau (tikrai ne schmoll.gif ). Tai sako, jei prades jau kraujuoti, tai vaziuokyte i ligonine, o jei ne tai pirmadieni ji mane uzrasys po pietu pas gine kita (nes mano gi konferencijoje), kad ta apziuretu kedeje ir echoskopu verysad.gif Na sako gali buti, kad placenta zemai tvirtinasi, tai del to biski patepe. Arba...net nenoriu pagalvoti verysad.gif
TAi dabar i tulika lakstau ir vis tikrinu doh.gif Na kol kas ramu, tik tai tiek, kad dusioje neramu g.gif Gal kas nors taip yra buve? 4u.gif
Atsakyti
As manau viskas bus gerai, tik stenkis nesinervuot. 4u.gif

nuosirdziai laikysiu uz tave kumsciukus 4u.gif

o as siandien nuvaziavau vitaminu nusipirkau ir losjona nuo striju, jau pradesiu naudot.
Atsakyti